Keresés

Részletes keresés

gézanagy Creative Commons License 2012.02.06 0 0 513

az usb loader nekem nagyon jol müködik! igazábol kevés játékot nem visz!

gézanagy Creative Commons License 2012.02.06 0 0 512

hali. sajnos az a baj h nem igazán tudom mi az a relase,,,de ha egy uj játékra gondoltok,akkor az nagyon bajos! nekünk 2 megabites netünk van,és kb egy hét mire lejön a játék! és sajnos akkor sem tuti h jol jön le! ha tudtok egy jo oldalt,ahonnan JÓL lehetne leszedni-szivesen veszem! köszi...és esetleg a remote beállitásához hozzá tudtok szólni??

l.a.c.i Creative Commons License 2012.02.06 0 0 511

ismét írom: próbáljatok meg másik release-t letölteni a játékbüól, nálam már többször bejött ez a taktika

 

Előzmény: gézanagy (510)
gézanagy Creative Commons License 2012.02.06 0 0 510

Sziasztok.

Két bajom van! Ha tudtok segitsetek! Az egyik,hogy a black ops,, lefagyasztja a gépet,,,a modern wf3 tölti,,de nem indul el! Próbálgattuk állitgatni CIOS..t de hiába! nem ment! Ennyi?? nem lehet csinálni semmit????

A másik,,hogy vettem egy pisztolyt,,egy tokot amibe a nunchukot,remote t kell rakni! tök jo,,csak az a bibi,hogy a célkereszt,és a lézer közt van kb 40 cm! A pisztolyt ferdén kell tartani,,egyszerüen nem lehet célozni! Kivettem a tokbol a cuccokat,,és igazábol a remote t is ferdén kell tartani,,tehát nem merőlegesen-mint ha céloznák vele,,,ez nagyon zavaró mert igy a pisztoly használhatatalan!

Lehet e ezt állitani???a remote tengely vonalát hogyan lehet párhuzamossá tenni a célkeresztel????? köszönöm....

Mery16. Creative Commons License 2012.01.31 0 0 509

Gézanagy!

Én is ebben a cipőben jártam. Neogamma volt a wiimre rakva. (Nem minősíteném!). Most hogy rárakattam az USB Loadert, ki lehet választani az opciókba hogy hányas Cios-sal futtassa a játékot. Itt a 250-et kell kiválasztani és nekünk már müdödött is.

Előzmény: gézanagy (506)
l.a.c.i Creative Commons License 2012.01.30 0 0 508

ja, de előbb próbáld meg másik cIOS-on futtatni, hátha jó lesz valamelyiken

Előzmény: gézanagy (506)
l.a.c.i Creative Commons License 2012.01.30 0 0 507

tölts le másik release-t és próbáld meg azzal...

(nekem több ilyen is volt már, hogy PAL nem ment, NTSC ment)

Előzmény: gézanagy (506)
gézanagy Creative Commons License 2012.01.30 0 0 506

Sziasztok.

Tudtok abban segiteni,hogy ha torrentről leszedtem a cod balck ops,,ot,,az miért fagy le? olyan szinten lefagsztja a gépet,h ki kell huzni a konnektrobol! Aztán ott a modern warfare3,,azt elkezdi betölteni..mennek a kis pöttyök-de semmi! sötét a képernyő! Lehet ezekkel valamit okoskodni?? köszönöm..

Előzmény: Törölt nick (454)
sztike89 Creative Commons License 2012.01.25 0 0 505

Köszönöm, valszeg ez lesz :)

Előzmény: l.a.c.i (504)
l.a.c.i Creative Commons License 2012.01.25 0 0 504

vidd vissza és cseréltesd ki...

Előzmény: sztike89 (503)
sztike89 Creative Commons License 2012.01.25 0 0 503

Sziasztok!

 

Nemrég vettem egy új Wii Remote-ot ,amit szinkronizáltam a Wii-vel.

Az a problémám, hogy ezen a második távirányítón nem világítanak a kék LED-ek egyáltalán, viszont rezegni szokott, hangot is ad és pl sportot lehet is vele játszani.

Akkor kezdődik a legnagyobb baj, amikor rá kell mutatni valamire, mert a kis nyíl nem jelenik meg a képernyőn :((

 

Tud nekem valaki segíteni ebben?

Nagyon köszönöm előre is!

 

 

KG82 Creative Commons License 2012.01.16 0 0 502

IOS beállításokban tud valaki segíteni? Call of Duty Black Ops, leszedtem az iso-t, wii backup managerrel feltettem a külős meghajtóra, usb loaderrel indítás, aztán kiírja hogy load, és lefagy... állítólag ios-t kell átállítani csak nem tudom hol, hogyan?!

Köszi

l.a.c.i Creative Commons License 2012.01.14 0 0 501

Formázd NTFS-re, csinálj rá egy wbfs könyvtárat, abba tedd a játékmappákat. A játékokat helyesen másolod fel a vinyóra?

Előzmény: zsloti (499)
dr. Lópici Gáspár Creative Commons License 2012.01.14 0 0 500

ezt nem tudtam :)

Előzmény: l.a.c.i (498)
zsloti Creative Commons License 2012.01.14 0 0 499

Sziasztok
Van egy kis problémám az usb loader gx progival
A vinyót leformáztam először ntfsre aztán az wbfs manegerrel wbfsre
Ha rádugom a wiire a loader rögtön azt látja hogy 2.75gb foglalt és van 3 game rajta de üres képpel,név nélkül és 0 gb helyfoglalással
A wbfsmanegger teljesen üresnek látja a winyót de ha bármit rátelepítek nem látja a gép csak azt a hármat
Letörölni nem tudom vele
Amint a wii-vel feltelepítek eredeti lemezről a loader segítségével akkor azzal lehet játszani látja a wiin de a számítógép onnantól nem ismeri fel a vincsesztert ,azaz particionálatlan meghajtóként látja
Újraparticionálás után kezdődik előröl azzal a különbséggel hogy a wii már azt a játékot is látja rajta amit ő rakott fel még wbfs re formázás nélkül is fat32-őn (bárjátszani nem lehet vee de letörölni le engedi de csak azt ami vele lett felrakva)
Már teljesen kész vagyok tőle:(
Van valakinek ötlete?
Köszi
zs

l.a.c.i Creative Commons License 2012.01.13 0 0 498

Kis korrekció: a vinyónak jó az NTFS formátum is, a gyökerében létre kell hozni egy wbfs mappát, és abba rakhatók a játékok.

USB loadert nem érdekli a PAL formátum, NTSC-t ugyanúgy el tud indítani. (Jártam már úgy, hogy a PAL verzió fagyott, az NTSC nem.)

 

Előzmény: KG82 (497)
KG82 Creative Commons License 2012.01.13 0 0 497

Sziasztok!

 

Újdonsült wii tulajdonos vagyok, gondoltam nem árt softmod-os tapasztalataimat leírni, mert összeszedetten sehol nem találtam meg

a folyamatát, rengeteget kellett böngésznem, mire nagyjából összeállt a kép. Mikor pár napja megvettem a gépet, már aznap este

elvetettem a lehetőségét, hogy legális játékokkal nyomjam... és nem csak az ár miatt, de a kínálat is siralmas, boltonként max 4-5 játék,

míg ps meg xbox játékok a plafonig sorakoztak minden polcon.

Magát a softmodolást nem mertem házilag bevállalni, úgy hogy szakemberekre bíztam. Gyakorlatilag bármelyik olyan konzol bolt megcsinálja

8-10 e Ft-ért, amelyiknek van szervíze (persze telefonon hiába kérdezünk rá, mivel illegális dologról beszélünk, oda kell menni és kész...).

Apróhirdetésekben találtam házi "hackereket" is, akik fel annyiért is bevállalják, de valahogy nem volt sok bizodalmam irányukba!

Szóval bolt, bevittem a gépet, másfél óra után kész is lett az okosított wii, sd kártyát tettek bele, hogy milyen programokkal, azt

nem vágom pontosan, de az egyik legfontosabb az usb loader (erre még később kitérek).

Eddig valóban egyszerű volt a történet, viszont attól hogy softmodolták, még van nekünk is meló vele. A külső meghatjót, amit csatlakoztatni

szeretnénk (akár vinyó, akár pendrive) nem a wii által támogatott formátumú a legtöbb esetben, ezért meg kell azt formázni wsbf formátumra,

és valahogy rá is kell pakolni a letöltött iso formátumú játékokat. Erre ott van a wii backup manager ( http://www.mediafire.com/?anzngze0nw2 )

És itt egy jó kis videó magáról a formázásról és a játékok felpakolásáról: http://www.youtube.com/watch?v=k9h4GhuKQY8

Innentől már sínen vagyunk, a formázott és játékokkal megpakolt külső meghajtót a wii-nk elsődleges usb portjába kell bedugni (ha fektetve van

a gép, akkor az alsó usb port az elsődleges), és a főenüben az USB Loader programot kell elindítani, hogy beolvassa a külső meghatjóról a játékokat

(nekem az usb loader nem a főmenüben van egyébként, hanem a Home Brave Channel-en belül).

Összegezve, egy fél nap alatt megoldható a dolog, a kedvenc torrent oldalamon pedig több, mint 300 wii játék van fent

(itthonra csak PAL formátumot szedjünk le), de vannak egyéb alternatívák is, ha valaki nem rendelkezik hozzáféréssel a meghívós torrentoldalakhoz:

http://isohunt.com/

http://www.wiiso.com/forum.php

 

Remélem tudtam segíteni az olyan kezdőknek, mint amilyen én is voltam pár nappal ezelőtt :)

Huszas Creative Commons License 2012.01.13 0 0 496

Köszönöm a választ!

Erre felé keresgélünk tovább...

A netkapcsolat jó, mert elötte a wii konzol "letesztelte" magát.

Előzmény: koncsik (495)
koncsik Creative Commons License 2012.01.12 0 0 495

Szia, ez az üzenet azt jelzi, hogy mégsem megfelelő a net-hez kapcsolódás.

Sajnos csak angolul találtam: http://lmgtfy.com/?q=wii+32004+error+code

Estleg wiihungary.hu-n lehet rákérdezni.

 

Előzmény: Huszas (494)
Huszas Creative Commons License 2012.01.12 0 0 494

Sziasztok!

Szóval ez a 32004 hibaüzenetre senkinek semmi tippje sincsen?

(előzmény)

Frissítés sikertelen, anélkül pedig nem játssza le a gyári lemezeket sem.

( Chippelt gép, bár írott játékom nincs hozzá)

dr. Lópici Gáspár Creative Commons License 2012.01.11 0 0 493
Előzmény: ymokus (490)
dr. Lópici Gáspár Creative Commons License 2012.01.11 0 0 492

Én az ebayen vettem.

Itt például egy darabot szállítási költséggel bruttó kb ezresért vehetsz. Ha kettőt veszel, szerintem kombinált szállítással olcsóbb.

 

http://www.ebay.com/itm/Brand-New-Zapper-Gun-Nintendo-Wii-Controller-GUN-/250572048385?pt=Video_Games_Accessories&hash=item3a57420801

Előzmény: Törölt nick (491)
ymokus Creative Commons License 2012.01.11 0 0 490

Hello Mindenkinek.

A kerdesem az lenne,hogy a Wii-n lehet-e online filmeket nezni.A szamitogeppel nincs osszekotve.A nappaliba(TV-be) wirelessen keresztul lehet bongeszni a neten ,youtubot lejatsza,de az online filmeket nem nitsa meg,mert keri a dvx playert vagy a flash playert.Lehetseges programot telepiteni a Wii-re,vagy vessem el a gondolatat,hogy online filmeket lehessen nezni vele?

kosz

dr. Lópici Gáspár Creative Commons License 2012.01.08 0 0 489

Annyira sajnálom, tényleg, de én nem tudok ezekre a kérdésekre válaszolni. :(

 

Tegnap volt wii buli, teniszeztünk (nyertem), bowlingoztunk (3. hely), boogie superstar és műlesiklás értékelhetetlen lett, mert már túl részegek voltunk. :)

 

Van, aki nyomja az rtl winter sportban a jégtáncolást? Mert mi igen. :)

fidodidododo Creative Commons License 2012.01.08 0 0 488

Sziasztok!

 

Karácsonyra megvettem az unokaöcsémnek a zelda legújabb részét.

Sajnos bizonyos idő után a játékban nem lehet kontrollálni a mozgást, vagy magától megy előre, vagy nem hat rá a kontroller.

Minden más játékkal szuperül működik minden, csak a zeldával van ez a probléma.

Van valakinek ötlete, tapasztalata, hogy mi a fene lehet a baj?

 

Előre is köszi!

Huszas Creative Commons License 2012.01.04 0 0 486

Sziasztok!

Karácsonyra vettem a lányomnak egy használt Wii készüléket, ami chippelve vagyon.

Írott játékunk ugyan nincs, de a gondom az, hogy az eredeti gyári játékokat sem akarja frissítés nélkül lejátszani.

A frissítés hiába van net kapcsolat, nem sikerül.

Ha eredeti játékot teszünk bele frissítést kér, ami elindul, de kis idő múlva 32004 hibaüzenetet ír ki, és hogy próbálkozzunk később.

Két játék megy rajta, a sport csomag és egy Márió, sajnos a többi frissítés nélkül nem.

(Az előző tulaj minden adatát, mentett játékát, stb, törölt, tehát a gép merevlemeze, mint az új.)
Ha van valami ötlete előre is köszönöm!

 

koncsik Creative Commons License 2012.01.04 0 0 485

Bocs, de ez nagyon :-)))

a wiihacks-es linkeket javaslom

Előzmény: bossistu (483)
koncsik Creative Commons License 2012.01.04 0 0 484
Előzmény: bossistu (483)
bossistu Creative Commons License 2012.01.04 0 0 483

Üdv.!

 

Köszönöm, wbfs fájlrendszert használ, ezért nem kezeli. Köszönöm a segítségedet!

Előzmény: meoindil (482)
meoindil Creative Commons License 2012.01.04 0 0 482

Feltételezem nem a Windows által ismert fájlrendszert használ. Kell valamilyen segédprogram, vagy beépülő a TC-hez hogy lássa a Windows. WII-s oldalakon biztos találsz leírást mi kell hozzá. Semmi esetre se formázd le!

Előzmény: bossistu (481)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!