Keresés

Részletes keresés

tibcsike001 Creative Commons License 2019.08.21 0 0 456

üdv. Engem is átvert ez az Kovács Dávid nevezetű ember. Hogyan tehetném meg a feljelentést? Valakinek van infója róla?

Előzmény: sparta300 (450)
bomba192 Creative Commons License 2019.08.14 0 0 455
Le iroma cimem goku0955@gmail.com
Előzmény: sparta300 (454)
sparta300 Creative Commons License 2019.08.14 0 0 454

Nem tudok róla semmit,se címet se tel számot.a Jófogáson üzengetek neki.innen hogyan érem el az emil címedett?probáltam nem jött össze.

Előzmény: bomba192 (453)
bomba192 Creative Commons License 2019.08.14 0 0 453
Neked esetleg nem adta meg a telefonszámát ??? Emailba rám tudnál irni mert lenne egy két kérdésem
Előzmény: sparta300 (452)
sparta300 Creative Commons License 2019.08.14 0 0 452

Három főnek kell feljelenteni ahoz , hogy érdemben foglalkozzon vele a rendőrség az alatt csak szabálysértés , 3 vagy a fölötti már büntetőjogi felelőség mivel az már üzletszerű átverésnek minősül.Én már 1 hete feljelentettem.Július 23 óta várok egy erősítőre, ahogy átutaltam a pénzt nem nagyon válaszol , hiába keresem nem elérhető.Remélem többen megteszik a feljelentést ,hogy másokat ne verjen át.  

Előzmény: bomba192 (451)
bomba192 Creative Commons License 2019.08.14 0 0 451
Én holnap fogom meg tenni és én is nagyon remélem hogy mások is feljelentik
Előzmény: sparta300 (450)
sparta300 Creative Commons License 2019.08.14 0 0 450

Üdv.én meg tettem a feljelentést Kovács Dávid ellen.ha 3nál többen teszik meg az már bűncselekménynek számit.tehát nyugodtan tegyétek meg.különben soha nem veszik elő.

sparta300 Creative Commons License 2019.08.06 0 0 447

Üdv.indapasszoddal2 ,veled szeretném a kapcsolatot fel venni.engemet is át vert a K.D.esetleg egy telefon számot ha tudnál,vagy címet,meg köszönném.meg teszem ellene a feljentést hogy jó legyen neki is.

 

triker Creative Commons License 2019.08.05 0 0 446

Szia, a háztól-házig egy nagy humbuk. Megrendeltem a szolgáltatást múlt hónap 27.-én és a mai napig nem történt meg a szállítás. Reklamációra csak ígérgettek, vagy egyszerűen nem is reagáltak. 

Egyszerűbb direktben eladónak-vevőnek egymás között megegyezni, kizárni a háztól-házig szolgáltatás tehetetlenségét.

Előzmény: Hublot44 (445)
Hublot44 Creative Commons License 2019.08.03 0 0 445

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne,hogy ha megrendelek egy terméket a jófogáson háztól házig szállítással,akkor az eladó a jóváhagyás előtt emelhet árat?Konkrétan ma reggel megrendeltem a terméket 15000+2390(házhoz szállitás)Ft-ért,még semmi választ nem kaptam,de a termék már 17390+2390Ft-ért van fent.Ez legális?

quasi13 Creative Commons License 2019.07.30 0 1 444

Többmindent sikerrel eladtam és többször rendben vásároltam már az oldalon. Amíg ingyenes volt, jól működött, pár biztonsági feature hiányában. Amióta az új tulajdonos fizetőssé kezdte tenni, az elvárható fejlődés helyett csalódást okozó a működés, értékelhetetlen a kommunikáció, érthetetlen az üzleti stratégia. A piac természetesen megoldásért, alternatíváért kiált.

Durban Poison Creative Commons License 2019.07.16 0 0 442

Most először próbálok egy hirdetést feladni a jófogáson.Regeltem ,feltöltöttem a képeket,stb,de a végén elakadtam,mert nem tudok továbblépni a következő üzenet után:

 

"Tájékoztatunk, hogy Üzlet-szolgáltatás kategóriában az újonnan feladott hirdetések ára nettó 900 forint (bruttó 1 143 Ft), amit a következő oldalon tudsz kifizetni. Ez más kategóriában feladott hirdetéseidet és a már feladott, aktív Üzlet-szolgáltatás hirdetéseidet nem befolyásolja."

 

Milyen "következő oldalon"?Nincs semmiféle link/tovább gomb,semmi.Próbáltam másik böngészővel,kikapcsoltam az adblock-ot is hátha látni a továbblépési lehetőséget ,de továbbra sem értem,hogy mi a ló... van.Én vagyok hülye,vagy az oldallal vannak gondok?

TonyZZZ Creative Commons License 2019.07.16 0 0 441

Egy nagy rakás szánalmas szar az egész! Jó lenne valami normális platformú normális szabályozású hirdetőportál végre megjelenne a piacon és letakarítaná ezt a gagyi fost! 

tincsi11992 Creative Commons License 2019.07.10 0 0 440

https://www.jofogas.hu/szabolcs_szatmar_bereg/Uzletbol_Rgh_Xbox_360_FAT___Slim___E_20_1000GB_gepek_garanciaval_89740744.htm

Ettől az embertől senki ne vegyen semmit. Nekem is hazudozott össze mindent. Rendeltem tőle egy xbox-ot. Azt mondta hogy már volt ott a futár de nem mentünk ki a csomagért. Ezt kétszer is eljátszotta. Aztán elküldte a feladóvevényt hogy ő igenis elküldte, de aztán bementünk a postára és közölték hogy még aznap adta fel, mikor már vagy 80x telefonáltunk rá hogy hol van a csomag.

bachterman Creative Commons License 2019.05.27 0 2 439

a szarfogás egy tipikus balkáni tróger, multi által felvásárolt kisvállalkozás. személyeskedő és kicsinyes, saját szvsz-ükkel takarózó jellemtelen kis senkik által a szaron kormányzott, alig-alig működő, szánalmas, tákolt cms-sel féllábon bicegő oldal.

 

nem lehet jelenteni a hibás vagy gyanúsan átverésszagú hirdetéseket, az összes új hirdetést el kell fogadja egy biorobot, kivéve, ha feketeseggű vagy, mert akkor az ügyfeles csopvez szopat meg valami mondvacsinált indokkal, amit a használati feltételeiket kitekert módon értelmezve sem lehet felfogni.

 

a mobilos felület egy katasztrófa, a keresés szintén. előbbinél nem lehet sorrendbe állítani, utóbbi csupa irreleváns találattal bosszant.

 

shitbed classified, mert megérdemeljük.

Szedlakne Creative Commons License 2019.05.23 0 0 438

Sziasztok!

Delutan 3 körül akartam belépni az oldalra, amin az állt , ha ezt az üzenetet látom, küldjem el az IP címem az ügyfélszolgalat részére. 5 körül felhivtam öket, addigra megoldódott a probléma is, a kezelöhölgy azt mondta, nem tudja elmagyarázni kièrt van ez, az emailes kollegàk csinálnak valamit(?!) , de ha megoldódott vegyem tàrgytalannak. Kerte mástól is már az IP-t? Semmilyen normalis magyarázatot nem kaptam az ügyfélszolgalaton es engem zavar miért lehetett ez. (Nem küldtem el,magatól megjavult)

Törölt nick Creative Commons License 2019.05.23 0 0 437

A jófogás mostanság már egyre trükkösebb!  Ugyanis előre lehet sorolni a hirdetésed fizetés ellenében de néhány óra elteltével még ha nem is adnak fel újabb huirdetést már újra elé tesznek néhány hirdetést és máris ismét lejebb kerültél. Megkell hagyni ügyesek és be is dőlnek nekik sokan. 

Carina_S Creative Commons License 2019.04.22 0 0 436

Dehogyis körülményes! Jelentkezés után egy-két nap alatt fel vesznek, és utána az adok-veszek irányban, tehát mindkét irányúlag egyaránt szabad a pálya. Próbáljad csak ki! ;-)!

Előzmény: cskak (435)
cskak Creative Commons License 2019.04.05 0 0 435

Ez körülményes baromság.

Előzmény: Carina_S (415)
prs Creative Commons License 2019.04.04 0 0 434

Törölni a régit én is simán tudtam. :-)

 

Miben csináltad? Én FF-ben és Chrome-ban. Ott tuti az alábbiak szerint ment.

Előzmény: Airbag. (433)
Airbag. Creative Commons License 2019.04.03 0 0 433

simán tudtam új tel számot megadni/hitelesíteni/

,és törölni a régit.

Előzmény: prs (432)
prs Creative Commons License 2019.04.03 0 0 432

Azt a töketlen dilettáns bandát!

 

Megszüntettem azt az előfizetést, ami a jófogáson volt regisztrálva telefonszámként. Töröltem a számot.

Fel akartam venni egy újat.

Megadom, azonnal jön a popup ablak, hogy hogy hitelesítsem, küldjek kódot SMS-ben ide-meg ide.

Elküldöm, semmi. A szám közben nem látszik felvéve. WTF?!

 

Vártam egy napot. Írtam nekik, hogy mi a f@sz van. Semmi válasz.

 

Közben vettem volna valamit, de nem enged üzenetet küldeni, mert nincs hitelesítve a telefonszámom. Amúgy felvéve sincs.

(Nem egészen értem, miért muszáj egy amúgy nem publikus számnak hitelesítve lenne üzenetküldéshez, de mindegy.)

 

Aztán rájöttem, hogy máskor is volt már ilyen rakás kaki, hogy a PC-s böngészős meg az app tökmás volt, fogtam az appot, ott hozzáadtam a telefonszámot. Engedte. Ja, ott nincs hitelesítés.

 

Böngészőben újra hitelesítés, elküldtem sms megint , és lám hitelesítve rögtön.

 

Szóval telefonszámot nem lehet felvenni böngészőben, csak appban. Hitelesíteni viszont csak böngészőben lehet.

 

 

ÚSZAV az egész jófogás.

NyiMisi Creative Commons License 2019.03.24 0 0 431
Carina_S Creative Commons License 2019.03.18 0 0 430

Teljesen igazat adok az alább idézett megállapításodnak, hogy a Jófogás irányítói szakmailag felkészületlenek, sok esetben inkorrektek, mert inkorrekt módon törölnek profilokat, hirdetéseket, vagy a már feltett hirdetéseket inkorrekt módon törölgetik sok esetben.

 

Mégis, azt kell mondjam, hogy meszi67 tőled messzebbre lát abban, amit a (427)-ben leír. Ebben ui. a problémafelvetésen túl a lehetséges használható megoldásokon töri a fejét. És meg kell mondjam neked, hogy egy esetleges profiltörlés esetén meszi67 módszere ezerszer jobb, mint bármilyen olyan levelezés, aminek se vége se hossza, és valószínűleg a "Danaidák hordójában" köt ki az egész ilyen levelezés, anélkül, hogy az érintett felhasználó profilját valaha is helyreállítanák.

 

((Elvben más hirdetőoldalak alternatív használata is megoldás lehetne [GPC, NextApró, stb. ... ...], de azok ügyfélhasználata olyan csekély a Jófogáshoz képest, hogy inkább ezen érdemes hirdetni és vásárolni, még a nehézségek ellenére is... .. . Ehhez persze a Jófogás használatát a minimumra kell szorítani, amely csak az elérhetőség megszerzésére szorítkozzon!)): -->

 

Egyébként meszi67 módszerét csak kiegészíteni tudom a következő tanácsokkal, pl. az indokolatlan hirdetéstörlések megelőzésére, vagy a vevőnek az eladóval való kapcsolatfelvételi és szállításrendezési nehézségeire / akadályaira vonatkozólag.: -->** 

(Meszi67 módszere ui. arról szól, hogy a dilettáns működésű Jófogás oldalt hogyan használjuk minél minimálisabb mértékben, éppen az indokolatlan belekötések megakadályozására.): -->

 

**--> Indokolatlan hirdetés-meg nem jelentetések, vagy hirdetéstörlések megelőzésére:

- mindig figyelni kell az aktuálisan frissített felhasználói szabályzatot, és annak mindenben teljesen megfelelően kell feltölteni a hirdetést, hogy abba sehogyan sem köthessenek bele;

- össze kell gyűjteni azokat a negatív tapasztalatokat (pl. itt is!!), amelyek miatt az egyes hirdetések meg nem jelentetéséhez vagy törléséhez vezettek korábban bármelyik felhasználónál, és a hirdetést úgy kell feladni, hogy ilyen se legyen benne, hogy abba ne köthessenek többé bele.;

 

A vevő-eladói kapcsolattartási akadályok kiküszöbölésére:

- ha az eladó megadta a telefonszámát, akkor a további adás-vételi ügyintézést telefonon keresztül kell intézni, a Jófogás-oldal teljes kizárásával, vagyis a "Megrendelem", "Házhoz szállítás" gombokat alapból kerülni kell, mert ezeken keresztül a Jófogás oldalát bevonnád az ügyintézésbe;

- ha az eladó nem adta meg a telefonszámát, akkor a hirdetésre írt válasz az elérhetőség-cserére szorítkozzon, és szintén kerülni kell a "Megrendelem", vagy a "Házhoz szállítás" gombok használatát. Az elérhetőség-csere során cseréljünk email-címet és Facebook-címet is, és a többit már a Jófogás oldal kihagyásával, emailen, vagy "Facebook-Chat"-en keresztül tárgyaljuk meg és rendezzük le.;.

 

 

Előzmény: meszi67 (427)

Előzmény: Törölt nick (425)
tomzon0001 Creative Commons License 2019.03.14 0 0 429

j és a link amit kiraktál z ügyfélszolgálathoz csak az oldalra dobott be simán a kereséshez ezt az elözö kommentemhez szerettem volna csatolni de azt meg nem lehet szerkeszteni ez is vicc

Előzmény: meszi67 (427)
tomzon0001 Creative Commons License 2019.03.14 0 0 428

már csináltam ugyan arra az emailcimre szal nem bannolták  nincs észerü magyarázatom nem adtam el már jo rég ota semmit  nem is értem se egy email vagy bármi.de pl most el szeretnék adni valamit ki fog venni tölem bármit is a frissen gyártott profil miatt?plussz persze megint hitelesithettem a teloszámom ami megint csak plussz zs persze nem érdekel 10-20 forint csak az elv h anyira szarnak mindenkire h még bejelenteni se tudom az oldalon ez vicc

 

Előzmény: meszi67 (427)
meszi67 Creative Commons License 2019.03.14 0 1 427

 ugyfelszolgalat@jofogas.hu

 

De szerintem jobban jársz ha csinálsz egy másik fiókot másik e-mail címmel és telefonszámmal --mint hogy elkezdjél egy végeláthatatlan levelezgetést. Ha töröltek akkor nyilván valami gondjuk volt veled, és nem hiszem, hogy visszacsinálják. Még akkor sem ha neked van igazad!  

Előzmény: tomzon0001 (426)
tomzon0001 Creative Commons License 2019.03.14 0 0 426

hali törölték a profilomat kinek kell ilyenkor irni magán a jofogás oldalán még a lehetöségét se látom

Törölt nick Creative Commons License 2019.03.11 0 1 425

A Jófogás lényege, tömören megfogalmazva.

 

" Teljesen szakmailag felkészületlen, protekciós, gyenge szellemi képességekkel és kisebbségi érzelmekkel küszködő csapat, amely teljesen alkalmatlan minden webes oldal fenntartására. a legalapvetőbb dolgokat is képtelenek átlátni, szakmai felkészültségük a legalsó minimum szintet sem éri el a legjobb jó akart bevonásával sem! Idétlen, érthetetlen magyarázatok a miért nem jelentetjük meg a hirdetésed és miért nem lehet szállítani"

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2019.03.11 -1 1 424

Mit kéne látnod? Neked anyanyelved a magyar nyelv vagy tanultad? Tudod értelmezni azt, amit olvasol? Tanulj már meg magyarul, aztán oszd az észt te szerencsétlen! 

Előzmény: Carina_S (421)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!