Keresés

Részletes keresés

botsinkai Creative Commons License 2008.06.16 0 0 447
A cigányos topicban volt egy eszmefuttatás arról, hogy fejlett-e az eszközhasználó ember vagy csak akkor lenne fejlett, ha ő maga meg tudja tenni az adott dolgot, eszköz nélkül?

Pl el tudja érni a 200 km/h sebességet autóval/motorral, ez fejlettnek számít-e, vagy csak ha saját izomerejéből, pl futva éri el?

Ugyanez a középkori vagy botsinkais "hadviselésre" is igaz: valóban csak az a fejlett, aki "betonfal nélkül" is el tudja érni a célját vagy csak a cél elérése számít? :-)
Előzmény: Törölt nick (445)
OrSoLy Creative Commons License 2008.06.16 0 0 446
hát szerintem ez a méteres betonfal-építés igenis profi...nekem legalábbis nem menne:)
Előzmény: Törölt nick (445)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.16 0 0 445
Tudod akkor mondanám profinak, ha tényleg kitenné magát a szerelemnek....és azt hárítanáá el profi módon.
Viszont ha igaz amiket leír magáról, akkor méteres betonfallal körbevette magát és onnan nem nehéz profinak lenni a hárításban...
Wwéleményem szerint.
Csak loppal kijár alkatrészezni....majd ha melegszik a helyzet, visszavonulót fúj.
Ez nem a profizmus.
Az a profizmus amit Sitont írt magáról.
Előzmény: OrSoLy (444)
OrSoLy Creative Commons License 2008.06.16 0 0 444
Bocsi Coffos, belevau, de annyira másról beszéltek ti itt ketten:) Botsinkaira totál áll amit siton írt: "az érzelmektől meg egyenesen megriadnak (és úgy általában menekülnek mindenféle minimális elköteleződéstől, vagy annak a látszatától is)". Ne olyan kapcsolatra gondolj az esetében, mint általában. Én amúgy értem őt, sőt megértem. Én is félek attól hogy újra szerelmesnek lenni, és függeni valakitől, hár eléggé brrr. De én nem tudom úgy kikapcsolni a szívem mint ő, ő ebben profinak tűnik:)
Előzmény: Törölt nick (441)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.16 0 0 443
Azért írtam le, hogy most már ne csak fogalma legyen hanem tudja. Mindig. Mindenhol. Mindenkivel.

Akár a nő, akár a pasi áll fel az asztaltól, az otthagyott ezt érti alatta:
- kész ennyi, nem kellek tovább...

.........ez így jött ide.

Optimális eset persze az lenne, ha mindkettőben egyszerre érne be a vég....de ez az OTN esete. Mese.

A többi betűt hagyom.

Viszont megfigyeltem elcsavarta az eredeti vonalat.
Mert maga alapból mindig ugrásra kész.
Ezért nincs és nem is lesz OTN-je sem SZTN-je, csak egy csomó alkatrésze ezekből. Az egyik ezt tudja részben, a másik azt tudja részben. Mondhatnám egyik sem coffos.
Csak parókás.
Ezen a részen üres lesz az élete, az elvei miatt.
Bár nem biztos, hogy észreveszi majd....megszokja vagy már meg is szokta...
Előzmény: botsinkai (442)
botsinkai Creative Commons License 2008.06.16 0 0 442
"....ezt egy nő minek érti maga szerint???"

Foggalmam sincs. Nem vagyok nő.

"Nem kellek neki tovább"

Ezt nem értem, hogy jön ide?

"és egyszer csak feláll és elmegy: ennek fogja érteni minden Nő."

Minden kapcsolatnak ez a vége, így legalább nem kell hazudni egymásnak. S ez kölcsönös, ezt ne tessék elfeledni!

"De ha jó anyagból van gyúrva Nő ,nem fog sírni maga után."

Egy pasi (vagy nő) sem éri meg, hogy könnyet ejtsenek utána. Én sem.

"Maga, hogy menne túl rajta?"

Megvonnám a vállamat és keresnék másikat. (Ha épp szükségem lenne rá.) Darab-darab. Az OTN persze más tészta, de az csak a mesében van. :-)

"Tudja mit? Legyen jó kapcsolata az elveivel."

Köszönöm a jókívánságot! :-)
Előzmény: Törölt nick (441)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.16 0 0 441
Neee borítson már ki Botsinkai mert mindjárt sikítozok. Most írta le az előbb ezt:

"felállhassak és otthagyhassam a másikat"

....ezt egy nő minek érti maga szerint???

Nem kellek neki tovább, és egyszer csak feláll és elmegy: ennek fogja érteni minden Nő. Persze körbemagyarázhatja, de a nőben ugyis ez lesz a lényeg marad meg.
De ha jó anyagból van gyúrva Nő ,nem fog sírni maga után. Megmarad Nő-nek.

Mondja Botsinkai! Végig gondolta ezt már fordítva is?
Együtt van valakivel és jó is, majdhogynem 3:1-ben, de mondjuk mindketten tudják hogy nem fog örökké tartani....és amikor pont jó minden, egyszercsak a nő feláll és elmegy.
Maga, hogy menne túl rajta?

Bár ez hülye kérdés volt, mondhatni felesleges, mert maga sosem fog ilyen helyzetbe kerülni...körbe van betonozva...elvekkel.
Tudja mit? Legyen jó kapcsolata az elveivel.
Előzmény: botsinkai (439)
botsinkai Creative Commons License 2008.06.16 0 0 440
*jav.:
kellen = kellene
Előzmény: botsinkai (439)
botsinkai Creative Commons License 2008.06.16 0 0 439
"A" kapcsolathoz OTN kellen, az pedig nincs.
A "használás" pedig kölcsönös. Ha valaki nem érzi velem jól magát, akkor gondolom, nem akar velem lenni...
S nem értem, miért kellene a nőnek hibásnak érezni magát bármiben?!
Előzmény: Törölt nick (438)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.16 0 0 438
Akkor magának sosem lesz "A" kapcsolata.
Csak használja a nőket amíg kedve tartja. Aztán lapátra. Valamilyen indokkal persze amitől a Nő úgyérzi, még Ő a hibás.
Tuggya hogyhívják ezt coffoséknál? Gyávaságnak.
Előzmény: botsinkai (432)
botsinkai Creative Commons License 2008.06.16 0 0 437
Mennyi alatt gyorsul 0-100-ra a Maserati?
Az enyim kölcsönkérés nélkül 3,6 sec. :-)
Előzmény: Törölt nick (436)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.16 0 0 436
Bár mikor szerzek egy Maseratit. Kipörgésgátló nélkül. Magam alá tudnám gyűrni a motorjával együtt.
Előzmény: botsinkai (435)
botsinkai Creative Commons License 2008.06.16 0 0 435
Traktorral nem veszélyes rám kedves naccsága, ha két keréken vagyok. :D
Előzmény: Törölt nick (434)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.16 0 0 434
Én meg offenzíííven. Mondhatni mint a zállat. Kerüljön ki nagy ívben.
Előzmény: botsinkai (433)
botsinkai Creative Commons License 2008.06.16 0 0 433
Defenzíven vezetek, óvatosan...
(Bár a minap szétcsaptam egy fócvágen traktor felnijét-gumiját... :-) )
Előzmény: Törölt nick (431)
botsinkai Creative Commons License 2008.06.16 0 0 432
Szerintem csak személytelenül lehet. Úgy, hogy bármikor felállhassak és otthagyhassam a másikat s ez ne okozzon semmilyen téren gondot. Tehát semmilyen téren ne alakuljon ki függés.
Előzmény: Törölt nick (430)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.16 0 0 431
Akkor maga motorozik, én meg boxeresre hajtok...csak kerüljük ki egymást a zúton, mert kitudja melyikünk lenne veszélyesebb a másikra nézve...
Előzmény: botsinkai (429)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.16 0 0 430
Sz@rok rá már bocs...hogy lehetne személytelenül végigélni egy kapcsolatot...(?) Akkor az nem kapcsolat.
Vagy bátran végig csinálja a zemberlyánya, és örül addig amíg tart vagy bele se fogjon.
Előzmény: botsinkai (428)
botsinkai Creative Commons License 2008.06.16 0 0 429
Én a motorozással vagyok így. :-)
Jóval élvezetesebb az ívre döntögetni a vasat, mint egy nővel értelmetlen érzelmi marhaságokon cívódni. :-)
Előzmény: Törölt nick (427)
botsinkai Creative Commons License 2008.06.16 0 0 428
Attól, hogy túl személyessé válik.
Előzmény: Törölt nick (426)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.16 0 0 427
Na szóval.
Összerakosgattam innen, is onnan, is a magaméból is.

Első és legfontosabb tanulság:

- jobb kocsit vezetni, mint kisérletezni a párkapcsolattal.

Tööbb mára nem is futtya...
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.16 0 0 426
De mitől(?)...ha mindenjó akkor inkább kiteljesedik, élhető, jót okoz...Wwéleményem szerint.
Ugyan ott vagyunk magával mint a bemásolt vita végén.
Többre most sem jutottunk.
Előzmény: botsinkai (424)
botsinkai Creative Commons License 2008.06.16 0 0 425
"A dugás előtt-alatt-után beszélgetni nem szeretők szerintem vagy lusták, vagy igénytelenek, vagy csak a testi örömöket keresik, a szellemieket pedig nem, az érzelmektől meg egyenesen megriadnak (és úgy általában menekülnek mindenféle minimális elköteleződéstől, vagy annak a látszatától is), vagy az adott alkatrészessel azt már nem akarják, mert az szerintük nem arra való."

Ahogy mondaniteccik.
Előzmény: sitonthefence (420)
botsinkai Creative Commons License 2008.06.16 0 0 424
"Hogy alakult azóta a zélete? Még mindig ezt mondja? Amit a végén?"

Teljes mértékben.

"Nos a kérdésem az, mit ront el a szex, ha előtte mondjuk jól megvoltak és a szex meg még jobb volt, és szex után még mindig tudnak beszélgetni a felek...(?)"

Desokkérdés.
A zemberi kapcsolat romlik el.
Előzmény: Törölt nick (418)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.16 0 0 423
Tökéletesen értelek.

No még megvárom ezt a Botsinkai választ is, ha méltóztatik majd kiírni.....és összegondolom az egészet egybe.
Előzmény: sitonthefence (422)
sitonthefence Creative Commons License 2008.06.16 0 0 422

Ha magamból indulok ki, az "egetverő szerelmi mámor" (idézlek, mert én ilyet nem írok le :-) ) az nem jó, mert az nálam rossz véget ért.

 

A barátságból szerelem az mostan van, és egyelőre működik, de macerás, merugye korábbról már nagyon jól ismer ;-) ... meg hát kituggya, meddig tart majd, ugye.

 

Nincsen garancia semmire se. Próbálkozni köll, aztán majd lesz valahogy.

Előzmény: Törölt nick (421)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.16 0 0 421
Talált.
Konkrétan erre:

"Különben lófaszt nem ér az egész."(ezt csak kivágtam Tőled mert én nem írok le ilyet)

Én is így gondolom.

Még egy kérdés: nem indul egetverő szerelmi mámorral, viszont éretten jó...mi lesz belőle? Szerinted? Meg lehet tartani egy normál mederben vagy előbb utóbb úgyis elmozdul?

ui: írtam neked amoda is egy fontosat csak már ezernyi hsz van rajta.
Előzmény: sitonthefence (420)
sitonthefence Creative Commons License 2008.06.16 0 0 420

Hjajj, anyám, épp' az összes vér a bokámba szaladt, úgy bezabáltam, de azért a kedvedért, csak neked, csak most ... bár lehet, hogy eccerűbb lenne néhány korábbi hsz-emet belinkelni, de mire megtalálnám őket lemenne a nap :-)

 

Naszóval, mi is a nagy kérdés? Nem biztos, hogy fogom ...

 

A dugás előtt-alatt-után beszélgetni nem szeretők szerintem vagy lusták, vagy igénytelenek, vagy csak a testi örömöket keresik, a szellemieket pedig nem, az érzelmektől meg egyenesen megriadnak (és úgy általában menekülnek mindenféle minimális elköteleződéstől, vagy annak a látszatától is), vagy az adott alkatrészessel azt már nem akarják, mert az szerintük nem arra való. Ún. egyéjszakás kalandnál, vagy rendszeres szolgáltó-igénybevétel esetén szerintem ez rendjén is van. Gondolom én.

Tudni viszont csak azt tudom, amit te is: én képtelen lennék tartósan intim kapcsolatban lenni valakivel egymással megosztott érzelmek és gondolatok nélkül. Már csak azért is nehéz lenne, mert ezek megléte minimum kell ahhoz, hogy képes legyek tartós fizikai vonzalomra. És e tekintetben mindegy, hogy az egy szexben is megnyilvánuló, szoros barátság, vagy tomboló szerelem, a lényeg, hogy mind érzelmi, mind szellemi, mind fizikai síkon egymásra legyünk hangolódva. Különben lófaszt nem ér az egész. Szigorúan szerintem, persze.

 

Erre gondoltál?

Előzmény: Törölt nick (419)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.16 0 0 419
Sitont...légyszi...Te is szállj már be, ha tudsz.
Kerülj belülre, a leírt helyzetbe és írd ki amit gondolsz....
Szeretnék tájékozott lenni előre....nekem is van gondolatom, és majd a hármunkét összevetem.
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.16 0 0 418
Botsinkai Jónás de Genere....de eltűnt. Most, hogy ilyen szakos hszeket írtam, nem is válaszol?;-)...mer nem tud mit kivagdossgatni belőle?;-)

No következő a kérdésem...és hogy belője magát, visszaemlékeztem egy szóváltásunkra, bemásolom:
"Botsinkai:

"Az természetesen nem baj, ha egy egy nő szép. De nem baj, ha el is lehet vele beszélgetni értelmes dolgokról is.

Mert mint tudjuk, a nő a p....ának az a tartozéka, akivel dugás után el lehet beszélgetni."

Szerintem el kell választani a funkciókat. :-) Nem ugyanazzal kell beszélgetni, mint dugni. :-) Sok bonyodalomtól megóv. :-)

Coffos:

"Szerintem el kell választani a funkciókat. :-) Nem ugyanazzal kell beszélgetni, mint dugni. :-) Sok bonyodalomtól megóv. :-)"

meg....sok gyönyörűségtől elzár....
és most nem a szexre gondolok kifejezetten.
Hanem arra amikor fizikai érintés nélkül is megérintik egymást. A Férfi és a Nő.
Mérlegelni kell.
Nem könnyű feladat…

Botsinkai:

"Hanem arra amikor fizikai érintés nélkül is megérintik egymást. A Férfi és a Nő."

Jó is az. S ezt rontja el a szex. :-)

No így kardozgattunk hajdanán!:-))
Hogy alakult azóta a zélete? Még mindig ezt mondja? Amit a végén?
Nos a kérdésem az, mit ront el a szex, ha előtte mondjuk jól megvoltak és a szex meg még jobb volt, és szex után még mindig tudnak beszélgetni a felek...(?)
Mi az ami elromlik?Mitért sok bonyodalom alatt?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!