Keresés

Részletes keresés

Laja73 Creative Commons License 2001.02.16 0 0 6
Mi van, nincs itt egy Soroksári se ???
Azt mondjátok meg, miért olyan bonyolult Erzsébetről átmenni ???

BKV !!!!!!

galopper Creative Commons License 2001.02.07 0 0 5
Jó, persze pláza nuku, multiplex szintén, viszont két perc alatt le tudok sétálni pecázni a Dunára,a gyerekeimet nem féltem ha a környéken bringáznak, és az ezer főre vetített kocsmák számában verjük az EU-metropoliszokat.
Előzmény: user_af (3)
Laja73 Creative Commons License 2001.02.07 0 0 4
Jó az biza. Itt a jövő, pld a Millenium-telepen sok a földút, de amúgy nagyon baresz az egész. Előbb utóbb megcsinálják az utakat, és egy EU főváros klassz része lesz, öt percre egy EU üdülővárostól, szóval, király.

user_af Creative Commons License 2001.02.07 0 0 3
Ja.
Meg Észak-Jemen is.
Mer ott van elég kath-levél. (URH)
galopper Creative Commons License 2001.02.07 0 0 2
Hát igen. Az igazság az, én is sejtettem, hogy nem fognak megbénulni a szerverek a topicnyitás utáni forgalomtól.Hogy miből?Eddig három számítógépes szaküzlet, és egy internet szolgáltató kezdeményezés csődőlt be rövid, de intenzív agónia után./Most sincs egy darab sem a kerületben/.Na de ettől függetlenül Soroksár tényleg egy jó kis hely.

Üdv unnamed!

Előzmény: FairHaired (0)
unnamed Creative Commons License 2001.02.07 0 0 1
Jelen!
Életem első 28 évét Sorin töltöttem. Szerintem is jó hely!

unnamed

FairHaired Creative Commons License 2001.02.06 0 0 0
Eddig 0 ilyen kötődésű jelentkezett...
Pedig már hatodika van.
galopper Creative Commons License 2001.02.05 0 0 topiknyitó
Ha van topicjuk a Pesterzsébetieknek,muszáj hogy megéljen egy soroksári is.Soris kötődésüek jelentkezzetek!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!