Keresés

Részletes keresés

zsbe Creative Commons License 2012.01.09 0 0 817

Boldog újat mindenkinek, amolyan derékban keskenyedőst (persze önszántunkból)!

Előzmény: zsbe (816)
zsbe Creative Commons License 2011.12.11 0 0 816

Abszolút egyetértek, és érdemes a hízás okát feltérképezni. pusztán életmódbeli váltásra van szükség, vagy pl milyen pszichoszomatikus oka van a hízásnak, és azt megszüntetni. De természetesen úgy nem lehet lefogyni, hogy az ember visszatér a "jól bevált" szokásokhoz.

Előzmény: karakasp (813)
ariel.istvan Creative Commons License 2011.12.08 0 0 814

A www.pharmia.hu lapon nyomatnak egy fin Slimcaps terméket. Hallottatok már róla? Sinetrol van benne, meg citrusfélék és guarana. Komolynak látjátok? próbálta már valaki? Ezekről az összetevől olvastatok már, mert nem nagyon találok semmi infót.

Köszi, ha visszajeleztek

 

karakasp Creative Commons License 2011.12.06 0 0 813

Szerintem ha megtanulják a jelöltek, hogyan tudják magukat motiválni, hogyan tűzzenek ki célokat, akkor sokat javul az esélyük. Én ezt vettem észre, hogy a sikertelen fogyókúrák többségében az a baj, hogy hamar abbahagyják, nem képesek végig csinálni. Bár maga a fogyókúra kifejezést sem szeretem, hiszen itt nem csak egy ideiglenes dologról van szól, hanem életmódváltásról. Talán ezt nehéz megértetni az emberekkel és ehhez elegendő akaraterőt biztosítani. Miért kezdje el? Miért folytassa?

Én úgy gondolom, hogy lefogyni baromi egyszerű, másokat lefogyasztani, az igazi kihívás :). 

Előzmény: frankzsu (811)
zsbe Creative Commons License 2011.12.04 0 0 812

Szia, 

 

nekem lenne ötletem, de nem feltétlenül nyilvánosan. Vagy inkább tapasztalatom, hogy milyen mélységig kell lemenni, és hogy egy fogyókúra olyan szintű életmódváltást eredményezhet, amire az ember eredetileg nem gondolt:-) Ha éredkel, keress meg e-mailben, ez a címem: zsbeka@freemail.hu. 

 

Szép estét!:-)

Előzmény: frankzsu (811)
frankzsu Creative Commons License 2011.12.04 0 0 811

Sziasztok! Zsuzsi vagyok, pszichológus. Fogyókúrás csoportokkal foglalkozom és arra lennék kiváncsi, hogy szerintetek hogyan tudna a pszichológus segíteni a fogyás folyamatában. Van-e valakinek tapasztalata vagy elképzelése?

 

tefó Creative Commons License 2011.11.30 0 0 810

A paleolit valóban hatásos, pillanatok alatt fogytam, pedig nekem nem kellett volna. Viszont van más valami is; a ganoderma gomba kapszulában. Egyensúlyban tartja a szervezetet, segít a fogyásban és a súly megtartásában. Érdemes elolvasni, mit tud ez a gyógynövény. Ismeretségi körömben már bizonyított, (bárki szedheti, ellenjavallat nincs). Itt nézd meg, ha érdekel:http://www.kaveklub.ganodermakave.hu/

zsbe Creative Commons License 2011.11.27 0 0 809

Szia, én ezzel fogytam 2 éve 32 kgt, amit azóta is tartok: http://www.zsiregetoklub.hu/rendeles/etlap#ZS111

Előzmény: üfürüfü (806)
Türkiz52 Creative Commons License 2011.11.25 0 0 808

A paleolit táplálkozást választottam, pontosabban életmódot váltottam. Szépen mennek le a kilóim és közben jókat eszem. Mozgás a szabadban!

Látogass meg a blogomban, napról napra írom...

 

Előzmény: üfürüfü (806)
H_G Creative Commons License 2011.11.24 0 0 807

A hűtőszekrénytől 180 fokos irányban? :)

 

De tényleg, nem tudjuk, mennyit eszel és ahhoz mennyit mozogsz?

 

 

Előzmény: üfürüfü (806)
üfürüfü Creative Commons License 2011.11.24 0 0 806

Sziasztok!! Új vagyok még aszakmában .A lényeg hogy abbahagytam a cigit másfél éve és azóta 15kg plussz feljött.Merre induljak mit csináljak hogy le tudjam ezt a pár fölös kilómat lökni???

zsbe Creative Commons License 2011.11.20 0 0 805

Szia, ez nagyon klassz, köszi, hogy megmutattad! :-)

 

Előzmény: karakasp (804)
karakasp Creative Commons License 2011.11.14 0 0 804

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni. Készítettem egy weboldalt, ahot testzsír és napi kalóriaigényt lehet számolni. A véleményetekre lennék kíváncsi, építő jellegű kritikákra. Azért remélem hasznosnak találjátok.

 

Egyébként, már én is számos sikeres fogyókúrán vagyak túl. Testépítés a hobbim és 10% alatti testzsír eléréséhez már sokat kell számolgatni és ilyenkor jól jön egy ehhez hasonló kalkulátor.

 

Üdv

zsbe Creative Commons License 2011.11.13 0 0 803

...Az is eszembe jutott, hogy mi lenne, ha nem kúrákat csinálnál, hanem apró, de állandó váltaoztatásokat iktatnál az étrendedbe? Nem tudsz lemondani az édességről, ok, heti 3x, és nem este... Pl.

Előzmény: Jud78 (797)
zsbe Creative Commons License 2011.11.07 0 0 798

Szia, mérés nélkül nehéz lesz...

De mi lenne, ha nincs mérleged, akkor cm-ben mérnél? Csak hogy tudd, hol tartasz!

Előzmény: Jud78 (797)
Jud78 Creative Commons License 2011.11.06 0 0 797

Sziasztok!

Kivancsi vagyok a tapasztalataitokra a becsi dietaval kapcsolatban. Nincs nagy tulsulyom, 168 cm magas vagyok, es 66 korul lehettem mikor elkezdtem, sajnos merlegem nincs, a cel 58 kg. Fizikai munkat vegzek, most mar nem minden nap, de addig biciklivel kellett munkaba menjek minden nap! Oda vissza 12 km, szeltol fuggoen ez 30-40 perc naponta. Nagyon ehesen ertem haza, nap kozben 1 db szedvicset ettem.... tobb etkezesre idom sem volt, Hollandiaban elek. A keso esti evesek mellett majdnem mindegy volt mennyit bicikliztem.. teljesen egyetertek, hogy a vacsora ne 6 ora utan legyen, deneke nem volt mas valastasom, es energiara szuksegem volt. Most heti 2 napot dolgozom csak 5-5 orat, es a dieta mellett ez a2 nap is nagyon nehez. Szinte, foleg a dieta elejen szedelegtem az ehsegtol. 1 het utan osszeszukul a gyomrom... nah az enyem nem, korog allandoan, pedig masok is azt irtak hogy vagy nem voltak ehesek, vagy par nap mulva elmult.. ezt nem nagyon hiszem el. Meg van 1 hetem, de muszaj kibirnom, soha nem csinaltam meg vegig ennyyire komolyan egy dietat. De, ez szamomra kesz szenvedes.... nah igen, es azt irja ket het utan visszaallhatok a normalis etkezesre, ebben viszont nem hiszek, tuti nincs est tortillazgats, pisztacia majszolgatas, es 6 ora utani eves. Viszont keptelen vagyok kibirni edesseg nelkul, nem tudom megvonni magamtol.:-)) Mikor egyek a nap folyaman, hogy ne okozzon tul nagy gondot?

Ti csinaltatok mar ezt a dietat? Milyen eredmennyel? Es kavebol pl tobbet iszom, mint a eloirt, es tejet is rakok bele... augy minden mast szigoruan betartok.. nah igen, a kave ehgyomorra sem megy, egy ketszersultet eszem elotte osszesen. Merlegem nincs, azt sem tudom mennyirol indultam, csak a ruhakon tapasztalok valtozasokat. eg valami a 90 napos dieta? Mit szoltok hozza? Azt olvastam nagyon egeszsegtelen!

Koszonom elore is a valaszokat!

Türkiz52 Creative Commons License 2011.11.04 0 0 796

Gratulálok!

Előzmény: mixmail (795)
mixmail Creative Commons License 2011.11.04 0 0 795

Üdv!

 

Én 20 kg-ot fogytam le és biztosan állíthatom, hogy csak egyetlen biztos modszere van a fogyásnak az pedig nem valamilyen divatos diétás módszer vagy csoda tabletta. A fogyáshoz muszály rendszeresen (min. heti 3-4 alkalom) sportolni, az étkezést gyökeresen megváltoztatni és a napi kalória bevitelt csökkenteni.

 

Korábban én is próbáltam mindenfélét, persze sikertelenül. Mihelyt beláttam, hogy a fogyás egy hosszú folyamat és elkezdtem végérvényesen másként táplálkozni és rendszeresen sportolni sikerült lefogynom 20 kg-ot.

 

 

A lényeg, hogy nem kell pénzt és időt fecsérelni mindenféle gyors fogyást ígérő módszerre.

 

 

Aki hajlandó végérvényesen változtatni a fogyás érdekében, az látogassa meg a honlapom (www.kalóriaguru.hu), amin leírtam részletesen alapvető dolgokat, ami a helyes, egészséges és sikeres diéta folyatatásához mindenképpen be kell tartani.

 

 

Talán akad olyan akinek a hasznára válik az oldalam és hamarabb sikerül lefogynia.

 

 

 

 

 

 

Türkiz52 Creative Commons License 2011.10.31 0 0 794

Ehhez a bölcs belátáshoz meg kellett érnem 52 évet  :-)

Köszönöm, hogy meglátogattál!

Előzmény: zsbe (793)
zsbe Creative Commons License 2011.10.30 0 0 793

Szia, klassz a blogod, jól csinálod!

Jól gondolod, a 25 év fogyókúrát csak egy valami válthatja ki, az életmódváltás...:-)

Előzmény: Türkiz52 (792)
Türkiz52 Creative Commons License 2011.10.28 0 0 792

Sziasztok! 25 éve folyamatosan küzdök, fogyok hízom! Rengeteg negatív tapasztalattal. Túl vagyok a sokat ígérő zsírégető szerek kipróbálásán is. De most ennek vége, életmód váltásra készülök. Azt hittem, hogy minden módszert ismerek. Most hallottam a PALEOLIT táplálkozásról. (szándékosan nem diétát írok) Nagyon kedvező tapasztalataim vannak. A blogomon naponta leírom, hogy mit eszem, receptekkel, fotókkal, mozgásajánlatokkal. (nordic walking, jóga) Nagy szeretettel osztom meg ezt az új tudást és kérem a kreatív segítségeteket is.
Látogassatok meg, csináljuk együtt:-)

zsbe Creative Commons License 2011.10.23 0 0 791

Ha nem csak egy bulit tervezel, hanem fogyni is akarsz, akkor ezt javasolm neked, nekem bevált:

http://www.zsiregetoklub.hu/rendeles/etlap#ZS151

Előzmény: ravemaster02 (772)
Bozke Creative Commons License 2011.10.20 0 0 790
zsbe Creative Commons License 2011.10.16 0 0 789

Igen, ez így van!

 

Előzmény: romesz (787)
zsbe Creative Commons License 2011.10.02 0 0 788

:-) A lehető legjobb módja, ha hízni akarsz, gyorsan és sokat. 

Manapság már gyártanak elég széles tükröket is. 

Én már csak tudom, régi motoros vagyok.:-)

Előzmény: Saint Nikolaus (784)
romesz Creative Commons License 2011.09.29 0 0 787

A baj ott van, hogy "hiszed".

 

Ha napi 4-5-6szor eszel akkor kisebb adag eleg ahhoz, hogy ne legyen ehsegerzeted.

Az esti etkezes fontos, hogy protein legyen igy a szervezet nem fog az izomzatbol lebontani es a reggeli elso etkezes is ezert fontos, hogy proteint tartalmazzon. 

Előzmény: Saint Nikolaus (786)
Saint Nikolaus Creative Commons License 2011.09.29 0 0 786

Nem hiszem, szerintem a lényeg, hogy az esti kajáláson spórolj, nem hiszem, jogy jojó lenne abból, ha leszoksz az esti nagy zabálásról, ami a leghízlalóbb.

Előzmény: Galahed_ (785)
Galahed_ Creative Commons License 2011.09.27 0 0 785

ez a legjobb út az elhízáshoz -- illetve a jojo effektushoz, bár a végeredmény ugyanaz.

 

Szóval +1 szavazat a 4-5-6 x étkezés/nap mellé

Előzmény: Saint Nikolaus (784)
Saint Nikolaus Creative Commons License 2011.09.27 0 0 784

Reggel semmi, délben rendes kaja, este csipet. Erre gondoltam, bár amit te írtál az jobban tetszik. :)

Előzmény: zsbe (783)
zsbe Creative Commons License 2011.09.26 0 0 783

Persze! Reggel csipeget, napközben éhezik, este magára rántja a hűtő tartalmát... erre gondolsz?:-D

Előzmény: Saint Nikolaus (781)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!