Keresés

Részletes keresés

Dizerr Creative Commons License 2022.12.04 0 0 1031
KR!SZ fittfalatok.hu Creative Commons License 2022.11.09 0 0 1030

Sziasztok! KR!SZ vagyok. Örülök, hogy rátaláltam erre a fórumra. Igaz, én már nem akarok tovább fogyni, mert már 40-et sikerült. Nem volt egyszerű dolog, de elértem a célom. Természetesen nem titok a receptje. Csökkentettem a kalóriabevitelem a szénhidrátok mérséklésével, és növeltem a szervezetem energiafelhasználását sportolással. Tudom, ezt még egy óvodás is tudja, ez senkinek sem újdonság. Nekem a legnagyobb gondot az okozta, hogy mit egyek, ill. ne egyek.

Szakács vagyok, az évek során kialakítottam egy fantasztikusan finom étrendet, amit egy ideje a blogomon osztok meg a sorstársaimmal. Nem szedek semmilyen csodaszert! Nincs ilyen! Csak eszem a finomabbnál-finomabb ételeket, és ha csak tehetem mozgok. Dolgozom, kertet művelek és sportolok. Nincs jojó, nincs jajajj most mi lesz, nincs para, csak boldogság, mert már nyugalom van.

Ja, és talán ez is számít: INGYEN van a tudás! Nem akarok eladni sem csodaszert, sem sportgépet és nem írok speciális étrendet senkinek.  Ezekre nincs szükség. A mottóm: OLVASS-FŐZZ-MOZOGJ-FOGYJ! Csak vidáman! :)

A blogom címe: fittfalatok.hu

kzoli72 Creative Commons License 2022.01.14 0 0 1029

kzoli72 Creative Commons License 2022.01.14 0 0 1028

Sziasztok!

Megmaradt Revex-16 108db-os zsírégetőmtől megválnék

86db maradt benne 5000ft+postaköltség az ára.

Tel.: Telekom925 0426

tatucikavagyok Creative Commons License 2022.01.02 0 0 1027

Fatfixröl hallot valaki valamit?

Dizerr Creative Commons License 2020.12.13 0 0 1026
arne671fili Creative Commons License 2020.11.17 0 0 1025

Fogyókúrás tabletta - https://acaiberry900.com 15 kilót fogytam kevesebb, mint 2 hónap alatt és a kilók a mai napig nem jöttek vissza. 

Fialfy Creative Commons License 2020.09.25 0 0 1024

Sziasztok!

 

Nagy akcióban van a Pyruvate kapszula a www.nutrioutlet.hu/pyruvate oldalon! Csak 4990Ft, ugyanazokkal az összetevőkkel, mint a Peak, vagy a LifeTilt! Nekem nagyon bevált, ajánlom mindnekinek

Fewdis Creative Commons License 2020.08.14 0 0 1023

zöld kávé  greencoffeeplus.hu

Fewdis Creative Commons License 2020.08.14 0 0 1022

legjobb zsírégeto tabletta zöld kávé  http://greencoffeeplus.hu

LiliK88 Creative Commons License 2020.07.13 0 0 1021

A HCA tulajdonképpen egy gyümölcs a garcinia cambogia héjában lévő linolsav, ennél nem sok természetesebb van:)

Mindezek ellenére meglepően hatékony, én ezt a nagy dózisú HCA-t próbáltam.

6 hónap, pici sport, pici diétázgatás és folyamatos HCA mellett -13 kg.

Mondjuk 78-ról indultam, ami elég magas, végén exponenciálisan lassul azért a fogyás.

Előzmény: Hársika (1016)
othiss Creative Commons License 2020.07.06 0 0 1020

szerintem heti két kiló leadása az pont hazavágja a szervezetet...már a heti ötven deka is strapás,  nagy odafigyelést kíván, mert tíz-húsz kiló leadására a szervezet mindenképpen reagál.

..havi  két kilótól sikerült megszabadulnom úgy, hogy semmi torna, sem futás, sem kerékpározás, sem tabletta...egyszerűen 1200kcal naponta..na ez a nehéz, de működik....az eredmény hatása bőven megéri a sok odafigyelést.  Hét hónap alatt 12 kiló...nekem ez már maga a csoda..egyre nehezebb súlytveszteni úgy, hogy soha nem éhezem, és a szervezetem is jól működik. Még három kiló...ez az idén meglesz.

Albert Einstand Creative Commons License 2020.06.12 0 0 1019

https://www.facebook.com/groups/ketodi/

Nekem bejött. 100 kilósan kezdtem most 75 vagyok. Kihagyásokkal csináltam, így több évig tartott. 

Előzmény: venuto (1017)
venuto Creative Commons License 2020.06.11 0 0 1018

Jogos  !!

Előzmény: zh1972 (995)
venuto Creative Commons License 2020.06.11 0 0 1017

Szia . 

Mi  az  a  facsén ketogén diétás csoport ?

köszönöm  szépen Válaszod

Előzmény: Albert Einstand (994)
Hársika Creative Commons License 2020.06.10 0 0 1016

Szia! Én próbáltam, hatott, de fájt tőle a fejem, helyette egy másik egyszerűbb és természetes fogyást választottam. Ha érdekel, írj és elküldöm.

Előzmény: Efott_2014 (1014)
Dizerr Creative Commons License 2020.03.28 0 0 1015

legjobb zsírégeto tabletta zöld kávé  http://track.greencoffeeplus.hu

Efott_2014 Creative Commons License 2020.02.25 0 0 1014

Sziasztok!

A piruvatot próbálta már valaki? Mik a tapasztalatok?

Ebben a ciukkben szépen összeszedik forrásokkal, hogy miért is hat:

Pyruvat müködése

Mindezt számos kutatással. Nektek van már tapasztalatotok róla?

 

kovacsp34 Creative Commons License 2020.02.10 0 2 1013

Pl. ezért baromság a Regenor, és a többi, kőleves-effektussal "ható" szer: https://testepitek.hu/reg-enor-fogyas-regenor-atveres/

Zsotya1175 Creative Commons License 2020.02.10 0 0 1012

Érdemes olyan szakértők blogjait olvasni, ahol írnak a fogyás pszichológiájáról. A sikeres fogyókúra diéta alapja az, hogy meghatározd a céljaidat, vagyis mi a célod a fogyással. Egészségesebb, csinosabb akarsz lenni, és emellett még magabiztosabb a hétköznapokban? Ezeket a kérdéseket tedd fel magadnak, és meglátod a siker nem marad el!

Mershin Creative Commons License 2019.12.24 0 0 1011
Adrus42 Creative Commons License 2019.12.23 0 0 1010

Én az utolsofogyokura.hu t ajánlom, ott legalább nem kell egészségtelen tablettákkal sem tömni magunkat.

BlackBetty90 Creative Commons License 2019.11.07 0 0 1007
Sziasztok. Megmaradt Peak Girl Pyruvat 120 db os kapszulám. 4 db-ot ettem meg belőle. Nekem sajna nem bírja a hasam. Szívesen megvállnék tőle, ha valakit érdekel.
edusoka Creative Commons License 2019.11.01 0 0 1006

Szia,

 

tudom, már régen írtál itt a témában, először is gratulálok a fogyásodhoz. Én kicsit idősebb vagyon nálad, de sajnos nekem is elgurultak a kilók, 15-20 kg-t szeretnék ledobni, a mostani súlyomból, ami nekem is 78 kg, mint neked az induláskor. Szeretném tőled megkérdezni, hogy az XLS- Medicalnak volt-e valamilyen nem kívánatos mellékhatása? A futás mellett milyen edzést csináltál, és az étrended hogyan állítottad össze? Minden hasznos tanácsnak örülök.

Előre is köszönöm

Előzmény: horiniki (996)
Slimer81 Creative Commons License 2019.10.15 0 0 1005

Én már annyi mindent próbáltam, de tényleg. Betartottam a az "estére csak egy alma" receptet, máskor meg a "18 óra után nem eszem semmit", felemeltem a napi folyadékbevitelt 3 literre... és még sorolhatnám. De valódi változást addig nem sikerült elérnem, míg szakemberhez nem fordultam. Persze az is igaz, hogy nálam a fogyás nem csak hiúsági kérdés (az sem baj, ha valakinél az), hanem egészségügyi is. Az ízületeim eléggé ki voltak már. Szóval orvoshoz fordultam, aki a Premium Diet Regular fogyókúrát ajánlotta. Az első két nap nagyon rossz volt. Nem az íze, hanem, hogy semmi mást nem ehettem, csak 5 adag turmixot. Aztán a harmadik naptól már "csak" reggel és este iszom a lötyit, ebédre pedig ehetek, "amit akarok". 5 hét alatt 7,5 kg ment le, igaz, hogy a harmadik héttől már tornázom is esténként egy kicsit. Szóval ha nem jöttek be a koplalós diéták, ajánlom ezt a módszert figyelmetekbe. Nem mondom, hogy nem tudnék a turmix mellé enni ezt azt, de ki lehet bírni, és a mérések után mindig új lendületet kapok.

J.Bond008 Creative Commons License 2019.06.26 0 0 1002

Ha még aktuális, válaszolnék. A megfelelő mennyiségű vízfogyasztás fontos, ezt jól látod, és a napi fél liter, amit írsz, nagyon kevés. Nyáron 2-3 liter tiszta vagy (nem cukrozott) citromos vizet mondanék.

Ha stresszes a munkája, emiatt talán este eszik, amikor "kienged": ezt nem tudhatom, de az esti étkezés minőségére szerintem nagyon rá kell szállni. Akkor már teljesen felejtse el a szénhidrátot, édességet. Ez nyilván nehéz, ha növésben lévő gyerekeknek és neked is főz, teljesen más az energia-felhasználásotok. Megnézetném azt is, nincs-e pajzsmirigy-alulműködése.

Én azzal a fogyókúrával fogytam, amit extrém túlsúlyosok lefogyasztására használnak: napi 1200 kcal, minimális szénhidrát, minél több fehérje. Kicsit lehet emelni, ha mozog (kerékpár, úszás). Kezdésnek semmiképp se fusson.

Az első másfél hét nehéz lesz, én egyedül ekkor szedtem "fogyibogyót", Fatbondot, hogy kibírjam. Ez szerintem inkább lélektani alapon működik: ha már kiadtál rá ennyi pénzt, nagyon odafigyelsz, hogy betartsd a diétát.

Később egyre könnyebb lesz, szerintem semmilyen gyógyszert-turmixot stb. nem kell szedni-inni, csak egyen rengeteg zöldséget.

Nézzetek utána neten a kaják tápanyag-tartalmának, sok a "becsapós", amit nem is gondolnál. A virsliben pl. sok a kalória ahhoz képest, mennyire nem tartalmaz hasznos tápanyagot. Annál egy szelet pirított rozskenyér is jobb... Vagy pl. 1 banán is jó, ha megéhezik, a káliumtartalma miatt is.

Sok sikert!

Előzmény: ri12ster (989)
Dizerr Creative Commons License 2019.06.08 0 0 1001

legjobb zsírégeto tabletta , zöld kávé

Viki1988 Creative Commons License 2019.05.24 0 0 999

Ahogy mondod, a bogyók önmagukban mit sem érnek! Az életmódváltás az egyetlen működő eszköz és hogy tudatosan táplálkozzunk mozogjunk. Figyeljünk arra, hogy ne tömjük magunkat tele cukorral ( tudatosan vagy tudatlanul ). Ezt ajánlom elolvasni aki nem tudja milyen mennyiségben fogyasztunk belőle és ezzel milyen problémákat okozunk magunknak a súlytöbbleten felül: https://www.bulkshop.hu/cukorhelyettesitok-cukormentes-edesitoszerek#rejtett-cukrok

Előzmény: horiniki (996)
SzabóIstvánElelemér Creative Commons License 2019.05.23 0 0 998

Sziasztok.
Eltelt kerek 4 hónap mióta elkezdtem használni a Reg-enort és arra gondoltam, a mai napon megosztom veletek a saját tapasztalatomat erröl a csodálatos termékröl.

Nos méregtelenítés céljából vágtam bele ebbe az egészbe, (ugye a Reg-enor a nevéböl kifolyólag regenerál, és nem mást regenerál mint a májunkat) illetve fogyni is akartam, mindamellett hogy soha nem küzdöttem suly problémákkal.

Annyit még tudni kell hogy lassan 2 éve foglalkozok komolyabban sporttal, ami azt jelenti hogy hetente ha tehetem 2-3 ill. van amikor 4 alkalommal is egy-egy órát különbözö kardió illetve erönléti edzésekre jártam, és jelenleg is ha idöm engedi heti 2 szer jelen vagyok az edzéseken. De fogyni sehogy sem tudtam, izomtömeget azt növeltem, de valahogy a mérleg mindig ugyanannyit mutatott, igaz, a zsir lassan kezdett izommá formálódni.

Elöször nekem is hihetetlennek tünt hogy zsirt kell enni, és fogyni fogyok.

Mióta a Reg-enor-t használom 1 hónap alatt 5kg-ot adtam le, 4 hónap alatt összesen 12 kg-ot,  sokkal jobb az erönlétem, nem fáradok olyan hamar mint azélött, és nagyon hálás vagyok, soha nem érzem éhesnek magam, mivel sejt szinten tisztít.

Mindamellett hogy sokkal könnyebbnek érzem magam, és sokkal több energiám van, sokkal könnyebb is vagyok. :)

Én ilyen lelkesedéssel vágok neki a következö két hátralevö hónapnak.
Ezt el kell mondjam mindenkinek hogy van segítség!

Ha szeretnétek segítséget, +40744992133 es telefonszámon segítek lerendelni és tanácsokkal is ellátlak majd, vagy a https://www.facebook.com/Istvan0 facebook oldalon is megtalálsz.

horiniki Creative Commons License 2019.05.06 0 0 996

Sziasztok!

 

Jelenleg túl vagyok egy életmód váltáson, ami az egyetlen biztos módja a fogyásnak, plusz még egészséges is leszel. Persze én is próbálkoztam bogyókkal, de önmagukban nem sokra megy velük az ember, arra viszont jók lehetnek, hogy elvegyék a farkaséhséget és esetleg még meg is kössenek egy kis zsírt az étkezések után. Nekem az XL-S Medical vált be leginkább, bár már rég nem szedem azt sem, de elinduláshoz nélkülözhetetlen volt. Ami a fogyást illeti csak diétával vagy csak mozgással, elérhető, de  a kettő együtt az igazi. Kell, hogy legyen egy reális cél és persze kitartás. Az én esetemben egy 78 kg-ról 58 kg-ra történő fogyást jelentett. Ezt elhatároztam szeptemberben, jelenleg 60 kg-to nyomok, vagyis még nem értem a végéhez. :) Ami a diétát illeti én csak ajánlani tudom a kalóriabázis oldalát, ahol vezetni lehet, azt hogy mit eszel, de ebben az esetben sem érdemes napi 1500cal alá menni, mert az már nem túl egészséges, pláne ha minden nap mozogsz. És én persze minden nap mozogtam, illetve mozgok, napi fél óra futás utána pedig súlyzós és saját testes edzés, szintén fél óra. Ilyen edzésekre kismillió videót lehet találni a neten, attól függően melyik testrész akartam formálni. Természetesen mindet, hiszen a fogyás után az ember eléggé "plöttyett" lesz ha nem épít egy kis izmot az elvesztett zsírréteg helyére. És még ott van a megnyúlt bőr esete is, stria stb ami még akkor is okozhat gondot, ha már elérted az álomsúlyt. Erre érdemes még az elején felkészülni, rendszeresen hidratálni, krémek  stb, bőrradír, sok folyadék, speciális krémek, plusz vitaminok, ásványi anyagok. Persze ott az a fránya kevés idő is, hiszem a legtöbben munka mellett akarnak formába jönni, legegyszerűbb módon bogyókkal, sajnos azonban ez nem megy ilyen egyszerűen. :( Én szerencsés vagyok, mivel szülés után határoztam el magam a változtatásra és amíg az ember otthon van a gyerekkel könnyebben szakít időt az ilyesmire. Mindent összevetve a tabletták segítenek, de önmagukban csodákra nem képesek, kell hozzá egy egészséges étrend is, valamilyen sport és persze vasakarat !  :) 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!