Keresés

Részletes keresés

.psp Creative Commons License 2019.04.05 0 0 41679

Kb még 2 év aztán elfogy a pénze.

Előzmény: Párizs73 (41674)
.psp Creative Commons License 2019.04.05 0 0 41678

Sose kapsz rá választ :-) 10 éve  nem vűálaszolnak..  Miért olcsóbb 5 ezerért az 1 kilós amiből ugyanannyi kel mint egy 2000 Ftos  1 kilósból :-)

Előzmény: Replay (41664)
Párizs73 Creative Commons License 2019.04.05 0 0 41677

Gondoltam, hogy zavarni fog Téged, hogy László azt állítja, hogy az Amway fizeti a legtöbb jutalékot, mert szerinted a Nuskin fizeti a legtöbbet. Máris látod benne a konkurenciát. Még a saját MLM-es konkurenseidbe is " belemarsz" előbb utóbb ha tudsz. Ezért írtam, hogy ha itt marad a topikon és Te leszel a " barátja" nem kell neki " ellenség".

Előzmény: Törölt nick (41676)
Törölt nick Creative Commons License 2019.04.05 -1 0 41676

Érdeklődésképpen, mennyit osztott ki jutalékként az Amway, mondjuk 2018 és 2017 években?

Előzmény: hlaci1995 (41657)
Párizs73 Creative Commons License 2019.04.05 0 0 41675

Kedves Laci! Értelek én Téged.  Nagy lelkesen a barátnőddel közösen felépítetek egy platina Amway üzletet, és ha jól tudom ezen a szinten a cég utal nektek havonta 600000. forintot, vagy valamivel többet, vagy akár kevesebbet attól függően, hogy az adott hónapban mennyi a csoportforgalmad. Az is érthető, hogy két fiatal egyetemistának nagyon jól jön ez a pénz. Nyilván elfogyott a névlistád, ide jöttél toborzás céljából, de nem olvastál bele a régebbi kommentekbe és nem gondoltál rá, hogy itt felkészültebbek az emberek az amwayból mint arra te számítottál. Egyébként ajánlom figyelmedbe a testvér topikban az MLM Tapasztalatok-ban Mityu nick nevű volt amwayos írásait aki többször részletesen beszámolt arról, hogy Dr. M. Attila nevű nagy gyémánt hálózata teljesen szétment  és az úriember visszament ügyvédként dolgozni. Szóval nem minden arany ami fénylik.  Ezzel a régi avas szöveggel pedig nem leszel nyerő ezen a topikon, mert mindenki ki fog nevetni. Kivéve a Nuskin forgalmazó gingergirlt akit már senki nem vesz itt komolyan, és örül ha talál magának itt " szövetségest". Szóval ne nevettesd ki itt magad az avas szöveggel. Tudjuk, hogy működik az amway és igen azt is tudjuk, hogy vannak akik pénzt keresnek vele.

Előzmény: hlaci1995 (41657)
Párizs73 Creative Commons License 2019.04.05 0 0 41674

Ha valóban átment a teljes agymosáson mint Ő maga írta akkor ragaszkodni fog az üzlet " dinamikusan növekvő" kifejezéshez és nem fogja elismerni amit te írsz. Vagy csendben marad és " kúszva" elsomfordál innen. Láttunk már ilyesmit.

Előzmény: Albertinka (41673)
Albertinka Creative Commons License 2019.04.05 0 0 41673

Szia, Laci!

Javaslom, olvass bele abba a több száz hozzászólásba, amit ebben a topicban írtam. 

Lényege, hogy állításom szerint évtizedek óta stagnál a hazai hálózat létszáma, ami azt jelenti, mindössze annyi ember lép be évente, amennyi lemorzsolódik, vagyis nem épül a hálózat, hanem egy helyben totyog. 

Előzmény: hlaci1995 (41657)
Párizs73 Creative Commons License 2019.04.05 0 0 41672

"Átmossák az ember agyát? IGEN! Szerencsére az én fejemből a sok szar kifogást, amit eddig bebeszéltem magamnak, kimosták. Hála a Jó Istennek! Bar hamarabb kimosták volna..."  Tehát az amway előtt tele volt a fejed mint írod " sok szar kifogással" és még büszke is vagy az agymosásra. Azonban legalább Te vagy olyan korrekt, hogy elismered, hogy ott agymosás folyik.

Előzmény: hlaci1995 (41657)
Párizs73 Creative Commons License 2019.04.05 0 0 41671

A szokásos, menekülnek a konkrétumok elől. Ide jönnek toborozni majd elhúzzák a csíkot!

Előzmény: ásítósmacska (41670)
ásítósmacska Creative Commons License 2019.04.05 0 0 41670

szvsz az Amway-ügynök és a konkrét kérdés esete….  :))))))) 

Előzmény: Párizs73 (41667)
ásítósmacska Creative Commons License 2019.04.05 0 0 41669

Be kéne másolni neki az Amway útmutatót, hogy tilos mást állítani, mint ami a csomagoláson van.... (mosási szám) 

 

:)))

Előzmény: Replay (41664)
Párizs73 Creative Commons License 2019.04.05 0 0 41668

Ha ez a " Lackó gyerek" mégis itt marad a topikon és Te leszel itt a " barátja" akkor nem lesz  szüksége " ellenségre". Mert normálisabb MLM -sek mint Mityu és Ősamwayos  már nem vesznek komolyan téged. Mindig ugyanazt nyomod és már mindenki unja, a támogatók és az ellenzők is. Lehet ezt a zöldfülű " Lackó gyereket "  el tudod még kábítani a szövegeddel,  de tapasztaltabb embereket már nem.

Előzmény: Törölt nick (41662)
Párizs73 Creative Commons License 2019.04.05 0 0 41667

Most meg lapit az újonc, mert nem sikerült neki a toborzás, de azért megkapta itt önkéntes jogi tanácsadóként gingergirlt. Egyből átrohant az MLM topikból ide, hogy az újoncot  " jó tanácsaival" lássa el. Nuskines forgalmazóként tanácsokkal látta el a konkurens zöldfülű amwayost. 

Előzmény: ásítósmacska (41665)
Párizs73 Creative Commons License 2019.04.05 0 0 41666

Szerintem hlaci1995  ide jött emberekre vadászni, toborozni, csak nem gondolta, hogy itt sok mindenki jól ismeri a züzletet és Ő is nyomta itt újként az ezer éves mantrákat. gingergirl meg ide rohant, hogy " atyai jó tanácsaival" lássa el az újoncot.

Előzmény: ásítósmacska (41665)
ásítósmacska Creative Commons License 2019.04.04 0 0 41665

2 éve azért léptünk be a baratnőmmel, mert csak azzal, hogy a tisztítószeteket, mosópor stb itt vesszük meg, nem a Tescoból, pénzt takarítunk meg! D

 

 

BRUHAHAHAHAHA...… 

Előzmény: hlaci1995 (41657)
Replay Creative Commons License 2019.04.04 0 0 41664

"2 éve azért léptünk be a baratnőmmel, mert csak azzal, hogy a tisztítószeteket, mosópor stb itt vesszük meg, nem a Tescoból, pénzt takarítunk meg"

 

Ne eddig olvastam el. Hányszor hallottuk/olvastuk már ezt a szöveget itt. Hogyan takarítasz meg pénzt? Úgy, hogy megveszed az emvéjnél háromszoros áron a tisztítószereket? 

Előzmény: hlaci1995 (41657)
Párizs73 Creative Commons License 2019.04.04 0 0 41663

Keresed az újabb kommunikációs " áldozatodat"? Te Nuskines hálózatépítő vagy, az Amwayt mint írtad már régen otthagytad. Most meg mint a Nuskin MLM cég elkötelezetje  " jópofizni" próbálsz itt egy új fórumozó amwayosnak az üzleti konkurensednek.

Előzmény: Törölt nick (41662)
Törölt nick Creative Commons License 2019.04.04 -1 0 41662

Nem vagyok szponzorod, így nem osztogatok tanácsot, legfeljebb tapasztalatot mondhatok: nem hagyom  hogy (moderátoron kívül) utasítgasson bárki egy fórumon, mit tegyek és mit ne (én sem teszek ilyet). Megválogatom, kit hallgatok meg és kire hallgatok (ez két külön dolog), bármilyen polcra is helyezi magát előttem.

Remélem nem kavartam a dolgaidba :) 

Előzmény: hlaci1995 (41657)
Ősamwayos Creative Commons License 2019.04.04 0 0 41661

Ha itt ezt a stílust nyomod akkor az itteni szkeptikusok " darabokra szednek" téged, hogy sírva menekülsz majd innen és még meg is tudom őket érteni, bár nem tartozom közéjük.

Előzmény: hlaci1995 (41657)
Ősamwayos Creative Commons License 2019.04.04 0 0 41660

Kicsit szerényebben fiatalember, ez itt nem a hétvégi szeminárium. Vannak itt akik nálad többet láttak ebből az üzletből és talán több mindent elértek mint te. Igen fel lett építeni platina üzletet lendületből, lelkesedésből, de ha nincs kellő bölcsességed akkor porrá is mehet az egész. Az " agymosás" minden formáját felejtsd el és tanulj meg önállóan gondolkodni, ha meg akarod tartani az üzletet.

Előzmény: hlaci1995 (41657)
Ősamwayos Creative Commons License 2019.04.04 0 0 41659

Igen ez az Amway hiteles története Magyarországon, ezt itt veled már többször megbeszéltük és néha egymás emlékezetét kiegészítettük.  Történelemből jeles. Ugyanakkor én sokkal pozitívabban látom az Amway üzletet mint Te, de ez sem baj, az élet attól szép mert nem vagyunk egyformák.  Új amwayos  fórumozótársunk hlaci1995 úgy látom tele van lelkesedéssel, de nagyon kevés tapasztalattal. Az ilyen túlfűtött emberek sokszor lendületből megcsinálják a platina szintet, de mivel az " agymosást" követik az ilyen üzletek porrá szoktak menni. Majd a saját bőrén megtanulja.

Előzmény: Párizs73 (41658)
Párizs73 Creative Commons License 2019.04.04 0 0 41658


Ja és mielőtt véleményt írsz, szerintem úgy célszerű, ha biztosan megtapasztaltad, mert a szomszédod baratjának a feleségének anyjának a véleménye, az szerintem nem hiteles, de ahogy érzed, elég vegyesen vannak itt a “ hallottam valahonnan” típusú hozzászólások:)" Na ne viccelj! Ide jössz újként és azt gondolod te vagy itt a professzor. Elég sokat tudunk itt az Amwayról és bőségen leírtuk, talán vissza kellene olvasnod a régebbi kommenteket, de segítek,  bár néhányszor már ki volt fejtve, csak ismétlem magam. Több mint 25. éve folyamatosan hívnak barátok ismerösök Amway rendezvényekre és más MLM rendezvényre is. Több hanganyagot meghallgattam és sok mindent elolvastam, sok mindenkivel találkoztam. Innen a sok információ például ez is :  1. 1977.-ben  Németországban egy háziasszony-villanyszerelő házaspár Marianne és Max Schwarz beléptek az Amway üzletbe, Éva és Péter Mueller-Meerkatz koronás követek csapatába. 2. 1982.-ben a Schwarz házaspár koronás követek lettek. 3. 1984-ben önálló képzési rendszert alapítottak: Schwarz Global néven. 4.1985--ben megnyitották az osztrák és az olasz piacokat, és a kelet-német piacot is. Ezeken a piacokon is közvetlenül hozzájuk lépett be egy osztrák házaspár Eva és Hans Nusshold. A Schwarz házaspár lett a Nusshold házaspár közvetlen fosters szponzora. Nemzetközi felső vonalaik az amerikai koronás követek Jim és Nancy Dornan lettek, akik 1989-ben megalapították a Net 21  képzési rendszert Amerikában5. 1991.-ben az Amway a tervezett Jugoszláv piacnyitás helyett a magyar piacot nyitotta meg, Marianne és Max Schwarz segítségével. A Schwarz házaspár megkapta azt a jogot, hogy közvetlenül az Amwayhoz csatlakozhattak és a teljes magyar üzlet közvetlenül illetve mélységben a Schwarz házaspárhoz tartozik6 Hans és Eva Nusshold Magyarországon is közvetlenül a Schwarz házaspárhoz csatlakoztakA teljes magyar üzletnek Tihanyban Marianne és Max Schwarz tartotta a szemináriumokat 1991-1994 között. 7. Nussholdékhoz lépett be az Ausztráliából hazatelepült Vágyi Jenő James, aki Ausztráliában Abrahams Michael csapatához tartozik, Európában azonban a Schwarz- Nushold vonalba lépett be.  8. 1994.-ben a Nusshold házaspár úgy döntött, hogy teljes egészében a nemzetközi felső vonalaik a  Dornan  házaspár Net 21 módszerét követik, azonban Európában jelenleg is a Schwarz család a közvetlen fosters szponzoraik. 9.1997-ben elhunyt  Marianne Schwarz. A Schwarz  Global képzési rendszert Max Schwarz és lánya Anja Schwarz vezetik. 10. 2002.-ben Vágyi Jenő James  létrehozta a Diamond Alliance( Gyémánt Szövetség ) képzési rendszert. A teljes magyar üzlet felső vonala a Schwarz család, azonban három egymástól függetlenül működő képzési rendszer van: Net 21, Schwarz Global, Diamond Alliance. Forrás: Régi Amagram újságok, kazetták, Cd-k. A világon több mint 80. képzési rendszer van. Éva és Péter Mueller-Meerkatz koronás követek, valamit Jim és Nancy Dornan amerikai koronás követek nem vettek részt a magyar piac megnyitásában 1991.-ben. Sőt. Michael Abrahams sem, csak hazaküldte Magyarországra Vágyi Jenő Jamest, és Ő így csatlakozott Európában a Schwarz-Nusshold vonalra. A szintén Ausztráliából hazatelepülő Farkas Enikő későbbi nevén Göncz Enikő 1991.-ben Magyarországon szintén a Schwarz- Nusshold vonalhoz csatlakozott, nemzetközi felső vonala azonban Mitch Sala. Kifejezetten gyűlölik, utálják egymást a képzési rendszerek vezetői. A képzési rendszer egy üzlet, az  jár jól  anyagilag ahová a legtöbben mennek. A Net 21-nél egy Cd 1500. forint, egy napi szemináriumi jegy 5000. forint. A Schwarz Globalnal egy Cd 500 forint, egy napos startoló szemináriumi jegy 2000. forint. A Diamond Alliance árai pedig a kettő között helyezkednek el. ( Nem tudom változtak e az árak). Egyébként szektaként működik az egész, mert a tagság nem választhatja meg, hogy melyik képzési rendszerbe járjon, ezt az úgynevezett közvetlen platina felső vonal szabja meg az embereknek, akinek a csoportjába közvetlenül tartoznak. A közvetlen platinát követni kell tűzön vízen át, még az általa választott képzési rendszerbe is. A többi képzési rendszer ellenség.  Melyik a jobb képzési rendszer? Hát mindegyik saját magát nevezi a legjobbnak, " minden cigány a maga lovát dicséri" alapon.( Ez egy közmondás). Vannak képzési rendszerek melyekre Nyugat-Európában járnak többen és van képzési rendszer ahová Kelet-Európában járnak többen. Aztán ott van még az rengeteg képzési rendszer amelyek Magyarországon nincsenek is jelen. A világon több mint 80. féle.

Előzmény: hlaci1995 (41657)
hlaci1995 Creative Commons License 2019.04.04 0 0 41657

Sziasztok! Annyi vegyes véleményt olvastam el itt, hogy úgy döntöttem leírom én is a én véleményem.

Lackó vagyok, 24 éves, egyetemista, (Szia Lackóóó, Ja itt nincs beköszönés?!)

2 éve Amway vállalkozó vagyok. Nem volt első látásra szerelem az üzlet. 2 éve azért léptünk be a baratnőmmel, mert csak azzal, hogy a tisztítószeteket, mosópor stb itt vesszük meg, nem a Tescoból, pénzt takarítunk meg! De azert olvastam olyan  kommenteket, hogy ehhez pénzt kell, csak ráfirdítás és sok hülyeség, hááát, ez egyszerű matek számoljon mindenki utána, egyértelmű lesz a  válasz :D 

A baratnőm elcipelt egy Amwayes rendezvényre, minden bajom volt, hogy el kell mennem, “vakaróztam”, nem voltam kíváncsi a termékelőadásokra stb. Aztan mikot ott ültem a rendezvényen, 2 perc után rájöttem, én is az a ”nagyon okos” ember voltam, aki jobban tudta mi zajlik ott, mielőtt láttam volna :D 

 Termékről konkretan szó se volt, sok profi sikeres üzletembert láttam. Láttam őszinte elismerést, valós emberi történeteket, láttam milliomos üzletembereket, akik elmesélték az Amway-jel törtek ki a szegénysorból. Átmossák az ember agyát? IGEN! Szerencsére az én fejemből a sok szar kifogást, amit eddig bebeszéltem magamnak, kimosták. Hála a Jó Istennek! Bar hamarabb kimosták volna...

Szvl koppantam kicsit, hogy nem voltam olyan okos fasza gyerek,mint hittem. Bővebb képet kaptam az üzletről, pénzről, célokról, a siker fogalmáról. Ezt suliban nem tanítják meg. De jó, hogy van olyan hely, ahol igen. ( Ja es a oktató hangabyagokat ingyen DRive-on megkaptuk:D, de ha ezzel vlk pénzt tud keresni, mert ilyen kommentet is olvastam, az kicsit gyanús nekem, de oké:D)

Az elmúlt két évben elértünk egy Platina szintet s baratnőmmel, aki azóta menyasszonyom lett, az egyetemet is ebben az évben befejezzük. Egyértelműen csak ezzel az üzlettel fogunk fogalkozni a jövôben. Ha pedig  konkrétan valaki azon gondolkozik, melyik MLM network céget válassza, egyértelműen azt, ami a legsikeresebb, legnagyobb, legelső, ahol a legtőbb pénzt osztják ki, ahol a legtöbb sikersztori született, ez pedig egyértelműen az AMWAY.

Peace! 

Ja és mielőtt véleményt írsz, szerintem úgy célszerű, ha biztosan megtapasztaltad, mert a szomszédod baratjának a feleségének anyjának a véleménye, az szerintem nem hiteles, de ahogy érzed, elég vegyesen vannak itt a “ hallottam valahonnan” típusú hozzászólások:)

Mutual Friend Creative Commons License 2019.03.17 0 0 41656

Nagy az elkeseredettség otthon ?

Előzmény: Penz8444 (41653)
Párizs73 Creative Commons License 2019.03.16 0 0 41655

Menjél már reklámozni máshová!

Előzmény: Penz8444 (41653)
ásítósmacska Creative Commons License 2019.03.16 0 0 41654
Előzmény: Penz8444 (41653)
.psp Creative Commons License 2019.02.25 0 0 41652

Ja az tényleg nincs rajta.. Na látom profik vagytok egyből kiszurtátok :-)

Előzmény: Replay (41651)
Replay Creative Commons License 2019.02.25 0 0 41651

Nem teljesen Amway ügynök disegn, mert hiányzik a makkoscipő, mint ahogy itt lentebb rákérdezett valaki. :))

 

Amúgy nagyon jó filmrendező csak egy kicsit szereti a lilát:

 

Előzmény: .psp (41648)
Törölt nick Creative Commons License 2019.02.25 0 0 41650

...makkoscipő? :)

Előzmény: .psp (41648)
ásítósmacska Creative Commons License 2019.02.25 0 0 41649

REMEK! :-DDD

 

 

Előzmény: .psp (41648)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!