Keresés

Részletes keresés

kuff Creative Commons License 2005.09.10 0 0 68

Defilement,

 

konkretan Vrbniken sosem ultunk be etterembe, de Krk-en a fovarosban olyan 100 kunanal kezdodnek a kajak.. Mondjuk egy pizza + korso sor kijon 100bol, de valami komolyabb hal/tengeri etel csak itt kezdodik. Remelem joidotok lesz, mi is megyunk 13-18 :)

Előzmény: Defilement (67)
Defilement Creative Commons License 2005.09.06 0 0 67

Sziasztok!

Mi a hétvégén utaznánk Vrbnikre, érdeklődnék, hogy kb. milyen árakra lehet számítani az éttermekben (meg egyáltalán). Előre is köszi a segítséget!

tr1n1ty Creative Commons License 2005.08.01 0 0 66
Mi most voltunk Krk városban júl.18-25 között. Nagyon jó helyünk volt, kis 2személyes apartman, akkor még 28 Eur/nap áron. Most júl. 23-tól fő-főszezonban 35-be kerül/nap. Kis főzőrész, tiszta fürdőszoba (wc, zuhany), franciaágy, asztal, székek, ill. egy kis kiülős teraszrész. Mivel későn kezdtünk keresni, nagyon örültünk neki, - lehetett volna tengerre néző, de ennek ellenére tudom ajánlani. A tenger 400 méterre van, a belváros/óváros kb. 10 perc séta. Ha vkit érdekel, megadom a számot: 00385 51 222 255 mi angolul beszéltünk velük, de asszem németül is tudnak. Az apartman a Magasic családé.
Ugyanott van nekik egy 4személyes apartman is, azt ugyan nem láttam, csak infóként mondom.
A sziget amúgy tényleg csodaszép! Először én is Vrbnik-be mentem volna szívesen (a www.mare-vrbnik.com oldalon vannak szállásaik), de a sziget kicsi, és nem bántam, hogy végül Krk-ben voltunk, úgyis kirándultunk sokat, és Vrbnik is nagyon közel van, tizenegynéhány km-re.
Vrbnikben amúgy a beach nem túl nagy, szóval, aki strandolós, menjen inkább Baska-ba, ott nagyon szép a strand.
Sange:-) Creative Commons License 2005.07.31 0 0 65
Koszi!
Előzmény: DAKAR (64)
DAKAR Creative Commons License 2005.07.31 0 0 64
Szia! Mi 5-én pénteken indulunk,a kemping neve autocamp skrila,és Stara Baskán van,a Krk-sziget alsó végénél. Idén már harmadszor megyünk oda,nagyon szép és jó kemping,tűrhető árakkal,ha jól emléxem,1500 körül volt egy éj/fő,ebbe áram,és kocsibehajtási díj is volt már. De ha rákeresel a kempingre a neve alapján a neten,tuti találsz árlistát,meg képeket is!
Előzmény: Sange:-) (63)
Sange:-) Creative Commons License 2005.07.31 0 0 63
Sziasztok!
Tud valaki egy szep kempinget ajanlani Krk-en ?
Milyen arak vannak a kempingben?
Koszi
MaciBácsi Creative Commons License 2005.07.18 0 0 62
Én valahová Krk szigetére Vrbnik mellé vagy Rovinj-ba szeretnék menni.

Nem tud valaki ott valami igényes, olcsó, turnuson kívüli szállást?

lodar Creative Commons License 2005.07.02 0 0 61

Sziasztok!

Nem tudtok vmi jó apartmant viszonylag olcsón a sziegeten? Segítsetek!

Válaszotokat előre is köszönöm! Peti

Sine lege Creative Commons License 2005.06.30 0 0 60

Hello,

 

Ketten mennénk le Senjbe a hétvégére (péntek-vasárnap), viszont kocsi az nincs. Befernenk valahova? Tud valaki segíteni (info is jó)?

 

SL

DAKAR Creative Commons License 2005.06.28 0 0 59
Szia Laci! Én az elmult 2 évben 1-1 hetet töltöttem a Stara Baska nevü település campingjában. Ott meglepően tiszták a mellékhelységek,van saját közértje,étterme,és 4db partszakasza,ami aprókavicsos. Ez nem összetévesztendő Baskával,ami egy másik hely... Ez is a Krk-sziget túlsó végén van,Punat felé kell jobbra fordulni Krk város után,és onnan kb 5-6 km,el se lehet téveszteni. Vadregényes camping,egy baja,hogy nem füves,hanem kicsit sziklás,de matracon nem érzed :-)))  A camping neve: Autócamp skrila. Ezt a nevet írd be a google-be,és sok infót találsz majd róla. Üdv.
Előzmény: HA-SLN (58)
HA-SLN Creative Commons License 2005.06.28 0 0 58
Sziasztok! Én és a menyasszonyom kemény egy napot töltöttünk el a hétvégén Nyivice kempingjében. Szombat délelőtt indultunk, és estére tudtuk felverni sátrunkat a rettenetesen zsúfolt zajos kempingben. "régen" úgy 10 évvel ezelőtt jártam itt szüleimmel. az akkari tapasztalatokra alapozván választottuk a kempinget uticélul, de mégis csalódtunk. Nem volt ennyi lakókocsi, nem volt ekkora tömeg. No és én is fiatalabb voltam kisebb igényekkel, vagy nem is tudom..... Nyivice kempingje nálam elásta magaát azthiszem örökre....:-( Persze kellemes meglepetés is ért bőven: Az odafelé vezető út feltünően kultúrált, és már nem kellett az egykor kinyírós kanyargós úton haladnunk. Kemény 8 óra alatt leértünk annak ellenére, hogy többször megálltunk pihenni. Eleinte kicsit bántam a dolgot, hisz azért nagy kaland volt annó az utazás is. Féltem, hogy nem látunk annyi szépet, de micsoda kellemes meglepetés, mikor az autópályárólletérve fantasztikus szerpentinen üdülőfalukon keresztül haladunk. A híd látványa egyenesen fantasztikus. Király volt! Naplementekor haladtunk át a hídon, és megálltunk nyujtózni a híd tövében lévő kis parkolóban. Állat volt!:-)) Így jövő hétvégén, sőt ha lehet minél több hétvégén szeretnénk ide leruccanni. Már szervezem a családot, és a heverokat, akik szerencsére annyian vannak, hogy több kanyarra is lesz bőven utitársunk. A kérdés csupán az, és ebben kérnék tőletek segítséget is: "Ha Krk, és ha sátortábor!???? Szóval hol verjünk 2 északára sátrat?Szeretnénk pihenni, fürdeni, és persze csendben aludni. Nem kell éjszakai mulatás, nem kell koncert, csak a természet csendje! SZeretnénk fürdeni, jó kajákat főzni bográcsban, és persze amennyit tudunk a két nap alatt kirándulni. Ki melyik kempingre esküszik??? Laci
tt65 Creative Commons License 2005.06.24 0 0 57

SOS

 

Holnap mennénk Kraljevicába családdal nyaralni, de valami közbejött ami miatt nem lehetséges.

 

Kedvezménnyel felajánlom a lehetőséget (2 fő +1 gyermek) a jun 25- jul 2 terminusban. Ha valaki érdekel: 20/ 9 715-825.

 

SOS

kuff Creative Commons License 2005.06.14 0 0 56

Dakar,

 

csak ötletet tudok adni, Baskan is van kemping, közvetlen a part mellett, bár mi midnig magánháznál szálltunk meg, de hátha..

 

üdv,

kuf

Előzmény: DAKAR (55)
DAKAR Creative Commons License 2005.06.13 0 0 55

Üdv. Azt szeretném megtudni,hogy Krk-szigeten melyik az a kemping(ek),amelyik aránylag tiszta mellékhelységekkel bír,és viszonylag nagy partszakasza van,esetleg még árnyékos területe is van,ahova érdemes sátrat verni?   Én 1 ilyet tudok, Stara Baskan,de mivel már tavaly és tavaly előtt is mázlim volt ott,és pont jó sátorhelyet fogtam ki,fel akarok készülni rá,hogy esetleg idén bebukom a dolgot,és jó lenne konkrét ötlet,hogy onnan hova menjek. Baska nagyon nem jön be,tehát az kiesik.

Egyéb jó tapasztalat?

zsuta Creative Commons License 2005.05.01 0 0 54

szia, igen jól írtad , köszönöm az infot - eddig nem volt időm topicolni.

csak egy nagy baj van - augusztus még nagyon-nagyon messze van

köszi mégegyszer!

Előzmény: gotovina (53)
gotovina Creative Commons License 2005.05.01 0 0 53

Jól írtzam be???

:-)))

Előzmény: zsuta (51)
gotovina Creative Commons License 2005.04.19 0 0 52
Előzmény: zsuta (51)
zsuta Creative Commons License 2005.04.09 0 0 51

Szervusztok!

Mint új KRK felfedezők - eddig az Istria volt szívünk csücske - szeretném kérni, hogy

írjatok néhány infot, ha lehet fotokkal. Augusztusban megyünk campingbe Malinskába, 7gyerekünk nagy örömére.

Hobbi: városlátogatás, búvárkodás, peca.

Köszönöm

 

rena75 Creative Commons License 2005.03.11 0 0 50

Köszi Radai, megnéztem a lapodat, nagyon tetszik. Fogok is regisztrálni!!!

Egy kis észrevétel: Rakjál még fel ilyen gyönyörű képeket kedvcsinálónak, olyan jólesik nézegetni. Hátha többen kedvet kapnak Horváto.-hoz.

 

Előzmény: radai (48)
téeszelnök Creative Commons License 2005.03.11 0 0 49

Ha már Krk, akkor: Kvarner.lap

Cres, Losinj, Krk, Rab, Crikvenica, Selce, Pag.

radai Creative Commons License 2005.03.10 0 0 48

Sziasztok!!

Új Fórumot inditottam Horvátországról gyere és írd le te is tapasztalataidat.Csak egy

gyors regisztráció és már hozzá is szólhatsz. Köszi Radai

http://www.radai.gportal.hu

rena75 Creative Commons License 2005.03.04 0 0 47

Teszek fel néhány fotót a szigetről, neten találtam őket. Kicsit szívmelengető ebben a zord időben!

 

 

rena75 Creative Commons License 2005.03.04 0 0 46

Sziasztok, szép napot kívánok!

 

Találtam egy fotót a helyről, ahol nyaraltunk. Nagyot dobbant a szívem...

Bárcsak már nyár lenne!!!

 

 

Stara Baska
ARic Creative Commons License 2005.03.03 0 0 45
jaja, már négy éve is ott volt, meg tavaly is láttuk:)
Előzmény: zo_lee (44)
zo_lee Creative Commons License 2005.03.03 0 0 44
Mi július első hetében voltunk. Szerintem ez a bácsi ott él a kikötőben, és bizonyára elég jól él, mert mindíg ült egy gyerek a csacsin, vagy éppen fényképezkedett vele valaki.
Előzmény: rena75 (43)
rena75 Creative Commons License 2005.03.03 0 0 43
Jééééé, ez a bácsi akkor is ott volt, amikor mi ott nyaraltunk... Ti mikor voltatok? Mi aug.16-22-ig.
Előzmény: zo_lee (42)
zo_lee Creative Commons License 2005.03.03 0 0 42
És a legfőbbb idegenforgalmi látványosság a kikötőben.... a szamaras bácsi!!!!
rena75 Creative Commons License 2005.03.03 0 0 41
Igen, elképesztően ügyesek. Mi egy Katarina nevezetű cukiban voltunk. Volt egy ilyen elnevezésű fagyikehely is, hát az valami mesés volt..... :))))))
Előzmény: zo_lee (40)
zo_lee Creative Commons License 2005.03.03 0 0 40
Sok jó fagyizó van az igaz, némelyikben akrobaták dolgoznak és dobálják a fagyi gombócokat a tölcsérbe. :-)
Előzmény: rena75 (39)
rena75 Creative Commons License 2005.03.03 0 0 39

Viszont van egy nagyon jó fagyizó a belvárosban. 30-35 kn 1 fagyikehely, de az akkora, hogy alig bírtam megenni, és roskadásig tele volt gyümölccsel. Esti program sokszor volt nekünk a fagyizó látogatás. A kinti terasza úgy volt kialakítva, hogy a fejünk fölött lógtak és értek be a kiwik. Ilyet még nem láttam sehol máshol. :)))

Ja, és nagyon szeretik ott a magyarokat!

Előzmény: ARic (38)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!