Keresés

Részletes keresés

Manda76 Creative Commons License 2021.06.21 0 0 1785

Sziasztok! Július 2.-án megyünk Malinskára! Bármilyen friss infónak örülünk! 

Pl. jó éttermek, strand (4,5 évestól 46 évesig minden korosztály lesz :) ) milyen kirándulásra, hajókázásra érdemes menni?

Parkolási javaslatok! Stb.

Előre is nagyon köszönöm!

 

 

madotati Creative Commons License 2020.08.07 0 0 1784

Szia,

 

van homokos Krk-en, a szárazföld felöli keleti felén, Risikán

igazi homokos rész, bár sárga homok, annyira nem idilli, de kisgyerekkel jobb mint a kövesek.

 

nagy lejtőn ereszkedsz le autóval, és ott parkolójegyet váltasz, úgy tudsz a strandra bemenni. (pár éve voltunk ott)

 

Mivel nem annyira nagy partszakasz, tömegre lehet készülni (nyilván sokan uúgy vannak krk szigetén hogy homokos partra vágynak), érdemes reggel időben odamenni hogy jó hely legyen, és hogy nyugodtan pancsolhasson a gyerkőc.

Előzmény: Vas Csaba (1782)
Laci_BP Creative Commons License 2020.08.07 0 0 1783

Homokos nem jellemző a szigeten. A fovarosnál van kisebb öböl, ahol le van öntve pár teherautónyi homok és ott kisgyererek is tudnak fürödni homokozni.

Előzmény: Vas Csaba (1782)
Vas Csaba Creative Commons License 2020.08.06 0 0 1782

Sziasztok!

 

Kérlek adjatok tanácsot, hogy partra menjek feleségemmel s 2 éves fiammal? Jó lenne a homokos rész s valami árnyékolás.

 

Köszönöm. 

01ricco Creative Commons License 2019.11.09 0 0 1781
Van valakinek infoja Krk-en található kerékpárutról? Leginkább olyan érdekelne, ami városi bringákkal járható, na meg egy 1,5 évessel a hátam mögött.
Köszi
pearl_13 Creative Commons License 2019.07.01 0 0 1780

Sziasztok!

Van valakinek infója a parkolási zónákról árakról?

 

Konkrétan KRK városban  a Jezevan kemping mellett a Karaka étterem előtti részen. 

Tudom, hogy van automata de se sehol nem találok ifót, hogy hánytól kell fizetni , illetve hétvégén kell-e? (gondolom igen) és persze mennyit.

Szállásunkat du. lehet elfoglalni de Mi már reggel megérkezünk, és jó lenne tudni mennyi apróval készüljünk

 

 

Köszönöm

 

Zita Petrov Apartman Krk Creative Commons License 2019.05.20 0 0 1779

Várunk Krk város Óvárosában található apartmanjainkba!RUSTIC HOUSE**** részletek: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.323182137798373.76231.323169364466317&type=3 vagy https://www.krkapartman.com/rustic-house Szabad időpontjaink: június, 09.03-tól!LUCE**** részletek: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.373616336088286.1073741830.323169364466317&type=3 vagy https://www.krkapartman.com/luce Szabad időpontjaink: június, 07.12/13/14-től min. 8 éjre, 08.18-tól, 09.03-tól!

kuff Creative Commons License 2019.02.05 0 0 1778

Hasonlóan érdekelne júli 13-23 között apartman, 4 felnőtt 3 gyerkőccel, ha valakinek van bevált és még szabad..:) köszönöm :)

Borza Dávid Creative Commons License 2019.01.28 0 0 1777

Üdv Mindenkinek!

 

Idén Krk szigetre, azon belül is Baska városába szeretnénk menni nyaralni 4 felnőtt + 2 gyerek felállásban.
Kérdezni szeretnénk, hogy valakinek van e ott kiadó apartmanja, tud e megbízható jó apartmanról? Esetleg tipp, hogy hol lehetne még érdeklődni? (booking ajánlatokat ismerjük).
Augusztus közepe lenne a cél.

Előre is köszönöm!

Kód 001 Creative Commons License 2018.08.15 -1 0 1776

A Tourist Bureu ban szokott lenni, no para

Előzmény: matyas21 (1775)
matyas21 Creative Commons License 2018.08.03 0 0 1775

Sziasztok!

 

Szerintetek érdemes úgy útnak indulni két nap múlva, hogy nem foglaltam szállást?

wdriver Creative Commons License 2018.07.18 0 0 1774

ha autóval mentek akkor érdemes lesz elkirándulni valamerre a szigeten, mert Omisalj nem bővelkedik strandokban, és nem túl nagyok.

egy kis olvasnivaló itt

amit én ismerek az egy kicsi aprókavicsos strandrész ahol a tárképen a Villa Eva van. De valszeg tele lesz.

 

maga az óváros fenn van egy magaslaton, klassz ott sétálgatni bár nem sok látnivaló van, egyáltalán nem egy pl. Rovinj jellegű..

kiránduljatok el ide-oda én azt mondom, fel lehet fedezni a szigetet, 

Krk város, Vrbnik, Baska és Stara Baska, a Klimnoi öböl, vagy a Punati öböl mind tartogat nagy klassz strandokat és életet is.

mégha parkolásra általában kell dobni is pénzt bárhova mész..

 

Előzmény: zomgzje (1773)
zomgzje Creative Commons License 2018.07.11 0 0 1773

Sziasztok,

 

Jövőhét végén indulunk KRK szigetre, Omisalj községbe, Ava Apartments-be. Mit lehet tudni erről a kisebb községről, vannak esetleg éttermek, normálisabb strandok stb?

Esetlegesen volt már valaki az említett apartmanban, ha igen akkor milyen, mert képeken nagyon jól néz ki.

 

Köszi a válaszotokat előre is.

 

 

Zita Petrov Apartman Krk Creative Commons License 2018.05.11 0 0 1772

Elnézést, de valamiért lemaradtak a képek :-( Nagyon sajnálom.

Zita Petrov Apartman Krk Creative Commons License 2018.05.11 0 0 1771

Néhány tavaszi kép Krk városból (április, májusban készültek) <3

 

 

 

 

 

Udvarunkban pálma virágzás :-)

 

 

 

 

 

 

 

dzsidzsi30 Creative Commons License 2018.03.04 0 0 1770

Eladó apartman foglalás terasszal és kilátással a tengerre 3 fő részére. ( 4 főre is módosítható: 490 Euro) csendes helyen

27 m2 + 13 m2 (Terasz) Ágyak száma: 2 + 2 Kategorizálás: ***

Strand: 700 m

2018. augusztus 14 - augusztus 21.

Krk-sziget: Kornic. (Krk várostól 6,  Baskától 15 km)

 

441 Euro/7 éjj

 

A szállás a Bookingon.com-on lett foglalva, de az időpont számunkra mégsem megfelelő.

A Bookinggal előzetesen egyeztetve a szállás eladása és átírása lehetséges.

Előleg 220,50 Euro melyből lejön a 30 Euro átírási díj melyet mi fizetünk. Így előlegként 190,50 Euro fizetendő. A fennmaradó Összeg a szálláson.

Az ár tartalmazza: Áfa, tartózkodási illeték, parkolás, Wifi, végleges takarítás, vasaló, vasalódeszka, hajszárító, Tv, udvar, grillezési lehetőség

 

 

(Erre az időpontra foglalva van még szintén Kornicban egy másik apartman 6 fő részére szintén a Bookingnál. Itt nem kell előleget fizetni. 581 Euro/7 éj/ 6fő.)

gilmore73 Creative Commons License 2018.03.04 0 0 1769

Én is információt szeretnék kérni KRK-ről, aki már esetleg többször járt itt, mit lehet tudni a Soline, Klimno, Silo környékéről?

Mi már nagyon sok helyen jártunk Horvátországban, de ez a sziget eddig kimaradt. Nyáron egy nagyobb (12 fős) társasággal keresünk szállást, lehetőleg olyat, ahol csak mi lennénk, van kertje, esténként esetleg tudunk sütögetni a kertben...

Nem nagyon válogathatunk a szállások között, de a fenti települések közelében találtunk ilyet. Az érdekelne, hogy vannak-e jó strandolási lehetőségek ezen a részen, vagy csak a sziget túloldalán? 

Szeretjük az öblöket, ha sziklás, ha kavicsos, de a betonos partokat nem igazán... Tudtok esetleg a környékről információkkal segíteni vagy egyéb szállás ötletekkel? :-)

dzsidzsi30 Creative Commons License 2018.02.01 0 0 1768

Sziasztok. Azt szeretném kérdezni, esetleg adott-e már valaki lefoglalt szállást, amiért valami miatt nem sikerült elmennie nyaralni úgy hogy az előleg már ki lett fizetve? Sajnos úgy néz ki, hogy nem tudunk elmenni a lefoglalt időszakban. 

wdriver Creative Commons License 2018.01.09 0 0 1767

öcsém egyik beszámolója:

http://www.myownreality.hu/blog/nyaralas-a-krk-szigeten-horvatorszag/

 

és ha kutakodsz, a nevem alatt a Horvátország topikban is írtam sokat Krk-ről,

sokat jártunk arra.

 

Előzmény: Marjannka (1765)
Szilárd 76 Creative Commons License 2018.01.05 0 0 1766

Szia!

Én itt kezdtem az informálódást: http://utikritika.hu/kvarner-obol/krk-sziget

Sok jó tippet találtam ezen oldalon.

Előzmény: Marjannka (1765)
Marjannka Creative Commons License 2018.01.02 0 0 1765

Búék Mindenkinek! Sziasztok! Idén KRK szigetre esett a választásunk.Eddig csak közép Dalmáciában jártunk.Szeretnék egy kis segítséget kérni nem tudom mi alapján kutakodjak  melyik részén keresgéljek apartmant? A nyugisabb,eldugottabb  helyeket kedveljük,apró kavicsos strand esténként kis sétálgatás...ennyi lenne az igényünk. :) Kocsival úgyis körbejárjuk majd.

Szilárd 76 Creative Commons License 2017.09.14 0 0 1764

Sándor élménybeszámolója és lélegzetelállító drón felvételei a KRK szigetről:

https://www.youtube.com/user/ceotasnadi/videos

galizoli1970 Creative Commons License 2017.08.12 0 0 1763

Üdv !

 

2018-ban a szigetre szeretnénk menni. Tudnátok jó apartman ajánlani.

4 felnőtt.

 

Előre is köszönöm.

Üdv

Zita Petrov Apartman Krk Creative Commons License 2017.07.29 0 0 1762

Nem ismerem áraikat. Igen, a vízi taxi lényege az, hogy kivisznek adott helyre, és a megbeszélt időpontra visszamennek értetek. Kellemes nyaralást!

 

Előzmény: TamásTab (1761)
TamásTab Creative Commons License 2017.07.24 0 0 1761

Szia!

Nagyon kedves vagy,köszönöm szépen a választ!

A vízitaxissal azt is meg lehetne beszélni,hogy délelőtt elvigyen minket és este értünk jöjjön?

Van valami tapasztalat,hogy ez mennyibe kerülne két felnőttnek és két gyereknek?

Köszönök minden segítséget!

Előzmény: Zita Petrov Apartman Krk (1760)
Zita Petrov Apartman Krk Creative Commons License 2017.07.23 0 0 1760

Szia!

 

Szerintem a legkézenfekvőbb és egyértelműbb a vízitaxi. Azt hiszem Punaton még magyarul beszélő vízitaxis "cég" is van, de lehet h keverem vmivel. Mindenesetre vízi taxi tuti van Punaton.

Előzmény: TamásTab (1759)
TamásTab Creative Commons License 2017.07.20 0 0 1759

Sziasztok!
Krk szigeten Stara Baska és Punat között a Golden beach vagy mellette valamelyik öböl megközelítésére milyen lehetőségek vannak.Egy 1 és egy 3 éves gyerkőccel mennénk,de velük gyalog nem vágnánk neki.Többször megjártuk gyalog az utat a hegyeken keresztül,de most más lehetőség kellene.Van bármilyen alkalmatosság,ami kora délelőtt elvinne minket és késő délután visszaszállítana?Akár Stara Baska,akár Punat megfelelne.Előre is köszönöm a válaszokat!

Vik0327 Creative Commons License 2017.07.07 0 0 1758

Sziasztok! A segítségetekre lenne szükségem :-) Párommal és két éves törpénkkel széretnénk menni Augusztusba kempingezni. Van egy 4 szem. motorcsónakunk amit vinnénk magunkkal... Tudnátok olyan kempinget ajánlani, ahol a kempingen belül vízre tudjuk tenni és ott is lehet hagyni? Előre is köszönöm mindenkinek!!!

Zita Petrov Apartman Krk Creative Commons License 2017.07.04 0 0 1757

Ismerőseink kb 3 éve (vagy 2, nem tudom hirtelen) voltak Krk-szigeten július végén. Kempingezni készültek elsőroban Krk városban. Ahova készültek tele volt, kérdezték máshol is, az is, Punaton is érdeklődtek, szintén tele volt. Végül szabad helyet a starabaskai kempingben találtak.

Előzmény: nbarbiii (1755)
Terka3 Creative Commons License 2017.06.30 0 0 1756

Kb. 15 éve kempingeztünk a Jezevac kempingben. Úgy tűnt tele van a kemping, mégis találtunk helyet, nem is rosszat. Nekem akkor és ott, úgy tűnt, hogy nem voltak parcellák. Kempingeztünk a Njivicei kempingben is, talán a neve is ez. Nagyon jó volt, ott is találtunk helyet, s ott sem emlékszem parcellákra. Persze ez sem most volt, azóta sok minden változhatott. Áramért kell fizetni, meleg vízért nem, az benne van a kemping árában. Njivicén szuper vizes blokkok voltak, mindig tiszta volt minden, mindig volt WC papír, s mindig volt meleg víz. Nézd, ha van a kempingben parcella, talán érdemes foglalni. Sátoronként kell fizetni és személyenként. Autóért is kell fizetni. Azt nem tudom akkor mi van, ha egy parcellára két sátor van felállítva.  A magam részéről Krk város Jezevac kempingjét ajánlanám, a város közelsége miatt. Nézd meg a kempingek honlapját, s tájékozódj az árakról. Mi leszoktunk a kempingezésről, mert nagyon elszálltak az árak. 20 éve még fillérekből tudtunk kempingben nyaralni, most már ugyan azon az áron apartmanban lehet. Ezzel nem beszéllek le a kempingről, mert az egy külön világ, szép világ.

Előzmény: nbarbiii (1755)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!