Keresés

Részletes keresés

Kurtafarkú kismalac Creative Commons License 2005.06.22 0 0 1013

De vigyázz, mert ehhez Neked is mosóport kell használnod!  :-))

Egyébként a Shift gombod nem működik?

Előzmény: Fülöpmami (1012)
Fülöpmami Creative Commons License 2005.06.21 0 0 1012
igy mindjart mas a leanyzo fekvese:)) tovabb lehetne fejleszteni ha mosoport hasznalna tusfurdo helyett, igy azt izzadna, es az esti szaritas utan reggel ujra felvehetne. akkor kidobhatom a mosogepet a szennyestartot, es tehetek a furdobe sarokkadat:)))
Előzmény: Kurtafarkú kismalac (1011)
Kurtafarkú kismalac Creative Commons License 2005.06.21 0 0 1011

Látom, nem érted a dolgot, hát megmagyarázom: lehet, hogy nem is olyan büdös az a zokni, de azért nem árt neki egy kis szellőztetés. A szoba sarkában szépen kiszellőzik, és később be lehet dobni a szennyestartóba, amikor már nem adja át az összes többi ruhának is a zokniszagot (ugyanígy a többi ruhadarab is először valamelyik bútoron landol, ott szépen kiszellőzik, ha izzadt volt, akkor megszárad, és utána mehet a szennyesbe). Én legalábbis így szoktam, csak a zoknit nem a sarokba dobom, hanem az ajtó mellé.  :-)

Előzmény: Fülöpmami (1008)
Feri 44 Creative Commons License 2005.06.21 0 0 1010
Mindennek az a hülye szennyestartó az oka.
Előzmény: pasa_ (1009)
pasa_ Creative Commons License 2005.06.21 0 0 1009
pedig ha az elso napon a szoba azon sarkaba rakod a szennyestartot... ;-)
Előzmény: Fülöpmami (1008)
Fülöpmami Creative Commons License 2005.06.21 0 0 1008
1o ev alatt nem ertem el hogy a "budos zokni" ne a szoba sarkaban landoljon, hanem a szennyestartoban, de masra nem panaszkodhatok
snejderfáni Creative Commons License 2005.06.20 0 0 1007
Veled/Veletek mi van? Azért írhatnál pár sort...
Előzmény: ősspanyi (991)
snejderfáni Creative Commons License 2005.06.20 0 0 1006
Oda.Ismét.Egy rövidet. :)
Előzmény: Sealthiel (1002)
Dulifuli Creative Commons License 2005.06.20 0 0 1005
Na igen, azt se szeretem. Amikor az ember szépen alszik a tévé előtt, de ha ki akarják azt kapcsolni, akkor gond van, mert nézi...
Előzmény: csirkesz (1004)
csirkesz Creative Commons License 2005.06.19 0 0 1004
Ugyanez a macskakajával + tévére elalvás. mindegy mi, csak menjen. :(
Előzmény: Dulifuli (1001)
Vizontolany Creative Commons License 2005.06.14 0 0 1003
:D
Előzmény: Dulifuli (1001)
Sealthiel Creative Commons License 2005.06.08 0 0 1002

A sealthiel@index.hu címre írtál? Nem jött rá semmi, csak hírdetések. Igazából nem nagyon használom (a sealthiel nick-kel is csak ebbe a topicba írtam), de rá szoktam nézni, és nem érkezett eddig semmi. Nyugodtan írjál erre a címre, meg fogom nézni. Kíváncsi vagyok mi történt veled azóta...

Előzmény: snejderfáni (999)
Dulifuli Creative Commons License 2005.06.08 0 0 1001
Akkor egy ontopic: utálom, amikor naponta többször odatesz több tonna kaját a macska tányérjába, amit persze a jószág akkor nem eszik meg, és természetesen később sem, mert akkor már nem lesz friss. Ezért a macskakaja 80-90 %-a ott rohad el a tányérban, és aztán ki kell dobni.
Ja, és nem csak a macskakajával van így, pl. a kenyér nagy része is a kukában végzi. De azért mindig kell venni kenyeret, lehetőleg szeleteltet, és benne hagyni a műanyag csomagolásban, ott tud jól megpenészedni!
Az ilyesmitől hülyét kapok!
Előzmény: oxicort (1000)
oxicort Creative Commons License 2005.06.08 0 0 1000
Jó a topik témája, de meglehetősen kicsi a forgalma.
Ezredik hozzászólás.
snejderfáni Creative Commons License 2005.06.07 0 0 999

Küldtem még akkor, ha jól emlékszem az indexesre.

Én csak egy leveledet kaptam meg, még a legelején, azóta semmit.

Előzmény: Sealthiel (998)
Sealthiel Creative Commons License 2005.03.04 0 0 998

Szia!

 

Nem küldtél semmit. Egyik címre sem mennek el a leveleid?

Előzmény: snejderfáni (996)
Sealthiel Creative Commons License 2005.03.02 0 0 997
Próbáld a sealthiel@index.hu címen
Előzmény: snejderfáni (996)
snejderfáni Creative Commons License 2005.03.02 0 0 996

Olyanra gondoltam ami nem dobja vissza a levelet, hogy kézbesíthetetlen. :))) Gondolom ismét spam-ként értelmezte a küldeményemet. Majd este megint megpróbálom elküldeni erre a címre.

Előzmény: Sealthiel (995)
Sealthiel Creative Commons License 2005.03.01 0 0 995

Szia SFáni!

 

a sealthiel@freemail.hu biztos hogy működik.

Milyen publikus email címre gondolsz?

Előzmény: snejderfáni (994)
snejderfáni Creative Commons License 2005.03.01 0 0 994

Sealthiel,

Megint próbáltam neked mail-t küldeni kevés sikerrel.

Tudsz adni egy publikus mail címet?

Köszi:

fáni

Kiállhatatlan maca Creative Commons License 2005.02.24 0 0 993
alakul a dolog, gratula :)
Előzmény: ősspanyi (991)
snejderfáni Creative Commons License 2005.02.24 0 0 992
Szia! Örülök, hogy tudtam segítenil, meg hogy újra zajlik az életed! Sok sikert!
Előzmény: ősspanyi (990)
ősspanyi Creative Commons License 2005.02.24 0 0 991

aqqo valószínűleg félreértettem valamit... Az jó ha tudsz  másokkal  újból kapcsolatot teremteni .. Az nagyon jó, mert  valóban másokban is találhatóak számodra megfelelő értékek, illetve mások  a Te értékeidet is "honorálhatják " .

 

 Mi ma  ott tartunk , hogy a nejem szerint azért van mellettem mert FONTOS(???) vagyok a számára meg aztán  JÓ EMBER (???) is  .. qrwára elégedett vagyok ezzel, mert  én vagyok számára a mikulás .. (csak az a bökkenő több közt , hogy  ki akar a mikulással lefeküdni ?)

 

 Szerintem meg pusztán  csak az anyagi biztonság amit nyújtok - az motiválja ...   

Előzmény: Kurtafarkú kismalac (989)
ősspanyi Creative Commons License 2005.02.24 0 0 990

Jó hogy jelentkezel ..  Pszihológus és nem cs.terapeuta ( bár a terapeuták is azok) .. Bizony segit ( amit külön megköszönök Neked)  , csakhogy az történt hogy elmentem hozzá  és azóta is minden héten 2x.. Segíthet RAJTAM annyiban , hogy helyesen , magamhoz mérten  a legoptimálisabban éljem az életemet .. De ez nem két három "kezelés" , hanem egy folyamat, ami lassan épül fel a segítségével  . Nem arra ad "tanácsot" hogy mit csináljak a házasságommal, hanem arra , hogy önmagam legyek ismét , ill. akkor majd úgy döntsek majd  magamtól , ami SZÁMOMRA a legmegfelelöbb, vagy meg tudjam majd "normál" módon élni azt, hogy megszakítják velem a kapcsolatot - azaz, tuti hogy nem fogok belehalni :))  .. De ez még odébb van .. A problémám ott volt , hogy  nem tudtam  normálisan (20 év után két gyerköccel , mint a villámcsapás !) felfogni semmit sem , minden összekuszálódott bennem , ami kihatott  a viselkedésemre is .. Egyedül önmagam számára képtelen voltam  a traumát feldolgozni .. Mivel az idő múlása önmagában is gyógyít , elöbb ezt ismertem fel ( hogy kell segítség - szakember , és nem  barát akinek a vállán..) , ill.  most már egyre inkább látom a dolgot kivülről is , és egyre jobban "kezelem" is .. szóval : zajlik az élet  ( pedig egy-két hónapja még azt hittem hogy megállították ) 

 

 

 

Előzmény: snejderfáni (988)
Kurtafarkú kismalac Creative Commons License 2005.02.14 0 0 989

Nem azt mondtam, hogy MOST nincs kapcsolatom, hanem azt, hogy a válás után kb. 7 évig nem VOLT.

Már akkor visszamentem volna, amikor még el sem váltunk, és még akkor is, amikor a jelenlegi kapcsolatom már nem volt olyan lángoló, mint az elején, és megtudtam, hogy az exem a második férjétől is elvált.

A középiskolás osztályfőnököm meglehetősen kedvelt engem, az exem viszont nem nyerte meg a tetszését. Amikor megmondtam az osztinak, hogy elváltam, azt mondta, hogy nem olyan nagy baj, majd meglátom, hogy nem ez volt életem nagy szerelme. Csak az a kár, hogy úgy jártam az osztival, mint a regényben Nyomkereső az őrmesterrel: sajnos, tévedett.

Akarni sok mindent lehet, de az érzéseket akarattal befolyásolni elég bajos. De Neked talán több szerencséd lesz.

Előzmény: ősspanyi (984)
snejderfáni Creative Commons License 2005.02.14 0 0 988

Ezek szerint sajnos nem segített a terapeuta? Vagy már el sem jutottatok?

 

Előzmény: ősspanyi (987)
ősspanyi Creative Commons License 2005.02.14 0 0 987
Elhiheted.... én is.
Előzmény: mese-habbal (986)
mese-habbal Creative Commons License 2005.02.13 0 0 986
Kíváncsian várom a fejleményeket: mi lesz a párod válasza az ultimátumra ?
Előzmény: ősspanyi (984)
Kiállhatatlan maca Creative Commons License 2005.02.13 0 0 985
Az, hogy nem vallja be, jelenthet ennél sokkal egyszerűbbet is. Esetleg szégyelli magát, és egyszerűen nem akarja, hogy egy lotyónak nézd. Emlékszem rá. Majd egy évvel a szakítás után megkérdezte exem (addigra azért már neki egészen rendeződtek a magánéleti dolgai, tehát már nem volt köztünk érzelmi kötődés sem), hogy volt-e már akkor is szexuális kapcsolatom a mostani párommal, amikor még együtt voltunk? Irtóra bánt még mai napig is a dolog, és nagyon-nagyon féltem, hogy megharagszik rám, tehát lazán letagadtam. Mondhatom, szar érzés volt.

Az, hogy kezdesz vonzódni más lányokhoz remek dolog. Mondtuk páran, hogy most ez jön. A csajozós időszak. Ne akarj komoly kapcsolatot egyelőre, maradj meg az élvezeteknél. Majd eljön a másik dolog ideje is.
Előzmény: GDI (973)
ősspanyi Creative Commons License 2005.02.12 0 0 984

A dolgot megforditottam , és  elég volt ennyi idő ahhoz , hogy átgondoljam a helyzetemet... Tegnap este  megmondtam a nejemnek , hogy amennyiben velem nem akar kapcsolatot , de ugyanakkor  el sem akar hagyni , ill.  itthon az egymás kerülgetös "büdös borz"  életet meg én nem tudom elfogadni és így élni (ki tudja meddig és minek is ) , úgy én  a jővő héten egy másik kapcsolatot  fogok létesíteni . Egyből ideges lett . és cigiért , piához nyúlt .. Tehát nem a háta mögött , és nyiltan megmondtam hogy mit fogok tenni és miért . Nem akarok egy műfeleség mellett ki tudja meddig szenvedni , és egymást idegileg kikészíteni holott még ma is  szeretem .. Mondtam : meg van arra a lehetősége (mivel még semmit nem csináltam) hogy eldöntse hogy mit is akar .. Ha  nem szeret ill. érzelmileg egy nulla vagyok neki , akkor változtasson , ha meg érez irántam valamit akkor meg  úgy is viselkedjen .  Ma végre  már a labda  az Ő térfelén pattog  ( augusztus óta tart ez az áldatlan állapot)..... 

 

 

kismalac .. nem nagyon értem , hogy miért nincs kapcsolatod  7 éve  ... Valószinűleg ezért akartál eközben az ex-hez visszamenni .. Én nem tudom elképzelni , hogy amennyiben  szakitunk , hogy késöbb visszafogadjam , mert emlékezni fogok arra vele kapcsolatosan , hogy milyen  bonyolultan és  rosszul kezelte a kapcsolatunkat (hozzátéve: én is vastagon hibáztam  sokszor házasságunk alatt - de ki nem hibázik? ) .. Több éve már csak a misz arcát mutatta felém  , így  én csak a balek  szerepét játszhattam nála . Én ki akarok "gyogyulni" belöle, és azt is érzem , hogyha sikerülni fog, akkor a jővőben a  hátam közepe sem kivánja vele a kapcsolatot ..   

Előzmény: Kurtafarkú kismalac (983)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!