Keresés

Részletes keresés

olipapa Creative Commons License 2011.07.31 0 0 58304

Na akkor én is írok egy statisztikát az utolsó eredményes solo 24 órásomról, anno 2004-ből Saalbach, Ausztria: megtett táv: 317Km, legyűrt össz szint: 14050m, átlagseb: 13.8Km/h, foltokban saras pálya, 15% aszfalt (az amatőr VB XC pályája volt a 24h kör).

Előzmény: barosbalint (58298)
Mrteo Creative Commons License 2011.07.31 0 0 58303

Sziasztok!

Ha valaki tudna kölcsönadni egy kézi szótárgépet, ami német/magyar nyelven tud augusztus közepén 1,5 hétre az kérem jelezze.

 

Köszi
Teo

henngergely Creative Commons License 2011.07.30 0 0 58302

Nyertél.

 

Előzmény: ebarcsai (58301)
ebarcsai Creative Commons License 2011.07.30 0 0 58301

Szia!

 

Stipi-stopi! :)

Emailben bővebben... :D

 

Üdv: Zsóka

Előzmény: henngergely (58300)
henngergely Creative Commons License 2011.07.30 0 0 58300

Sajnos úgy néz ki, nem tudom bevállalni a Bükk Maratont, így átadnám a nevezésem egy csapattagnak.

-sanci- Creative Commons License 2011.07.28 0 0 58299

Nagyon ütős számok ezek így leírva, síkon se bírnék ennyit tekerni 24h alatt :)

Egyre erősödnek az öregek, a FF mezőny a maraton hosszútávokon pedig kezd megcsappani, ami szomorú tendencia.

Egyébként mennyi szint jött így össze?

 

Előzmény: barosbalint (58298)
barosbalint Creative Commons License 2011.07.27 0 0 58298

Köszi-Köszi!!

 

Hosszabb a pálya, több a sík rész benne, lapsabb emelkedők vannak, igazi lejtö nem akad, és mindig kell tekerni, különben nem haladsz!

 

Csupa öröm volt, főleg így ragaósan, csak úgy vitte az erőt :)

 

Egy kis érdekesség a számok tükrében:

2009.-ben Bándli Szabi ~442km-t hajtott 85kör alatt, erős tempóban. ... ekkor 4. helyre volt elég a 74 kör ami ~385km száraz poros pályán.

2011.-ben Matusek Robi 518,7km-t tekert remek versenyzéssel, most 3. helyen végeztem 450,3km megtételével. ami 79kör lett.

 

Ha megnézzük a fejlődést ez alatt a két év alatt akkor cirka 15%-os fejlődése van a mezőnynek, ami nem gyenge! Így azért fel van adva a lecke bárkinek aki szólóban teszi meg a NON-STOP programot

Előzmény: raczkati_bb (58297)
raczkati_bb Creative Commons License 2011.07.26 0 0 58297

Bálintoknak nagy gratula, kemény ellenfeleitek voltak. A szóló győztes Matusek Róbert úgy látom különösen nagyot alakított, le a kalappal.

 

Milyen volt a pálya Csillebérchez képest?

Előzmény: Frank Drummer (58296)
Frank Drummer Creative Commons License 2011.07.25 0 0 58296

Szia Monti!

 

Gratulálok a maratoni frisítéshez! Ismerős érzés... Gratulálok a BB-s résztvevőknek és minden segítőnek, támogatónak, akik zökkenőmentessé teték a versenyzőknek eme kihívást is!

 

ÜDv,

Feri

Előzmény: mrs.xtrace (58295)
mrs.xtrace Creative Commons License 2011.07.25 0 0 58295

Sziasztok!

 

Gratulálok nektek a nagy kitartásotokért és a szép eredményekért!:-)

 

Zsóka-

Köszi a finomságokat, ellátást, (a HITeseknek is!!!) amit kaptam és a felejthetetlen élményeket!:-) Ügyesen versenyeztél!

 

Jimmy-

Olyan lendületesen mentél, öröm volt nézni. :-)

 

Henger-

Csak lestem, amikor már a 11. körből jöttél vissza és úgy nyomtad, mintha akkor indultál volna el.

Hát büszkék voltunk az erődre!:-)

 

Bálint-

Emberfeletti volt!

Csak ennyit tudok erről mondani tömören és lényegretörően.

Őszintén szereintem te sem vagy teljesen normális, de valószínű, hogy én sem.:-))))

Még sosem frissítettem solo-st, azt kell mondamon, hogy kemény. Nekem is kihívás volt a 24 órás szolgálat és a 37 óra "nemalvás". Nem csak leklileg viseli meg az embert, (egyszer hallucináltam is..:-)) de testileg is kimerültem.

A végén tényleg igazi boldogságot éreztem, hogy ilyen szép eredménnyel, de vége van!:-D

 

Csóka Bálint-

Neked is nagy tisztelet a kitartásodért és a szép eredményért! Láttam neked is jól esett.:-D

Szuper vagy!

 

Sram Gabi, Jucus köszi, hogy figyeltétek, hogy nem esek le a székről és szórakoztattatok, hogy el ne aludjak...:-)

 

Mindenkinek kellemes feltöltődést és pihenést kívánok!

Jó élmény volt!

 

Monti

 

henngergely Creative Commons License 2011.07.24 0 0 58294

Hatalmas Gratula! Nagyon kemények voltatok Te, és druszád is.

Montinak külön gratuláció jár, reggel már eléggé elcsigázottnak nézett ki, de Ő is végig dolgozta a 24 órát.

 

Én rögtön egy bringacserével, majd egy szerencsétlen bukással kezdtem. Úgy bevertem  a térdem, nem bírtam lábra állni. Így is csak 13-14 perces köröket tudtam azért menni a saját bicajommal. Az esti etapon elvesztettem a fonalat, így 21 vagy 22 kört mentem majd' 5 óra alatt, a csapat 91 köréből. De ez semmi a szólistákhoz képest, még egyszer gratula, kemények voltatok!

 

A pálya tényleg jó volt, szerencsére megúsztuk kevés esővel, és hamar felszáradt.

Előzmény: barosbalint (58292)
henngergely Creative Commons License 2011.07.24 0 0 58293

Hatalmas Gratula! Nagyon kemények voltatok Te, és druszád is.

Montinak külön gratuláció jár, reggel már eléggé elcsigázottnak nézett ki, de Ő is végig dolgozta a 24 órát.

 

Én rögtön egy bringacserével, majd egy szerencsétlen bukással kezdtem. Úgy bevertem  a térdem, nem bírtam lábra állni. Így is csak 13-14 perces köröket tudtam azért menni a saját bicajommal. Az esti etapon elvesztettem a fonalat, így 21 vagy 22 kört mentem majd' 5 óra alatt, a csapat 91 köréből. De ez semmi a szólistákhoz képest, még egyszer gratula, kemények voltatok!

 

A pálya tényleg jó volt, szerencsére megúsztuk kevés esővel, és hamar felszáradt.

Előzmény: barosbalint (58292)
barosbalint Creative Commons License 2011.07.24 0 0 58292

Most már hogy helyre állta bioritmusom egy lehelletnyit , bejelentkezem.

 

Elvileg nem volt betervezve ez a verseny, Oli nem is tudott róla ... vagy estleg csak sejtette, mert korábban beszélgettünk róla :), rossz tanítvány voltam a hétvégén remélem nem szíd majd meg mesterem!

 

"...Mintamókus fenn a fán ..." trallala-tarllala ... Így zajlott le Zánkán az Idei 24órás verseny.

Nem bírtam a fenekem megülni ... és ez lett az eredménye! Már nem bánom, minden energiát és fáradságot megért!

Életemben először kaptam ilyen előkelő rajtszámot :) Köszönöm a Sportaktívnak!

Nagyon kemény menet volt, eddigi legkeményebb 24h-m volt Szólóban! Azonos idős első helyről kaptam 3 kör hátrányt egy, szerencsétlen defekt miatt, és estem vissza a 6. helyre. Innen kezdődött az őrül hajsza! Éjszaka brutál tempóváltással sikerült feljönni a 2. helyre ami 3perc hátrányt jelentett a későbbi körkezdetek miatt.

Itt vagy 3 órát mentünk együtt Matusek Robival 13-14 perces köröket diktálva. Ennek az esze veszett hajszának lett áldozat Kakas Laci is, aki addig Robert Matusek-t próbálta kergetni, de csak nőtt a hátránya. Sajnos hajnal hasadása után rám is kihatott az erős menet és nem tudtam megtartani az előnyömet Halász Robival szemben. Így Szóló 3. helyen értem célba! Kimondhatatlan köszönet és tisztelet illeti, Monti-t, aki rengeteget segített és leste minden mozdulatomat és tartotta bennem a lelket! Nem fogom tudni elégszer megköszönni! Zsóka-Jimmy, köszönöm, hogy befogadtatok a HIT.hu, minden tagnak szeretném mégegyszer megköszönni a tésztát, barackot, levest, kv-t és még nem is tudom mit. Buzsónak és Lindának köszönöm a biztatást, valamint a kerékcserét és a bringa beállítását. Amikor megláttalak benneteket megjött a kedvem a versenyzéshez :) A VKE Nelson Csapatnak a lötyit, és a kerék defektmentesítését, valamint hajnalban a gélt az egyik nehéz pillanatban. Hostya Zolinak az életmentő csokit a 77. körben, mert ott már nagyon OFF volt az eléhezés és gyomorbajom miatt. Fetzer Robi-nek a rengeteg biztatást és a verseny utáni fincsi sültet, Táncos Sanyinak és Zsé-nek a dícsérő szavakat, a hegyibringákank, Tirszin Janinak és Hostya Zolinak a képeket! Nélkületek nem jöhetett volna létre az, Mindenkinek köszönöm mégegyszer!!! Bálint

 


heavyweight Creative Commons License 2011.07.18 0 0 58291

Ma 13 órakor a Klubrádióban a sporthírekben bemondták az XO OB eredményeit (az elit helyezetteket)! 

Előzmény: Csinihopkinss (58290)
Csinihopkinss Creative Commons License 2011.07.18 0 0 58290

Halihó!

 

Zsír! Köszönöm.

 

Mi volt az OB-n?

Nincs hír áradat!

Előzmény: barosbalint (58289)
barosbalint Creative Commons License 2011.07.17 0 0 58289

Jimmy,

 

A lámpa-sisak Tominak és Montinak átadva, elem feltöltve! Azért a töltöt mellékeltem. Most kb így feltöltve kibírja a 24h éjszakai szakaszát! De töltheted nyugodtan! :)

Szurkolni megyünk, azért bicót viszek, hátha kell valakinek segítség :)

(Zoncolan törölve ... :( ...)

 

Bálint

 

henngergely Creative Commons License 2011.07.15 0 0 58288

http://sportaktiv.hu/24elfogadott.php

 

Nevezés oldalon, rögtön az adatszolgáltatás felett van két sor. Nevezettek, és az elfogadott. Nekem is segítettek a keresésben.

Előzmény: raczkati_bb (58287)
raczkati_bb Creative Commons License 2011.07.15 0 0 58287

Azt igen.

 

Az OB-ra és Salzkammergutba kívánok nektek jó időt, reméljük bejön a beígért partly cloudy. Hétfőn szeretnénk izgalmas beszámolókat olvasgatni, úgyhogy csak ügyesen!

 

A 24órás előtt szokott cirkulálni egy táblázat a résztvevő csapatokkal. Kerestem a neten  infót a nevezettekről, de nem találtam. Ha esetleg valakinek megvan az idei szupertitkos, nemzetbiztonsági szempontból magas kockázati besorolású dokumentum, akkor ossza már meg lécci.

Előzmény: Csinihopkinss (58285)
Csinihopkinss Creative Commons License 2011.07.15 0 0 58286

Henger...

 

Előzmény: henngergely (58283)
Csinihopkinss Creative Commons License 2011.07.15 0 0 58285

Azt amelyiket teganp elhoztuk? :D

Előzmény: raczkati_bb (58281)
kisdecso Creative Commons License 2011.07.14 0 0 58284
henngergely Creative Commons License 2011.07.13 0 0 58283

Én meg küldeném a Csonka Andrástól a Dingdingdongot! :p

Előzmény: raczkati_bb (58281)
AnnMary Creative Commons License 2011.07.13 0 0 58282

Sziasztok!

Most szombaton be lehet járni a Transz Hungária Maraton első szakaszának egy részét. A túrát Pálos István vezeti (30/241-1014).

Indulás a nagymarosi révtől reggel 9-kor, Bánkig megy a vezetés.

 

Annamária

raczkati_bb Creative Commons License 2011.07.12 0 0 58281

+ én még küldenék két kempingszéket a csapatsátorba. Na?

Előzmény: olipapa (58279)
Metarc Creative Commons License 2011.07.12 0 0 58280

Halihó!

 

Megyek ma meló után tekerni HHH-ra, ha valaki csatlakozna, írjon még 17:00 előtt!

olipapa Creative Commons License 2011.07.11 0 0 58279

+ én még küldenék valamit Bálintnak ha belefér, hozni semmit nem kell vissza! Na?

Előzmény: Csinihopkinss (58278)
Csinihopkinss Creative Commons License 2011.07.11 0 0 58278

Halihó!

 

Érdeklődnék, hogy ki az a pesti vagány, aki lemer menni az XC OB-ra és felmeri hozni nekem a Baros Bálint lámpáját, amit majd oda visz annak a bátor embernek, aki elhozza nekem? :D

 

Köszi

Shalom

Jim

schmidthom Creative Commons License 2011.07.08 0 0 58277

Sziasztok!

 

Holnap csatlakozna valaki?

Cél Dobogókő terepen, reggeli indulással.

 

Tomi

Funbiker Creative Commons License 2011.07.08 0 0 58276

Sziasztok!Az lenne a kérdésem,hogy esetleg megy-e valaki a Tour-ra,akihez betársulhatnék..... talán szerencsém lesz,reménykedem.

henngergely Creative Commons License 2011.07.07 0 0 58275

Sziasztok Skacok!

 

Először is, szeretném megköszönni a frissítést, azért nagy segítség volt kár, hogy rajtam úszott el a jobb eredmény.

 

A Duna Maraton pályája nekem nagyon tetszik. A táv első felében nem egy embert előztem lefelé (merevvel?), míg emelkedőn könnyebben szabályoztak a lábak.

Rajt előtti órában a már megszokott folyadék feltöltéssel indtottam. Az első mászás Pap rétig semmi extra, első válogatónak jó volt. Pilisszentlászló1 pontra eddig azt hittem, hogy Szentkereszt- no, legalább megérte indulni a versenyen. Kerülgettük egymást a középtávosokkal, de csak Dobogókő1-ig (1:38kb.) Itt álltam egy kis időt, majd továbbmentem összesen 1dl folyadékkal. Mázli, hogy nem volt hosszú kör. Dobogókő2-n sajna elkezdett fájni a derekam- valószínűleg a hidegtő. Oda még Noé Balázzsal érkeztem, Királykúti nyereg felé lezúztam őt is DH-ban. :) Ami ezután következett, az siralmas. Persze, Pszentlászló2 előtti kis technikás ösvény tetszett, de egyre nehezebben tudtam a tekerésre összpontosítani. 3:30 körül kaptam meg Orsitól a kulacsot, és vettem el a 2. banánt. Innen nagyon belassultam. Max. 150 pulzus, az utolért középtávosokkal mentem egy tempót... Sok hosszús megelőzött. Síkon is alig bírtam, már a métereket számoltam vissza a Nagy Villámig, mert tudtam onnan már akár be is gurulok. Beértem a célba, sokkal jobb idővel mint tippeltem (6 éve mentem 6:20 körül), éppen 5 órán belüli menetidővel regisztráltak.

Elfogyott 2 banán, 2l folyadék. Görcs nem volt, eléhezés sem.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!