Keresés

Részletes keresés

Boadnare Creative Commons License 2015.07.08 0 0 58474

Sziasztok Hölgyek/Urak!

 

Kérdésem az volna, hogy a Salzra pénteki starttal (vagy esetleg csütörtöki), leutazással (1 fő +bringa + csomag) és július 12-i vasárnapi Budapesti hazautazással (Obertraun, 2 fő + 2* csomag), költségmegosztás terhe mellett természetesen valaki ki tudna-e minket segíteni.

 

Köszönöm előre is válaszotokat, üdvözlettel;

Bodnár Márton

HBSE

0620 4287004

boadnare@hotmail.com

Törölt nick Creative Commons License 2012.08.03 0 0 58473

Forgalomkorlátozások a Sziget alatt

Péntek nyolckor kezdődnek a lezárások Óbudán. Tovább »

forrás: Index.hu

 

"A Jégtörő utcán áthaladó EuroVelo-6 nemzetközi kerékpáros-útvonal nyomvonala is módosul: a bicikliseket déli irányból a Szentendrei úti kerékpárútra terelik át a Búza utca és a Köles utcai aluljáró felhasználásával, az ellenkező irányban pedig a Záhony utca - Szentendrei úti kerékpárút - Köles utcai aluljáró - Búza utca a kijelölt terelőútvonal."

 

Lépcsős aluljáró??? Gratulálok!!!

ordiku Creative Commons License 2012.07.02 0 0 58471

Sziasztok,

 

gratulálok mindenkinek, aki teljesítette a Duna Maratont! Nekem elég nagy kihívást jelentett ezúttal, de sikerült. Külön köszönöm Zsókáéknak a frissítést!!

Fishtax Creative Commons License 2012.06.11 0 0 58470

Keresek tettestársakat, akiknek van kedvük szombat reggel kitekerni Nagykovácsiba!

 

Alapvetően terepes menetet tervezek a XI. kerületből a Szabadság-hegyen, Szépjuhásznén, Feketefejen át, de mindenre nyitott vagyok, ha vki képes tolerálni, hogy novemberben ültem utoljára mtb-n. :-)

 

robi

ordiku Creative Commons License 2012.05.09 0 0 58469

Sziasztok,

 

a Vértes Maraton talaja milyen?

üdv, gz.

mégnemfoglaltnick Creative Commons License 2012.05.02 0 0 58468

Sziasztok!

 

Van tapasztalat, tanács szintkülönbség-jelzős kilométerórával kapcsolatban?

Vennék egyet, de fogalmam sincs, milyet. A VDO-ról jókat hallottam, egyéb infom nincs.

henngergely Creative Commons License 2012.02.27 0 0 58467

Így jár, aki rövid távra nevez. :)

Előzmény: kivi (58466)
kivi Creative Commons License 2012.02.27 0 0 58466

Nagyon ütős volt ez a Vakond cucc, nem hittem volna hogy ennyire intenzív lesz. Gyakorlatilag egy másodpercnyit sem lehetett szusszanni. A Trail Running Hungary csapatát próbáltam erősíteni, sikerült a rajttól a célig a 6. helyet tartani Master1-ben.

Előzmény: ebarcsai (58465)
ebarcsai Creative Commons License 2012.02.26 0 0 58465

Sziasztok!

Helyzetjelentés a Vakond futamról! :)

Kiss Robi és Pál Géza Férfi váltó kategória 3. hely! :)
Gratulálok nekik! :)

Hosszú, eseménydús nap volt, a szokásos csúszásokkal, hideggel, celebekkel... :D

Jó pihenést Mindenkinek! :)

ebarcsai Creative Commons License 2012.02.19 0 0 58464

Kedves Bandatagok!


Szeretném megköszönni a részvételt a Bringabanda Night Spinningen! :)
Nagyon jó érzés volt látni, h mindenki csapatfelszerelésben jelent meg! :)
Folyton hátrafelé bámultam olyan szépek voltatok!!! :D
Zsoltnak külön köszönet, h megmutatta az új rikító felszerelését! :)

 Cicunak külön köszönet az óráért! :)
Szigorú tanárnéni! :D

Videó és képek hamarosan! :)

Mi még elmentünk kajálni a Dallasba! Xtrace azt mondta, kell a szénhidrátpótlás, így ettünk egy hamburgert és juharszirupos amerikai palacsintát. :D
11h körül értünk haza.
Szuper délután és este volt, köszönet érte! :)
Jó pihenést Mindenkinek! :)

Üdv: Zsóka

Előzmény: henngergely (58463)
henngergely Creative Commons License 2012.02.19 0 0 58463

Bringabanda Night Spinning

 

Az úgy kezdődött, hogy pénteken még a térdig érő hóban futkároztam. Az erdőből Bambiék szurkoltak.

A szombat is rohanás lett, mivel kényelmesen, sokáig aludtunk. Gyors kerékvásárlás, ebédre csak leves, és máris haladtam a World Class óbudai kirendeltsége felé irányában. A szokásos társaság, mondhatni a helyi kemény mag képviseltette magát, aminek nagyon megörültem.

A kezdetben kicsit hűvös termet hamar felfűtöttük. Móni instrukcióit követve (én többé-kevésbé), a gombot kevesbbet tekergetve teljesítettem a penzumot75-85%-on. Jó volt kicsit kiszakadni a rutinból, a magányos edzés helyett érdemes volt, sőt felemelő ilyen sokan együtt izzadni. Közben készültek a fotók rendületlenül, hovatovább mozgóképen is meg lett örökítve ez a csoportos heppening (vagy szenvedés).

A spinning után rohantam, mert várt a finom vacsora. Utána szinte azonnal az ágyba estem, már zuhanás közben aludtam el.

ebarcsai Creative Commons License 2012.02.11 0 0 58462

Buzsó blogot is írsz! :)

Hajrá! :)

Előzmény: bu.zso (58460)
ebarcsai Creative Commons License 2012.02.11 0 0 58461

Köszönjük szépen! :)

 

Tartalmas este volt, mókával és kacagással vegyítve / legalábbis számomra /. :)

 

Hamarosan megújul a fórum is... :D addig is kitartás! :)

Előzmény: kotovics (58459)
bu.zso Creative Commons License 2012.02.08 0 0 58460

Sziasztok,

 

Tényleg nem pörög a dolog:(((((

 

Egy kis olvasnivaló... meg LIKE:))))

 

http://www.facebook.com/burzsolt

http://burzsolti.blogger.hu/

 

Hajrá!!!

Buzso

Előzmény: kotovics (58459)
kotovics Creative Commons License 2012.02.05 0 0 58459

Hát úgy döntöttem, hogy megtöröm ezt a nagy csendet itt a fórumon!!! Buék 2012:-).

 

Nagyon jó hangulatú,érdekes és tartalmas volt a közgyűlés, sok új változással (bánhatja aki nem tudott részt venni rajta).

 

Mindenkinek jó felkészülést, és sikeres 2012-es idényt kívánok.

Az új vezetőségnek, pedig szintén sikeres munkát.

 

 

Hajrá BB.......

 

 

johnycage Creative Commons License 2011.12.29 0 0 58458

Csinihopkinss Creative Commons License 2011.12.26 0 0 58457

Egy jó kis túrát szervezünk, nem csak BB tagoknak. akinek van kedve január elsején sétálni, mozogni egy kicsit, annak itt a helye:

 

http://bringabanda.hu/BB/eventDetails.php?event=471

 

Sahlom

Zsóka&Jim

ebarcsai Creative Commons License 2011.12.18 0 0 58456

Előzmény: ebarcsai (58454)
heavyweight Creative Commons License 2011.12.17 0 0 58455

A verseny amatőr futammal indult, de arról én lemaradtam, a többiről a fotóösszeállítást mellékelem.


A nők versenyében az első körökben még Módos Gabi vezetett, de aztán Dósa Eszter átvette a vezetést és magabiztosan győzött. Manka is becsületesen küzdött, de lemaradt a dobogóról, egy országutis nő megelőzte.


Az ifiknél Mellau Ádám kb. féltávig csak negyedik volt, de fokozatosan felőrölte az ellenfelét, feljött a 3. helyre és bronzéremmel a nyakában végezte.


Az Elit futamban három hihetetlen párosküzdelem zajlott: Buruczki Szilárd , Buzsó és Kisfenyő is egy-egy országutis ellenfellel ment több mint egy órán át 10 m-es távolságon belül! Kb. féltávnál volt egy kis idő, amíg úgy tűnt, hogy Buzsó le tudja szakítani az ellenfelét, de az szívós munkával újra feljött rá. Végül Buruczki és Kisfenyő nyert, Buzsó viszont a célegyenesi sprintben hajszállal alulmaradt, és végül 4. lett. 


Sokan voltunk kint biztatni a fiúkat/lányokat, és ők gondoskodtak is róla, hogy egy percig se unatkozzunk. Én most láttam életemben először ciklokrossz versenyt, nagyon tetszett, a sokkörös szisztéma és különösen a Postás pálya kis mérete miatt nagyon közönségbarát az ilyen verseny, máskor is megyünk szurkolni!


Előzmény: ebarcsai (58454)
ebarcsai Creative Commons License 2011.12.17 0 0 58454

A hideg ellenére sokan voltunk... :)

A zsíros kenyér-lilahagymával és forró, extrán édes teával nagyon finom volt! :D

 

A hangulat mint mindig fenomenális... még vágjuk a videót, remélem mihamarabb elkészül... :P

 

 

Előzmény: Bb_zSoLt (58453)
Bb_zSoLt Creative Commons License 2011.12.17 0 0 58453

Sziasztok!

 

Köszi a mai napot, felejthetetlen élmény volt! Versenyen eddig még nem szurkoltam így, ilyen hangerővel, lelkesedéssel, leszámítva a Hungaroringi a WTCC futamot, ahol Michelisz Norbi a 2. helyig rajtolt az orrunk előtt, és a győzelemért küzdött. Hasonlót váltott most ki belőlem a három SWAT-osunk küzdelme. Nagyot mentetek!

 

Jó volt újra sok ismerős arcot látni, a szakdoga írással és sok tanulással töltött utóbbi hónap otthon ülése után kifejezetten üdítő volt!:) A molinó meg látványos volt, köszi Tomi, hogy bevettél, nem gondoltam volna, hogy messziről is ennyire látszott:  http://www.ride4life.hu/images/cxob/cxob-2.jpg

 

Tavalyhoz képest sokat nőtt az érdeklődés, jóval több szurkoló és résztvevő volt az elit futamon, lehet, az OB besorolás mellett a kedvezőbb idő is számított, ilyen is lehetett volna, főleg decemberben: http://vimeo.com/17244351 (Itt most nem magamat akarom reklámozni, bénázok eleget…)

 

Jó pihenést mindenkinek, a verseny résztvevőinek meg még többet, rátok fér a szezon után!

Üdv; Zsolt

 

Csinihopkinss Creative Commons License 2011.12.13 0 0 58452

Bringabadás évzáró buli a Trófea Grillben!

 

Jelentkezz:

http://bringabanda.hu/BB/eventDetails.php?event=466

 

Shalom

Jim

henngergely Creative Commons License 2011.12.04 0 0 58451

Palóc Cross 2011

Nem tudok sokat hozzáfűzni. Jó pálya, a már megszokott rendezés (a jót könnyű megszokni)...

A királykategória nagy létszáma miatt egy kis hurokkal hosszabb lett a verseny. Nekem viszonylag eseménytelenül telt. 1. kör végén visszatettem a leesett láncot, ekkor elhúztak mellettem négyen is, ezt a pár pozíciót visszavettem a következő körben. Ezután nem volt közelben senki, akivel meccselhettem. Beálltam egy tempóra- ing-gatya- amit tartottam a célig. Köridők 8 másodpercen belül szóródtak, ennek örülök.

Köszönöm a sok bíztatást, jól esett!

barosbalint Creative Commons License 2011.11.27 0 0 58450

ÉN CSAK VICCBŐL ÍRTAM .... :) Tudom, hogy működik és jó dolog! Van pro-contra mellette és ellene.

 

Egyik rendszer sem tökéletes, csak a shimano :) :) :) (igaz Sram-t használok, de nagyon szeretem a Shimano-t, mert edzésre és országúton ezt használom.)

Előzmény: széllattis (58448)
henngergely Creative Commons License 2011.11.26 0 0 58449

Jó is az! :)

Előzmény: barosbalint (58447)
széllattis Creative Commons License 2011.11.25 0 0 58448

Én már lecseréltem, azóta el is felejtettem a láncváltós őslények minden betegségét pl: hátsóváltó feltekerés, állandó bowdenfeszesség állítgatás, hátsó sor pucolgatás fogkefével, nagy sárban össze-vissza váltás automatikusan stb-stb :-) Most szokott az jönni, hogy 2 kilóval nehezebb lett a géped! Ez is a mese kategória, az enyém összesen 400 grammal nehezebb, ebből 150 a váz+excenteres középrész súlytöbblete. Ilyet is lehet belőle építeni/venni http://www.mi-tech.de/TykeROEX%20Carbon.html.  Azért van 1-2 "versenyző" aki használja: http://www.rohloff.de/de/sponsoring/mtb/cc_ma/index.html :-)))

Előzmény: barosbalint (58446)
barosbalint Creative Commons License 2011.11.24 0 0 58447

merev villa!!! :)

Előzmény: széllattis (58444)
barosbalint Creative Commons License 2011.11.24 0 0 58446

cserélje le akinek nem működik, és aki felesleges használhatatlan vackokkal akar kisérletezni.

A versenyzők nem szeretik az efféléket. Majd ha megvénülök akkor lehet rászánom magam egy butitásra .... :)

Előzmény: széllattis (58439)
halfpig Creative Commons License 2011.11.24 0 0 58445

Azért ennyire nem vagyok extrém. :D

Csak addig kellene jól üzemelnie, amíg elintézem a munkát, ami 30-60 perc. Mondjuk ha tartósan mínuszok lesznek, akkor 2x is meggondolom, hogy kamásli nélkül bringára üljek-e. Még így 0-5 fokon éppen elmegy.

A teló egy '04-es Mantiou Black, szóval azzal nincs gond különösebben.

Előzmény: széllattis (58444)
széllattis Creative Commons License 2011.11.23 0 0 58444

Alaszkai bringások, kik sokat mennek -0 alatt Fatbike-al, a következőre esküsznek: http://www.lubriplate.com/products/greases/mag-1-mag-00.html. Ők tavasszal és ősszel zsírt cserélnek az agyakban és a váltórendszer elemeiben, váltóbowdenre GoreBike kenésmentes cuccuk van.Télen az elasztomeres, nyílt olajfürdős telók felejtősek, helyette acélrugós vagy merev villa + ballonos gumi( innen a Fatbike elnevezés) a menő.

Előzmény: halfpig (58443)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!