Keresés

Részletes keresés

maffika06 Creative Commons License 2012.02.13 0 0 12532

kutyaruhák eladók ebben a hidegben szükség is van rá! több fazon és méret!érdeklödni csak emil címemen!!    zsana31@indamail.hu

 

 


Timcsesz72 Creative Commons License 2012.02.13 0 0 12531

Nem szoktam megbüntetni, ha nem érem tetten, csak azt mondom neki, hogy mit csináltál? Erre behúzza fülét-farkát. Ha otthon nem vagyunk nem igazán rosszalkodik, csak ha egyedül van. Már azon gondolkoztam, hogy kimegyek az ajtó elé mintha elmennék, és várok valamennyit és bemegyek váratlanul, hátha csinál valamit és akkor aztán ejnye-bejnye. Majd meglátom.

Múltkor fent volt az ismerősöm a kutyájával, hát a kutyus szépen odajelölt a bejárati ajtóhoz:( Igen, tudom, hogy ha nem lenne ivartalanítva mi lenne, de nem tudom, még így is nehéz döntés. Nem akarok rosszat Maszatnak, azért vagyok ilyen lüke, tanácstalan.

Előzmény: SZAbi (12525)
Timcsesz72 Creative Commons License 2012.02.13 0 0 12530

Szia! Én biztos nem próbálkozom levágni a Maszat körmeit, inkább elviszem kozmetikushoz. Egyébként szerintem biztos kifejezetten erre a célra olló. Egyébként mindent meg lehet próbálni:) Én meghagyom a kozmetikusnak.

Előzmény: reila (12529)
reila Creative Commons License 2012.02.13 0 0 12529

Sziasztok!

 

A farkaskörmökkel mi a teendő??? Mazsónak van mind a négy lábacskáján és azt hallottam ebből baj is lehet. Elég hosszúak a körmei, hiszen ilyen időben nem vittem ki sétálni , így nem koptak.

Egyedül is megpróbálkozhatok a körömvágással? Milyen a megfelelő kutyakörömvágó ollo?

 

reila Creative Commons License 2012.02.13 0 0 12528

Tünemények!

Előzmény: silkdiamond (12524)
moonlights Creative Commons License 2012.02.12 0 0 12527

 Egy régebbi kép (tavaly nyári) Sissyről. Kb. így nézünk ki mostanság is, nem változott :o)

moonlights Creative Commons License 2012.02.12 0 0 12526

Sziasztok!

 

Ezer éve nem jártam már errefelé. Zugolvasó voltam én is néha-néha.... Örülök, hogy bővült a társalgók köre és annak is, hogy vannak még fent a régiek közül is jó néhányan :o))

 

Remélem mindenki jól van és bírjátok a hideget, na meg a havat. Sissyvel mi bírjuk, csak a sózott terepet nem :o(( Kapkodja a lábát szegénykém néha néha, ilyenkor vagy hóval lemosom neki, vagy viszek nedves törlőkendőt a sétára és letörölgetem a kis lábát.

Így 2 évesen mostmár elértük, hogy szeretjük a havat :o))) Eddig nem szerettük, de idén nem tudom mi lelte a kis lurkót, imád benne randalírozni :o)

 

Azért is jöttem ma fel többek között, mert gondoltam megosztok veletek egy dolgot, akár figyelemfelhívásként is jó a friss gazdiknak, de lehet, hogy ti tudtok nekünk segíteni.

Komolyan mondom nektek én ilyet még nem láttam. Képzeljétek el Sissy allergiás a kombinált védőoltásra! Egy évvel ezelőtt kezdődött a problémánk, amikor elmentünk a szokásos éves kombinált oltásra. Megkapta délután az oltást, és estére bedagadtak a szemöldökei, bevörösödött a bőre is, vakarta magát. Jól megijedtem, felhívtam a dokit, hogy mit csináljak, erre mondta, hogy valószínű allergia, adjak neki kálciumot. Így is tettem, jobban is lett.

Na most pénteken megkapta az oltást, előtte elmondtam a tavalyi esetet a dokinak, merthogy most nem az volt akivel tavaly konzultáltunk. Másik fajta kombinált oltást adott Sissynek, plusz még kálciumot injekcióban, azt beletettem a vizébe mikor hazajöttünk, biztos ami biztos. Hát ne tudjátok meg milyen rosszul lett szegénykém :o((( Azt hittem nem éri meg a másnapot! Megint bevörösödött a szemhéja, túrta a pofáját mindenbe, törölközött. Vakarózott, véresre vakarta a fülecskéit, piros pöttyök lettek a kis pociján. Na én gyorsan megint elkezdtem neki a kálciumot adni, tömtem a kutyát, ahogy csak tudtam, tabletta, pecsgőtabletta. Fenistillel kentem szegénykémet, közben meg pánikolva hívtam a dokit, hogy most mi legyen. Mit gondoltok mi volt a válasza: Nyugodjak meg ilyen előfordulhat, adjam neki a kálciumot! Na eldurrant az agyam, hogy csak ennyit tud mondani????!!!!

 

Járt már így valaki oltást követően? Az az érdekes, hogy kicsi korában, mikor több ilyen oltást is kapott, nem volt semmi baja. Én már két orvostól is megkérdeztem, hogy mi ez, a válasz csak annyi, hogy: érzékeny lehet rá, előfordulhat ilyen. De hogy valami megoldást javasoltak volna, semmi.

Azon gondolkodom, nem adatom be Sissynek többet ezt az oltást. Én mégegyszer szegény kutyát, se magam nem teszem ki ilyen szörnyűségnek. Olyan tehetetlennek éreztem magam, ráadásul már egy idő után nehezen vette a levegőt is, hát nem kívánom még az ellenségemnek sem, hogy ilyet átéljen. Péntek este fél10 és szombat hajnal fél2 között küzdöttünk. Fél2 körül kezdett el hatni a kálcium, meg a fenistil, akkora már nem viszketett szegénykém annyira és el tudott aludni (na meg én is)....

SZAbi Creative Commons License 2012.02.10 0 0 12525

Igen viszont ha nem történik meg az ivartalanítás akkor állandóan jelölgetni fog, minden női kutya után megbolondul, főleg ha az tüzel és sokkal agresszívebb lesz mintha megtörténik az ivartalanítás.

Persze sokat gondolkoztam rajta én is.

Azt se akarom h meghízzon. Ha normálisan adagolom neki a kaját és napi többször fut akkor csak nem hízik már meg.....(?)

 

Hát ez nehéz igen, mert ha hazamész és megbünteted fogalma se lesz miért kapta a büntetést hisz a jelenben él....vhogy rajta kéne kapnod...és akkor tudatosítani benne büntetéssel h rossz az amit csinál.

Előzmény: Timcsesz72 (12522)
silkdiamond Creative Commons License 2012.02.10 0 0 12524

Töltöm a képeket! Érdeklődni a 20/9 422 180 számon.

 

silkdiamond Creative Commons License 2012.02.10 0 0 12523

Eladó  gyönyörű hófehér máltai babák!

 

Érd:20/9 422-180-as számon lehet.

Timcsesz72 Creative Commons License 2012.02.10 0 0 12522

Szia! Ezzel az ivartalanítással még bajba vagyok, mert nem tudom mit csináljak. Valaki azt mondja, hogy igen, valaki azt, hogy ne. Dokit is megkérdeztem, elmondta előnyeit, hátrányait, szóval tök tanácstalan vagyok. 2 kutyussal találkoztam, illetve gazdikkal, akiknek ak utyusuk ivartalanítás után meghízott. Egyiket most kellett mert begyulladt a prosztatája, és ugye ha nem ivartalanítják a kutyust, akkor ez megtörténhet. Nekem ez elég nehéz döntés.

Maszatkának 3 db fogát találtam csak meg, többit lehet, hogy megette. Nálunk már befejeződött a fogváltás, hiszen jövő héten 8 hónapos lesz az ördögöm. Ha csak egy zsepit tépne szét nem is érdekelne, de ha bejut a szobába, vagy nem barikádozom el a szobát, ha nem vagyok otthon, katasztrófális állapotok fogadnak. Tegnap a konyhaszéken hagytam a táskámat, nem húztam be a zipzárt, benne volt a kézkrém, Maszatka persze, hogy megtalálta és szépen kilukasztotta  a fogával a tubust, de nem fojt ki. A gyerekem otthon volt és leugrottam a boltba és ekkor csinálta. Szóval tiszta kuka.

Előzmény: SZAbi (12520)
silkdiamond Creative Commons License 2012.02.10 0 0 12521

Sziasztok!

 

Eladó meseszép máltai babák 12 hetesek!

 

Érd:20/9 422-180-as számon lehet.

SZAbi Creative Commons License 2012.02.09 0 0 12520

Miszter is rossz ha egyedül van otthon....mindig talál vhogy egy zsepit (én nem értem honnan!) amit szanaszét téphet.....!

 

Viszont nagyon aranyos, hullik a foga mindig azt veszem észre h megint egy kiesett tejfogával játszik :)

 

'Megszeretgetés' témakör. Néha csinálja, emberek lábával....párnával szerencsére nem.

Ki kell heréltetni amúgy akkor elmúlik ez is.

 

Ti tervezitek? Ha igen, mikor?

Ceasar Milan szerint 6 hónaposan kell, az állatorvos szerint 10-12 hónaposan.

 

Szal még nálunk megy a fejtörés mikor legyen. Lesz, az biztos. Miszter már elmúlt 5 hónapos amúgy.

Előzmény: Timcsesz72 (12518)
cincin21 Creative Commons License 2012.02.09 0 0 12519

Szia. Szerintem normális, ha már az én Szofimból indulok ki... Ha találkozik a sógornőm kutyájával (aki egy 7kilós fiú yorki) egyből betámadja! Hátulról "szeretgeti" de egyfolytában!!!Már azt mondtam, h nimfomániás a kutyám! Néha rámegy a papucsra is, vagy plüssre, de az élő "alanyt" jobban szereti... Ja, és nem csak akkor ha tüzel, hanem szinte mindig :D

 

Előzmény: Timcsesz72 (12518)
Timcsesz72 Creative Commons License 2012.02.09 0 0 12518

Sziasztok!

Tényleg eltűnt mindenki:) Hogy vannak a kutyusok és a gazdáik? Mi jól vagyunk. Maszatka nagyon rossz, amikor egyedül van otthon. Meddig tart még ez az őrjöngés, amikor egyedül van? Maszatka tegnap egy fiú yorkit akart megszeretgetni. Az ágyába való párnáját is folyamatosan szeretgetni akarja. Ez tudom, hogy valahol normális, de tényleg normális?:)

Manócska08 Creative Commons License 2012.02.05 0 0 12517

Nagggyon aranyos ez a kép:-))))

Előzmény: NiKira (12515)
Manócska08 Creative Commons License 2012.02.05 0 0 12516

Sziasztok !

 

 

Én is sokat olvasgattam,de ha nem ír senki nincs mit olvasni:))))

 

mit szólnak a kutyik a nagy hóhoz? Manó szereti,de sajnos sok helyen még sóznak,így kézben kell vinnem addig míg nem érünk érintetlen szép tiszta havas részhez.Esti sétánál sokat balettozott,mert sokáig kergette a hógolyókat és gondolom kezdett fázni a talpa.Van cipőcskéje,de nagyon esetlen benne,kész röhej ahogy pakolja magát.

NiKira Creative Commons License 2012.02.01 0 0 12515

a gazdám mindig a fogsoromon röhög...nem értem miért:D

NiKira Creative Commons License 2012.02.01 0 0 12514

én itt vagyok, csak az elmúlt hónapokban csak olvasó voltam:P

Manócska08 Creative Commons License 2012.02.01 0 0 12513

Sziasztok!

 

Nagyon kihalt a fórum((((

 

Kutyusok ,gazdik hogy vagytok,és hol vagytok?-)))

 

SZAbi Creative Commons License 2012.01.27 0 0 12512

Sikerült jól elszólnom, olyan adag kakát nyomott a pelenka mellé a földre, h köpni nyelni nem tudtam :)

 

Ha papírzsebkendőt talál véletlenül valahol akkor azt ő is szanaszét tépkedi, és volt már példa ruhalyukasztásra is sajnos, sztem ez nem egyedi probléma, mindenhol előfordul sajnos :(

Előzmény: Timcsesz72 (12511)
Timcsesz72 Creative Commons License 2012.01.27 0 0 12511

Szia!

Nagyon szép és cuki Mister, és akkor tényleg okos. Nálunk néha még előfordul, hogy a lakásba pisil, de nagyon keveset. Maszatka kis ördög még mindig. Ő is csinál sok mindent, amit mondok neki, viszont ha valamit elfelejtünk elpakolni, akkor annak annyi:( Jó lenne ha leszokna róla. Elég sok játéka van, csontot teszek ki neki ha elmegyünk otthonról, van egy labdája, amibe teszek neki tápot és azt ki tudja szedni, de ez se elég neki. Ez eléggé bosszant, hogy miért csinálja, illetve miért nem szokik le erről. Nincs is olyan sokat egyedül otthon, 2 hetente 8-12 óráig van egyedül. Szerintem ez nem olyan sok. Remélem, hogy megjavul ördögöm.

Előzmény: SZAbi (12509)
maffika06 Creative Commons License 2012.01.26 0 0 12510

de aranyos!!!! meg akkor ezek szerint okos is!!!!

Előzmény: SZAbi (12509)
SZAbi Creative Commons License 2012.01.25 0 0 12509

Miszterrel elég jól haladunk, már csak ritkán intézi pelusra a nagy dolgát, általában kibírja a sétáig. Kisdolgát még sokszor előadja de mindig a pelusra, máshova már sosem. (jó néha a pelenka szélére és lefolyik)

Amúgy sokszor azt is kibírja sétáig. Tud pacsit adni, ill. vezényszóra ül, megáll, fekszik :)

A kutyaoviban nagyon jól érzi magát mindig, bár amikor ott vagyunk, kezelhetetlen, elveszi a figyelmét a sok kiskutya, se hall se lát.

 

 

Miszter igazából amúgy egy angyal, hihetetlenül aranyos kiskutya :)

 

Íme a bizonyíték! :)

 

 

 

Előzmény: Timcsesz72 (12508)
Timcsesz72 Creative Commons License 2012.01.25 0 0 12508

Sziasztok!

Hát tényleg senki nem ír már ide? Hogy vagytok, és hogy vannak a kutyusok? Fényképeket szeretnék a kicsi máltaiakról (Mister, Mikey és aki van). Mi jól vagyunk, Maszatka néha egy ördög, (félig ördög félig angyal:)), néha meg tudnám zabálni. Majd teszek fotót ha látok valami mozgást itt.

 

GYERTEK!!!!!!!!!!!!!!!!

maffika06 Creative Commons License 2012.01.23 0 0 12507

sziasztok! Elnésért a zavarásért!! ha valakit érdekel kutyaruha cicaruha olcsón akkor írjon zsana31@indamail.hu 

Manócska08 Creative Commons License 2012.01.16 0 0 12506

Sziasztok,üdv Mindenkinek!

 

Ciánoztak a fórumon?)))))) Senki nincs itt)) Gyertek beszélgetni:))

 

Tegnap vettem Mancsinak szárított csirkelábat(nem azt a nagyon büdit),teljesen meg van zavarodva tőle.Nagyon szereti,és ha el akarom venni tőle este,hogy ne rágcsáljon ,akkor szinte nekem ugrik annyira védi.Persze nem engedem,hogy így viselkedjen,de "olyanédes"  a kis cini fogaival ahogy vicsorog.Modjuk ha egy doberman lenne már nem volna" olyanédes".

 

nápolyi12 Creative Commons License 2012.01.14 0 0 12505

         

Nápolyi kis fiú kutyusoom  :)  mindent megeszik  de multifitt tápot szokok neki  venni  :) . és konzervet most  8 hónapos ez  egy  kicsit régebbi kép  :) nagyon  aranyos egy kutva  : ) szeret  ruhákat  viselni.  :) Győrben  vettem 20000ft.ért  szerintem megérte  egy  ilyen okos  babáért  :) 

SZAbi Creative Commons License 2012.01.12 0 0 12504

Szia Csilla,

 

Nem is a tanulás miatt érdemes menni (amiatt is nagyon jó tanácsokat adnak) hanem mert a kutya imádja!

Imád odajárni, imád a többi kölyökkel játszani, egy igazi élmény neki az ovi!

Ezért sztem még abszolút nem késő és gyertek ki vmelyik szombat vagy vasárnap délelőtt :)

Mikey is óirási élménnyel gazdagodna sztem, és Ti is.

Most kivételesen mi nem megyünk de jövő hétvégén már igen.

 

Előzmény: bcsilla13 (12501)
Manócska08 Creative Commons License 2012.01.12 0 0 12503

Szia!

 

Belekotyoghatok én is?

 

Nem vagyok az egyoldalú étkeztetés híve(száraztáp).Bár Manó is eszi (acana),de mellette zöldséget,és mindennap gyümölcsöt is kap,mert szinte kiköveteli,és az emésztésére is jó hatással van.Az általad említett termékek tényleg hulladékok.A kutya nem lakik jól és nincs benne semmi tápérték.Csak érdekesség képpen , Manó nagyon szereti a savanyúkáposztát,az erős zöldpaprikát,és a banán kivételével szinte mingen gyümölcsöt.Fene egy ízlésú kutya)))))

Előzmény: bcsilla13 (12502)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!