Keresés

Részletes keresés

EndurosTaki Creative Commons License 2008.04.02 0 0 762
Van egy december 20-án vásárolt xtremem... mos lett belőle kiszedve a fojtás... Mennyit fizetnél rá?
Előzmény: rsds (761)
rsds Creative Commons License 2008.04.02 0 0 761

Sziasztok!

 

Eladó lett a Derbi Atlantisom, http://www.hasznaltauto.hu/1857898_derbi_atlantis_2005 , Senda Xrace vagy Xtreme csere érdekelne.

toby ts Creative Commons License 2008.02.24 0 0 760
Sziasztok mindenkinek eladnám a DERBI X-race 50-emet 2006ban vásárolt de 2005-ös modell.Nem volt mokolva új gumikat ,fékbetetéteket és láncszettet kapott 2gyári kulcsal,aksi,index,stb,rendszeressen volt szervizelve még benne van a folytás csak szintetikus olajjal ment 75megy most,van hozzá egy Supermoto szettem is nem öntött kerekű öreg gyorsaságiból hanem hozzá való 20perc alatt át lehet szerelni 80eFT adom,külön is eladó 300eFT+80eFt SM szett ,még nem raktam fel netre mert még nem volt időm végig játszani a hirdetészi fázist
Törölt nick Creative Commons License 2008.02.17 0 0 759

Szevasztok Derbisek !

Van dajcsba egy ismerősöm, aki egy 50-es Senda X-Treme-hajt. Tavasszal elköltözik a családi házból egy tömblakásba, a mocit nem tudja magával vinni, ezért eladja, gondoltam beírom ide, hátha érdekel valakit:

Kék-fekete színű, 2007. 10. 08-án vette újonnan szalonból, momentán 330 Km van benne, összesen 3 hétig volt használva, nem dőlt el, nem esett vele, egy karc sincs rajta, szalonállaputú. Fojtás kiszedve, erősebb lánc-szett. Ő 2590 €-ért vette.

Most 2100-ért hírdeti, mivel 1-2 hetente járok arrafelé egy kisteherrel, annyit tudok neki-Nektek segíteni, hogy ebbe az árba a hazahozatal belefér. Ha több infó, vagy kép kell, írjatok ide, vagy mélem publikus, rákérdezek mindenre.

 

BacsiTibi Creative Commons License 2008.02.06 0 0 758
Előzmény: Túraimádó Speedmotoros (757)
Túraimádó Speedmotoros Creative Commons License 2008.02.06 0 0 757
Sziasztok!
EGy bizonyos Speckó DERBi GPR ről érdeklődnék 1 évig gyártották 2003 mas évjárat !
Ki mit tud róla(alaktrészellátás tipushiba ilyenek)
azove Creative Commons License 2008.01.06 0 0 756
Takiz: Nagyon köszönöm a véleményed, jól esett. Nézegetem a hirdetéseket, és napról napra keseredek el, h 200ezer körül szinte semmit nem kapni, ami meg van, ahhoz egy fika bizalmam sincs. De majd összejön vmi szépség, fel nem adom... :-)
Neked meg kitartást a bejáratáshoz, és szeresd a motorod, bár írtad, h nehéz eset...
takiz Creative Commons License 2008.01.05 0 0 755

Hátha erre téved valaki... ;-)

Szóval csak jelzem, hogy halad a derbi extrem 50 bejáratása... már 470 km van benne.

Eleinte meglepően gyenge volt... meg olyan egyenetlen is... de mára már teljesen kisimult. Bajáratás közben határozottan csökkent a motor belső ellenállása - igy jelenleg akár 55-tel is lehet már vele menni... kb. félgázzal. (Mondjuk teljes gázzal sem egy többet, de ez a folytás miatt van.)

A motorja nagyon jó - a futóműve (értem alatta az első, hátsó teleszkópokat...) szóval azokból semmi jót nem nézek ki. Sajnos a gyakorlat is ezt igazolja... nagyon gyermetegek. Mondjuk szerencsére nem ütnek fel... de olyan kemény mindkettő, hogy néha olyan mintha nem is lenne semmilyen csillapítása - az összes útegyenetlenséget a gerincemben érzem. Számomra döbi volt az is, hogy egyik telon sincs semmilyen állítási lehetőség sem... Még az előfeszítést sem lehet korrigálni, amit még a legszarabb motormnál is lehetett... szóval nem lehet pl. leültetni...

A kormánya nagyon alacsony... azt megéri cserélni egy magasabb kivitelűre...

Az elsőlámpaidom nálam gyárilag belevert az első sárvédőbe... elégé zavaró volt... és elég sokat szenvedtem vele, amíg sikerült a 2-3mm-es nyílást úgy fixálni, hogy egy-egy hosszabb út után is megmaradjon...

Amúgy természtesen élvezem a motort... már várom, hogy túl legyek az első ezres bejáratási cikluson...

takiz Creative Commons License 2008.01.01 0 0 754

azove: arra figyelj, hogy ez az ár kategória épp az, ahol nagyot lehet szívni... mert ilyemi áron azokat szokták hírdeni, amit épp most újítottak fel... és alig bejáratos stb... no - ilyet ne vegyél!!!!!!!!!!!!

Akkor inkább vedd meg azt amit 50-60e-rel olcsobban adnak (annyibol komplett motor felújítás kihozol, ha ügyes vagy - ha nem akkor 100e, de akkor tényleg tudod, hogy tényleg most lett felújítva és, hogy mi van benne...)

 

Persze nem kell rám hallgatnod, de én már kétszer szívtem meg a 200e-s kategóriát...

(Legyen jó a szerkezete, futómű, teleszkópok és szarjál a motorra... és legyen olcsó, aztán motor felújjítás...)

Előzmény: azove (753)
azove Creative Commons License 2008.01.01 0 0 753
Hali!
Derbi endurót vennék. Minél gyáribb állapotban, minél kevesebb kilóméterrel, minél esztétikusabb. Olyan 200 körül.
Illetve más típusú 50es enduró is érdekel... (Yamaha, Aprilia, Suzuki)
Ide írjatok légyszíves: post@citromail.hu
Kösi...
takiz Creative Commons License 2007.12.09 0 0 752

http://www.enduro.extra.hu/2007-12-08/album/

elkezdtem használni... :-)

 

Ti meg eltüntetek... :-(

takiz Creative Commons License 2007.12.03 0 0 750

Derbi-sek!

El ne tűnjetek már...!!! Kikkel fogok én együtt motorozni az új endurómmal??

fiktív Creative Commons License 2007.08.06 0 0 748

Kristoff!

 

Nos, nekem is volt ilyen problémám...

A leírtak nagyon úgy tünnek nekem, hogy nem a motorjával van a baj!

 

A rászkódás és az ebből következő olajfolyás valőszínűleg a váz törése miatt van, pontosabban a vázon lévő motorblokk tartő fülek egyike törhetett el a hegesztéseknél! Nézd át, sajnos ez jellemző hiba.... Ha nem tört el, akkor csak kilazult, jól húzd meg az -összes- blokkot tartó csavarokat, vizsgáld meg a gumiszilenteket!

 

Ezek után szépen a kipufogó könyöknél utánahúzol!

 

Remélem tényleg ez a baj és nem a motorjával van gond!

 

A hegesztése nem gond, a kinézettel ellentétben a 2001-es kiadásnak még nem alu a váza, úgyhogy bármelyik szaki meghegeszi neked!

 

Írj majd ez volt-e!

 

 

 

 

Előzmény: Kristoff (747)
Kristoff Creative Commons License 2007.07.30 0 0 747
Hello!!!

Lécci segítsetek nekem!
MAi napon motoroztam 2001-es Derbi Senda SM-emmel Xrace idomok vannak eajta, Extreme műszerfal de a fordulatszámmérő nem működik(:() és ma ahogy mentem vele egyre erősebben éreztem egy hörgő, rázó árzást fordulaton... ha behúztam a kuplungot , tehát leesett a fordulat, megszűnt az egész..Régebben is éreztem ha nagypbb foprdulatról engedtem vissza a gázt, és még emellet még héhány helyen ereszt az olaj, de nem vészesen, illetve rengetet fogyaszt is... mikor hozzámkerült egy szerelő megnézte, nem talált semmit... nekem olyan érzésem van mintha szorulna valami... ha valaki tud megoldást kérném irjon nekem :
-ide: derbisendasm@citromail.hu E-mail
-ide: chuckyxxx009@mailpont.hu E-mail
-ide: chuckyxxx009@mailpont.hu MSN
-ide: a fórumba!
kope68 Creative Commons License 2007.05.24 0 0 746

Nem értek egyet, de sebaj...:)

 

...aztán meg tényleg fogalmam sincs a gyári sm gumi minőségéről, csak azt szerettem volna éreztetni, hogy egy kezdőnek könnyebb egy esetleges vészhelyzetet vagy nedves felületen elfékezést korrigálni...stb, ha jobb papucsok vannak alatta.

 

Előzmény: genier (745)
genier Creative Commons License 2007.05.24 0 0 745
MOST
van rajta normális gumi.
Ha szeretne és tudna kanyarogni a kölök, akkor kellene rá valami puhább, jobban kopó gumi.
Előzmény: kope68 (744)
kope68 Creative Commons License 2007.05.24 0 0 744

Hali Mindenki!

 

...éppen ezért kellene rá valami normális gumi, mert kezdő a gyerek, vagy rosszul értem?

 

...más. 2005-ös Senda-n gyári extra, hogy leégeti a kipufogógáz a farokidomot? Ránézésre befelé áll a dobvég, de sem a vázon, sem a dobon a felfogatásnál sérülésnyom nem látszik.

 

 

Előzmény: genier (743)
genier Creative Commons License 2007.05.10 0 0 743

Hellótok,

 

kutyabobesz Senda-ja ezentúl nagyobbik gyermekem segge alatt teljesít szolgálatot...

:-))))))))))

3:45 óra alatt küzdöttem le vele a hazahozatala kapcsán 209 km-t, 3 megállással.

70-75-ös tempónál 3 liter nyálat szívott 100 km-ként, és - érzésre - 5.000 alá ne ejtsük a fordulatot...

Az első tapasztalatok - nekem - jók, bár a gyári gumik amolyan "bakelitesek", de legalább sokáig fognak tartani, gyermekem meg egyébként sem egy nagy kanyarvadász...:-))))))))))

 

NO, röviden ennyi,

g.

toca92 Creative Commons License 2007.05.07 0 0 742
Bocs javítok!
Remélem ezen a fórumon, majd sok-sok tapasztalatot tudunk megosztani egymással a motorokról.
senden Creative Commons License 2007.05.06 0 0 741
senden Creative Commons License 2007.05.06 0 0 740
Ehhez mit szóltok?
genier Creative Commons License 2007.05.05 0 0 739

Igaza van BoGar-nak,

 

inkább menjél vele, sokkal többet megtapasztalsz...

:.--))))

Előzmény: toca92 (734)
genier Creative Commons License 2007.05.05 0 0 738

Vegyél_ilyet_ez

300-at megy, és nem leszel elégedetlen

:-)))))

Előzmény: senden (735)
BoGar Creative Commons License 2007.05.05 0 0 737
Új kép, feltöltés, majd beszúrás. Ekkor megjelenik majd egy [image] felirat a hozzászólásod szerkesztőablakában. Ha gondolod, elötte megnézheted a Megnéz gonbra kattintva. Ha ott megjelenik a kép, akkor azt az ablakot zárt be, a főablakban meg kattins a Mehet-re.
Előzmény: senden (735)
BoGar Creative Commons License 2007.05.05 0 0 736
Szerintem tapasztalatot inkább menet közben szerzel vele. :))
Előzmény: toca92 (734)
senden Creative Commons License 2007.05.05 0 0 735
 Üdv mindenkinek! Volt és van is Derbi Sendám,ez is csak 60-at megy, de mit lehet várni egy 2,4kw-os motortól? Már csak azt mondjátok meg,hogy lehet feltenni képeket, mert mutatnék valami különlegességet!
toca92 Creative Commons License 2007.05.05 0 0 734
Sziasztok!
A napokban vettem egy Derbi Senda Xrace 50R-t.
Remélem ezen a topicon majd sok tapasztalatot szerzek a motorról.
kutyabobesz Creative Commons License 2007.05.03 0 0 733

Estét .

Örömmel értesültem róla.

Előzmény: genier (732)
genier Creative Commons License 2007.05.03 0 0 732

No,

 

közel vagyunk az ügylet nyélbeütéséhez...

:-)))))))9

Előzmény: kutyabobesz (731)
kutyabobesz Creative Commons License 2007.04.27 0 0 731

Ha G.

Az IRÁNYÁR:490.000Ft.(a gyári cuccokkal együtt)

Mobil:06 20/4631320 bármikor

Ha érdekel hivj a többit megbeszéljük.

Előzmény: genier (730)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!