Keresés

Részletes keresés

Ormossy Creative Commons License 2010.04.02 0 0 289

Légy szíves áruld már el, hogy kit azonosítottam kivel/mivel? És milyen keresztbe azonosítások? Mindegyik külön nick, egy szóval se mondtam, hogy melyik kié.

 

Szerintem indokolatlanul.

Bár mint alább írtam már, tudom, hogy nem tetszett a moderátoroknak, hogy a pofátlanságaikat az orrukra húztam, de nekem meg az nem tetszett, ahogyan ők viselkedtek/viselkednek. (És ezzel mondjuk nem is vagyok egyedül.)

Nem monom, hogy teljesen ártatlan vagyok. De valahogy már ki kellett lépni abból, hogy csak a sarokban, csendben pampogunk a moderátorok ocsmányságairól. Ebben tényleg nem vagyok ártatlan. De vállalom! :-)

Előzmény: kunin (285)
boci boci tarka Creative Commons License 2010.04.02 0 0 288
Igen, már emlékszem, hallottam róla, de akkor én tán még nem voltam itt, vagy még nagyon zöldfülű voltam.
Előzmény: Törölt nick (280)
derekbell Creative Commons License 2010.04.02 0 0 287
Hehehehe.. most már értem, hogy miért fájt az a "gyere be".......
Előzmény: derekbell (278)
Ormossy Creative Commons License 2010.04.02 0 0 286

Nem tudod elérni, úgy gondolom. Az az egy kézen megszámolható ember, aki mindezt a kezében tartja, nagyon ragaszkodik ám a kis látszólagos hatalmához! :-)

Nehéz ám egyeseknek lemondani arról, hogy "azt csinálok amit akarok".

 

Előzmény: derekbell (283)
kunin Creative Commons License 2010.04.02 0 0 285
látom. ezek után te azt mondod, hogy ezek nem moderátori nick azonosítások ill. nick keresztbe azonosítások voltak? ezek után is azt mondod, hogy indokolatlanul vették el a moderátori jogaidat, s indokolatlanul tiltottak ki? most komolyan, te teljesen ártatlan vagy?
Előzmény: Ormossy (265)
Ormossy Creative Commons License 2010.04.02 0 0 284

Én pl. nem raktam ki senkit sehova. Csak az index fórumán volt beírásokat idéztem. (Nem itt, hanem ott.):-)

Már csak azért, hogy ne lehessen tovább hazudozni pl. olyan topicban történt beírásokról, amelyet úgy ahogy van, cakkpakk töröltek, a moderátorok nagy-nagy dicsőségére.

Előzmény: Törölt nick (280)
derekbell Creative Commons License 2010.04.02 0 0 283

Az első pont lényegtelen, a többi jogos és életszerű...

 

Na de ez kevés. Ezt nagyjából eddig is tudtuk, hogy MINIMUM legalsó hangon ennyi kéne....

 

Hogyan érjük el, hogy ez meg is történjen????? Ezen kéne eszmét cserélni!!!!!!!!!

Előzmény: Ormossy (281)
Ormossy Creative Commons License 2010.04.02 0 0 281

"Arról kéne inkább végre eszmét cserélni, hogy miképpen lehetne elérni, hogy a moderáció normális és a körülményekhez képet tisztességes legyen,..."

 

Rendben.

Elmondom az én verziómat:

- nincs moderátori nick, minden moderátor a saját nickjén moderáljon,

- tilos a nickekkel a lekezelő, megalázó és kioktató stílus,

- a nickek kérdéseire válaszolni kell, normális, emberi módon,

- a moderációnak olyan e- mail címmel kell rendelkeznie, amelyik működik(!),

 

Csak egy pár fontos dolog, ami gyorsan eszembe jutott. Biztosan van még sokkal több is, de most ti jöttök.

Előzmény: derekbell (278)
kutykuruty brekege Creative Commons License 2010.04.02 0 0 279

tudom.

 

Nézd,mivel én nem voltam soha modi ráadásl sokáig nemis forumoztam, sok mindenben nem látok bele.

 

Ezt a topikot nem is azuért nyitotam, hogy a múltbéli sérelmeket viszahozzátok és ujra hrc legyen, hanem azért,  hogy végre olvasák a modk, hogy szerintünk sima felhasználok mit tartanánk jónak, elégségesneka moderálás részról.

 

Én azt szeretnm, ha ezen az utn mennénk tovább,mert különben nem történik semi más,mint szócséplés labda oda-vissza dobálása,se amszulut semmi előrevívő változás nem történik.

 

 

Márpedig én ezprt nyitottam meg a topikot.

 

 

Előzmény: Ormossy (277)
derekbell Creative Commons License 2010.04.02 0 0 278

Én is olvastam.. Igaz, nem nagyon értettem, hogy éppen ezen a "gyere be" fórumon kinek mi nem teccett és ki mit mondott neveletlenül...

 

mindegy is. Pitiáner, küldetéstudatos kötözködők....

 

Nem nyafogni kéne, meg ilyen-olyan sérelmeket felhánytorgatni, nem "szavazgatni" ,hanem végre össze fogni és értelmesen megszervezni valami hathatós fellépést a negatív jelenseégek kiküszöbölésére.....

 

Azt nagyon sokan tudják, hogy a moderáció a jelenleg és eddig gyakrolt formájában, szemléletlében rossz, visszataszító és legalább akkora károkat okoz, mint "hasznot"...

 

ezt ftök ölölwges kéternyolcszázharmainchatodszor "bölcsen" megállqapítani. És "bátran" szavazni", hogy aakrom, vagy ne makarom... (egyelőre eléggé majdnem 100%-os összhangban nem akarták, vagy nem így akarták a megszólalók...::)))

 

Arról kéne inkább végre eszmét cserélni, hogy miképpen lehetne elérni, hogy a moderáció normális és a körülményekhez képet tisztességes legyen, ha már ebben a virtuális homokozóban disznólkodó néhány kretént valóban meg kéne fékezni...

 

De ugye ehhez azt kéne először elérni ,hogy valaki normálisan eldöntse, ki is az néhány igazi kretén és kibe kéne feltétlenül belé fojtani szót...

 

M

 

Előzmény: kutykuruty brekege (275)
Ormossy Creative Commons License 2010.04.02 0 0 277

Én még válaszoltam is rá! :-)))

 

Előzmény: kutykuruty brekege (275)
boci boci tarka Creative Commons License 2010.04.02 0 0 276

Magam is úgy éreztem/érzem, sokakat vezet alkalmanként bosszúvágy, elfogultság, személyes indulat, előítélet, amik még emberileg érthetők is, mert ilyesmik mindenkiben vannak. Kérdés az, hogy, hogy az illető moderátor hogyan és mennyire tudja magát függetleníteni ezektől, amikor intézkedik.

 

Lattam erre pozitiv, de sok negativ pédát is.

Előzmény: kutykuruty brekege (275)
kutykuruty brekege Creative Commons License 2010.04.02 0 0 275

Én is. ÍNem topikot írt, hanem egy konkrét forum nevét.

 

Nos, természetesen akik azt nemolvasták azok nincsenek tisztában azzal, mi is történt.

Ez is egy igen jó példája annak, hogy a moderációval igen komoly bajok vannak.

 

Még mindig úgí gondolom, hogy halacs javaslata teljesen korrekt. Természetesen csak akkor ér bármit is egy új módszer bevezetése -jelenesetben egyserűsítése, sokkal kevesebb szubjektummal - ha az arra jogosltakban a szándék és a képesség is megvan.

Én jelenleg egyik sem vitatom el egyik moderátortól sem, sokkal inkább azt gondolom átestek ők is egy alapos agymosáson Wágner által. (mint írtam Barátságos -akinek volt humora, feltéve, bár elég cinikus ée fölényeskedő sokszor - pontosan ugyanazokat a mayarázatokat adta a törlésekre, mint a mostani modik.

Én így látom.

 

Előzmény: boci boci tarka (271)
luciluca Creative Commons License 2010.04.02 0 0 274
Nincsen jelentősége. Az arc nélküli moderációból következően minden del-gombos nick mögött akár egy és ugyanaz a személy is állhat.
Előzmény: szívtelen lapát (272)
Törölt nick Creative Commons License 2010.04.02 0 0 273
zavart?
Előzmény: szívtelen lapát (272)
szívtelen lapát Creative Commons License 2010.04.02 0 0 272
csak a jegyzőköny kedvéért: én töröltem.
Előzmény: Törölt nick (270)
boci boci tarka Creative Commons License 2010.04.02 0 0 271
Én még olvastam......:((
Előzmény: Törölt nick (270)
Törölt nick Creative Commons License 2010.04.02 0 0 269
Valószínűleg más topicot akart írni.
Előzmény: boci boci tarka (267)
boci boci tarka Creative Commons License 2010.04.02 0 0 268
Naná, akkor végleg törölhetett volna....
Előzmény: Ormossy (266)
boci boci tarka Creative Commons License 2010.04.02 0 0 267

"Pontosan nem tudom hogy miért kaszáltak el, de a szomszédos fórumon elkövetett ténykedésed alapján csak helyeselni tudtam."

 

Most nem azért, de az Index Fórumon mióta és minek alapján szankcionálják a felhasználók más fórumokra írt hsz-eit?

 

Csak azért kérdem, mert magam is 4 fórumon regisztráltam ugyanazzal a névvel.

Akkor majd figyeljek oda, hogy tetszik-e majd a más fórumokra írt egy-egy hsz-em az Index moderátorainak?

 

Bár voltak már ezzel kapcsolatban megdöbbentő tapasztalataim, de mégis: egy elvi állásfoglalást szívesen olvasnék itt egy arra felkent moderátortól vagy adminisztrátortól.

Előzmény: Fórumterapeuta (255)
Ormossy Creative Commons License 2010.04.02 0 0 266

Mámérne?

Jobban szeretted volna, ha ide rakom be?

Nem tudok másképpen védekezni a hazudozásaitok ellen.

(Egyébként köszönjük a reklámot!):-)

Előzmény: Fórumterapeuta (257)
Ormossy Creative Commons License 2010.04.02 0 0 265
Ok, majd akkor én berakom oda azt a hozzászólást, ahova az előzőt is.
Előzmény: bercike49 (264)
bercike49 Creative Commons License 2010.04.02 0 0 264

Egy lófaszt nem azonosíttál. El is mentettem csak nem szeretnék öngyilkos lenni azzal hogy az egészet beidézem Egy konkrét nicknek írtad azt hogy melyik moderátor játéknickével vitatkozom éppen?

 

Előzmény: Ormossy (254)
Fórumterapeuta Creative Commons License 2010.04.02 0 0 262
na jó, akkor elárulom hogy tegnap borotválkoztam, tehát elkerülhetetlen volt...:))))
Előzmény: Törölt nick (261)
Fórumterapeuta Creative Commons License 2010.04.02 0 0 260
???
Előzmény: Törölt nick (259)
kunin Creative Commons License 2010.04.02 0 0 258
jó, hát mindent meg lehet magyarázni. "nyilván" te csak a hasadra ütöttél s fölsoroltál random módon pár moderátori nicket ill. nem moderátori nicket. aztán attól lett ez nick keresztbe azonosítás ill. modi azonosítás, hogy törölve lett a hsz-ed. értem.

komolyan, néha kétségeim támadnak, hogy ugyanarról a hsz-edről beszélünk-e.
Előzmény: Ormossy (254)
Ormossy Creative Commons License 2010.04.02 0 0 256

Mégis, konkrétan mire gondolsz?

Pl. azt sem tudom, melyik az a "szomszédos fórum".

Előzmény: Fórumterapeuta (255)
Fórumterapeuta Creative Commons License 2010.04.02 0 0 255

Pontosan nem tudom hogy miért kaszáltak el, de a szomszédos fórumon elkövetett ténykedésed alapján csak helyeselni tudtam.

Előzmény: Ormossy (254)
Ormossy Creative Commons License 2010.04.02 0 0 254

Nos látod, pont itt van a probléma.

Ugyanis én nem azonosítgattam moderátori nickeket. De ugye most már azt állítotok, amit csak akartok. Rámkentétek, és azóta is ezt szajkózzátok.

(Ha akarod, én tudom bizonyítani az igazamat. És persze fogom is.)

Előzmény: kunin (253)
kunin Creative Commons License 2010.04.02 0 0 253
Mai napig állítom, hogy indokolatlanul"
nem kell ehhez betenni semmit sem szvsz. te indokolatlannak nevezed abban az esetben a tiltást, moderátori jog megvonást, ha moderátori nickeket azonosítgatsz, nickeket azonosítasz keresztbe kasul? ráadásul nem is egyszer, hanem többször? a tetejébe ezt moderátorként? nem értelek, ez teljesen jogos volt. sőt, ehhez képest még jó is a színed, szép fekete, nem szürke, vagy törölt nick. tudod ki is valójában Ormossy nick? nem, nem a moderátori önkény áldozata. Ormossy nick maga a megtestesült pozitív diszkrimináció, annak élő példája.
Előzmény: Ormossy (252)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!