Keresés

Részletes keresés

Csárlíz Teron Creative Commons License 2005.12.16 0 0 1046
Nálunk is van sokminden, de rájöttem a megoldásra!!! Néhány éve vagyunk házasok, eleinte mindig mindenért szóltam szerencsétlen :) férjecskémnek, aztán ezt abbahagytam és inkább ha valamit megcsinált, "de édes vagy!" stb. szöveggel rámosolyogtam, és azóta, min.1 éve, úgy pakol mint egy nő!!! :) Sokszor ha én jövök haza később, el van pakolva, a törölközőm a radiátoron!!! :) fürdéshez. És nem lett papucs, csak megtanulta "értékelni" a nő munkáját, és még vita sem kellett hozzá, csak női "fondorlat". A szerelésekkel is így van, ha kérek valamit megcsinálja max.2 napon belül, és mindig megdícsérem. A férfiak olyanok mint a gyerekek. Muszáj dícsérni őket, hogy legyen sikerélményük, és a távoli jövőben is "szeressék" csinálni, amit a harmonikus együttélésért tesznek. A zokni dologra egyébként máshogyan szoktattam rá, ha nem a szennyesben volt, nem mostam ki. Aztán rájött, hogy így hamar elfogy a tiszta zokni, ruha stb. Persze nálunk is van azért probléma, pl. a horkolását nem tudom megszokni.
B.3 Creative Commons License 2005.12.15 0 0 1045
Álatlában ezt a mondatot megelőzi egy bármimással kapcsolatos vita. Az én feladatom a csekkfeladás, tehát az én kezeim között folyik el a pénz. :-) Mert nem tudok rá vigyázni.
Előzmény: Dulifuli (1044)
Dulifuli Creative Commons License 2005.12.14 0 0 1044
Csekkfeladás=pénzszórás

Ezt hogy kell érteni?
Előzmény: B.3 (1043)
B.3 Creative Commons License 2005.12.14 0 0 1043
Csak és kizárólag úgy mos kezet, hogy akár egy 70 nmes fürdőszoba legtávolabbi sarkában is vizes legyen minden!
Rohadásig locsolja a virágokat. :-) Úgy bánik velük, mint az emberekkel...
Ha beteg, akkor senki, sehová! Közös négytagúcsaládos haldoklás! Ez általában fél órával azután következik be, hogy kiejtem a számon a "Nem vagyok túl jól" mondatot. (Ez asszem valami titkos kód lehet!) Nem tudom mrelyik vírustörzs használja...
A főzés csak az edények összekoszolásáig tart! Merthogy Jamie Olivert sem láttuk sosem mosogatni!
Csekkfeladás=pénzszórás
És még sokan mások... Amik most nem jutnak eszembe!
snejderfáni Creative Commons License 2005.12.05 0 0 1042

Mi éppenséggel már nem vagyunk együtt, de listázni azért tudok a múltból is:

- mindig csurig engedi a kádat és mindig kifolyatja a vizet és erre mindig rá is csodálkozik

- megígér és elfelejti azokat, majd számonkér engem, hogy miért nem figyelmeztettem

- rágja a pólói nyakát

- halogatási nagymester

- a zsebeiben él, de havonta vásárol egy noteszt, egy kistáskaszerűt, hogy majd mostantól már abban hordja a dolgait

 

Előzmény: Ni-ck (1041)
Ni-ck Creative Commons License 2005.12.01 0 0 1041
:))) Jó kérdés :)))
Mindenkinek vannak rigolyái és mindenki hajlamos az elkényelmesedésre is...
És különben is: miért én kezdjem el a sort???
Neked nincs sorolnivalód? ;)
Előzmény: snejderfáni (1040)
snejderfáni Creative Commons License 2005.11.30 0 0 1040
Neked pl. micsoda? :)
Előzmény: Ni-ck (1039)
Ni-ck Creative Commons License 2005.11.30 0 0 1039

Biztos vagyok benne, hogy lenne téma bőven.

És mégis...

Előzmény: felucca (1038)
felucca Creative Commons License 2005.11.29 0 0 1038

Ezmiértnemmegy, ez a topic?

 

Pedig csudajól pöröghetne...

panas Creative Commons License 2005.10.16 0 0 1037
Huu te kyokushin harcos vagy?
Előzmény: kyo22 (1033)
Elizabeth Creative Commons License 2005.10.15 0 0 1036
Használat után csak egyszerűen be kell tolni, a lámpa külön lekapcsolható, vagy betoláskor magától lekapcsolódik. Egyébként nagyon jó hatásfokkal műx (nekem ráadásul sötétkonyíhám van és rendkívül kicsi). A Faktum konyha tartozéka.
Előzmény: kyo22 (1029)
Elizabeth Creative Commons License 2005.10.15 0 0 1035
IKEA betolható, absz. nem zajos, sőt, van benne a hajnalban vaklászóknak kislámpa is, nem ébred fel a család a reggeli kávéfőzéskor.
Előzmény: kyo22 (1029)
Elizabeth Creative Commons License 2005.10.15 0 0 1034

Jaj, de jót nevettem, istenem!

 

Azért amikorra az ember lánya egyedül marad, néha, mikor teljesen megzakkan a magánytól, még azt se bánná, ha valaki ledobálná a zoknikat, ott enné meg a fene, de azért halkan megjegyzem, hogy két heti rimánkodás után az ex azért felszerelte a fregolit...hiába, még ma se megyek nélküle semmire, ha szerelésről van szó, az tény, hogy azóta se találkoztam olyan ügyeskezű férfival. De hát nélküle élni mégis jobb, mint vele volt.

Azért nagyon megköszöntem a fregolit, meg is jegyezte, hogy amikor házasok voltunk még (15 évig), nem értékeltem ennyire a munkáját.

Hja kérem :-)

Előzmény: felucca (1015)
kyo22 Creative Commons License 2005.10.15 0 0 1033
...lehet bővebben is tudni erről?...
Előzmény: panas (1032)
panas Creative Commons License 2005.10.15 0 0 1032
Ugyan ez csak az én esetem.
A nők egyik nagy hibája,hogy a barátnőjüjktől kérnek tanácsot amit sajnos majdmindig meg is fogadnak.
Kiállhatatlan maca Creative Commons License 2005.10.13 0 0 1031
Én így örököltem, attól még nem kell szeretnem :)
Előzmény: kyo22 (1029)
kyo22 Creative Commons License 2005.10.13 0 0 1029
Épp azért mert itt olvastam erről a szagelszívós problémáról, említettem egy srácnak akik szintén ilyennel rendelkeznek. Az ő állítása szerint van (kapható) csendes változat is. (a többihez képest merőben csendes)
Előzmény: Kiállhatatlan maca (1028)
Kiállhatatlan maca Creative Commons License 2005.10.13 0 0 1028
Én sem használom a szagelszívót, mert akkor nem hallom a konyhában, ha valaki szól nekem, ne adj isten, a gyerek üvölt, mert becsípte valahova az ujját. Egyszerűen túl zajos :)
Előzmény: veriveri (1021)
kyo22 Creative Commons License 2005.10.10 0 0 1027

                                                      Szevasztok!

 

 

 

     Kajak ez a topik dikhel!! Ez a mai nap az első olyan dolog, ami jókedvre derített, pedig csak az első oldalba olvastam bele. Az mi szerény 3. éve tartó házasságunk hibalistája jelenleg üres.

 

 

                                                      Na további!

snejderfáni Creative Commons License 2005.10.06 0 0 1026

Ahhha, átolvastam, mindent értek! :)))

Előzmény: H_G (1025)
H_G Creative Commons License 2005.10.06 0 0 1025
Hehe, én mér régesrég írtam hibalistát, csak nem ebbe, hanem egy azóta lemerült konkurrens topikba!

http://forum.index.hu/EditArticle/ReplayEditArticle?a=23231443&t=9000689
Előzmény: snejderfáni (1024)
snejderfáni Creative Commons License 2005.10.06 0 0 1024
H_G nézem mit keresel itt, azt hittem hirtelen máris hibalistázni támadt kedved. :)))
Előzmény: H_G (1023)
H_G Creative Commons License 2005.10.05 0 0 1023
Jöhetnek még, nagyon vicces volt! :)
Előzmény: veriveri (1021)
felucca Creative Commons License 2005.10.05 0 0 1022
De azért biztosan nagyon szereted. Látszik a soraidból. :-))))
Előzmény: veriveri (1021)
veriveri Creative Commons License 2005.10.04 0 0 1021

Mindíg felmos!! Én meg belelépek!! Zokniban!

Vagy: amikor hazamegyek ÉÉÉÉPPPPEEEEN akkor fejezte be a felmosást!!

Férfiasan piszkos, emberi módon élhető lakásban akarok élni!!!

 

Csörtet!! Hajnalban!! pohárleverés, papucsnemtalálás, ajtóbebaszás!!!

 

Este: Vasalnom kell felkiáltással elrohan a kazánháznappalimoziterembe TV-t nézni. ÉÉÉs 5 perc múlva alszik a díványon.

Éjszaka föl ( mindannyian) fürdéswchálóingkeres ---remény hogy hátha hamárígyalakult...)-de nem: olyan fáradt vagyok felkiáltással falfelefordulás, horkolandusz..

 

Szagelszívó nembekapcsol-merthogyzajos!!!! Így meg büdös a ház! Ezért szellőztetés, huzat, ablakbevágódik stb

 

Ha én kinyitom- a drága becsukja!

És fordítva!!

 

Jajmennyivanmég! ( 42 éves ,17 év házasság, 3 fiúgyerek, )

Száz Holdas Pagony Creative Commons License 2005.09.25 0 0 1020

Jó olvasni ezt a topicot. Érdekes dolgok vannak benne.

Csakhogy itt a végét idézgessem, a zokni dolga...

Érdekelne az is, hogy, hamár 10 év kevés arra, hogy a zokni mindig a szennyesben landoljon, vajon a párod ez alatt mit nem ért el nálad? Tisztában vagy a saját hibáiddal is? Ha súlyozod, lehet ez a zokni nem is fontos dolog. Lehet a párod többet néz el neked.

A csapszerelés igenis önbizalom alapú dolog. Nem elég csak úgy belevágni. A végeredmény a fontos. Megjavult. Ami a virág locsolását illeti, a nők praktikusabbak. Egy szarrá ment csap nekik nem látható feladat. az eddig is jó volt, most mért nem az? Mi ebben a nagy dolog?

De a virágok bizony locsolgatást igényelnek. Nem szabad elküldeni a fenébe. Nyugodt hangon elég válaszolni: ezt nem kérdeztem meg.
Minden pillanatban szeretettel kell közeledni egy nőhöz. Meghálálja. És ha nem ismer el valamilyen nagyobb tettünket (izzócsere, teflon sütőedény-nyél-csavar meghúzása, WC papír csere) el kell tőle fogadni. Nekik ezek a dolgok csak vannak. Másak a fontosak. És ettől egész a világ.

Szóval az együttélési hibalista bal oldalán felsorakoztatott saját hibáim, és a jobb oldalon felsorakoztatott ő hibái ugyanazzal legyenek mérve. Talán hasonló mennyiség lesz igy mindkét oldalon.

Ez nagyon nehéz dolog. Elismerem. Viszont, ha sikerül valós alapon felállítani, rengeteg viszályt lehet megelőzni. Minderre az EGYETLEN MEGOLDÁS:

BESZÉLGETÉS, ODAFIGYELÉS, MEGÉRTÉS, ELFOGADÁS.

pasa_ Creative Commons License 2005.08.29 0 0 1019
LOL
Előzmény: felucca (1018)
felucca Creative Commons License 2005.08.29 0 0 1018
Énszerintem arra célzott, hogy ha már úgyis dől nálunk a víz, semmiből nem állna egyúttal szomszédunk virágait is meglocsolni, De erre nem kerülhetett sor, mert önző, csak magamra gondoló módon elzártam a vizet:)
Előzmény: pasa_ (1016)
kaktuszka67 Creative Commons License 2005.08.26 0 0 1017

Ez nekem teccccik ! :-)

Előzmény: felucca (1015)
pasa_ Creative Commons License 2005.08.26 0 0 1016
En ket csapnal jartam pont igy az excenterrel... :-o A masodiknal vettem egy extrat, azota viszont nincs gond, szoval erdemes elore felszerelkezni.

A zasszonynak meg magyarazd el, hogy ha a szomszed viraglocsolast akar, akkor majd ker, vagytok eleg joban hogy megtegye plane ha talalkoztok, es ha hallgat az arra utal hogy nem erdekli vagy megoldotta maskent.
Előzmény: felucca (1015)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!