Keresés

Részletes keresés

jkl1 Creative Commons License 2014.06.30 0 0 463

nézd, múltkor azt írta (éppen nekem címezve) 1 kollégád hogy "egymás piszkálása, bosszantása nem megengedett a fórumon, viselkedjetek felnőtt módjára!" én igyekeznék is ezt betartani, csak civilizáltan, normálisan szeretnék fórumozni, beszélgetni azokkal akiket kedvelek, képeket betenni bizonyos topikokba (és az esetek többségében nem szólok olyanhoz, akit utálok, amíg az meg nem szólít.) de olykor akadnak, akik úgymond nem hagynak élni, tehát szerintem engem is meg lehet(ne) érteni. ha már 1 (meg nem nevezett) fórumozó az egyik nickjén azt írja az őt "támadóknak" hogy hagyják békén, akkor ennek rá is kellene hogy vonatkozzon, tehát ő is ugyanúgy hagyjon békét azoknak, akiket nem kedvel, ignorálja őket, ennyire egyszerű! de mondtam hogy én se fogom hagyni magamat, nem kötelességem eltűrni a piszkálódást, úgyhogy ha más lehetőségem nincs, akkor megvédem magam, ennyi.....

Előzmény: Törölt nick (462)
Törölt nick Creative Commons License 2014.06.30 0 0 462

Ha bajom lenne veled, már nem lenne nicked.

Előzmény: jkl1 (461)
jkl1 Creative Commons License 2014.06.30 0 0 461

na látod, múltkor ezért írtam hogy szigtitkos esetén 1 fórumozó gyakorlatilag nem tud mit tenni!

na de, akkor írok én is 1 "választ" oda, mivel ehhez nekem is ugyanolyan jogom van! igazán köszönöm a semmit, ezután majd "magad uram, ha szolgád nincs!"

 

ui.: múltkor a szigtitkosban valaki által le lettem férgezve, az a hsz (és a ráadott válaszok) "érdekes" módon mégse lett törölve, kivéve az enyémet.......vicces.....

(még megkérdezném hogy tulajdonképpen mi bajod van velem, de értelmes választ úgyse kapnék, úgyhogy nem kérdezem.....)

Előzmény: Törölt nick (460)
Törölt nick Creative Commons License 2014.06.30 0 0 460

Nem.

Előzmény: jkl1 (459)
jkl1 Creative Commons License 2014.06.30 0 0 459

lentebbi kérésem még a mai este folyamán esetleg teljesítve lesz, avagy nem? csak 1 "igen" vagy 1 "nem" választ szeretnék kapni, nem fogok külön könyörögni, ha nem, akkor majd elintézem saját magam a dolgot! de még egyszer mondom, én időben szóltam, udvariasan kértem, megindokoltam hogy miért, úgyhogy ezúttal nagyon nem szeretnék én is kitiltást kapni (mert 1 szófosásban szenvedő ütődött trollnak - aki engem állandóan üldöz mindenhova - már megint kötözködhetnékje támadt......)

jkl1 Creative Commons License 2014.06.30 0 0 458

egy kis kiegészítés: az alábbi hsz miatt vagyok biztos abban hogy nekem szólt a szigtitkos

 

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=130839741&t=9182296

 

de természetesen ezt nem kell törölni, csak egyfajta "bizonyíték" az állításom alátámasztására!

valamint, most már jó lenne 1 kicsit jobban odafigyelni erre a fórumozóra, illetve a többi nickjére, mert más se csinál, csak mindenkit fikáz meg b***ogat állandóan!

 

 

Előzmény: jkl1 (457)
jkl1 Creative Commons License 2014.06.30 0 0 457

kedves moderátor!

 

cukros sütike már megint nem bír magával (úgy látszik nem érette meg a múltkori eltiltásának a lényegét.......)

mivel nem szeretném hogy megint (ahogy Madárjós fogalmazott) "finoman anyázó stílusba" menjen át az a topk, szeretném töröltetni a a szigorúan titkos üzenetek című topikból az alábbi hsz-t, mert biztos vagyok benne hogy nekem szólt:

 

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=130839601&t=9043589

 

és ha nem bír magával, akkor kapjon ismét büntetést! én ezúttal időben szóltam (mivel nem szeretnék úgy járni mint múltkor hogy vétlenül kapok kitiltást az egész fórumcsoportból), nem írtam rá semmilyen választ, de ha (belátható időn belül) nem történik intézkedés, akkor fogok, mert nem kötelességem eltűrni 1 ilyen több néven beírogató kis szájkaratés állandó piszkálódását! remélem számíthatok a segítségedre!

 

jkl

Kanis Creative Commons License 2014.06.30 0 0 456

Itt: http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9080212 már megint elszabadultak a társkeresők, érdemi hsz-ket kiűzve!

Kanis Creative Commons License 2014.06.28 0 0 453
paypalamator Creative Commons License 2014.06.26 0 0 452
gauloises21 Creative Commons License 2014.06.26 0 0 451

Üdv Moderátorok.

Kérném szépen a Képek Hímvesszőkről! 35533.  35532.

 és a  Milyen érzés (lehet) péniszt szopni?  3867. 

számú hozzászólásomat .

Legközelebb körültekintőbb leszek.

 

 

Kanis Creative Commons License 2014.06.21 0 0 447
Nebáncs!virág Creative Commons License 2014.06.21 0 0 446

Pontosan hol szeretnél topikot nyitni? Kérek képernyőmentést a hibaüzenetről.

Előzmény: salemmacs (441)
összekötő Creative Commons License 2014.06.20 0 0 444

A jelenlegi beállítások szerint minden friss fórumozó nyithat egy topikot.

Előzmény: Törölt nick (443)
Nebáncs!virág Creative Commons License 2014.06.19 0 0 442
Előzmény: salemmacs (441)
salemmacs Creative Commons License 2014.06.19 0 0 441

Lenne egy kérdésem...miért nem tudok topikot nyitni? Nem régóta vagyok itt, lehet ez az oka?

Madárjós Creative Commons License 2014.06.17 0 0 440

Ez eddig világos. Csak nem értem, hogy mi a helyzet azzal, mint például én, aki nem balhézik. Egyetlen hozzászólásom volt egy meg nem nevezett személyhez, ahol költői túlzással idiótának neveztem a személyt, aki NEM MELLESLEG az egész index fórumon keresztül üldöz, hogy beszólhasson nekem. Ez nem ér fórum kitiltást, még a moderációs doktrina szerint sem.

 

És meggyőződésem, hogy a fórum üzemeltetője szerint sem. Tehát azt hiszem leghelyesebb ha oda fordulok "jogorvoslatért".

 

Köszönettel: Mj

Előzmény: Nebáncs!virág (439)
Nebáncs!virág Creative Commons License 2014.06.17 0 0 439

El vagytok tévedve, ez nem a Mekdonalds. Itt nincs rendelés. Aki balhézik, kirakom. Hogy mennyi időre és honnan azt én döntöm el. Pont.

Törölt nick Creative Commons License 2014.06.17 0 0 438

T.Moderátor!

 

Madárjos által feltett kérdésehez csatlakoznék magam is.A Szigorúan titkos topikbol valo tiltásom elfogadtam, de a teljes HUSZ-ra vonatkozoan

értetlen vagyok.

 

köszönöm a valaszt

cukros süti

- ez a nickem tiltva van -

 

Előzmény: Madárjós (437)
Madárjós Creative Commons License 2014.06.17 0 0 437

Most látom csak, hogy az egész HUSZ-ban tiltásra kerültem. Erre viszont szeretnék sürgős magyarázatot kapni. Minden személyes indulat nélkül, de jelzem, hogy ezt. így, ebben a formában nem vagyok hajlandó elfogadni.

Madárjós Creative Commons License 2014.06.17 0 0 436

Kedves Moderátor (nem tudom pontosan ki, de nem is fontos)!

 

Az, hogy a szig titkosból ki lettem moderálva, nagyjából megemészthető, bár szerintem ennyi idő elteltével (mármint az adott hozzászólás dátumához viszonyítva) kissé furcsa. Az, hogy ott a hozzászólási jogom meg lett vonva, már több mint furcsa, de előferdül...

Viszont, hogy az asszociációs topicban miért lettem felfüggesztve, azt szívesen látnám kellő árnyaltsággal részletezve, attól függetlenül, hogy tudom, moderátor erre nincs kötelezve.

 

Tisztelettel: Mj

jkl1 Creative Commons License 2014.06.16 0 0 434

kedves moderátor!

 

a husz fórumcsoportból való kitiltásomat elfogadom (mivel mást úgyse tudok tenni, bár nem értek vele egyet), csak máskor talán szerintem hamarabb közbe kellene avatkozni. ezt azért írom, mert én hiába szólok Neked, vagyis kérlek arra még időben hogy a szigtitkosból törölj ezt meg azt, vagy az lesz rá a válaszod hogy a "1 szigtitkos üzenet bárkinek szólhat" (mert ugyebár nincs címezve) vagy pedig nem történik semmiféle intézkedés (sajnos ilyet is tapasztaltam már.)

azt pedig hogy ott én 1 korábban (moderátor által) írt hsz-ra (miszerint mások piszkálása, bosszantása nem megengedett a fórumon) hivatkoztam, azt azért tettem, mert reméltem hogy a "címzett" talán érteni fogja és esetleg időben abbahagyja (de sajnos nem így történt és ezáltal magával rántott engem is......)

de akkor most azt mondom hogy ha ugyanez a fórumozó máshol ismételten "provokál" engem, azonnal beteszem ide a hsz linkjét és remélem el is várhatom a mielőbbi intézkedést!

(egyébként, mivel nem voltam itt, nem tudom hogy aki szólt ez ügyben, miért kapott eltiltást, de mindegy, ezt valószínű már nem is fogom megtudni......)

 

üdvözlettel: jkl

 

 

Nebáncs!virág Creative Commons License 2014.06.16 0 0 432

Pontosan mi a kérdés?

Előzmény: leszbiboszi (430)
Madárjós Creative Commons License 2014.06.16 0 0 431

A szig.titkosban finoman anyázó beszélgetés folyik, ami valahogy nem egyezik (szerintem) a topic eredeti funkciójával.

leszbiboszi Creative Commons License 2014.06.15 0 0 430

T. Modi!!!!

 

Ez így jó lesz?????

 

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9219534

speculum man Creative Commons License 2014.06.14 0 0 428

Köszönöm!

speculum man Creative Commons License 2014.06.14 0 0 427

T Modik!

 

Kérnék egy pillantást a Medical Fetis-doktorosdi élvezet topic 3492-es hozzászólására, majd intézkedést.

 

 

köszönettel: Dr.Fix

Törölt nick Creative Commons License 2014.06.13 0 0 426

Való igaz, nem tesz a kávénkb cukrot.

Előzmény: Madárjós (424)
Madárjós Creative Commons License 2014.06.13 0 0 425

És itt: http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9074215&la=130643042 is tessék szíves lenni kitakarítani, ha szabad kérni. :-)

Madárjós Creative Commons License 2014.06.13 0 0 424

Az adott topicban ez: http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=130643062&t=9030583 az utolsó 3 hozzászólás (reklám sokkal inkább). Ha jól sejtem nem csenget érte a kolléga.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!