Keresés

Részletes keresés

donnatonna Creative Commons License 2009.02.08 0 0 234
Kedves Kiskígyó...

Genyának nincs szüksége ügyvédre, de feltehetőleg hamarabb láttam meg a válaszod, mint ő. Hogy mennyire szokott ő gondolkodni, azt nem hiszem, hogy Neked kéne eldöntened, bár ha kicsit körbeolvasol, akkor gyorsan kiderül, hogy nem egy szőkenő (ellentétben velem).

Viszont:
- a mellméretnek a derékhoz semmi köze
- Hatalmas háthoz is tartozhat hatalmas mell (a magam bajor kellnerin-formái élő példák erre)
- a B sosem volt nagy (viszont kicsi lehet az egyéb formák függvényében)
- és ha néhány fehérneműkkel foglalkozó cikket megnézel, akkor Magad is láthatod, hogy két kebelmerevítő körmérete akkor egyforma, ha egy szám emelkedésével egyet csökken a betű. Ennek ellenére célszerű megtalálni a helyes méretet, mert bár a körméret stimmelni fog, de a mellet elvágja valahol az anyag.
(érthetőség kedvéért én 95G-t hordok, de a 100F is jó szokott lenni, csak általában mellékvese-szerű mellékmelleket okoz, vagy a hónom alatt, vagy a dekoltázsomban (utóbbi nem épp szerencsés).
De a 100E az már egy teljes mellkörrel kisebb (a merevítőpánt rövidebb benne) így hiába lenne jó a hátamon, a mellem nem fér bele.

Most jól kiszemélyeskedtük magunkat, itt az idő az érdemi társalgásra - már ha lehet ilyenről beszélni tanga-cicifix ügyben.

Szép napot!

Donna
Előzmény: Kobracska (233)
Kobracska Creative Commons License 2009.02.08 0 0 233
gondolkodni te se sokat szoktál, igaz?
Előzmény: genyanya (232)
genyanya Creative Commons License 2009.02.03 0 0 232

oké. Melléduma és személyeskedés nélkül:

 

a 85B a 80C-vel kompatibilis, nem a D-vel. Valamint a 85B a létező legáltalánosabb méret. Ha neked az átlagos nagy, akkor rendben, mondjuk rá, hogy ízlés kérdése. Joccakát.

Előzmény: Kobracska (231)
Kobracska Creative Commons License 2009.02.03 0 0 231
de hidd el jól írta...
mert így nem buggyan ki az első mozdulatra
jah, nagy, mert nincs hozzá hatalmas hát és derék...
Előzmény: genyanya (229)
k2k Creative Commons License 2009.01.24 0 0 230

Az anyag milyen?
rugalmas vagy merev?
Nekem egyetlen kikötésem a melltartóval szemben,hogy tartson és rugalmas legyen az anyaga.
Vettem már olyat, ami tök szép volt (képen) és olyan merev volt, hogy lapos mellet csinált:(
Előzmény: Törölt nick (212)
genyanya Creative Commons License 2009.01.20 0 0 229

még ha 85C-t írt volna...

 

én meg közben jelentem, hogy a jóárasból rendeltem egy korszázst, és nagy lassan meg is érkezett. hmm. Remekül fest, megérte. :)

Előzmény: donnatonna (228)
donnatonna Creative Commons License 2009.01.20 0 0 228
Na ezt én sem értem... Mert ugyebár kompatibilis a méret körben, de hát egy D-snek egy B-sből kiesik a csecse!!!
Előzmény: Kobracska (226)
genyanya Creative Commons License 2009.01.20 0 0 227
a 85B nagy?
Előzmény: Kobracska (225)
Kobracska Creative Commons License 2009.01.19 0 0 226
szóval 80D v 85B... :)
Előzmény: Kobracska (225)
Kobracska Creative Commons License 2009.01.16 0 0 225
Tudtok nekem ajánlani csodás fővárosunkban legalább egy boltot ahol nagy keblű hölgyeknek is lehet fehérneműt venni?
85D/85B méretben keresek toppot olyan melltartóval ami csak merevítős nde nem "páncél" nincs benne szivacs, push-up, meg minden ilyen baromság! A szettes dolgokban mindig vannak ilyenek, de nem szorulunk rá és nem is igazán szeretem a sima anyag meghagyja a természetes szép formát
Bár azt már kezdem feladni, h a már meglévő francia bugyihoz találok felsőt... :(
mcg90 Creative Commons License 2008.12.12 0 0 224

Sajnálattal vettem tudomásul, hogy a Felina Karácsonyi kollekciójáról lemaradtam.

Pedig egy zöld-lila együttest szívesen vettem volna... A mályva színűből volt rám való, de az meg nem tetszett magamon...

 

Még van a mintaboltban néhány darab a kollekcióból, ha valakit érdekel, nézze meg.

 

Törölt nick Creative Commons License 2008.11.26 0 0 222
Hüm, hüm: http://www.playtexbras.com/styles/halfsizestoo/

Cup sizes in between A, B and C? Finally! Half Sizes Too™ brand of bras is a one-of-a-kind collection tailor-made for sizes and shapes that are either slightly larger or smaller than traditional cup sizes. It's total fit flexibility for your one-of-a-kind, beautiful shape. Half Sizes Too™ bras are all about you. Find these styles at your local mass and discount retailers.
Chimney Creative Commons License 2008.11.16 0 0 221

nem sikerült...béna vagyok:-(

 Réflexion és lila isteni szép!

Chimney Creative Commons License 2008.11.16 0 0 220

Hölgyek/Urak!

betévedtem véletlenül:-) egy pici kis üzletbe, ahol a Felina cuccok 30%-al le voltak értékelve (Erzsébet+Katalin) nap.

Aki mostanában tervezi+vagy nem, ahogy én:-) mindenképp nézzen kürül.

Álítolag mindenhol van ez a kedvezmény.

Ezt sikerült lőnöm:

http://www.felina.de/media/static/flash/start.php?markenwelt=conturelle_dessous&configURL=http://www.felina.de/hu/markenwelten/conturelle_dessous/index.php&bgcolor=000000&lang=hu

Törölt nick Creative Commons License 2008.11.16 0 0 219
Tényleg vigyázz, nehogy úgy járj, hogy azt kapd meg az ajándékozás után:
"Nem elég, hogy azt mondtad a múltkor, hogy túl sok a szeplőm (ennek persze már 8 éve), de most még a mellemet is kicsinyled?!?! Grrr/Brühühü..."

Méretek: http://www.fehernemut-online.hu/meret
Előzmény: Törölt nick (218)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.16 0 0 218
Szerintem a legjobb módszer, hogy nézd meg, egy általa kedvelt melltartójának cimkéjén milyen méret van. Léteznek különböző mérettáblázatok a neten, de a jó mérethez legalább három-négy helyen körbe kellene mérned a párodat (mell alatt, melcsúcson, derékon és csípőn), ami sztem nem menne feltűnés nélkül...

Szép fehérneműk vannak itt, de ezek azok, amik engem csak bosszantani tudnak... 80B-s méret, oszt kész... Zselés melltartót sem volt módom próbálni sem soha. Azt olvastam róla, jobb, mint a szivacs, mert természetesebben követi a mell alakját és hőmérsékletét... Szokott a párod amúgy ilyen nagyobbító praktikákhoz folyamodni? Mert nehogy célzásnak vegye a zselés melltartót és megsértődjön, hogy te kicsinek tartod az ő mellét!! :)))
(Ja, a zselé, azt hiszem, hogy szilikont tartalmazó tasak, amellyel alulról föl lehet polcolni a kebleket, hogy nagyobb és szebb dekoltázst mutassanak...)
Előzmény: netkreativ (217)
netkreativ Creative Commons License 2008.11.14 0 0 217
Sziasztok,

A feleségemnek szeretnék valami szuper szexi szettet karácsonyra és találtam egyet csak az a kérdésem hogy hogyan állapíthatom meg hogy milyen mérete van?

http://www.fehernemubolt.com/Fehernemu-Szett.html

Ezeket nézegetem, tetszenek csak néhányból kevesebb méret van. Nem akarok lebőgni és kicsit vagy nagyot venni.

A másik kérdésem hogy mi az a zselés és mi a nem zselés melltartó? Nem értek hozzá és nem tudom melyik a jó. A zselés kényelmes?

Több helyen is láttam de a mintája tetszik ennek:

http://www.fehernemubolt.com/Zseles-Push-Up-Melltarto/Lormar-Class-Zseles-Push-Up-Melltarto.html


Köszönöm előre is a segítséget :-)

Szép napot!
Misi

Törölt nick Creative Commons License 2008.11.05 0 0 216
A lapos hasakat én is utálom módfelett, meggyőződésem, hogy az Isten nem azért teremtette a nőt, hogy lapos hasa legyen. :D
Jól fényképezek. :)
Igen, Jóáras az is! A négy korszás közül az egyik. F-es a kosara, kicsi és kényelmetlen, a merevítők nem a mellem alatt, hanem mellem előtt vannak, de akkor is! Elmondhatom, hogy van ilyenem, sosem hittem volna. :) És még olcsó is.
Előzmény: donnatonna (215)
donnatonna Creative Commons License 2008.11.05 0 0 215

Io, és a teltlányos lila korszázsod honnan? Az is "jóáras"?

Ja, és utálom a lapos hasatokat!!!!!!!!!!!!!! :-D :-D :-D

Előzmény: Törölt nick (214)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.03 0 0 214
Jééé... Igen, az elfogyott méreteket számon tartják. Szerintem nem érdemes ezzel sokat várni, mert népszerű modell ezek szerint... És 3 hét múlva szállítanak, addigra más méret is kifogyhat.
(Hehe, százalékot kellene tőlük kérnem. :))
Előzmény: genyanya (213)
genyanya Creative Commons License 2008.11.03 0 0 213
az létezik, hogy 90F nincs belőle, csak 85, meg 95?
Előzmény: Törölt nick (212)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.03 0 0 212
Jajj, bocsánat, csak a szám volt nagy, azután nem jutottam el idáig...
De zseniálisan megoldottad a feladványt, erről volt szó:
http://www.bonprix.hu/bh/offer.htm?cat=4.13.379.1.19.1&pr=27662

Én azért nem mertem megrendelni, mert az anyaga nem tűnik túl rugalmasnak... De majd számoljatok be! :)
Lánynak már mondtam: a méreteik nagyok, nagyobbak, mint az ugyanolyan kosárméretezésű Felina vagy Triumph. Combfixből, bugyiból elsőre túl nagyot (!!!!) sikerült rendelnem. Korrektek. Bár számítani kell arra, hogy néha elfogynak a kurrens darabok...
Előzmény: donnatonna (210)
genyanya Creative Commons License 2008.11.03 0 0 211
aha, ő is arra gondolt. Nekem is tetszik, de nem merem megrendelni. hmm. Ha valamelyiktek megveszi, majd számoljon be róla, meddig bírta a pánt! :D
Előzmény: donnatonna (210)
donnatonna Creative Commons License 2008.11.02 0 0 210

Azt hiszem megtaláltam a Bonprix oldalán. Tényleg szép!

Reszkessetek férfiszemek, jön Donna és a szilikonpánt!!!

Előzmény: Törölt nick (206)
donnatonna Creative Commons License 2008.11.02 0 0 209
Előzés... Hihihihi :-) :-) :-)
Előzmény: genyanya (207)
donnatonna Creative Commons License 2008.11.02 0 0 208

Szia Io!

 

Szeretném megkérdezni, hogy hol leltél szilikonpántos anyahajót! Én is szívesen kipróbálnám, noha nem vagyok meggyőződve róla, hogy nem járok úgy, mint ecsetelt sztorimban a teltlányosban... :-) De legfejjebb nem megyek benne állásinterjúra :-)

 

Előre is köszi, Donna

Előzmény: Törölt nick (206)
genyanya Creative Commons License 2008.11.02 0 0 207
hol az a szilikonpántos F-es??? Engem nagyon érdekelne.
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.28 0 0 206
Igen, gondolom ez a kérdés fazonfüggő alapvetően, de én ezt a tendenciát tapasztaltam.
És az is igaz, hogy vettem nemrég két G-s Triumphot, hááát... A fél "fogamra" sem elegek... :( (Lehet, hogy ott is fazonváltás zajlik, mások a szabásminták, nem tudom...)
Köszi a tippet! :)
Előzmény: mcg90 (204)
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.28 0 0 205
Köööszi!! :)
Majd számolj be, mi lett a rendelés sorsa. Szurkolok. :)
Előzmény: mcg90 (203)
mcg90 Creative Commons License 2008.09.28 0 0 204

Amúgy érdekes, ami írtál... Én pont az ellenkezőjét tapasztaltam.

Az egyetlen Triumphos H-s csipkének kisebbnek tűnik a kosara a Felinásoknak... (már amit megvettem, mert a többi fazon az kisebb)

 

Ez az, amiről többször beszéltünk, hogy nem mindegy, milyen a mell formája, és hogy lehet beletrükközni a kosárba :))

 

 

Ja, soft shaper... ha ismertek olyan üzletet, ami nem aranypók, még azzal is lehet esetleg próbálkozni. Amúgy azt bírom még ennél a hálózatnál, hogy simán meg tudják mondani, hogy melyik boltban volt még olyan fix előző nap záráskor, amit szeretnék :))) Így tudtam az utolsó pillanatban még venni egyet :)))

 

Ja, és ha megrendeli, lehet, hogy érdekem megkérdeznie, hogy le tudják-e neki küldeni a legközelebbi pókosba (normál, magyar forgalomban levő cuccokat simán átküldenek névre szólóan)

Előzmény: Törölt nick (202)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!