Keresés

Részletes keresés

osika16 Creative Commons License 2018.03.09 0 0 390

Kedves fórumozók, 

 

Most írom a szakdolgozatomat, amiben az érzelmek és a testsúly kapcsolatát vizsgálom nők körében. 

Olyan kitöltőkre van ehhez szükségem akik nem a vékony lányok táborát gyarapítják, amennyiben elmúltatok 20 évesek és van 5 percetek akkor kérlek töltsétek ki a tesztemet. Rendkívül nagy segítséget jelentene!

 

 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSekQUMjn2xl5Q7eznshsT6se7aqZsJhNYruH1xDo3NQxSr3DA/viewform?usp=sf_link

 

loppie Creative Commons License 2018.03.08 0 0 389

boldog nőnapot:)

Suzy Fehérnemű Creative Commons License 2014.12.08 0 0 388

Sziasztok :)

 

Suzy Fehérnemű Webáruház várja kedves régi és új vásárlóit. www.fehernemuwebaruhaz.hu

 

Szexi Fehérneműk, Köntösök, Pizsamák, Hálóingek, Női alsók, Melltartók , Bodyk, Exkluzív harisnyák, lagoon termékek széles választéka megfizethető áron, kiváló minőségben!

 

Tökéletes karácsonyi ajándékok ,melynek egyetlen nő sem tud ellen állni!

 

Most induló nyereményjátékunk a facebook oldalunkon érhető el! Ne maradj le róla: https://www.facebook.com/fehernemuwebaruhaz

 

WEBÁRUHÁZ CÍM: www.fehernemuwebaruhaz.hu

szexi-szexi Creative Commons License 2014.02.15 0 0 387

https://www.facebook.com/szexis

 

Itt olcsón találsz szexis ruhákat,fürdőruhákat,fehérneműt!

 

harsgyuri Creative Commons License 2013.02.24 0 0 386

Sziasztok!

Bezárt üzlet megmaradt fehérnemű készletét szeretném hamar kiárusítani, az eredeti ár töredékéért. Az áruk 2500 Ft/ db.

Minden darab tökéletes minőségű, eredeti Cottelli Collection márkájú fehérnemű (illetve ruha). Azért ennyi az ár mert gyorsan szeretném értékesíteni.

 

Ha bármilyen kérdésetek lenne (méret, anyag, stb) szívesen válaszolok, kérdezzetek bátran!

 

mandrake92 Creative Commons License 2013.02.22 0 0 385

Ilyenre gondoltam: 

Előzmény: mandrake92 (384)
mandrake92 Creative Commons License 2013.02.22 0 0 384

Szegeden keresnék teljes alakú fűzőt,használtan.

M-es méretűt,szatént (esetleg vászont),elöl kapcsos,hátul fűzőset,lehetőleg sötét színekben (fekete érdekelne leginkább)

 

Ilyesmire gondoltam: 

 

Ha van valakinek,írjon!Vagy ha tud üzletet,ahol használtan és/vagy olcsón lehet szerezni,azt is megköszönném :D

 

Szőkeherceg-bombanője Creative Commons License 2012.07.30 0 0 383

Triumph-nál ócsósítás van, legalábbis a KÖKI terminálon 50-60 %-al olcsóbban lehet fehérneműt vásárolni; amire én vadásztam az a nagykosaras kollekció, olyan is volt, örvendettem neki.

Ilyet vettem az eredeti ár kb. feléért (10 körül sajnáltam volna érte adni).

De voltak más szépségek is. Nem tudom meddig tart a leértékelés. Ja, és asszem G kosárig van ez a szépség is.

 

Molly75 Creative Commons License 2012.03.03 0 0 382

http://edenkert.net/ itt mindent megtlálsz, amitcsak elképzeltél szexi fehérneműből. A 42-es méret náluk M-esnek felel meg. Extra nagy méretekben is tartanak erotikus fehérneműket, meg babydollokat. Hihetetlen nagy a választék nem csak a vékony csajokra, de a nőiesen telt nőknek is.

Előzmény: smel68 (379)
Babco Creative Commons License 2012.02.03 0 0 381

Látom már régi ez a hozzászólás, de hátha érdekel valakit a téma.

 

A barátnőm Angliában él, ott a nagyobb méretekre a Bravissimo.com-ról rendel. Magyarországon is elérhető ilyen, csak www.bravissima.hu néven. K kosárig vannak melltartók, fürdőruhák. Mondjuk a Bravissimo honlapján nagyobb a választék (pl van spagettipántos pólójuk, beépített melltartóval), de legalább találtam melltartót magamnak.... Lehet neten is rendelni, de  én kimentem a mintaboltjukba, mert csak annyit tudtam, hogy a régi amit használtam, az nekem nem jó.... Meg személyesen próbálni azért is jobb, mert a képen másképp néz ki, a próbált darab rajtunk másképp áll, vagy oldalról nem olyan formás...

Előzmény: Bubu1975 (369)
smel68 Creative Commons License 2012.02.03 0 0 380

Senki nem tud segíteni? :-(

smel68 Creative Commons License 2012.01.31 0 0 379

Sziasztok!

Ilyet vagy olyat keresek XL 42-es méretben.

Ha valaki tud segítsen.

gota83 Creative Commons License 2011.11.14 0 0 377

Sziasztok!

 

Itt a Mikulás!

Nagyon szexi Mikulásra való fehérneműket találtam a www.fehernemuoutlet.hu oldalon.

Én ebben fogom a páromat meglepni :-)

birkanen1 Creative Commons License 2011.09.08 0 0 376

Sziasztok!
Itt csodás, egyedi csipkefehérneműket találtok:


http://www.zsibvasar.hu/?op=art_list&u=56245

Robika26 Creative Commons License 2011.06.17 0 0 375

:))))

Igen ez így furán néz ki, de a barátom regét használom, mert nekem nincs még. :)

Abban igazad van, hogy meglátszik a nyoma, viszont nekem nagyon tetszik, hogy nem 1 átlagos sima fürdőruha, hanem van benne valami extra.

Max elmegyek szolizni is utána, h ne látszódjon a fehér csík.. :P

Előzmény: veracsek (374)
veracsek Creative Commons License 2011.06.14 0 0 374

Gondolom a barátnődnek nézted ki ezt a rucit, bár lehet Neked is jól állna! :D

De egyébként tényleg elég komoly.. Bár én nem szeretem annyira az olyan 2 részes fürdőruhákat, amik össze van kötve vagy elöl vagy hátul, mert elég hülyén néz ki 1 fehér csík napozás után! :)

Előzmény: Robika26 (373)
Robika26 Creative Commons License 2011.06.14 0 0 373

Chimney!

 

Én is voltam az outletben, mert láttam egy Calzedonia fürdőrucit amibe azonnal beleszerettem, de azt mondták nincsen de még érkezhet :S

Én meg úgy vagyok vele, hogy NEKEM EZ KELL úgyhogy ha kell hetente visszanézek :)

 

Itt van a kicsike:

Előzmény: Chimney (370)
Mistgrass Creative Commons License 2011.06.12 0 0 372

Itt láttam nagykosaras (E,F,G) melltartókat, és vannak olyan modellek ahol külön választható a melltartó és a bugyi méret.

 

http://boudoir.hu/termekek/felso/melltarto/p:0/s:abc/o:asc

mcg90 Creative Commons License 2011.04.15 0 0 371

http://www.fantasmafehernemu.hu

 

Kicsit béna a weboldal, de a bolt annál jobb :)

Chimney Creative Commons License 2011.03.21 0 0 370

Tegnap kint jártam a Biatorbágyi outlet-ben. A Triumph boltban elég sok nagy méretű melltaró 80F sőt G-t is láttam 990 Ft-ért.

Ha a közelben laktok egy próbát megér.

Bubu1975 Creative Commons License 2011.03.19 0 0 369

Végre Rátok találtam, akik hasonló cipőben jártok, mint én. Én is olyan melltartót szeretnék, amelyik megfelelően nagy kosarú, de nem nagymamás, nem három részből szabott (olyan hatvanas évekbeli hegyes mellett csinálva), és lehetőség szerint nem is tíz centi széles hátul a pánt. És mindehhez persze jó lenne, ha szép és jó minőségű anyagokból lenne a melltartó, és rafinált, szép, csipkés lenne anélkül, hogy elmenne az utcalányos irányba.

Utálom, amikor azzal jönnek az eladók, hogy 1. az ilyen nagy mellett tartani kell 2. ha nem elég zárt a kosár, minden kiesik 3. azt meg különösen, ha benyomulnak a próbafülkébe megnézni, hogy az ember csak úgy mondja, hogy ekkora méretet hord, vagy valóban stb.

Azoknak, akik f kosarat hordanak, tudom ajánlani a Felina modelljeit, mert f kosárig vannak nagyon szép, két részből szabott un. balkon-melltartóik, amik keskenyebb pántúak, és nem nagymamásak, nem takarják az egész mellett. (csak vigyázat, a Conturelle szériából egy kosárral nagyobb kell, mert annak elég szűkre vannak szabva a kosarai)

 

silence fiction Creative Commons License 2011.01.31 0 0 368

Pl. ha átvernek a minőséggel, mérettel, vagy felpróbálva mégse jó, stb...

Előzmény: Törölt nick (361)
Edina_91 Creative Commons License 2011.01.30 0 0 366

Levenni... pasiknak néha még egy közönséges melltartót is komoly feladat kikapcsolni. Nemhogy az ilyen összevissza pántosakat...  :-))

Az a mellen végighúzandó szalagos valami meg tényleg ellenjavallt lehet egyeseknek...

Előzmény: brekkancs (365)
brekkancs Creative Commons License 2011.01.29 0 0 365

Cserébe viszont levenni sem oly nehéz. :)

Az igazság az, hogy elképzeltem egy nem igazán tökéletes körvonalú, nagy méretű hölgyön egyiket másikat és ... különösen az a mell közepére húzandó jelképes csík okozott nagy örömet nékem. Az egy kissé megereszkedett mellen... Okozna feledhetetlen pillanatokat asszem. :D

Előzmény: Edina_91 (364)
Edina_91 Creative Commons License 2011.01.29 0 0 364

Hát tényleg nem. Némelyiket felvenni se lehet könnyű. Meg nem is nagyon van rajtuk mit felvenni...  :-)

Előzmény: brekkancs (363)
brekkancs Creative Commons License 2011.01.29 0 0 363

Ezek nem hiszem, hogy nagy tömegbe való fehérneműk lennének. :D

Előzmény: Edina_91 (362)
Edina_91 Creative Commons License 2011.01.29 0 0 362

Jók azok a hátul megkötősek, főleg a kék... Egy csípőnacival még talán fel is vehető valami különleges alkalomra. De mondjuk nagy tömegbe így nem mennék, a hátsófelére mégse tud az ember lánya mindig odafigyelni... 

Előzmény: Törölt nick (350)
silence fiction Creative Commons License 2011.01.28 0 0 360

Bátor vagy! Mindenesetre ha megteszed, légyszi tudósíts minket az eredményről!

Előzmény: Törölt nick (359)
silence fiction Creative Commons License 2011.01.28 0 0 358

Pl. SilencIó Kft. néven...;-)

Előzmény: Törölt nick (355)
silence fiction Creative Commons License 2011.01.28 0 0 357

Próbáltad már? Szerintem ez az igazi lutri, a digóktól rendelni neten ilyen cuccot!:-)

Előzmény: Törölt nick (354)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!