Keresés

Részletes keresés

petera6 Creative Commons License 2012.11.23 0 0 584

hú, így viszont nem tudom mit kéne tenned. Olyan embert kéne felkeresni, aki kódolássa, chippeléssel, stb foglalkozik, ők biztos tudják, hogy egyáltalán mit akar pontosan a wii csinálni, és hogy azt szabad e. Nálunk ilyen probléma nem merült fel, bár szerintem most már a legtöbb játék a merevre megy, nem írogatunk ki semmit. Bocs, hogy túl sokra nem mentél velem :)

Előzmény: albee99 (583)
albee99 Creative Commons License 2012.11.23 0 0 583

Szia!

 

Köszi a választ, de épp az a baj, hogy az újabb játékok nem indulnak el, hanem frissítést kérnek. Netre nincs kötve, beteszem a frissen kiírt játékot, megpörgeti, aztán kiírja, hogy update kell neki, nyomjak rá az OK-ra. Na ezt nem merem megtenni, mert még mindig nem egyértelmű, hogy ezzel a korábbi játékokkal se fogok-e tudni játszani utána? Nem akarom hazavágni az illető wii-jét, se az okosítását. Viszont így semmilyen játékkal nem lehet játszani, ami mondjuk 2011 után jelent meg...

Előzmény: petera6 (582)
petera6 Creative Commons License 2012.11.23 0 0 582

Nekem csak a frissítésre van ötletem: Bármilyen módszerrel is van okosítva, ne frissítsd! :) Nem szabad netre kapcsolódni egyáltalán.

Ha továbbra is játsza a játékokat, nincs gond. Szerintem nincs olyan, hogy "elöregedne" a gép. Az enyém még relatív új (pár éves), de tesóméké már nagyon rég óta megvan, és kezdetektől nincs frissítés, ugyanúgy működik. Sőt, nekik először csak a másolt játékok lejátszása volt megoldva, utána lett a külső merev lemezes megoldás. Mindkettő működik, frissítés nincs.

Előzmény: albee99 (581)
albee99 Creative Commons License 2012.11.22 0 0 581

Sziasztok!

 

Nagyon szeretnék segítséget kapni, és az a baj, hogy a wii nem az enyém, ezért tényleg kezdőnek számítok, xboxom van amúgy. Annak idején, 2008 körül vásárolt wii-t kaptam most kipróbálásra, és gondolom egy akkoriban divatos módszerrel lett okosítva. Akkoriban segítettem a tulajnak játékokat kiírni, mentek is szépen. Most újra szereztem párat, és hasonlóan az xbox dashboard frissítéséhez, itt is system update-et akar csinálni. 4.1E verzió van a gépen, és egyszerűen nem merek rányomni a frissítésre, mivel nem az enyém. A kérdés tehát ez: okozhat kárt, ha engedem disc channelen keresztül a játék által kért system update-et? Mindenhol csak a homebrew dolgokról tudok olvasni, ezen tuti nincs semmi ilyesmi, ez egy régi, hagyományosan moddolt gép. Elszállt felette az idő? Új moddolás kell? Egy ilyen frissítés kiütheti teljesen a gépet? Nem akarok kárt okozni benne.

Minden segítséget nagyon köszönök!!

 

 

petera6 Creative Commons License 2012.11.20 0 0 580

Nekem FAT32-es a lemezem, és szerintem a jó formátumok a FAT/FAT32 és NTFS. De igazság szerint nem vagyok túl nagy tudora a dolognak, csak felhasználó. Ezért nem mondom, hogy azonnal formázd, inkább találj még erre biztosabb forrásr :)

Játékot rátenni Wii BackupManager-rel tudsz (ill. van még egy valami NTFS mittudomén mi nevű prog is, de én azt nem használom). Iso file-okat teszed rá a lemezre ezzel a programmal. Külön mappába pedig a borítók képeit szokták tenni, hogy majd megjelenjenek a játék kiválasztásánál. E nélkül is lehet vele játszani, csak egy szürke dobozka lesz a játék képe helyett.

Előzmény: waffwaff (579)
waffwaff Creative Commons License 2012.11.19 0 0 579

Van egy 500GB-s külsö HDD-m, amire rászeretnék pakolni játékokat, hogy Wii-n lehessen vele játszani. A gond, hogy a Windows nem ismeri fel, mert RAW fájlrendszert használt eddig a Wii-re kötve, ha leformázom NTFS-re, akkor működni fog vele? Illetve, magát a játék ISO-ját rakjam a HDD-re vagy a már bemountolt képfájlból a fájlokat egy-egy külön mappába? Eddig nem én csináltam ezt, azért kérdezem... Elvileg RAW fájlrendszert nem használ már semmi, nem hinném hogy a Wii csak azt használná...

 

Köszi

koncsik Creative Commons License 2012.11.13 0 0 578
Előzmény: Lego75 (576)
petera6 Creative Commons License 2012.11.13 0 0 577

Szerintem bármilyen külső merevlemez megfelelő. De, ha megcsináltatod a wii-det, hogy tudja olvasni, akkor az ember úgyis megmondja, ha nem találja alkalmasnak.

Előzmény: Lego75 (576)
Lego75 Creative Commons License 2012.11.13 0 0 576

Sziasztok! Milyen vinyót lehet csatlakoztatni egy WII konzolhoz? Milyen kikötések vannak ezzel kapcsolatban? Köszi előre is!

pirosalmabumm Creative Commons License 2012.11.06 0 0 575

Üdv,

 

meg tudná mondani valaki hogy a wii music-on kívül van-e olyan játék, amiben doboláshoz a balance boardot is lehet használni?

l.a.c.i Creative Commons License 2012.10.03 0 0 574

Milyen márkájú táncszőnyeg? Rá van írva, hoy Wii-hez jó? Milyen a csatlakozója? Ha töltenél fel képet róla, talán könnyebb lenne reagálni.

Átalakítóról még nem hallottam.

Előzmény: gitta88 (573)
gitta88 Creative Commons License 2012.10.02 0 0 573

Sziasztok!

meg uj vagyok. Nem tudom tudna-e valaki segiteni nekem, de lenne egy olyan problemäm,hogy vettem a wii-hez egy täncszönyeget de ami csatlakozo van rajta az nem passzol az enyemhez!Tud e olyanba segiteni hogy valami ätalakitott lehet-e hozzä vanni vagy csak kidobtam a penzt!

Elöre is köszönöm! ! 

petera6 Creative Commons License 2012.09.19 0 0 572

Sima remote control, szerintem még motionnak sem kell lennie. És ha jól emlékszem nunchuk sem kell hozzá.

Előzmény: Alexaaaaa (571)
Alexaaaaa Creative Commons License 2012.09.19 0 0 571

Köszönöm a segítséget!Esetleg még abban tudnátok segíteni hogy a Just Dance: Best Of nevü játékot milyen kontrollerrel lehet játszani mert nem nagyon találok róla leírást.

Előre is köszi!

koncsik Creative Commons License 2012.09.17 0 0 570

www.wiihungary.hu

Előzmény: Alexaaaaa (568)
petera6 Creative Commons License 2012.09.17 0 0 569

Én egyszerűen úgy tudom ezt leírni, hogy vagy átalakítják a wii-det, hogy tudjon másolt (írt) lemezeket is olvasni (lejátszani) vagy átalakítják úgy, hogy egy külső merev lemezre másolod a letöltött játékokat, a wii, pedig érzékeli, és le tudja játszani azokat. Mindkét átalakításhoz külső, hozzáértő kell.

Előzmény: Alexaaaaa (568)
Alexaaaaa Creative Commons License 2012.09.17 0 0 568

Kedves Fórumozók!

Segítségeteket szeretném kérni abba hogy 2 hete vásároltunk egy wii-t.Elkezdtem nézelödni a játékok után a neten hogy letöltöm és kiírom őket, de kicsit utána olvastam és nem igazán érthetően vannak leirva a dolgok róla hogy chippelni kell vagy modolni mi  a külömbség?elég ha csak moddolva lesz vagy cippeltetni kell? Légyszi segítsetek mert nem igazán értek ehez a dologhoz.Várom mielöbbi válaszotokat!!!

kishatos Creative Commons License 2012.08.27 0 0 567

Nekem ezt akkor írta ki, amikor elromlott benne a fej. Szervíz, fejcsere és kb. 15 ezer Ft. Ha használtan lett vége és el sem indult egyszer sem, akkor remélhetőleg az eladó visszaveszi.

Aki ért hozzá, az megpróbálkozhat egy fejtisztítással.

Előzmény: 2for2 (566)
2for2 Creative Commons License 2012.08.27 0 0 566

Üdv:

 

Segítségüket szeretném kérni vásároltam használtan 1 nintendo wii játékonzolt és a következőt írja ki :

 

unable to read disc check the wii operations manual for help troubleshooting

 

van hozzá 1 csomó írott  játék de úgy gondolom hogy kaptam hozzá eredeti játékot is 20 lemezből 1 sem indul kérem segítsenek mi lehet a probléma?

 

_Nem vagyok nagy zseni hozzá kérem részletesen írják le a válaszokat előre is köszönöm !

cinemazealot Creative Commons License 2012.08.08 0 0 565

Én egy Snakebyte által gyártott wiimote-ot vettem második kontrollernek, talán pont egy ilyet:

 

http://www.gameshop.hu/wii/nintendo-wii-remote-xl-ea-sports-kek-/4892

 

Gyakorlatilag minden rendben van vele, de pl. a Sports Resort golfjában ha túl meredeken tartom lefelé a "golfütőt" (már-már függőlegesen), akkor mintha megfordulna a gravitációs rendszere és pl. hátra lendítéskor előre lendíti az ütőt. Mindig kicsit lankásabban kell tartanom ahhoz, hogy magához térjen. Pontosságát, használhatóságát tekintve egyébént az elmúlt másfél év alatt egyszer sem volt rá panasz. Ugyan manapság a Wii eléggé kifutófélben van (sajnos), de talán pont ezért sem vásárolnék második készletnek újonnan eredeti kontrollert 3e Ft-tal drágábban. A Snakebyte-ot egyébként több helyen dícsérik az eredeti minőséghez való "hűsége" miatt.

Előzmény: pajkoska (561)
rozsa.zoli Creative Commons License 2012.07.29 0 0 564

sziasztok azt szeretném megkérdezni hogy a wii játékok felirata milyen kiterjesztésű és hogy tudom szerkeszteni esetleg???

 

pajkoska Creative Commons License 2012.07.19 0 0 563

oh, ez nem hangzik jól :) pedig ezekre vállalnak 3 év garanciát is, azért gondoltam h bepróbálkozok ilyesmikkel. De akkor még elgondolkodok..:)

Előzmény: petera6 (562)
petera6 Creative Commons License 2012.07.19 0 0 562

Nekem csak egy nuchuk-om volt, ami nem gyári...egy percig sem működött. Tovább nem próbálkoztam :)

Előzmény: pajkoska (561)
pajkoska Creative Commons License 2012.07.19 0 0 561

Sziasztok,

 

Utángyártott eszközökről (fit board, kontroller) mi a véleményetek? Valaki vett már ilyet? Ugyanugy használható? (Under control vagy crownra gondolok) 

 

köszi,

petera6 Creative Commons License 2012.07.17 0 0 560

wii Backup Manager-rel próbáld.

Előzmény: Ninaka (559)
Ninaka Creative Commons License 2012.07.17 0 0 559

Sziasztok segítséget szeretnék kérni.

HA letöltök egy wbfs kiterjesztésű játékot azt mivel tudom átmásolni a pendrivera??

Mert a wbfs managerrel nem boldogulok.

Ki van ütve a gyerek wii-je és találtam egy oldalt ahol wbfs kiterjesztéssel is le tudom tölteni a játékot.

Vagy pedig csak úgy lehet hogy letöltöm a PAL kicsoimagolom isoba és akkor azt konvertálom át wbfs managerral és rakom rá a pendrivera.

Időspórolás végett kérdezem mert a 4,5 gb nagyon sokára jön le gondoltam egyszuerűbb wbfs ben letölteni.,

Előre is köszi a segítséget

 

petera6 Creative Commons License 2012.07.02 0 0 558

Sziasztok,

 

Beszereztem pár játékot (usb-s megoldás, PAL formátumot kezeli rendesen), és van néhány fájl, amit egyszerűen nem ismer fel a Wii Backup Manager. Ezek rar kiterjesztésűek. Pródáltam kicsomagolni, hogy majd iso-sítsam, de nem engedi. A hibaüzenet valami olyasmi volt, hogy túl nagy a file. Bocs, de már nem otthon vagyok, így nem tudok pontos adatokkal szolgálni. Más játékokkal nem volt probléma (ezenknél mindig csak 1 file látható a mappában, és ntfs (?) formátumú..ha jól emlékszem).

 

Esetleg, ha van örlet, hogy mit csináljak, miért nem látja a program ezeket a játékokat, kérem szépen a megoldást.

 

Köszi

 

Üdv,

 

petera

Sir Balamber Creative Commons License 2012.06.05 0 0 557

az új wii u. Sok duma és néhány demó http://www.nintendo.com/nintendo_direct

ütős

Haart Creative Commons License 2012.05.18 0 0 556

Nem rég beszereztem egy Wii masinát, módolva van a kicsike. Elég új vagyok ebben a témában, így van pár kérdés, amiben hálás lennék, ha tudna valaki segíteni:

 

-Jelenleg USB loader GX r899 van rajta. Ha rádugom a Wii-re a net kábelt, az tesz bármiféle kárt a módolásban?

 

-Lehet/kell-e frissíteni az USB loadert (régi ez a GX r889?)?

 

-Hiába frissítem le Wii backup manager programban a játékok borítóját, a Wii használatakor, mikor kiválasztom a programokat, kérdőjeles az összes játék borítója, nem jeleníti meg őket (a wii backup managert mikor használom a PC-n, akkor kirakja a borítókat). Ezt, hogy lehet orvosolni? Mármint, hogy a Wii-n is kiríkja a játékok borítóját.

 

A válaszokat ide, vagy a haart57@gmail.com címre várnám. Előre is köszönöm a segítséget!

Túlsúlyos kamion Creative Commons License 2012.05.18 0 0 555

Bomberman Generation GC

Burnout GC

 

és

 

Rayman 3 XBOX

 

elment.

 

Előzmény: Túlsúlyos kamion (554)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!