Keresés

Részletes keresés

nézek Creative Commons License 2013.11.04 0 0 1174

Egy ismert celebünk mesélte valamelyik nap a tv-ben, hogy új nője van...nocsak, a régivel mi történt? kérdezte a médiamunkás....  ahogy emléxünk, igencsak nagy szerelem volt...

 

-hát az úgy volt, hogy amikor először láttam, épp' levest ettünk valahol, és olyan bájosan csücsörített, amikor ajkához emelte a kanalat, és a szürcsölése kimondottan aranyos volt...beleszerettem..

 

....aztán teltek a hónapok, és ő ugyanolyan bájosan szürcsölt...csak nekem kezdett az idegeimre menni..

...aztán egy ilyen, igencsak szürcsölős ebédnél elszakadt a cérna....

Nyikonf Creative Commons License 2013.11.04 0 0 1173

VÁLÁSSAL!!

 

Viccet félretéve 

-bejegyzett élettársi kapcsolattal

-házasággal

 

Legelábbis én csak ennyit tudok.

Ambzso Creative Commons License 2013.09.26 0 0 1172

Sziasztok!

 

Hogy lehet együtélést hivatalossá tenni?

 

Köszönöm a segítségeteket.

lebemann Creative Commons License 2013.04.22 0 0 1171

Azt hiszem, hogy az ilyen hangos fingás, böfögés, fogkrémes tubus középen való nyomkodása, ezek csak ilyen triviális kis baromságok, amik ugyan lehetnek bosszantók, de ezekkel együtt lehet élni.

 

Szerintem sokkal nagyobb szemű homok a gépezetben egy erőszakos önző anyós és hozzá egy gyenge energiájú leányzó. (párom)

Nekünk tizenéven át az ilyen körömvágás, mosatlan edény, kifordítva szennyesbe tett zokni és társai mindig megmadardtak a vicces konfliktus, inkább afféle "ugratás" szintjén.

 

Nekem sokkal fájóbb, hogy bár utálom a sztereotíp közhelyeket (nézd meg az anyját... stb) de most kezdem látni rajta, hogy kezd hasonlítani az anyjára. Ugyanúgy kezd kijönni rajta az örök feszült ideges negatív hozzáállás, annyi pletyka, rosszindulat és kárörvendés még nem mutatkozik nála, mint amilyen az anyja, de sajnos picivel közelebb került ahhoz a stílushoz, amit az anyjában nagyon utálok és amire büszke voltam hosszú-hosszú évekig, hogy az alma milyen messze esett a fájától. Csak az fránya életszele ne görgetné közelebb...

karolyibella Creative Commons License 2013.03.07 0 0 1170

ha nem ismerik egymast elegge a párok akkor az együttélésnél fognak csúcsosodni a próblémák.

hromajalosad Creative Commons License 2011.03.28 0 0 1169

kedves marosz

 

Hát hogy mik vannak ! )))

Manapság olyan furcsák az emberek. Pedig még a régi világban szocializálodott.

azért a 60-70 -s éveknek volt azért valami varázsa. És nem csak azért mert fiatalok voltunk.

Megnéztem a honlapját. Nem volt szimpatikus.

 

szia

 

Előzmény: marosz (1168)
marosz Creative Commons License 2011.03.28 0 0 1168

szia!

ez itt egy fórum, ahol beszélgetünk

beszélgessen velünk,én nyitott vagyok

de ő nem beszélgetni akar,ő mást akar

 

Előzmény: hromajalosad (1165)
marosz Creative Commons License 2011.03.28 0 0 1167

figyelmedbe ajánlom a Fórum Szabályzatát elolvasásra,főleg 2/5.pontot,melyben tíltja a reklámot

http://forum.index.hu/Custom/showDisclaimer

 

Előzmény: adelklein (1166)
hromajalosad Creative Commons License 2011.03.25 0 0 1165

kedves marosz

 

nem ismerem még annyira a cybertér világát. Így aztán általános viselkedési szabályokat próbálok betartani.

de itt alább éreztem , hogy valami nem stimmel.

És valahol olvastam hogy aki kérdez (mint tettem) és őszínte választ vár annak van hatalma.

És aki nem tud vagy nem akar válaszolni , hát...

Ez történt.

És tudod itt a net-n is egy idő után az ember érzi a jó embert . Valahogy nagyon el tudlak titeket képzelni (marosz,egyszervolt,vívodó,inka,fishbone....)

 

Empátia.

 

Legyen szép hétvégéd !

 

szia

Előzmény: marosz (1164)
marosz Creative Commons License 2011.03.25 0 0 1164

:-)

legyen csak önbizalmad,jól/jókat írsz

 

néha ugyan átjön hogy még nem a napos oldalon vagy..........de ugyeugye már egyre többet süt a NAP!

 

én látom hogy süt...és meg is ragadom mindig a lehetőséget hogy energiát lopjak a NAP-tól napmintnap...lehet utánozni

 

 

Előzmény: hromajalosad (1162)
hromajalosad Creative Commons License 2011.03.25 0 0 1163

kedves bossanova

 

Köszönöm a bókot ! elmosolyodtam és jó lett a kedvem.

 

Neked is nagyon szép napot

 

szia Ákos

Előzmény: bossanova (1161)
hromajalosad Creative Commons License 2011.03.25 0 0 1162

kedves marosz.

 

A rutin . Olyan szépen megírtad. Nem nekem még tanulnom kell Tőletek.

De figyelek. )))

 

legyen szép napod

 

szia Ákos

 

Előzmény: marosz (1160)
bossanova Creative Commons License 2011.03.25 0 0 1161

Kedvesem!

 

Szeretném Önt nagyrabeszülésemről biztosítani. Hiszen Ön - velünk ellentétben - a vállán viseli a "médiában olvasottak alapján" az emberiség gondját-baját.  Ha tudtam volna, hogy Ön, mint Megmentő vagy Messiás tevékenykedik itt, azonnal kezet csókoltam volna Önnek.

 

Megköszönve áldásos tevékenységét, de főleg azt, hogy itt most elmagyarázta több ezer tudatlannak mi is a mediáció, amire átképeztette magát, itt biztosítom, hogy Önt soha nem fogom megkeresni.  Szerencsésnek mondhatom magam, hogy csak most találkoztunk és a gyerekeim nem fognak az Ön osztályában tanulni. 

 

Tényleg vannak még ilyen pedagógusok, akik lenézik a gyerekeket és az embertársaikat?

 

Nyugodtan kérje vissza a pénzét, a talpmasszázs tanfolyam vezetői nem végeztek jó munkát...

 

Köszönje meg hromajalosadnak, hogy úriember módjára társalgott Önnel és kedvesen felajánlotta a könyvtár meglátogatását.

 

szívélyes üdvözlettel:

 

egy topiktársa 

Előzmény: adelklein (1158)
marosz Creative Commons License 2011.03.25 0 0 1160

Amikor írtok másoknak, akik bajban vannak, esetleg - jóhiszeműen - olyan tanácsot adtok, amivel bajt is okozhattok, ha megfogadják ezeket. Adjuk meg a lehetőséget ezeknek a tanácsot kérő topic társaknak, hogy szabadon választhassanak közöttünk. Azt hiszem, így igazságos.

 

Én azt gondolom az emberek ahhoz fordulnak szívesen a problámájukkal akit megismernek,akiben megbíznak.

Ezt a bizalmat sokféleképpen meg lehet szerezni,itt a fórumon pl.ha a hozzászólóban látom hogy hiteles,szavahihető,de nem akarja rám tuszkolni magát.

Egy kis pszichológia ez a mai világban,amit ismerni kell ahhoz hogy segítőként tudjon valaki dolgozni.

A gond ott van,hogy nem odaillően belekotyogva,reklámozod magadat,és különböző nick neveken megjelensz,és nem segítesz,hanem kéred keressenek meg személyesen.

Még ha szükségem is lenne egy mediátorra,biztos nem Téged keresnélek meg.

Hogy miért?

Kérlek nézz magadba,köszönöm

 

üdv.:

marossz

Előzmény: adelklein (1159)
hromajalosad Creative Commons License 2011.03.24 0 0 1157

én is elég új vagyok az internet világában. sok mindent még nem tanultam meg. topic társaim egy része lényegesen nagyobb tapasztalattal rendelkezik. figyelek.

 

azt vettem észre , hogy alapvetően tegeződünk itt a cybertérben. nem nagyon tudjuk a másikról hogy fiú vagy lány és , hogy 14 vagy 70 éves. ))))

 

a te stílusod és mondanivalód eléggé kilogott a net világából.

hiteles (több ezer hozzászólással ) emberek figyelmeztettek ,hogy eltévedtél.

 

nem buta , hanem rossz szándékú vagy . tudod , hogy miről szól a net .

őnzetlenség, ingyenesség ( megszólalt a LINUX-os belölem) .

 

nem itt a helyed

 

 

Előzmény: adelklein (1156)
hromajalosad Creative Commons License 2011.03.24 0 0 1155

))))

Előzmény: bossanova (1154)
bossanova Creative Commons License 2011.03.24 0 0 1154

Ön nem kivánatos ezen a fórumon. Az üzleti hozzáállását lehet csokoládéspapírba csomagolni ("írásban adok tanácsot"), de attól még etikátlan, hogy segítségre/beszélgetésre szoruló embereket próbál toborozni a bankszámlája gyarapítása érdekében.

 

A mediáció divatszakma manapság. Kétségtelen, hogy új lehetőség és hasznos.  De azt nem reklámoznám, hogy egy bukott pedagógus éppen erre képeztette át magát.  Csináljon befőttet vagy főzzön lekvárt és árulja azt.  Ezzel, hogy itt toporog és gyűjti az ügyfeleket máris kiállította a bizonyítványt önmagáról.

Előzmény: gabi54 (1152)
hromajalosad Creative Commons License 2011.03.24 0 0 1153

 

 

azért a hivatás etika mond magának valamit ? vagy ebben az országban mindenki azt csinál amit akar ? úgy tünik igen.

 

egyszervolt-nak igaza van. 

 

Ha az 54 a korát tükrözi , akkor én maga helyében mélyen elgondolkodnék és pl. elkezdenék alapmüveket olvasni a etikáról.

 

a könyvtárosok nagyon helyes és segítőkész emberek. Bíztosan ajánlanak magának egy pár jó könyvet.

Előzmény: gabi54 (1152)
hromajalosad Creative Commons License 2011.03.23 0 0 1151

kedves egyszervolt

 

Helyettem szóltál. )))

Gondolkodtam , hogy egy kicsit szétszedem a "hölgy"-t , de aztán meggondoltam magam.
Nem ér annyit az egész.

 

szia

Előzmény: egyszervolt_ (1150)
egyszervolt_ Creative Commons License 2011.03.23 0 0 1150

BAkker, még hány topicban reklámozod? tudod, hogy ez tiltott?

Előzmény: natigabi (1149)
Wildfrutti Creative Commons License 2011.03.20 0 0 1148

Sziasztok!

Tegnap elolvasgattam ezt a 38 oldalt:)

Nekem nagyon tetszik,sok érdekes dolgot találtam és sok hasonlóságot a saját életemmel kapcsolatban.

Kár,hogy nem pörög nagyon ez a topic,szerintem megérdemelné!

Gyerünk írjunk tele még vagy 100 oldalt!Segítetek?

az egyszarvú gyöngytyúk Creative Commons License 2011.03.18 0 0 1147

Az a szerencse, ha a csaj meg a pasi is ugyanannak a fociklubnak drukkol, vagy még jobb, ha egyiket sem érdekli a foci és helyette valami olyasmit csinálnak, ami pl. érdekli őket. :D

 

Nos kb. ennyi a megoldás. XD Mi pl. filmeket nézünk esténként, utána együtt szidjuk őket. Ennyi a trükk ;) bár ez kb ugyanaz mint a foci, filmen is össze lehet veszni elég rendesen. Nem szoktunk.

rutkaiéva Creative Commons License 2008.02.14 0 0 1145
Kedves Zaftig,

Ne haragudj, de a / haggya ma / sztorin rohogtunk egy sort, mert ezt meg kellett mutatnom a paromnak. De azt is mondta, hogy az nem ugyanaz, mert a SIMS az elavult es az nemtommilyen Univerzum/Galaxis vagy mi amit o csinal az ezzel szemben, hatarozottan es elvitathatatlanul rulez.

Egyebkent a sztutyi penzetgyseget jelent. De en is csak ugy hallottam es lehet, hogy valami egeszen mas. De nem ez a lenyeg, hanem a Szuletett felesgek. Marmint, hogy megvan.

Hat ez van.
Franny Glass Creative Commons License 2008.02.13 0 0 1144

Nincs annál rosszabb, mint mikor esszét írok, vagy e-mailt, vagy fordítást, vagy mást dolgozom a gépen, és a kedvesem mögém áll, és a fejem fölött nézi a monitort.

Talán csak az idegesít még ennél is jobban, hogy ha ilyenkor rászólok, akkor azt feleli: "Nem baj, írj csak nyugodtan a szeretődnek!"

nem szeretlek. Creative Commons License 2008.01.17 0 0 1143

Szia Tityesz...

 

De jó ez a történet!

 

Lehet mindig a kizárólag fontos dolgokat figyelni?

Úgy értem, a homok támasztja az élükkel érintkező köveket.

 

A sörről nem is beszélve:)

Előzmény: tityesz (1129)
zaftig Creative Commons License 2007.12.15 0 0 1142
Nekem az első barátnőm volt ilyen. Amikor bejött a rossz idő ősszel, meg a suli letelepedett a gép elé. Emlékszem 2004 őszén SIMSel játszott hónapokig. Volt hogy náluk maradtam éjjel.... megvolt az ez+az, és amikor én elaludtam ő fogta magát és leült gépezni, amikor meg szóltam neki "haggyá má".
Előzmény: rutkaiéva (1140)
RAMBO Creative Commons License 2007.12.14 0 0 1141
Mi az a sztutyi?
Előzmény: rutkaiéva (1139)
rutkaiéva Creative Commons License 2007.12.14 0 0 1140

Nem tudtok olyan fórumot, ahol olyan nők vannak akiknek a szerelme online játékozik? Nem mondanám függőségnek, végül is közben néha eszik is meg elmegy dolgozni, hogy kitöltse az űrt két lézer ütközet vagy mi a fuck között.

rutkaiéva Creative Commons License 2007.12.14 0 0 1139

Én a magam részéről megértem a zorall időket! Így sírtam ki magamnak a teljes első - második évadot a Született feleségekből magamnak! 7500 sztutyiért. :)))

Született feleségek rulez.

RAMBO Creative Commons License 2007.12.11 0 0 1138
Van egy ilyen mondás: Nőt, kocsit cserélhetsz, klubot soha! Ennyit a fociról. Ehez tartsd magad. ;)

Mindenesetre a pasit cseréld le, mert fatökű, ha nem téged ajnároz ahelyett, hogy játszana. Pláne, ha csak keveset vagytok együtt.
Előzmény: Tutymo (1121)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!