Keresés

Részletes keresés

elefánt11 Creative Commons License 2016.06.14 -1 0 641342

ezért írtam, hogy ha hiteles 

 

itt olvastam például 

Előzmény: G666 (641341)
G666 Creative Commons License 2016.06.14 0 3 641341

viperák a francia civil rendőröknél voltak.

egyetlen orosznál sem láttam viperát, pedig megnéztem jó pár videót.

 

a pajzs az meg mi? nem a középkorban vagyunk. :)

Előzmény: elefánt11 (641339)
elefánt11 Creative Commons License 2016.06.14 -1 1 641340

"„A francia rendőröket elgyengítette a sok melegfelvonulás, ezért nem voltak felkészülve az erős és kőkemény orosz huligánokra” – írta Vlagyimir Markin, orosz rendőrségi szóvivő a Twitteren."

 

a közelmúlt franciaországi terrorcselekményeinek tükrében kifejezetten ízléses ez a nyilatkozat. és nálunk rengetegen vannak, akik ezeknek a faszát szopják. 

 

Előzmény: Lorinc_d (641331)
elefánt11 Creative Commons License 2016.06.14 -1 0 641339

ha hitelesek az információk, akkor a ruszkiknál viperák meg pajzsok is voltak. ez ellen a józanság nem segített volna. Mondjuk ha én ott lennék, szerintem én se teáznék rettegve egy sarokban, nehogy valami barbár vadember rámrontson. 

 

Előzmény: sergiototta (641334)
Lorinc_d Creative Commons License 2016.06.14 0 0 641338

Kozben a sogorok is bunkoznak egy sort. A cikket nem tudom feltolteni, itt a cimlap:

 

https://issuu.com/weekendmagazin_vorarlberg/docs/weekend_magazin_vorarlberg_2016_kw__b419814b94920a

 

 

Van aki jogi utra tereli a dolgot:

 

 

Tisztelt Szerkesztőség,tisztelt Hölgyeim és Uraim !

Kedves magyar barátaim !

 

A múlt hétvégén Bécsben egy elképesztő  cikk jelent meg a Weekend Magazinban, amelyben  botrányos módon megalázzák a magyarokat, mivel azt írják, hogy az EB mérkőzés több mint egy játék, ez egy harc a JÓ A GONOSZ ELLEN, ami azt jelenti, hogy a jó osztrákok a gonosz magyarok ellen harcolnak. Csatolmányban küldöm ezt a cikket. Már az első oldalon  látszik a lényeg –GUT GEGEN BÖSE ( A JÓ A GONOSZ ELLEN)

A mellékelt levéllel fordultam az Osztrák Sajtótanácshoz, amely máris kiosztotta az ügyet az illetékes szenátushoz, amely foglalkozni fog az üggyel. A beadvány sajnos csak németül van meg. Lényegében hivatkoztam az Osztrák Sajtó Kódex megsértésére, mivel a cikk nem csak a futballcsapatot, a magyar miniszterelnököt, de az egész magyar nemzetet is megalázza. A „Gonosz“„tekintélyelvű futballállam“, „alattomos“  a magyarokra vonatkozóan olyan kifejezések, amelyek akár  bűncselekményt is jelentenének.

 A sportot nem szabad politikai célokért felhasználni, a sport feladata hidakat építeni, a népeket véleményeltérés esetén is összekötni és nem egymás ellen felheccelni.

 A Sajtótanács határozatáról fogom majd értesíteni.

 A holnapi meccsért bizakodó üdvözlettel

ontur Creative Commons License 2016.06.14 0 0 641337

Poszpischek Tamás.

akire az nso hivatkozott...

Előzmény: Lorinc_d (641335)
Lorinc_d Creative Commons License 2016.06.14 0 0 641336

Nem azert, de szerintem erre senki sem szamitott. Honapok ota terrorkeszultseg van Franciaorszagban, arrol irnak folyamatosan hogy micsoda komoly biztonsagi intezkedesek tortentek. Fene se gondolta volna hogy ilyen korulmenyek kozott ezt meg lehet tenni. Raadasul a Vieux Port-ban Marseille-ben ami a varos szive, minden turista celpontja (egy eve meg en is ott jarkaltam).

 

Kozben a teveszarszedok kinyirtak egy rendorparancsnokot es a feleseget a 3 eves gyerekuk szeme lattara. Nesze neked terrorkeszultseg.....

 

http://www.origo.hu/nagyvilag/20160614-tuszdrama-franciaorszagban-az-iszlam-allam-harcosa-gyilkolhatott.html

Előzmény: Imiface (641333)
Lorinc_d Creative Commons License 2016.06.14 0 1 641335

A Facebookrol:

 

 

Tisztelt Magyar Média! 30 évnyi pauza és 44 évnyi EB szünet után ismét megkezdi menetelését egy világeseményen a Magyar Labdarúgó Válogatott!! Megkérek mindenkit, hogy ehhez a jeles fociünnephez méltóan viselkedjen és aszerint tudósítson erről az eseményről! Ne üljön fel semmilyen álhírnek, csúsztatásnak vagy esetleg dezinformációnak! A Magyar Szurkolók semmilyen törvény ellenes cselekményben nem vettek részt az EB-re való utazásuk során, mégis fölösleges vegzatúrában volt részünk Olaszországban, ahol pyrotechnikát és alkoholt vettek el tőlünk és ezen kívül még élelmiszert és gyógyszert is!!!! A táskáinkat, böröndjeinket nélkülünk nyitották fel és indok nélkül, mindenünket szanaszét dobálták! Egyértelmű, hogy emberi jogsértéseket mi szenvedtünk el az olasz hatóság részéről amit mi méltósággal elviseltünk. Mégis mi lettünk bűnőzöként lefestve a Magyar Médiában! Ahogy a Venezia Today is elismerte, erről szerintük sem volt szó! Kérek mindenkit, hogy a saját honfitársainak a rossz hírét, pláne az indokolatlan hamis, hazug hírét ne próbálja meg kelteni, mert esetleg komolyabb pert fog a nyakába kapni, aminek a végén elképzelhető, hogy egy elég súlyos büntetést kell kifizetnie becsületsértésért! Nem szeretném többet a nevemet olyan környezetben látni, amely indokolatlan módon negatív és hazug formában akarja bemutatni a világszerte komoly respectnek örvendő, nagybetűs Magyar Szurkoló Tábort! Pláne, ha arról előtte velem nem egyeztetett az adott újságíró vagy médium! Nem fenyegetőzni szeretnék, de kérem, hogy ezt mindenki vegye nagyon komolyan! Ria-Ria-Hungária!

sergiototta Creative Commons License 2016.06.14 -1 2 641334

Elmentek, ittak, énekeltek, ez számomra a meccsre járásnál alap dolog. Erre jöttek mindenféle Európán kívüli hordák és agybafőbe verték őket, legtöbbször sima mezei szurkolókat.

Az oroszok meg még büszkék is a tettükre.

 

Mondjuk az igazság szolgáltatás ott is hasonlóan faszán működik, mint nálunk ,mert angol, meg franciát már ítéltek el, az oroszokkal meg nincs semmi (most valami busszal b*szakodnak, amin lehet sima mezei emberkék utaznak).

Előzmény: Imiface (641333)
Imiface Creative Commons License 2016.06.14 0 0 641333

Több nemzetközi hool és ultra oldal is írta már akkor, hogy az angolokra rátámadtak a helyi ultrák (mint ahogy az észak-ír-lengyel szurkolókra is rátámadtak a nizzaiak), akik között nyilván sok arab is van, mivel Marseilles-ben komoly számban élnek ők is. És csak utána érkeztek meg a ruszkik.

 

Gyakorlatilag az angolokat verte mindenki.

 

Én azt nem értem, hogy az angolok nem néztek utána, hogy hova mennek, hogy kik lehetnek velük szemben? Nem fordult meg a fejükben, hogy nem kéne már délre bebaszni mint állat, vagy hogy mondjuk kicsit megszervezzék magukat? Persze nem őket akarom hibáztatni, de ha kicsit több ésszel mennek bele ebbe a szituba, akkor nem lett volna ilyen komoly vereség a vége.

Előzmény: Törölt nick (641330)
sergiototta Creative Commons License 2016.06.14 0 0 641332

Perelni bárkinek van lehetősége. Ha úgy érzi valaki, hogy róla valótlanságokat állítottak, és ez zavarja, akkor nyugodtan perelje be az érintett médiumokat.

Előzmény: itepgolab (641324)
Lorinc_d Creative Commons License 2016.06.14 0 0 641331

Benne voltak az arabok is persze, ahogy 98-ban is veluk ment a boksz. Most az arabok kezdtek, de utana megjottek az oroszok is....

Pl. itt lehet latni egy eleg durva videot ahogy romma verik-rugjak az egyik foldon fekvo angolt, es gyanitom ez nem egyedi eset volt:

 

http://www.nemzetisport.hu/foci_eb_2016/eb-sokkolo-a-nyers-valosag-az-angol-es-az-orosz-rendbontokrol-video-18-2506945

 

En azon csodalkozom hogy nem halt meg senki....

 

 

Oroszorszagban tobbek szerint ez rendben van:

 

http://www.nemzetisport.hu/foci_eb_2016/eb-2016-igy-tovabb-fiuk-otthon-buszkek-az-orosz-huliganokra-2506953

 

Ezek ott tenyleg teljesen maskent gondolkodnak mint mi itt......

Előzmény: Törölt nick (641330)
Törölt nick Creative Commons License 2016.06.14 0 0 641330

Ez is egy érdekes cikk, kicsit más megvilágításba helyezi a szombati eseményeket. Persze nyilván az oroszokat nem kell félteni, de arról nem nagyon lehetett olvasni, hogy a helyi arab szurkolók rohanták le az angolokat.

Előzmény: Imiface (641329)
Imiface Creative Commons License 2016.06.14 0 0 641329

A média nyilván a szenzációra ugrik sajnos, de ebben az esetben szerintem nem hibáztak. Az összes cikk, amit én olvastam (nso, népszabi, index) mind rögtön az egyik főszervezőt is idézte, aztán lehozták azt is, amikor Mariann nyilatkozott.

 

Annak idején, az első bukaresti túra után baszták fel agyamat. Mindenhol azt lehetett olvasni, hogy a magyarok még a saját vonatukat is szétverték, és milliós károkat okoztak. Aztán amikor a Máv kiadott egy közleményt, hogy a bukaresti pályaudvaron az üres vonatot verték szét a románok, míg a mieink a meccsen voltak, az már nem érdekelt senkit. Egyedül a Digibe hívták meg az egyik főszervezőt, hogy tisztázza a dolgot. Akkor írtam is egy durvább hangvételű levelet az indexnek meg a 444-nek, de nyilván nem jött rá válasz.

Előzmény: itepgolab (641324)
tippmixcsabi Creative Commons License 2016.06.14 0 0 641328

valami olyasmi, mint amit az elmúlt két évben próbáltak kiölni belőlünk...

Előzmény: Bolyhos85 (641327)
Bolyhos85 Creative Commons License 2016.06.14 -2 2 641327

ÉÉÉREZTÉTEK E MÁR EZT A GYÖNYÖRŰ ÉRZÉST...

 

Hogy éreztük volna már, 72-ben még tervben se voltam! :D 

Mindenesetre épp tömegközlekedek és itt feszeng egy ecsetfejű mellettem Spanyol válogatott mezben. Azon gondolkodám, hogyan basszam pofán...

 

RIA RIA HUNGÁRIA!

Green Army Creative Commons License 2016.06.14 0 2 641326

RIA RIA HUNGÁRIA!

giornalista Creative Commons License 2016.06.13 -1 3 641325

mivel az egyik velük lévő szervező is megerősítette az első értesüléseket, nagyot azért nem hibáztak az újságírók. 

Előzmény: itepgolab (641324)
itepgolab Creative Commons License 2016.06.13 0 1 641324

Valahogy nem latom az origo es az index cimlapjan, hogy bocs fiuk , tevedtunk, kontroll nelkul lekozoltunk egy lejarato cikket rolatok.

Nem allitja senki, hogy artatlan nebancsviragok, de kivancsi lennek, ha lenne egy ujsagom, es a cimlapjan lekozolnem, hogy az origo es az index ujsagiroi/vezetoi fizetes nelkul tavoztak valahonnan, mifele perekre kellene jarnom...

ontur Creative Commons License 2016.06.13 0 0 641323

ezt nem tartom valoszinunek.lyonbsn is csak most akarják bevezetni.

Előzmény: i perseguitati_ (641319)
good old rebel Creative Commons License 2016.06.13 0 1 641322

Bennem félelmet kelt.

Előzmény: bilon21 (641321)
bilon21 Creative Commons License 2016.06.13 0 0 641321

jó ez az euro2016-os KIA reklám

 

érdekes üzenete van....

Tesla.voltam Creative Commons License 2016.06.13 -1 1 641320

Azt olvastam, piró meg tűz volt a kúton, az csak egy fokkal jobb, mint ha loptak volna.

Előzmény: itepgolab (641317)
i perseguitati_ Creative Commons License 2016.06.13 -1 1 641319

Állítólag teljes alkoholtilalom van az egész EU területén az EB alatt, ezért vették el a piát. Orbánék ezt is eltitkolták....

Előzmény: tippmixcsabi (641318)
tippmixcsabi Creative Commons License 2016.06.13 0 0 641318

elveszik az alkoholt?

 

ennél nagyobb tragédiát el sem tudok képzelni.

Előzmény: itepgolab (641317)
itepgolab Creative Commons License 2016.06.13 0 0 641317

Nyugodjon le mindenki a p.csaba!

Eloszor bizonyosodjon be, hogy megtortent a rablas, aztan teljesen joggal el lehet itelni oket.

Ellenben jelenleg ugy nez ki, hogy egy megelozo ellenorzesbe futottak bele.

Hozzateszem, ha az utobbi hirek az igazak, milyen jogon veszik el az alkoholt a buszon utazoktol???

Es mi ertelme van? A kovetkezo lehetosegnel nem fognak vasarolni? Esetleg egyket konnyelmubben gondolkozo szurkolo esetleg pont egy kovetkezo kutnal fog "igazsagot" szolgaltatni...

Es meg egy konteo: Kubatov keze Italiaba is eler??? :-)

Imiface Creative Commons License 2016.06.13 0 0 641316

Molnár-Tóth Mariann azt mondta az nso-nak, hogy piró miatt állították meg őket a rendőrök, nem lopás miatt.

Tesla.voltam Creative Commons License 2016.06.13 -1 3 641315

Hát, igen, ez meg más szempontból a legalja.

 

Faszom, mindenki uszul a cigányokra, de egyes uszulók tömegben ugyanolyan szarháziak tudnak lenni.

i perseguitati_ Creative Commons License 2016.06.13 -1 3 641314

Azért azt nem feltételezem, hogy mint a sáskahad leromboltak volna egy benzinkutat. Nyilván beözönlöttek a Shopba, és ot valóban volt néhány senkiházi tróger, aki a tumultusban elemelt ezt-azt... Az is több mint valószínű hogy van biztonsági kamera ami ezt rögzítette, a benzikutas meg látta hogy ott nincs értelme erősködnie, felírta a buszok rendszámát, kihívta a rendőrséget, azok megnézték a felvételeket, és Milánó előtt lekapcsolták a buszokat, és mivel tudták hogy futball szurkolókról van szó, nagyobb számban, nyilván nem egy járőrautót küldtek rájuk (ott azért van már tapasztalatuk ilyen ügyekben).

Előzmény: Lorinc_d (641313)
Lorinc_d Creative Commons License 2016.06.13 0 1 641313

Nem tudom, de ha az olaszok Velencetol Milanoig utanuk mentek es 3 buszt leallitottak akkor ez azert annal komolyabb lehet mint hogy nehany hulye ellopott egy zacsko chipset......

Előzmény: Izirajder1974 (641312)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!