Somalia kicsit jobb formában lett volna, még simább a mérkőzés.

Előzmény: Csokivadász (547218)
királyfurfang Creative Commons License 2014.04.20 0 0 547230

Nekünk sem olyan nagyon rossz a sorsolásunk:

Jön a Kaposvár, megyünk Kövesdre, jön a DVTK, megyünk Szombathelyre, végül jön a Paks.

Egyébként meg, ha összejön a Debrecen - Újpest kupadöntő, akkor a 4. hely is Európa Ligát ér.

Előzmény: Titi120 (547224)
perecespeti Creative Commons License 2014.04.20 0 0 547229

Mikor volt utoljára sorozatban 4 bajnoki győzelmünk???

Előzmény: Swallow My Pie (547207)
bode1899 Creative Commons License 2014.04.20 0 0 547228

ez így van, a védelem rendben van, Leo remek, gólt meg azért találunk (itt még kell erősíteni azért)

Leo formajavulása szerintem látványos, Moniz alatt ő volt a sztár, Doll alatt a csapat hasznos tagja (mondom ezt úgy, hogy én bírtam Monizt). Azt észrevettétek, hogy Jenner EGYÁLTALÁN nem reklamált a meccsen?

emellett 4 meccs, 12 pont

kezdem egyre jobban megkedvelni Dollt ;)

Előzmény: perecespeti (547223)
rich.mond Creative Commons License 2014.04.20 0 0 547227

nyilván nem minden komment tetszett, de ma vitán felül nem érdemeltünk pontot.

Titi120 Creative Commons License 2014.04.20 0 0 547224

Az a baj, hogy a Videoton sorsolása elég könnyű sajnos.

Jövő héten játszanak a fiókcsapatukkal az Arénában, garantálható a 3 pont, utána mennek ehhez a hígfos Kispesthez, otthon Rákóczi, idegenben Mezőkövesd, majd az utolsó fordulóban Diósgyőr, ott mondjuk akkor lehet éles meccs, ha a dióknak is lesz még tétje.

Ja, egyébként az első hely is csak 8 pontra. :) Ilyenkor lehet utólag tépni a hajunkat, hogy ha legalább ősszel 1-2 kiesőjelölt elleni meccsel kevesebbet buzizunk el, akkor mi lenne most. De nincs ha.

perecespeti Creative Commons License 2014.04.20 0 0 547223

Jovanovics szerint:" Nem rohanunk ész nélkül előre és hátul szervezetten védekezünk!".

Előzmény: alázógyík (547211)
rich.mond Creative Commons License 2014.04.20 0 0 547222

Gratulálok, az első félidő alapján megérdemelten tiétek a három pont.

_matteo_ Creative Commons License 2014.04.20 0 0 547221

Az első félidőben szerintem nagyon jól játszottunk, a másodikban meg beálltunk bekkeleni, kb. úgy mint tegnap az ETO. Nem mondom, hogy ez a legjobb dolog, de bejött, mert a győzelem a lényeg. Remélem, hogy egyik sérülés sem lesz komoly. Jövő héten a Kaposvár ellen, hát elvileg kötelező, hozni kéne mindenképpen a 3 pontot.

Egyébként én két nagy különbséget látok Moniz és Doll csapata között: Dollnak sikerült megtalálnia a védelmet (ehhez kellett ugye egyrészt Dibusz, aki egyre magabiztosabb, másrészt Pavlovics leigazolása valamint Mateos látványos formajavulása) ill. van egy Leonardo, aki ősszel még nem volt, pedig Moniz is mindig elmondta, hogy mennyire hiányzik. Az igazi persze az lenne, ha még Böde is formába jönne... Diallo ma nagyon gyenge volt, látszik a kihagyás rajta, bár az is igaz, hogy a második félidőben, amikor ő beállt már alig támadtunk.

elit alakulat Creative Commons License 2014.04.20 0 0 547220

Szerintem, a partjelző azért nem intette be, mert nem volt biztos abba, hogy ki ért utoljára a labdához.

Titi120 Creative Commons License 2014.04.20 0 0 547217

Mondjuk a Kaposvár ellen "otthon" Bönig-el sem szabad gondnak lenni.

Előzmény: királyfurfang (547214)
bigacsiga2003 Creative Commons License 2014.04.20 0 0 547216

kivel játszunk? az a baj a tabellát látva itt a kiscsapatok dögleni fognak a pontokért, nehéz lesz minden meccs.

Előzmény: IVÓ (547213)
királyfurfang Creative Commons License 2014.04.20 0 0 547215

Éppen ezért lenne jó, ha Leonardo sérülése nem lenne komolyabb. Nélküle nem igen lesz meg a dobogó, ez a mai második félidő alapján kiderült.

királyfurfang Creative Commons License 2014.04.20 0 0 547214

Jovanovics 5 sárgás. Jövő héten nem játszik.

Előzmény: Titi120 (547212)
IVÓ Creative Commons License 2014.04.20 0 0 547213

Na, akkor lecsupaszítom az előző hozzászólásomat. Van egy csapat, amelyikben van egy Leonardo, és van egy, amelyikben nincs. És igen. Ennyit számít!

Előzmény: Tamas(Ottawa) (547208)
Titi120 Creative Commons License 2014.04.20 0 0 547212

Szerintem ma a leírtakon felül még Jennert is nyugodtan beírhatjuk a jók közé, nem azt mondom, hogy brillírozott, de ma végig koncentráltan játszott, voltak jó megoldásai és a szögletei is nagyon jól jöttek be, amikből végülis a góljaink is lettek.

Remélem Doll most már végleg leteszi a garast a mai védősor mellé, Jovanovics fordított lábas oldalon is bőven jobb volt, mint Bönig vagy Hidvégi, a többi meg már régóta rendben hátul. Utolsó 5 meccs, 1 kapott gól, ilyen statunk szerintem még régebben volt, mint 4 zsinórban megnyert meccs.

Előzmény: Tamas(Ottawa) (547206)
alázógyík Creative Commons License 2014.04.20 0 0 547211

De legalább alattomos.

Doll taktikában már nagyon Moniz fölé nőtt.

Előzmény: Redhot100 (547205)
Csokivadász Creative Commons License 2014.04.20 0 0 547210

ja, néztem is, pedig nyertünk ellenük 3-2-re

Előzmény: királyfurfang (547209)
királyfurfang Creative Commons License 2014.04.20 0 0 547209

Sajna még nem, mert a Videotonnak jobb a gólkülönbsége (ugyanannyi nyert meccs mellett)

Előzmény: Csokivadász (547192)
Tamas(Ottawa) Creative Commons License 2014.04.20 0 0 547208

Arra, hogy valamiért nagy lett a mellény, lelassultak. Akkor már gyakoribb is lesz a szabálytalanság ellenük. Ha folytatják az első félidei teljesítményt, erre egyszerűen nem TUD sor kerülni..

Előzmény: IVÓ (547202)