Keresés

Részletes keresés

kariesz Creative Commons License 2024.07.10 0 0 51604

Mi annak a hatása, hogy szaud-arábia eladni készül az euróban denominált kötvényeit?

Ti vennétek olyat?

Sipos Erzsók Creative Commons License 2024.07.04 -2 0 51603

A Ponzi-rendszerek ördögi fenevadak, és a kriptopénz a történelem nagyságrendekkel legnagyobb Ponzija. Legjobban úgy lehetne leírni, mint egy gazdasági világvége eszközt, amelyet szándékosan a világgazdaság szétzúzására készítettek.

Az amerikai kormány teljes mértékben részt vesz ebben a totalitárius átverésben: A kétpárti támogatás illusztrálására megjegyzem, hogy a Clinton Global Initiative szinte minden résztvevője kapcsolatban áll a kriptopénzzel, míg a két legnagyobb technológiai VC, akik részt vettek benne, a Trump-társak Josh Kushner és Anthony Scaramucci.

Sipos Erzsók Creative Commons License 2024.07.04 -2 0 51602

    Mint kiderült, elitünk el van ázva a Ponzi-rendszerekben. A Stanford StartX.com befektetési alapja és Jeffrey Epstein "Program for Evolutionary Dynamics" nevű programja, amelyet a Harvardon vezetett, mindkettő hamis tudományos Ponzi-gyár, amelyekbe ezek az iskolák milliárdokat fektettek be: Tele vannak csaló cégekkel, amelyek füsttel és tükörrel ígérnek csodálatos új technológiát, de mindig összeomlanak, miközben az elkövetők csak gazdagabbak lesznek.

    A lopott pénzek trillióinak a tőzsdén keresztül történő becsatornázása a történelem legnagyobb tőzsdei anomáliáját hozta létre. A Ponzi-sémák tőzsdei grafikonjának jellemzője a masszív emelkedés (miközben készpénzt halmoznak fel), majd a masszív zuhanás (miközben a lopott pénzt kivezetik). Ez a grafikonforma a fent felsorolt összes vállalatnál megjelent. A masszív anomália megmagyarázása érdekében bűnöző kormányunk a COVID-ot szabadította a világra, és azt mondta nekünk, hogy ezek az "otthon maradó részvények".

--

A Ponzi-rendszerek ördögi fenevadak, és a kriptopénz a történelem nagyságrendekkel legnagyobb Ponzija. Legjobban úgy lehetne leírni, mint egy gazdasági világvége eszközt, amelyet szándékosan a világgazdaság szétzúzására készítettek.

Sipos Erzsók Creative Commons License 2024.07.04 -2 0 51601

Mélyen beleástam magam Thiel Founders Fund nevű kockázati tőkecégének pénzügyi adataiba, és végül a következőket tártam fel, amelyek mind többszörösen bizonyítottak.

    A kriptopénz az első bolygószintű, több trillió dolláros Ponzi-rendszerünk. Kifejezetten erre a célra hozta létre a Stanford/Silicon Valley és a Harvard/Facebook gazdag és befolyásos embereinek egy szennyes listája.

    A 2023. márciusi bankcsődök mind szándékosak voltak: a bankokat arra használták, hogy a lopott Ponzi-pénzt kivigyék. Ez azt jelzi, hogy már nem dobnak be többé készpénzt, hogy a kriptopénz Ponzi felszínen maradjon, és hogy hamarosan fizetésképtelenné válik, ahogy minden Ponzi-nak is kell.

    Amikor a Ponzi-rendszer fizetésképtelenné válik, a fél tőzsdét magával rántja: Az elkövetők a nagyvállalataikat arra használták, hogy a blokkláncba csövezzenek, hogy a kriptotőzsdékről pénzt tudjanak kivezetni. Ide tartozik a Google, a Tesla, az Apple, a PayPal, a Facebook, a Disney, a Walmart, a Target, az InBev, a Zoom és még számtalan más cég.

    Ez egy olyan nagy Ponzi-rendszer, hogy globális inflációt hozott létre, ezért a Bitcoin ára figyelemre méltó vezető mutatója az inflációs rátáknak. Azok az áldozatok, akik kriptót vásároltak, nem veszik észre, hogy a pénzüket már ellopták, így a pénzt az áldozatok és a bűnözők, akik ellopták, duplán számolják.

    Mint kiderült, elitünk el van ázva a Ponzi-rendszerekben. Stanford StartX.com befektetési alapja és Jeffrey Epstein "Program for Evolutionary Dynamics" nevű programja, amelyet a Harvardon vezetett, mindkettő hamis tudományos Ponzi-gyár, amelyet a

Sipos Erzsók Creative Commons License 2024.07.02 -1 0 51600
Sipos Erzsók Creative Commons License 2024.07.01 -3 0 51599

a jutyubról

https://www.youtube.com/watch?v=8bZR0reci9k

 

nem látod, hogy a hitelpénznek vége van?

Előzmény: Passzív befektető (51588)
Sipos Erzsók Creative Commons License 2024.07.01 -2 0 51598

Az UBS állampapirokra ellenjavasol

https://www.youtube.com/watch?v=8bZR0reci9k

terence cápa Creative Commons License 2024.06.17 0 0 51597

Hogyan fektetnétek be egy pánikot megelőzendően https://seniora.org/wunsch-nach-frieden/der-wunsch-nach-frieden/orban-es-gibt-keinen-dritten-weg-nur-einen-dritten-weltkrieg

Sok álhír is kering a hírekben

terence cápa Creative Commons License 2024.06.14 -2 0 51596

én is  így értettem, 17000 euró most negyed kiló arany.

ha tönkremegy a bankrendszer a BEVA kártalanítást kérheted a kertedbe egy dömperből euró bankjegyben vagy negyed kiló aranyban?

vagy az állampapír jobb

Előzmény: TK421 (51595)
TK421 Creative Commons License 2024.06.14 0 1 51595

Maga a pénz is csak egy ígéret, buborék ennyi erővel. Az állam ígérete. Mint az, hogy 100 000 eurónyi forint összegig biztosítva vagy. Az állam bármikor tud nyomtatni forintot, úgyhogy tuti hogy a 40 millió forintodat megkapod. Az nem tuti hogy mennyi lesz ennek adott esetben a vásárlóértéke.

Előzmény: terence cápa (51594)
terence cápa Creative Commons License 2024.06.13 -1 0 51594

Papíron jól hangzik.

Ez is csak egy ígéret, buborék.


Mekkora az M3 aggregátum és az M1 viszonya most? előbbiben a befektetési alapok is benne lehetnek

Az M0 meg még kisebb, azt minimumnak véve mekkora?

csak nem jön ki a matek, bennem van a hiba

százezer euró most sokat ér

és mindenki egyre rontja a fizetőeszköze értékét, minél kevesebbet kelljen visszafizetni a kifektetőknek

Előzmény: TK421 (51593)
TK421 Creative Commons License 2024.06.13 0 1 51593

Bocs, igaz. A lényeg ugyanaz ennek ellenére. 100 000 euróig biztosítva vagy, ez a cél.

Előzmény: tanárnéni kedvence (51592)
tanárnéni kedvence Creative Commons License 2024.06.12 0 1 51592

A bankbetéteket az OBA védi.

Előzmény: TK421 (51591)
TK421 Creative Commons License 2024.06.11 -1 0 51591

A BEVA-nak az az értelme hogy bankcsőd esetén megkapd a 100 000 eurónyi bankbetétedet. A derivatívák pedig bankcsőd esetén egyáltalán nem sérthetetlenek, sőt.

Előzmény: terence cápa (51590)
terence cápa Creative Commons License 2024.06.10 -1 0 51590

Mi értelme a BEVA alapnak, ha egy bankrendszerbeli csőd elején a derivatívák abszolut sérthetetlenségéből indulnak ki, ami a pénzrendszer alapjának tekinthető?

Mire a magánszemély befektető kártalanításra kerül a sor már csak a bankok államosítása következik?

terence cápa Creative Commons License 2024.06.10 0 0 51589

Láttam nem tartjátok érdekesnek azért van valami.

https://www.abcbullion.com.au/abcbullionaudiag/media/SMSF%20National%20Conference%20Report_Final.pdf

 

John Exter aranypiramis modelljéről https://hu.wikipedia.org/wiki/John_Exter

 

Lényege: szerinte nem a csiliárd "tartozok neked millió semmivel" a adósság a pénzünk lényege, hanem az érték alapú vagyonelemekre pályázik a pénzügyi rendszerben tevékenykedő összes megtakarító. Szerinte nem befektetők vagyunk, hanem a megtakarításunk vásárlóerejét szeretnénk hosszabb távon fenntartani és felélni akarjuk.

Előzmény: Passzív befektető (51588)
Passzív befektető Creative Commons License 2024.06.10 0 0 51588

Üdvözöllek!

 

Kérlek a cikk linkjét másold be kérlek h részletesen el lehessen olvasni aztán elemezzük közösen. 

 

Melyik honlapról származik?

Előzmény: Ferrobondos Csiga (51587)
Ferrobondos Csiga Creative Commons License 2024.06.08 0 0 51587

Egy  svájci UBS nevű bank túlélésével kapcsolatos híreket olvasok az Incrementum lichtensteini cég hírei közt.

Lehet esetleges UBS vagy más bank csődjének következménye mondjuk egy magyar nagybankra, annak fizetőképességére?

A JP Morgant nem féltem.

Törölt nick Creative Commons License 2024.04.01 0 0 51586

Ez a dolga, azt akarja, hogy államkötvényt vegyenek mindenen.

Előzmény: belert (51585)
belert Creative Commons License 2024.03.14 0 0 51585

Megint belepiszkál az állam a befektetési alapokba, de valami félrement - Portfolio.hu
https://www.portfolio.hu/befektetes/20240314/megint-belepiszkal-az-allam-a-befektetesi-alapokba-de-valami-felrement-674801

duduka92 Creative Commons License 2024.03.05 -6 0 51584

Udv! Affilate partner vagyok, akit erdekel okx ezen a linken regeljen. Kaptok Mistery Boxot kriptoval + ha hasznaljatok a kereskedo botot (20 dollartol lehet) szépen hozza a bevételt. Esetleg copy tradinget is ajanlom. barmi kerdes van segitek!
https://www.okx.com/campaigns/deposit-and-trade?channelId=35314007

Sztahanov a közmunkás Creative Commons License 2024.02.08 0 0 51583

Aranyat shortol

Előzmény: kormos* (51576)
kormos* Creative Commons License 2024.01.22 0 0 51582

Talán most a kínai összeomlást érzi a Supra?

kormos* Creative Commons License 2024.01.10 0 1 51580

Köszi a válaszokat!

Előzmény: kormos* (51576)
Veszpremi Creative Commons License 2024.01.10 -1 3 51579

Hozamemelkedés volt.

Előzmény: kormos* (51576)
Passzív befektető Creative Commons License 2024.01.10 -2 2 51578

Nem értem h az emberek egy befektetés során nem nézik a pénzáramot, tehát h fizet-e osztalékot v megéri-e nekik hosszú távon tartani, egy hazai befalap mit ad? Semmit hiszen a kockázatot te viseled míg az alapkezelő a biztos nyertes, ők hozzák a döntést viszont a kockázatot és az esetleges negatív hatást te fogod elszenvedni, hát én ezért nem fektetek több mint 14 éve semmilyen hazai alapba! Csak tiszta részvény - főleg OTP. 

Passzív befektető Creative Commons License 2024.01.10 -1 1 51577

Minek fektetsz aktív alapba, inkább BUX ETF!!! Számos elemzés leírja h semmi értelme az aktív és abszolút hozamú alapoknak, mindig a költség számít. Vegyél BUX ETF-t v OTP részvényt!

Előzmény: kormos* (51576)
kormos* Creative Commons License 2024.01.09 0 1 51576

A supra most mitől esik?

binlali Creative Commons License 2023.11.17 0 0 51575

A digitalizálásnak vannak árnyoldalai is.

Felőlem bárki megnézheti mire költöm a pénzemet.

Társadalmi pontrendszert meg se említem.

Karbonlábnyomomat feldughatják...

Attól tudnak fotoszintetizálni a növények friss oxigént.

Ne szóljon bele.

Az ilyen olyan kereskedőktől vásárolt termékért büntetés, "mert csak" játékszabályok az után zavaróak, amikor a kedvenc kenyeremet vagy cikóriámat vagy taurint tiltanák meg.

Most ez nem is topic téma.

Az, hogy a mikroszoft mennyire fenntartható szintén nem érdekel: annyi hiba van az új programjaiban, hogy én szégyellem magam helyettük.

A vírus alapú biológiai fegyvereik meg tök feleslegesek.

Mérgek.

Hogy eszek-e elég rovart vagy kukacot, mert máshoz nem hagynak hozzáférni vagy

a most bejelentett vízkorlátozások (amit a főszabadkőműves klauszschwab rendelt el)

Mindig elterelik a gondolataimat

A svéd központi bank meg csődbe kerül, ha ilyen nyomtatókkal nyomják a "nem digitális papírpénzt"

Én meg eldönthetem, hogy forintban tartom-e a megtakarításomat vagy frankban vagy dollárban, esetleg Optimában vagy Omegában  ami ugyanúgy lejár romlandó, mint a friss víz

Minél kevesebb közvetítőt szeretnék.

Előzmény: Liliomfi 28 (51574)
Liliomfi 28 Creative Commons License 2023.11.16 0 1 51574

Nagy hülyeséget nem akarok írni, de talán Izlandon kapnak a hajléktalanok terminált, hogy aki akar adakozhasson kártyával is. A pénz virtualizációja egy folyamat. Én most sem pénzért dolgozom. Számokat kapok a munkámért ami megjelenik az egyenlegemen. Ha vásárolok, ez a szám kisebb lesz. Én egy ideje úgy fogom fel, hogy számok vannak, a pénz fogalma megváltozott. Ma még használhatok bankjegyet is, de ez már csak egy lehetőség. Persze azokat az embereket is megértem akik nem szeretnék, hogy tudják a vásárlási szokásaikat egy banknál vagy bárhol és kp.-t használnak. A politikusaink is ezt a példát mutatják. :)  Nem tudom, meddig lesznek bankjegyek. Ha mindenki korrekt lenne, már nem lenne rá szükség, de egy ideje éppen a korrektséget kérdőjelezzük meg befektetésekkel és szinte mindennel kapcsolatban. Mintha zavarosban halásznánk mindannyian. 

Előzmény: binlali (51573)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!