Keresés

Részletes keresés

kidana Creative Commons License 2006.10.13 0 0 780

Sziasztok!

Ha valaki ismer olyan tenyésztőt, vagy bárkit, aki ért az aranymellűekhez, írja meg legyen szíves az illető elérhetőségét. Köszönöm.

 

De ha esetleg itt tudna valaki segíteni az aranymellűek költésével/költésre való előkészítésével kapcsolatban, annak is nagyon örülnék.

motav Creative Commons License 2006.10.12 0 0 779
120x110x50
Előzmény: Dulifuli (778)
Dulifuli Creative Commons License 2006.10.10 0 0 778
Na és mekkora az a volier?
Előzmény: motav (777)
motav Creative Commons License 2006.10.09 0 0 777

Köszi!

De nem bírtam tovább az üres voliert nézni, úgyhogy vettem bele egy pár rácsosszárnyú asztrildot+ egy pár gouldamandinát. 1 napja sincsenek itt, de a rácsosok már a fészket igazgatják! Eszméletlen aranyosak.

 

canary1 Creative Commons License 2006.10.08 0 0 776

Szia !

 

Bocsi, hogy csupán most reagálok.

Per pillanat nincs eladó mozambik csicsörkém, de ne csüggedj, ugyanis most kezdődött el a költési szezonjuk. Nálam már tojások vannak.

Tudod, a remény hal + utoljára...

canary1

Előzmény: motav (765)
Dulifuli Creative Commons License 2006.10.05 0 0 775
No, jelentkezett? Mert küldtem Neki SMS-t, hogy érdeklődtél itt.
Előzmény: motav (765)
retep2 Creative Commons License 2006.10.05 0 0 774
Nagyon szép fotók találhatók a www.topgloster.com weblapon a gloster kanáriról
Előzmény: Dulifuli (771)
Mad árka Creative Commons License 2006.10.04 0 0 773
Van a Google-ben egy olyan rész, hogy lehet címre is keresni. Olyan topgloster most épp nincs, de van más. Topglosteres lapok

Aki meg képeket keres, annak továbbra is a képkereső a legjobb, igaz, megpillanthat pár repülőfotót is. Gloster / Google
motav Creative Commons License 2006.10.04 0 0 772
az i.e. se-
Dulifuli Creative Commons License 2006.10.03 0 0 771
Hm... "A Firefox nem találja a kiszolgálót a(z) www.topglosters.be helyen."
Előzmény: retep2 (769)
ckuzmos Creative Commons License 2006.10.02 0 0 770

Budapesten, idei Nimfapapagájaimat eladnám, vagy más madarakra cserélném!

retep2 Creative Commons License 2006.10.02 0 0 769
A gloster kanáriról képek találhatók a www.topglosters.be honlapon.
Előzmény: retep2 (768)
retep2 Creative Commons License 2006.10.02 0 0 768

Sziasztok!

25 éve foglalkozom kanárikkal,mára egy 25 páros állományom van.Bronzkoszorús mestertenyészetemben a következő kanárifajtákkal foglalkozom:

--szinkanárik(Sárgák,ezüstopálok,sárgaopálok)

--alakkanárik(Gloster,Yorkshire,)Hamarosan Norwich és Crested kanárikat is beszerzek Olaszországból.

Szivesen adok tanácsot,válaszolok kérdésekre.

Jelenleg Gloster kanáriból van még eladó.Érd:0620-9787187

motav Creative Commons License 2006.10.02 0 0 767
Előzmény: cubababy (764)
motav Creative Commons License 2006.09.30 0 0 766

próbáld meg a www.nesztorpapagaj.lap.hu oldalon, azt hiszem ott van. Vagy a www.diszmadar.lap.hu n a madárhangos linkek között.

 

Előzmény: cubababy (764)
motav Creative Commons License 2006.09.30 0 0 765

Szia, fiatal, eladó mozambik csicsörke felöl érdeklődnék. Állítólag neked lehet hogy van.

üdv

 

Előzmény: canary1 (669)
cubababy Creative Commons License 2006.09.26 0 0 764
Sziasztok!
Tudna valaki küldeni nekem Kea mp3 madárhangot?
Előre is köszönöm!
motav Creative Commons License 2006.09.23 0 0 763

Kínai törpefürj?

 

www.diszszarnyas.lap.hu

uvegcica Creative Commons License 2006.09.18 0 0 762
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni, bár lehet, hogy butaság, amit most kérdezni fogok. Olyan madarat szeretnék, ami egészen picike, és nem tud repülni. Tudna valaki abban segíteni, hogy létezik-e ilyen egyáltalán, és ha netán igen, akkor mi a pontos neve? :)
Köszönöm!!!!
Gloszter15 Creative Commons License 2006.09.13 0 0 761
Makrancsnak!

Szia!

Mennyire volt tenyésztő a tanyésztő, és mit mondott a kanári nemének felismerhetőségéről?

Üdvözlettel Gloszter.
Előzmény: Törölt nick (760)
Törölt nick Creative Commons License 2006.09.10 0 0 760

Sziasztok!

 

Ma vettem egy lány kanárit a "fiú" kanárim mellé, de sajna a tenyésztővel folytatott beszélgetésből kiderült, hogy nem biztos, hogy fiú az én sárga kanárim.

 

Honnan lehet biztosan tudni????????

 

Köszi a segítséget.

 

Üdvi.

 

Évi

motav Creative Commons License 2006.09.07 0 0 759
greenbird Creative Commons License 2006.08.27 0 0 758
Eladó 2 hím és 1 tojó tenyésztett ARANYMELLŰ ASZTRILD budapesten a Móricz Zs. körtérnél lévő Szendi díszállatkereskedésben, a 61-es villamos végállomásánál. A madarak fiatalok, egészségesek, élénk színűek, hibátlan tollazatúak. 5000 Ft/db az áruk, de szerintem megéri.
kiralym Creative Commons License 2006.08.18 0 0 757

Hello,

 

Találtunk pár napja Érden az anyósomék kertjében egy fiatal tojó gyémántgerlét. Felhoztam Budapestre (különben náluk jó eséllyel széttépték volna a kutyák, mert túl közel enged magához mindenkit), de sajnos nem tudok túl sokat a tartásukról. Ha esetleg valaki tudna egy kicsit supportolni ez ügyben (hogyan lehet megszelídíteni, megszerettetni magunkat vele/méltó, jófej párt szerezni neki), az ne tartsa vissza magát!!!

(Vagy ha valaki rájön, hogy tőle kóborolt el a madár az elmúlt napokban, ez ügyben is tárgyalhatunk: eléggé kétségbeesetten le-fel rohangál szegény, biztosan hiányoznak neki a társai.)

 

Üdv,

Nana

FARI Creative Commons License 2006.08.15 0 0 756
Csak olajos magvakat adjál neki, tehát semmi csonti, meg egyéb husi, minden nap friss víz. Állatkereskedésben kapható egyfajta vitamin, amit a vizébe kell tenni, minden friss vízbe 1 cseppet. Neve Multi Vital, ára különböző , én 1000.- Ft-ért vettem. A homokját is cseréld ki vitaminosra. Mivel ez egy tipikus pintyféle, kúpcsőrrel, ezért adhatsz még neki  alaptakarmányként jó minőségű vadmadárkeveréketi, amiben a következő magféleségek találhatók: négermag, repce, lenmag, lucfenyőmag, kendermag, mák, saláta mag, fénymag, köles, zab, napraforgó. Ezek mellett szívesen veszik a félérett magvú vadfüveket, gyomokat. Mivel azt mondod, hogy ez már egy kifejlett madár, ezért már nem kell neki adni csak ezeket. Sok sikert, írjál mi van vele.
Előzmény: cleo67 (755)
cleo67 Creative Commons License 2006.08.12 0 0 755

Sziasztok!

 

A segítségeteket szeretném kérni.

 

A tavasszal találtunk a kerben egy zöldike fiókát, kiesett a fészekből, még nem tudott repülni. Otthagyni nem mertem, mert a kutyám megtalálta volna. Betettük kalitkába, felneveltük, el is fogadott minket "szüleinek", teljesen szelíd lett, és szemmel láthatóan jól is érzi magát.

Még sosem tartottam ilyen madarat, így az etetésében, tartásában tapasztalatlan vagyok.

Amíg kicsi volt csipesszel etettem, csontkukaccal (ette is rendesen) aztán kanári magot kezdtem adni neki, meg vadmadár-keveréket, meg gyümölcsöt is.

Eddíg nem volt vele semmi gond, de pár napja azt vettem észre, hogy erőtlenné vált, olyan mintha legyengült volna. Eddíg simán felrepült a karnisra, most meg csak kicsi távokat tud, azt is inkább csak lefele. Ha a földön ugrabugrál, akkor is csetlik-botlik.

Sokat alszik, kétlábon, és felborzolja magát. A szemei is kicsit bágyadtak, beesettek.

Egyébként eszik rendesen, nem köhög-prüszköl, nem fosik.

 

Ha valaki tud, kérem adjon ötletet mi baja lehet. Nagyon szeretem és féltem, nehogy valami komoly baja legyen.

 

 

Előre is köszi!

 

izee88 Creative Commons License 2006.08.09 0 0 754

Sziasztok!

Kacagó gerlét szeretnék tartani lakásban. Ismerősöktől hallottam egyet s mást, a kérdésem annyi, hogy mekkora kalitkában érzi jól magát? Amellett, hogy rendszeresen reptetve lesz.

Válaszokért előre is köszi.

motav Creative Commons License 2006.08.09 0 0 753

Újabb lehetőségek díszmadár-barátoknak

 

www.diszpinty.lap.hu

 

www.diszpintyfajok.lap.hu

 

www.gouldamandina.lap.hu

 

www.zebrapinty.lap.hu

 

www.viziszarnyas.lap.hu

 

 

Jó böngészést!

ewet Creative Commons License 2006.08.04 0 0 752

De még itt van egy kis segítség:

MME 0640/200-401

Lehet, hogy ők tudnak segíteni!

Előzmény: fiktív (750)
ewet Creative Commons License 2006.08.04 0 0 751

Szia!

 

Én is találtam egyszer egy galamb fiókát, én pintyeknek való magot adtam neki, meg vízet. Az elején még olyan kicsi volt, h magától nem is tudott enni, így műanyag injekciós tűvel fecskendeztem be a szájába. a magot meg szerintem valami csipesszel.

Tudnak már maguktól enni?

Amikor már repülésre volt szüksége elvittem a Noé bárkája állatmenhelyre és ott jó kezekbe került, volt helye megtanulni.

 

Éva

Előzmény: fiktív (750)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!