Keresés

Részletes keresés

Greenie Creative Commons License 2005.05.12 0 0 149530
Most nézem, pár perce módosult a végleges 1 napra:)
Előzmény: NoY (149529)
NoY Creative Commons License 2005.05.12 0 0 149529
"A belépője nem volt igazán meggyőző. Pont a mai napon kellett ilyen hozzászólással kezdeni. Nem volt szerencsés. Miért nem tegnap, a meccs előtt nyomott egy Hajrá Fradi-t, például."

Ez igaz. A hsz is korrekt. Ha lejár a kitiltása, majd Ő is válaszol :ĐĐĐ


HAJRÁ ZÖLDEK!
Előzmény: Greenie (149526)
Kcsita Creative Commons License 2005.05.12 0 0 149528

Nem a Lisztesről álmodozunk, hanem, amit később már válaszoltál nekem, arra gondoltam. :).

 

Az LG-t még mindig nem zárom ki. Miért? Az nb1.hu, szerint, válogattot közeli cégcsoport, más hírforrások szerint izraeli-amerikai befektető. De ők az ingatlant érdekli és nem a csapat. Zavaros az egész nekem.. Jó lenne, ha a 2.helyet megszereznénk és akkor lehetne rendbe rakni a klubot.

Előzmény: bode1899 (149510)
jehu Creative Commons License 2005.05.12 0 0 149527

Nem emberi, hanem edzői minőségét kérdőjeleztem meg. Azért az nincs rendjén, hogy valaki minden látható/érzékelhető ok nélkül ordítozzon a negyedik (akárhányadik) játékvezetővel, bőgve rohanjon a nézőkhöz megsimogattatni magát, játékosai elmebeteg vadlovakként rugdalózzanak, minden mérkőzésen cirkuszoljanak, és ne jelenjen meg a csapatával a Magyar Kupa eredményhirdetésén.

Soha nem lehet a Fradiból újra komoly csapat, amíg ilyen eszelősségek és alávalóságok megtörténhetnek.

Egykor a Fradi a legsportszerűbb magyar csapat volt. Csodák csodája, akkoriban a legeredményesebb is.

Egy ideje ott tartunk, hogy visszataszító magatartásával országszerte meggyűlölteti magát. És eredmények sincsenek.

Az Üllői úton régóta nagytakarításra volna szükség.

Előzmény: Greeneagle (149450)
Greenie Creative Commons License 2005.05.12 0 0 149526

A belépője nem volt igazán meggyőző. Pont a mai napon kellett ilyen hozzászólással kezdeni. Nem volt szerencsés. Miért nem tegnap, a meccs előtt nyomott egy Hajrá Fradi-t, például. Mind1.

Ha úgy van, ahogy mondod, részemről Mea Culpa.

Előzmény: NoY (149524)
királyfurfang Creative Commons License 2005.05.12 0 0 149525

Nem marad más, csak az optimizmus és a reménykedés.

 

HAJRÁ FRADI!

Előzmény: KRIPO.67. (149518)
NoY Creative Commons License 2005.05.12 0 0 149524
"Hülyegyerek



Tavaly mikor bajnokok és kupagyőztesek voltunk miért nem toltad ide a pofád?

Szánalmas fikanick vagy. 6 hozzászólással.

Menj szépen a picsába."

Baz, nem kell basztatni a másik zöldet. A széthúzás nem vezet semmire. Csak zülleszt.
Azért nem tolta ide az arcát, mert tényleg mostanában fizetett elő. Személyesen ismerem. És nem fikanick, hanem readonly. Van elég bajunk, ne csináljunk még magunknak külön.
Más a véleménye, mint Nektek, de attól még zöld...

HAJRÁ FRADI!

Előzmény: Greenie (149467)
HORI Creative Commons License 2005.05.12 0 0 149523
1941
Előzmény: takacsi (149516)
Greenie Creative Commons License 2005.05.12 0 0 149522

Azt ne felejtsétek el, hogy innentől az elnökség döntése, ami történni fog.

 

Miután az elnökség megtekintette az ajánlatokat, jelen állás szerint úgy döntöttünk, hogy az egyik, nem európai csoporttal kezdjük meg azonnal a tárgyalásokat.

 

Sajnos nem tudok másra hivatkozni.Faszt tudja, én nem tartom autentikus forrásnak a blikket.

Szerencsére nem az én dolgom dönteni.

Nehéz, mert az "utolsó" órákban vagyunk.

Szerintem nincs más választás. A kormányok is így szereznek pénzt, hogy eladják amiből haszon van.

 

Előzmény: bode1899 (149519)
HORI Creative Commons License 2005.05.12 0 0 149521

"hogy a magyar középpályást szívesen szerződtetné például a Salzburg, amelyet állítólag a Red Bull osztrák tulajdonosa vásárol majd meg, és komolyan meg akarja erősíteni a csapatot. Az mindenesetre már biztos, hogy a világhírű energiaital lesz a csapat mezszponzora."

 

Nem tudom ki az a K.B.L., de azt hogy a Red Bull megveTTe a Salzburgot azt már hetekkel ezelőtt bejelentették.

 

Jól utánajárt a dolgoknak, nesze neked színvonalas magyar média...

Előzmény: Kcsita (149509)
bode1899 Creative Commons License 2005.05.12 0 0 149520
Bocs, ezt témyleg félreolvastam. Akkor más. Jó éjt!
Előzmény: Greenie (149517)
bode1899 Creative Commons License 2005.05.12 0 0 149519
Greeine, én csak azt mondtam, hogy ezt olvastam. Ezt majd meglátjuk. Lehet, hogy argentin :)))
De az biztos, olyannak odaadni a használati jogot, aki nem befektető, az a jövő felélése. Mert utána nem találunk senkit, aki a puszta csapatba befektet, az tutti.
Mindegy, megnézem a családot. Jó éjt, hátha felébredünk! Mert ez az egész, eredményestől, meccsestől, "befektetőstől" olyan, mint egy rémálom.
Előzmény: Greenie (149514)
KRIPO.67. Creative Commons License 2005.05.12 0 0 149518

De ha lesz egy stadionunk és egy csapatunk tartozások nélkül, akkor talán jön egy pénzes fociőrült, akinek nagymúltú club kell.

Vagy előáll egy igaz Fradista, akinek pénze van és Furulya távozása és az előbbiek miatt elérkezettnek látja az időt a nagy lépésre....

 

Még nem őrültem meg. De a Fradival kapcsolatban soha nem leszek pesszimista. Az olyan lenne, mintha az életemről mondanék le.

 

Über Alles Franzstadt !

 

 

Greenie Creative Commons License 2005.05.12 0 0 149517

Bode

 

Bocsika, de nem az hangzott el, hogy volt válogatott.

 

Annyit elárulok, hogy van közöttük olyan, aki válogatott, és jelenleg még külföldön játszik

Előzmény: bode1899 (149510)
takacsi Creative Commons License 2005.05.12 0 0 149516
A hetet németek és osztrákok körében töltöttem.
Az ide tartozó legfontosabb - általam nem ismert - információ az volt, hogy a Rapid az egyetlen osztrák csapat, amelyik német bajnok (talán 1942-ben lett bajnok!)!
Előzmény: Kcsita (149509)
Greenie Creative Commons License 2005.05.12 0 0 149515
Jobb mintha feljelentenének minket, szvsz.
Greenie Creative Commons License 2005.05.12 0 0 149514

Kár, hogy nem ti vagytok a Fradinál pozicióban. Te mit csinálnál? Most komolyan?

Beleláttok a papírokba? Akkor nyomhatnátok valami konkrét infot.

 

cég tényleg izraeli

 

Én sem örülnék neki, de biztos ez?

 

az egyik, nem európai csoporttal kezdjük meg azonnal a tárgyalásokat.

 

Honnan tudjátok, hogy izraeli? Csak azért, mert valami energiaitalt forgalmaznak és kapunk tőlük?

Előzmény: bode1899 (149505)
takacsi Creative Commons License 2005.05.12 0 0 149513
Csak a mai napot éljük túl (nincs adósságunk, mert átütemeztük...).

Ez Furulyás jelmondata.

A holnap problémái holnap jönnek.
Nem számol azzal, hogy a hibás döntések felélik a holnapot, a holnaputánt.
Szerintem ebben még a hiusága is benne van: nem alattam ment totálisan tönkre...

Igazat megvallva nem nagyon hittem, hogy tényleg ragaszkodik ahhoz, hogy a "befektető tartsa el az RT-t, a Clubot".

Valószínűleg próbálta, nem ment NEKI!
Ez nem azt jelenti, hogy másnak nem sikerülne. Neki nem sikerült.
Lemezteleníti, értéktelenné teszi a Fradit.
Még megérhetjük, hogy vendégként penderítenek ki minket - ha megmaradunk, márpedig valamilyen formában biztosan megmaradunk - otthonunkból az Üllei útról.

Ez elképesztő, hihetetlen. Bármennyire a 80-as évek végének, a 90-es évek elejének "rablásaira" hasonlít.

Mi végülis a Ferencváros vagyunk. Milliónyian...
Előzmény: bode1899 (149503)
bode1899 Creative Commons License 2005.05.12 0 0 149512
Balázs, az szinte kizárt, hogy a T-Com, mint az anyacég egy focicsapatban tulaj legyen. A Bayernben is főszponzor. Kizárólagos, egyedi, de nem több. A német részvényeseknek szerinted ezt hogy lehetne eladni? Uraim, itt az év bombaüzlete, veszünk egy magyar focicsapatot... Most, amikor túlvannak egy bazi kemény karcsúsításon, hogy mehessen osztalék a zsebekbe.
Előzmény: Kcsita (149509)
Tarkus21 Creative Commons License 2005.05.12 0 0 149511
Kedves gyerek a Thomas, az egyetlen aki minden tavaszi meccsen hajtott, de focizni sajnos nem tud. Maradjon?
Előzmény: Frankysfrank (149496)
bode1899 Creative Commons License 2005.05.12 0 0 149510
Ugye nem Lisztesről álmodozunk? Volt válogatott magyar, külföldről? Horváth Ferka max, vagy Tököli, aki egy éve alig játszott.

Még egy dolog az egyenesbe jövünkhöz. Nekem az az egyenesbe jövés, ha van egy vállalkozásom, ami ha nem is nyereséges, de legalább a költségeit kitermeli. S nem az, hogy szépen eladogatom a vállalkozás értékeit, s utána ott ülök a semmin. mert most éppen ez zajlik. Bár egy ideig egyenesben voltam. Ja.
Előzmény: Kcsita (149509)
Kcsita Creative Commons License 2005.05.12 0 0 149509

Erről bezséltem én is. Akkor miért nem velük kezdenek tárgyalni? Sok dolgot nem értek, mert nem vagyok a tázközelben, hogy értsem a dolgokat. De nekem ez lenne legnormálisabb dolog. Ugyebár erről beszélt a Fuerulyás, hogy olyan kellene, aki az ingatlan mellett a csapatott is müködtettné!
 
Mutatok vmit, igen érdekes dolgot. Nincs olyan messze, csak a szomszédnál van:
 
Lisztes mindenkit meghallgat
Bréma, május 12., 12.00 A hét elején több osztrák ajánlatot is kapott a Werder magyarja.


Néhány napot itthon töltött Lisztes Krisztián, ezalatt találkozott a Bécsben élő menedzserrel, Tomas Daniellivel. Kedden az újpesti Külvárosi kávéházban a játékosügynök vázolta, hogy a magyar középpályást szívesen szerződtetné például a Salzburg, amelyet állítólag a Red Bull osztrák tulajdonosa vásárol majd meg, és komolyan meg akarja erősíteni a csapatot. Az mindenesetre már biztos, hogy a világhírű energiaital lesz a csapat mezszponzora. gyanakkor az is tény, hogy a tavaly még a Bayern Münchenben focizó Thomas Linke már aláírt a lila-fehérekhez.
Lisztest egyébként vinné az Austria Wien és a Rapid is. Az érintett elmondta, csak beszélgetett a menedzserrel, konkrét ajánlatot nem kapott. Brémában a bajnokság után lejár a szerződése, de még a Werder vezetői sem mondtak neki semmit, talán a jövő héten már kap tőlük valamilyen ajánlatot.
- Én mindenkit meghallgatok, így volt ez Danielli úr esetében is - mondta honlapunknak Lisztes. - Most még azonban semmi biztosat nem tudok mondani. Szívesen maradnék Brémában, de ha máshonnan is hívnak, akkor azt a lehetőséget is megvizsgálom. A német és az osztrák Bundesliga között van különbség, de ha Ausztriába komoly csapat hívna, komoly célokkal, és jó játékoskerettel, akkor elgondolkoznék azon, hogy országot váltsak.
A válogatott középpályás egyébként tíz napot kihagyott, mert a bokáját fájlalta, ma azonban már együtt edz a brémaiakkal.
K. B. L.

 

Komolyan mondom, hogy jobban megnyugtatna engem, ha az anya cég a T-Mobile lenne a tulaj. Titeket, nem?

Előzmény: királyfurfang (149504)
bode1899 Creative Commons License 2005.05.12 0 0 149507
Én néha már abban bízom, hogy felébredek. Rémálom ez a tavasz. S tartok tőle, a nehezén még nem is vagyunk túl. Minden szempontból.
Előzmény: királyfurfang (149504)
bode1899 Creative Commons License 2005.05.12 0 0 149505
Greenie, én nagyjából most úgy látom, mint Takácsi, tőle függetlenül. Elolvastam, mit nyilatkoza Furulya, és azt hittem, rosszul látok. Az utolsó családi ezüst eladása folyik, méghozzá elég balfék módon. Úgy, hogy utána semmi nem marad. nem mondom, hogy ez nem értékesíthető, de csak egy befektetőnek. Ez nem az, Jani bácsi, a csodálatos eszű is elismeri.
Ha meg ráadásul a cég tényleg izraeli, az megint beteszi majd a kaput, mint VG. Nem tudom, ki ez a cég, a csodálatoson kívül talán senki se tudja, de ma több lap azt írta, ami-izraeli.
Előzmény: Greenie (149501)
királyfurfang Creative Commons License 2005.05.12 0 0 149504

Abban bízhatunk, hogy talán a bizonyos 3. befektetői csoport értékelhető ajánlatot tesz majd. Furulya szerint ők megvennék a részvényeket is.

Előzmény: bode1899 (149503)
bode1899 Creative Commons License 2005.05.12 0 0 149503

Egyetértek. Furulyás Szélkakas úr korábban kábé ezerszer elmondta, csak az jöhet, aki befektető, ergo beszáll az Rt-be. Ehhez képest most jön valaki, aki elviszi az utolsó értéknek tekinthető valamit, az ingatlanhasználatot. Mást nem tesz. Ad érte valamennyit, abból betömi Furulya a lyukakat és annyi. Mert azt ugye nem gondolja, hogy talál befektetőt utána a csapatra, amelynek már

- se marketingjoga

- se ingatlana

- se piacképes játékosa.

Egyenesbe jövünk. Ja.

Előzmény: takacsi (149499)
Törölt nick Creative Commons License 2005.05.12 0 0 149502
Nem kell, hgoy pesszimista légy ilyen téren. Ne viccelj már, a FERENCVÁROS hogyan szűnhetne meg? Ilyet legrosszabb rémálmaidban sem hihetsz el.
Előzmény: Törölt nick (149500)
Greenie Creative Commons License 2005.05.12 0 0 149501
Ismered a "befektetőket", hogy ennyire tisztába vagy a helyzettel?
Előzmény: takacsi (149499)
takacsi Creative Commons License 2005.05.12 0 0 149499
A végjáték kezdődött el.
Totálisan elszegényítette Furuja a Fradit, szükség és kényszerhelyzetet állított ismét elő. (szocialaista privatizáció)

Milyen értékei vannak egy klubnak, esetünkben a Ferencvárosnak?
1. A goodwill. A története, neve, hagyományai, népszerűsűge

Megkopóban, mivel a nézettség a legfontosbb faktorrá vált mostnában.

2. Vagyoni értékű jogai

Furulyás megszabadította ezek nagyrészétől a Fradit. Átpasszolta tisztázatlan körülmények között egy Fradiellenes milliárdosnak. Nagy kár érte a Ferencváros.

3. Vagyona.

A játékosok értéke, a területhasználati jog (vegyük ide az egyszerűség kedvéért)
Más alig van.

"Miután az elnökség megtekintette az ajánlatokat, jelen állás szerint úgy döntöttünk, hogy az egyik, nem európai csoporttal kezdjük meg azonnal a tárgyalásokat. Az ő kérésüknek megfelelően bővebb tájékoztatást nem tudok adni a csoportról, ám annyi elárulok, hogy őket az ingatlan érdekli, de feltétel, hogy vadonatúj stadiont is építsenek az Üllői útra."

Korábban kötötte Furuja az ebet a karóhoz. Csak olyan befektető jöhet, aki vállalja a stadion felépítését, a focicsapat finanszírozását és a szakosztályoknak is juttatni kell a pénzből, azaz a Club is hasznot húz belőle. Furulyás most feladta a Ferencváros fenntartását. Kilincsel a használati jogért, amit azonnal el akar adni, a kapott pénzt meg feléli. Ez vezet a véghez.


"Ha ők nem vesznek részvényt, akkor miből lesz bevétele az rt.-nek?
- A területhasználatért általuk kifizetett összeg ha nem is hosszú időre, de átmenetileg megoldaná a klub és a részvénytársaság gondjait. Ebből fedezni tudnánk az adósságokat, egy ideig rendben lenne a működés is, addig pedig volna időnk arra, hogy befektetőket keressünk, vagy olyan céget, csoportot, amely megvásárolja a részvényeket, természetesen ez utána azzal járna, hogy neki kellene működtetni a labdarúgó csapatot irányító gazdasági társaságot.

Tehát miután nincs semmink, akkor akakr arra pénzes embert keresni, amire nem talál a terület jogaival együtt sem. Vagyis értéktelen, csak kiadással járó valamit akar eldani. Miután, mindent eladott, átadott, aminek értéke van. Ilyen pénzes ember most sincs, ezután sem lesz. Mit gondol Furulyás, hogy mennyit ér a lecsupaszított, kizárólag papírt jelentő részvény? Semennyit. Már itt sem feltétel a többi szakosztály.

A most szóbanforgó befektetői csoporttal június 3-ig alá kell írni az előszerződést, különben elállnak a szerződéskötéstől. Ezért is fontos lenne minél előbb az álammal azt a megállapodást tető alá hozni, amely szerint a Ferencváros megkapja az Üllői úti sportterület vagyonkezelői jogát."

ismét revorverez szoros határidővel.. Ezt ismerjük. Mindig ez volt.

Igaza van Bode-nek:
"Őszinte beszéd Furulyától?

Namost, én ebből a következőt olvasom ki:

1. Csaba már nem sokáig edző nálunk.

2. Odaadja a területet valami tökismeretlen Európán kívüli cégnek, aki fizet valamennyit. Ebből elvegátlunk egy kicsit aztán roló le.


A marketingjogok elmentek. Eladható játékosunk nincs. Most kótyavetyéli el az utolsó értéket, az ingatlanhasználatot."
Előzmény: bode1899 (149451)
Kcsita Creative Commons License 2005.05.12 0 0 149498
Tudtátok, hogy a Tatabányai Márkus Tibor, aki vezeti a házi gólkirályt, vmint a góllövő listát, ha hiszitek, ha nem, Fradi nevelés?!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!