Keresés

Részletes keresés

Kisgonosz Creative Commons License 2003.03.06 0 0 53071
Előzmény: pipi (53070)
pipi Creative Commons License 2003.03.06 0 0 53070
Előzmény: Fatboy Slim (53068)
Fatboy Slim Creative Commons License 2003.03.06 0 0 53068
ez az amelyik az Origón volt?
köszi, h feltetted

fat

Előzmény: kristonattila (53067)
kristonattila Creative Commons License 2003.03.06 0 0 53067
- Milyen érzés a legnépszerűbb magyar klub mesterének lenni? Más az Üllői úti kispadon ülni? (Micky24)
- Természetesen nagy öröm ilyen népszerű csapat kispadján ülni, de nagy felelősséget is jelent. Ez egy olyan együttes, amelynek nagyon komoly múltja van, amit újra fel kell építeni. Éppen ezért nagyon nagy kihívás a munkám, szép feladat.
- Üdvözletem, Garami úr! Amikor a Fradihoz került, nem igazán kedveltem, de most már tudom, hogy jó szakember, akinek a Ferencvároshoz méltó szakmai tudása van! Jövőre a BL-ben meddig juthatunk? Gratulálok a keddi MK-győzelemhez! (csokutya)
- Először meg kell nyernünk természetesen a bajnokságot, sok függ attól, hogy a nyár folyamán milyen játékosokkal tudunk erősíteni.
- Mennyi esélyt lát a bajnokság megnyerésére? (Emin3m_girl)
- Véleményem szerint a nemzetközi szereplésért öt csapat fog küzdeni: az MTK, a Fradi, az Újpest, a Debrecen és a Zalaegerszeg. Miután ez volt a célkitűzésünk, szeretnénk ennek megfelelni, de természetesen szeretnénk megőrizni az első helyet.
- Mester! Szerintem ősszel a Milan ellen mindenképpen Vukmir fogja Inzaghit! (sevenside)
Úgy legyen!
- Remélem, megmutatjuk tavasszal, hogy a Fradi ilyenkor mindig erősebb, és hogy nem veheti el senki a bajnoki címet. Kérdésem az lenne, hogy mennyire fontos a kupa? (Pip)
- Természetesen a kupa is nagyon fontos. Egyébként én nem érzem ilyen egyszerűnek ezt a tavaszi elképzelést, de természetesen reménykedem. Az első öt mérkőzés nagyon sokat fog számítani a végelszámolásnál, és reménykedem, hogy a sok sérülés ellenére meg tudjuk tartani a táblázaton elfoglalt pozíciónkat.
- Mit szól csapata keddi meccséhez? Ön szerint jól játszottak játékosai a ZTE elleni Magyar Kupa-derbin? (Mono06)
- Nehéz mérkőzés volt, egy jól játszó Zalaegerszeget sikerült legyőznünk, nagy küzdelemben. A játékon még van mit javítanunk, de a győzelemért mindenki megtett mindent, a tudásának megfelelően.
- Kit szeretne ellenfélnek a kupában? A BKV Előrét? (han_zoli)
- Ez nem kívánságműsor, de leginkább annak örülnék, ha bennmaradna a BKV (ez megtörtént - a szerk.), és velük kerülnénk össze.
- Ez talán most nem időszerű (mert a Fradinak jól megy), de meddig van szerződése az Üllői úti kispadra? (JaniBp)
- Június végéig.
- Ha felkérik, ugye marad? (JaniBp)
- Ha felkérnek, majd megválaszolom. :)
- Milyen érzés a legnépszerűbb magyar klub mesterének lenni? Más az Üllői úti kispadon ülni? (Micky24)
- Természetesen nagy öröm ilyen népszerű csapat kispadján ülni, de nagy felelősséget is jelent. Ez egy olyan együttes, amelynek nagyon komoly múltja van, amit újra fel kell építeni. Éppen ezért nagyon nagy kihívás a munkám, szép feladat.
- Üdvözletem, Garami úr! Amikor a Fradihoz került, nem igazán kedveltem, de most már tudom, hogy jó szakember, akinek a Ferencvároshoz méltó szakmai tudása van! Jövőre a BL-ben meddig juthatunk? Gratulálok a keddi MK-győzelemhez! (csokutya)
- Először meg kell nyernünk természetesen a bajnokságot, sok függ attól, hogy a nyár folyamán milyen játékosokkal tudunk erősíteni.
- Mennyi esélyt lát a bajnokság megnyerésére? (Emin3m_girl)
- Véleményem szerint a nemzetközi szereplésért öt csapat fog küzdeni: az MTK, a Fradi, az Újpest, a Debrecen és a Zalaegerszeg. Miután ez volt a célkitűzésünk, szeretnénk ennek megfelelni, de természetesen szeretnénk megőrizni az első helyet.
- Mester! Szerintem ősszel a Milan ellen mindenképpen Vukmir fogja Inzaghit! (sevenside)
Úgy legyen!
- Remélem, megmutatjuk tavasszal, hogy a Fradi ilyenkor mindig erősebb, és hogy nem veheti el senki a bajnoki címet. Kérdésem az lenne, hogy mennyire fontos a kupa? (Pip)
- Természetesen a kupa is nagyon fontos. Egyébként én nem érzem ilyen egyszerűnek ezt a tavaszi elképzelést, de természetesen reménykedem. Az első öt mérkőzés nagyon sokat fog számítani a végelszámolásnál, és reménykedem, hogy a sok sérülés ellenére meg tudjuk tartani a táblázaton elfoglalt pozíciónkat.
- Mit szól csapata keddi meccséhez? Ön szerint jól játszottak játékosai a ZTE elleni Magyar Kupa-derbin? (Mono06)
- Nehéz mérkőzés volt, egy jól játszó Zalaegerszeget sikerült legyőznünk, nagy küzdelemben. A játékon még van mit javítanunk, de a győzelemért mindenki megtett mindent, a tudásának megfelelően.
- Kit szeretne ellenfélnek a kupában? A BKV Előrét? (han_zoli)
- Ez nem kívánságműsor, de leginkább annak örülnék, ha bennmaradna a BKV (ez megtörtént - a szerk.), és velük kerülnénk össze.
- Ez talán most nem időszerű (mert a Fradinak jól megy), de meddig van szerződése az Üllői úti kispadra? (JaniBp)
- Június végéig.
- Ha felkérik, ugye marad? (JaniBp)
- Ha felkérnek, majd megválaszolom. :)
Szkukalek, Kriston, Leo, Sowunmi, Vlaovic << 3/5. oldal >>

- Mester! Szkukalek valamiért gyengébben játszik mostanában. Mi lehet az oka? Tervez cserét a posztján hosszabb távon? (caine)- Most kényszerű csere lesz, mert Igor megsérült a Zalaegerszeg elleni mérkőzésen, és a szerda délelőtti orvosi diagnózis szerint két-három hétig nem léphet pályára, tehát más fog játszani helyette.- Az a Kriston, akit próbáltak "elszórni" valahova, de senkinek sem kellett, és nem igazán jó, hogy lehet kezdő? (kirilenko)- Pillanatnyilag az ő posztján a Ferencvárosban nincs jobb játékos, ezért ő játszik. Egyébként az elmúlt év folyamán nagyon sokat fejlődött.- Üdvözlöm, Mester! Felröppentek olyan hírek, miszerint a Fradi tovább akarja jövőre erősíteni a csapatot, például a kiszemeltek között van Goran Vlaovic, a Panathinaikos harmincéves csatára. Ön mit tud ehhez hozzáfűzni? (lorynemvan)- Szeretném, ha év végére kialakulna egy olyan tizenhárom, tizenöt fős alapcsapat, amelyet ha kiegészítünk néhány igazán jó játékossal, akkor a Ferencváros kétségkívül komolyabb játékerőt képviselhet. Nevezett játékossal történő kapcsolatfelvételről nem tudok.- Ön szerint ki a legjobb a csapatban? Ha lehet, posztonként mondjon egy-egy játékost. (JaniBp)- Azt gondolom, hogy minden posztnak megvan a maga követelménye, és nem lehet megjelölni ebből kifolyólag senkit a legjobbnak. Nyilván, akik játszanak, azok a keretből posztjukon a legjobbak.- Mikor lesz Thomas Sowunmi kezdő? (JaniBp)- Pillanatnyilag a keretben szerepel, ám hogy mikor kerül a kezdő csapatba, az több mindentől függ: például az ő és a versenytársai játékától.- Leo az utóbbi időben - szerintem - nem nyújtott túl jó teljesítményt. Ha jó tudom, tétmeccsen is csak a Kispestnek lőtt gólt. Miért fér még mindig be a kezdőbe? (Nekem persze nincs vele semmi bajom, sőt tőle várom a legjobban a gólt) (JaniBp)- Egy-egy érkező játékostól néha nagyon sokat várnak a szurkolók, Leótól is sokan csodákat vártak, amire a fiatal játékos egyelőre nem volt képes. Tehetséges játékosnak tartom, aki fejlődőképes, és ha nem is lőtt gólokat, de nagyrészt hasznosan játszott, ezért rendszeresen helyet kapott a kezdőcsapatban, vagy esetenként csereként jutott szóhoz. A felkészülése most jól sikerült, remélem, az idén még jobb teljesítményre lesz képes. - Ön lát még olyan játékost a magyar bajnokságban, akit leigazolna a csapatba? Ha igen, kik azok? (LORY_B)- Általában olyan játékosokat igazoltunk, akik menet közben szabaddá váltak. Természetesen vannak olyanok, akiket szívesen látnék a csapatban, például Kenesei, Böőr, vagy Zavadszky.- Nyáron milyen posztra szeretne igazi klasszist a csapatba? (Krisztian85)- Középpályást és csatárt szeretnék.- Mennyire figyeli az ifi csapatot? Van-e olyan játékos, akit esélyesnek tart arra, hogy - Gyepeshez hasonlóan - felkerüljön az első csapathoz? (JaniBp)- Az utánpótlás most elkülönülten dolgozik az FTC Kft.-től, természetesen időnként megnézem, hogy a fiatalok között milyen játékosok vannak, most az alsó korosztályokban láttam tehetséges gyerekeket.
- A Westel támogatásával nyilvánvalóan sokkal nagyobb lett a keret az igazolásokra. Miért nem történt mégis minőségi "bevásárlás?" Mert azért az újpesti focistákat ne nevezzük minőségnek... Én egy-két középszintű nemzetközi játékosra gondolok elsősorban, akik már szereztek nevet maguknak (Brahma).
- Dunaújvárosi játékosokat tudtunk igazolni, mert onnan szabadon távozhattak. Igyekeztünk magyar játékosokat igazolni, hiszen anyagilag ennyire volt lehetőségünk.
- Lehet-e mostanában tudni, hogy kb. mennyi pénzt költhet majd a csapat játékosvásárlásra a nyáron? (GERIKE_21)
- Én csak egy olyan jelzést kaptam, hogy nézzünk körül, keressünk olyan játékost, aki a csapat erősítését szolgálná, ennek az anyagi vonzatáról még nem esett szó.
- Mégis, mire volt jó ez a nagy értékű szponzori szerződés a Westellel, ha a csapatot nem erősítik belőle? (Brahma)
- A költségvetés nem edzői feladat, tudomásom szerint a Ferencvárost működtető kft. éves költségvetése 7-800 millió forint, ami nagyon sok tételből tevődik össze. Hogy pontosan mennyi jut a játékosvásárlásra, azt nem tudom.
- Miért támogasson az önkormányzat az adófizetők pénzéből egy olyan sportot, amit nem szeret mindenki? Édesanyám gyűlöli a focit, de ő is adófizető. Nem hiszem, hogy túl boldog lenne, ha az önkormányzat az ő pénzéből támogatná. Ugyanez érvényes az államra is. (janyka)
- Ez egy nagyon érdekes kérdés, mert azt gondolom, hogy kevés olyan dolog van, amit mindenki szeret, abban viszont biztos vagyok, hogy a labdarúgást nagyon sokan szeretik, és ezen az alapon természetesen azt is szeretnék, ha a gyerekeik megfelelő környezetben, szép pályán futballozhatnának, tiszta öltözőben öltözhetnének, megfelelő edzők foglalkoznának velük és nevelnék őket az egészséges életmódra. Természetesen a kirakatot, az első osztályú mérkőzéseket is sokan kedvelik, nézik élőben vagy a televízióban, és ennek természetesen vannak anyagi kihatásai. Lehet, hogy sok futballszurkoló arra nem adná a pénzét, amit az önök családja szeret.
- Hogyan sikerült a ciprusi felkészülésük? (sikikrisz)
- Összességében a sérülések miatt nem vagyok elégedett, ez nagyban befolyásolja a lehetőségeinket. Erről nem tehet senki, akik nem voltak sérültek, azok mindent megtettek a sikeres szereplés érdekében.
- A Steaua elleni meccsen nem játszhattak a válogatott játékosok. Nem lett volna szerencsésebb későbbre halasztani, vagy törölni a programból a mérkőzést, mert nekünk, erdélyi fradistáknak nem volt egy nagy élmény látni, hogy kedvenc csapatunkat kiüti a román bajnokság harmadik helyezettje (boss68)...
- A mérkőzést nem lehetett más napra tenni, de meg kell, hogy mondjam: nem ezen múlott a mérkőzés eredménye. Egy közel egálos mérkőzésen a Steaua szinte minden kapura lövéséből gól lett, mi pedig elég sok helyzetet hagytunk kihasználatlanul. Kétségtelen, hogy az ilyen eredmények nem tesznek jót a csapat hírnevének, de ez egy felkészülési mérkőzés volt.
- Ha önön múlna, hány csapatos lenne az NB I? Profi kell, hogy legyen az NB I/B? (Micky24)
- Az edzőbizottság évek óta tizenhat fős NB I-es létszámot javasol azért, hogy a nagy vidéki városokban is legyenek első osztályú csapatok. A fejlett labdarúgó országokban tizenhat-húsz csapat között vannak az első osztályú csapatok, mégpedig azért, hogy kikerüljék a rájátszást. Természetesen most sokan megkérdőjelezik a tizenhat csapatos NB I-et, amikor ilyen anyagi nehézségek vannak, de ez már egy folyamat következménye, és több helyen azért lett kisebb a támogatás, mert nem működik a városban NB I-es csapat.
- Mit szól a Dunaferr és a Siófok körül kialakult helyzethez? (sikikrisz)
- Szomorú vagyok, hogy a labdarúgás ilyen helyzetbe kerülhetett, s azt gondolom, hogy a futball, mint sportág, sokkal nagyobb megbecsülést érdemelne, hisz a sportolók ötven-hatvan százaléka űzi a labdarúgást. A bajnokságot egyébként a Dunaferrtől távozó sok játékos irreálissá teheti.
- Mit szól a közép-európai liga tervéhez és a Fradi esetleges ottani szerepléséhez? (Blazzz)
- Ez egy elég régi téma. Az UEFA koordinálja az európai csapatok bajnokságait, és bonyolítja le a kupaküzdelmeket, s ezért úgy gondolom, hogy a közeljövőben ezen nem lesz változtatás.

Ajánlat
A szakma rendezné a Tornyi-ügyet Átigazolási körkép Fórum
Hajrá Fradi!


- Mi a véleménye Tornyi Barnabás "érdekes" menesztéséről? (Micky24)
- Én azt gondolom, hogy ez egy felesleges lépés volt a Dunaújváros részéről, természetesen minden edzőt el lehet küldeni, de tisztességesen rendezni kell a szerződésben foglaltakat.
- Önnek világviszonylatban melyik csapat a kedvence és a kedvenc játékosa? (plor) - Most a Manchester, és annyi sok jó játékost láttam most a világbajnokságon, hogy nehéz közülük egyet kiemelni.
- A focin kívül más sportágak érdeklik-e, mint nézőt? (JaniBp)
- Testnevelő tanári végzettségem van, tehát szeretem a sportot, leginkább a labdajátékok érdekelnek. Ha tehetem, akkor meg is nézek egy-egy kosár-, avagy kézilabda-mérkőzést - akár élőben, akár a tévében.
Köszönöm a csapat iránti érdeklődést, és reméljük, meg tudunk felelni az elvárásoknak
elefantkillah Creative Commons License 2003.03.05 0 0 53064
sztem a fatusit azért szerette mindenki, mert a szünetben a 10 éves kölykökkel melegített, meg nyomta az idétlen cseleit, azaz csinálta a sót.
üdv
Előzmény: Kcsita (53009)
takacsi Creative Commons License 2003.03.05 0 0 53063
Sugár elvtárs komolyan beszólt!

Kötelező a Magatartási Kódex. Mindenkire.
Meglátjuk.
Ma már kevésbé hiszek abban, hogy saját érdekünkben betartjuk adott szavunk: nem lesz balhé a dózsa ellen.
Ezt is meglátjuk...

Előzmény: Törölt nick (53060)
T0mika Creative Commons License 2003.03.05 0 0 53062
Goncika: van egy tippem a kozepso vedo szemelyere...

Na ki??? Na ki???

CSAK A KRISTON!

Előzmény: Kisgonosz (53043)
T0mika Creative Commons License 2003.03.05 0 0 53061
"Kész csőd, de R.P.P. bácsi tartani fogja a szavát. ahogy hallom, T0mika máshonnan is kap söritalt..."

Jajaja ;> ha jol emlexem Kavicstol is jon majd 1 lada, Dinotol is, meg toled is.

Igaz megigertem, hogy a haz elott lesz fogyasztas, szoval lehet keszulni, itt lapvideken bulit rendezek :D

Előzmény: R.P.P. (53006)
Kcsita Creative Commons License 2003.03.05 0 0 53059
Tökinek 1+1 éves szerződése van a Fradival. Ezek szerint Töki is maradni fog a Fradiban, mert nem hallottunk semmit róla.

Magyar Kupa elődnőti résztvevői: BKV Előre, Debrecen Mtk és Mi Fradi... Lehet csmegézni..

Előzmény: bode1899 (53047)
Kcsita Creative Commons License 2003.03.05 0 0 53058
Lipcsei Péter 2005-ig hosszabbított
[2003-03-05 14:40]
Gera Zoltán után újabb sztárjátékosunk, Lipcsei Péter is 2005. június 30-ig meghosszabbította a nyáron lejáró szerződését a Ferencvárossal.
Csapatkapitányunk elmondta: többször tárgyalt Szeiler Józseffel és Várszegi Gáborral és az egyeztetések során végig érezte, hogy a klub szeretné őt megtartani, hosszú távon számít rá.
- Azt hiszem, nem kell magyaráznom senkinek, hogy mit jelent számomra a Ferencváros. A szerződésem most nyáron lejárt volna, és az elmúlt évben nyújtott teljesítményemnek köszönhetően szerencsére több ajánlatot is kaptam külföldről – mondta a középpályás. - A döntés éppen ezért nem volt könnyű, hiszen rövidtávon egyelőre többet kereshettem volna egy külföldi klubnál, de a hosszú távú céljaimnak sokkal jobban megfelelt a Ferencváros ajánlata. Többször is tárgyaltam Szeiler Józseffel, de Várszegi Gábor úrral is számos alkalommal egyeztettem, aki kíváncsi volt jövőbeni ambícióimra, és arra, hogy mi a véleményem a csapat és a Ferencváros jövőbeni lehetőségeiről.
Ezen beszélgetések alkalmával mindvégig éreztem azt, hogy a jelenlegi vezetés hosszú távon számít rám, és lehetőségem lesz arra, hogy játékos pályafutásom befejezését követően a Ferencvárosnál kamatoztassam a külföldön és itthon megszerzett tapasztalatokat. Korábban sokszor elmondtam már, hogy eddig soha nem játszottam olyan erős kerettel rendelkező Ferencvárosban, mint a mostani, és soha nem voltak ilyen optimálisak a körülmények a csapat körül. A döntésemben maximálisan motivált, hogy éreztem a felém irányuló bizalmat, és szeretetet a vezetés, a tulajdonos és természetesen a szurkolók részéről is.

Hurráá:)

Kcsita Creative Commons License 2003.03.05 0 0 53057
A Ferencvárossal együttműködő tőkeerős támogatókhoz egy újabb hazai piacvezető cég csatlakozott a Renault Baumgartner jóvoltából.
A Baumgartner cég, mely Magyarországon eddig a legtöbb Renault gépjárművet értékesítette, a saját területén ugyanolyan minőséget képvisel, mint a Ferencváros a labdarúgó pályán. A Renault Baumgartner belépésével egy olyan céggel bővül a Ferencváros partnereinek köre, amely tulajdonosa révén korábban személyesen is kötődött a klubhoz.
A Renault Baumgartner most elérkezettnek látta az időt arra, hogy cége segítségét felkínálja a komoly távlati célokat maga elé tűző ferencvárosi labdarúgásnak. Baumgartner Antalnak, a cég tulajdonosának és munkatársainak a támogatások során mindvégig az volt a célja, hogy a játékosoknak olyan feltételeket biztosítson a saját területén, ami a labdarúgókat hozzásegíti ahhoz, hogy kizárólag az eredményes sportszakmai munkával kelljen foglalkozniuk.
A nagyszabású megállapodás létrejöttében rengeteg segítséget nyújtott a Renault Hungária is. A szerződés értelmében tíz játékosunk a jövőben az év autójának választott Renault Megane-t használhatja. (2003.03.05.)

No haladunk gyerekek:))

Ki jön még:?)

Pac Creative Commons License 2003.03.05 0 0 53056

"Mer a zsírarccal mink kultúremberek vagyunk, bazdmeg!"

Láccik messzirő'....

Előzmény: Intruder1899 (53054)
pipi Creative Commons License 2003.03.05 0 0 53055
jó a büféje, azé mész, te barom:)))
Előzmény: Intruder1899 (53054)
Intruder1899 Creative Commons License 2003.03.05 0 0 53054
Én ma megyek a Radnótiba.

Mer a zsírarccal mink kultúremberek vagyunk, bazdmeg!

Előzmény: Kisgonosz (53052)
Kisgonosz Creative Commons License 2003.03.05 0 0 53052
tuti ravetodik arra a jegyre fatboy:)
Előzmény: Gonzales (Fradi) (53048)
Dugó Creative Commons License 2003.03.05 0 0 53051
Az tényleg jó lenne!
takacsi Creative Commons License 2003.03.05 0 0 53049
A www.hörcsög.hu informatív közlése egyetlen csapdát is jelent:

"megtettük a szükséges lépéseket, annak érdekében, hogy kivizsgáljuk, mi, és miért történt. A vizsgálatok ugyan még nem fejeződtek be..."

Ha befejeződnek, akkor meg kell írniuk.
Tényleg kiváncsian várom...
Sajnálatos, hogy hörcsöglyukból kell vizsgálódni, sokkal nehezebb, mint egy szárnyaló Turulmadár szemszögéből...

Előzmény: Kcsita (53044)
Gonzales (Fradi) Creative Commons License 2003.03.05 0 0 53048
Nem kell inkább egy színházjegy szombat estére?
Én nem tudok elmenni, mert valami meccs lesz az Üllőin.

G

Előzmény: Fatboy Slim (53018)
bode1899 Creative Commons License 2003.03.05 0 0 53047
Egyébként Tökölinek is lejár a szerződése a szezon végén, igaz, az övé opciós jogú. De azért arról is kellene tárgyalni, nem?
bode1899 Creative Commons License 2003.03.05 0 0 53046
Jó, ez végülis még nem azt jelenti, hogy el is megy. Azt hallottam, momentán Dragónak az egyik legalacsonyabb a jövedelme (persze nem a magyar átlagbérhez képest :)), így gondolom, többet akar ő is. Nyárig még megegyezhetnek, addig úgysem viszik.
Előzmény: Kisgonosz (53043)
Dugó Creative Commons License 2003.03.05 0 0 53045
Nem onnan lett beszerezve:)
Előzmény: Intruder1899 (52950)
Kcsita Creative Commons License 2003.03.05 0 0 53044
A Ferencváros hivatalos nyilatkozata az FTC-ZTE Magyar Kupa negyeddöntő mérkőzés után történtekkel kapcsolatban
[2003-03-05 14:05]
A tegnap esti sajnálatos történések okait természetesen mi is szeretnénk tudni, ezért megtettük a szükséges lépéseket, annak érdekében, hogy kivizsgáljuk, mi, és miért történt. A vizsgálatok ugyan még nem fejeződtek be, de ahhoz nem is kellenek vizsgálatok, hogy tudjuk: az egyre szigorúbb beléptetési rendszer, a megemelt kerítések, az újonnan felszerelt hálók, a megnövelt rendezőgárda, valamint a Liga törekvései is kevesek. Régóta tudjuk, és mondjuk, hogy az egész magyar labdarúgó társadalom, azaz a klubok, és az összes jó érzésű szurkoló érdekében a labdarúgó pályák rendjére vonatkozó világos, és végrehajtható törvények megalkotására, és betartására van szükség, ugyanúgy, mint Európa számos országában. (2003.03.05.)

Kisgonosz Creative Commons License 2003.03.05 0 0 53043
sajnalnam,ha Drago elmenne...eleg nudli lesz nelkule a vedelmunk..
Előzmény: bode1899 (53040)
JOcika Creative Commons License 2003.03.05 0 0 53042
Na és Titi? CSAKAKRISTON!!!

Hajrá Fradi!

Előzmény: bode1899 (53041)
bode1899 Creative Commons License 2003.03.05 0 0 53041
Gyorsabb vagyok (meg Bánki Dodó), mint a klubhonlap. :)))
Dragót sajnálnám...
Előzmény: bode1899 (53040)
bode1899 Creative Commons License 2003.03.05 0 0 53040
Lipcsei szerződést hosszabbított a Fradival

2003. március 5., szerda, 13:32


Szerdán pont került Lipcsei Péter ügyére. A Ferencváros csapatkapitányával december óta tárgyaltak a zöld-fehér klub vezetői nyáron lejáró szerződésének meghosszabbításáról, aminek eredményeképpen a 31 éves futballista további két évre írt alá az Üllői úton.

Lipcsei - portói és salzburgi kitérővel - immáron 13 éve a Ferencváros játékosa, s bár a télen neves, élvonalbeli portugál egyesület is invitálta, mégis úgy döntött, marad a zöldeknél.

A ferencvárosi vezetők erőfeszítése azért is tekinthető eredményesnek, mivel Lipcseinek - Dragóner Attilával együtt - nyáron lejár a szerződése, s ilyen esetekben a menedzserek és az érdeklődő klubok képviselői is azt ajánlják a labdarúgóknak, ne hosszabbítsanak, így iktatva ki az eladó egyesületeket a tranzakcióból, ezáltal pedig csak a játékosoknak kell fizetniük komolyabb összegeket.

A csapatkapitány megtartása mellett az is nagy örömet okozott a klubnál, hogy újabb támogató, a Renault Baumgartner is segíti a zöldeket a jövőben. A szurkolók pedig csütörtöktől a 100 százalék Fradi című hetilapot is a kezükbe vehetik, amely a klub összes szakosztályáról beszámol 24 oldalon.

Visszatérve a labdarúgókra, a nyáron lejáró szerződésű játékosok közül még Dragóner, Jovic és Kriston ügye lezáratlan. Közülük Dragónernek több kecsegtető külföldi ajánlata van, így elképzelhető, hogy a következő szezonra középhátvéd után kell nézniük a klub elöljáróinak. Kriston és Jovic esetében pedig zajlanak a tárgyalások, elképzelhető, hogy mindketten maradnak, ám nem kizárt az sem, hogy az utóbbi időben egyre kevesebb lehetőséghez jutó s jelenleg sérült szerb támadó a távozás mellett dönt.

Bánki József

[origo]

Intruder1899 Creative Commons License 2003.03.05 0 0 53039
Állítólag Bucinak Lőrinc a példaképe...)))
Előzmény: R.P.P. (53038)
bode1899 Creative Commons License 2003.03.05 0 0 53036
A Lalát azért sejtetted, hogy kicsoda, mi? :)))
Előzmény: R.P.P. (53033)
Intruder1899 Creative Commons License 2003.03.05 0 0 53035
Megyek.
Iszok sert. Sokat.
Mértéktelent.
Leköpöm Tokodyt.
Slájm. Arcba.
Hehe.

:-)))

Előzmény: Pac (53025)
Szméagol Creative Commons License 2003.03.05 0 0 53034
új cég... de már volt róla szó, olvass vissza
Előzmény: rapits (53029)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!