Keresés

Részletes keresés

LAF994 Creative Commons License 2023.11.23 0 0 4696

"Ez a szemüveges pali" elég sok időt áldozott az életéből Portiknak és köreinek.

Előzmény: Ronniescarry (4693)
LAF994 Creative Commons License 2023.11.23 0 0 4695

" Olyanról beszélnek és okoskodnak amiben nem éltek sem emberileg semmi módon közük sincs ráadásul nem is igazán ismerték magukat ezeket az embereket akikről beszélgetnek. "

 

Akinek nem inge, nem veszi magára!

Nem érzem magam idiótának!

Bár zene Creative Commons License 2023.11.23 0 0 4694

Tudod Mátyás királyról, Julius Caesarról meg Petőfiről is rendszerint olyan emberek szoktak beszélni, könyveket, tanulmányokat írni, akik személyesen nem ismerték őket, nem találkoztak velük és nem is éltek abban a korban. De Hitler kortársai sem nagyon élnek már, mégis vannak róla ismereteink és ezeket elsősorban nem az ő egykori barátainak az elbeszélésére alapozzuk, annak ellenére, hogy kétségkívül azok is fontos források, de önmagukban nyilvánvalóan nem alkalmazhatók. 

Előzmény: Ronniescarry (4693)
Ronniescarry Creative Commons License 2023.11.22 0 0 4693

4692  - Istenem ennyi idiótát. Olyanról beszélnek és okoskodnak amiben nem éltek sem emberileg semmi módon közük sincs ráadásul nem is igazán ismerték magukat ezeket az embereket akikről beszélgetnek. Mekk mester az állatvilágával. Ez a szemüveges pali eléggék fel van prörögve úgy fest mint valami kezdő tinédzser akire figyel az osztály még felelni kényszerül, nem tudja a leckét de mondja mondja és elvárja hogy azt gondolják  ő ért ehhez a legjobban és mindent tud. Csak mellébeszél és a neten közdobra vert évek óta fellelhető cikkeket hallomásokat szajkózza..........Kár volt még ennyi is ehhez szólni.

LAF994 Creative Commons License 2023.11.21 0 0 4692
Dr Dee Creative Commons License 2023.11.14 0 0 4691

Hát Kaiser sem egy kispályás gyerek. Az  a csoda, hogy eddig nem került vissza.

Nem úgy mint az évszázad bankrablásának hívott ,1993-as III. kerületi bankrablásra amit a Krausz Petiék követtek el. Ott nem lett meg minden pénz....Amikor Péter szabadult fél évet sem volt kint, újra be varták. 

Előzmény: LAF994 (4690)
LAF994 Creative Commons License 2023.11.14 0 0 4690

Móri ügyben úgy tudom, hogy sok dolog nyomta Kaiser Ede lelkét.

Előzmény: Eniko Szandai (4688)
LAF994 Creative Commons License 2023.11.14 0 0 4689

Én erről az ügyről, Gyárfásról, Portikról írtam, hiszen erről szól itt minden. Nem kalandozok más irányba.

Előzmény: Eniko Szandai (4688)
Eniko Szandai Creative Commons License 2023.11.13 0 0 4688

No ne viccelj, móri ügy stb., rengetegszer előzetesbe tettek valakit olyanért amit el sem követett aztán kerestek rá valamit. Csakhogy ez nem így működik. Ilyen nincs. Ha azt nem követted el majd rád verünk mást alapon.....Ezek a csúnya mellékfogások meg mások elmondása alapján ítélkezés....

LAF994 Creative Commons License 2023.11.12 0 1 4687

"nem lehetne embereket előzetesben tartani évekig, majd csak kiderül valami alapon."

 

 

Senki nincs előzetesben!!!!

Előzmény: Eniko Szandai (4684)
Eniko Szandai Creative Commons License 2023.11.12 0 0 4686

Bárki is gyilkoltatta meg Fenyőt, Gyárfás Tamás nem valószínű hogy egy szóval is mondta volna hogy ezt szeretné. Erre egy biztos mondat egy szó sem volt sehol. Lehet ez neki kedvezett az üzleti életben, de nem hinném hogy ha választhatott volna hogy valaki életét kioltva boldoguljon, más halálát kívánta volna. Mindegyikünk tesz olyan megjegyzést életében amikor valakit elásunk, a halálával viccelődünk, csakhogy ez nem jelenti azt hogy meg is akarjuk öletni, vagy ölni. Az más kérdés ha valaki azért tenné ezt, hogy utána hálát vár esetleg vagy viszonzást akár...És ez a dolog nyitja! Ugyanis a gyanusított egyelőre semmilyen tárgyat pénzt vagy szivességet nem tett afelé aki követelőzött. Nem tudok róla hogy ilyen létezne hiszen ez lehetne akkor a bizonyíték arra, hogy bűnös és szándékosan akarta volna. Nem valószínű hogy tudott erről ami készül, nem hiszem hogy másnak is pénzt adott volna ilyenért és olyan buta lett volna hogy még utána is fizet linkre. Az ember intelligenciája nagyobb mint azé a bohócé aki szerepel folyamatosan videokat tölt fel és mindenben benne van, mindent tud, mindenhol ott van és okos nagyon. Ezt a palit sokan egy hatalmas öreg bohócnak tartják.Egész életében emberekkel fotózkodott mutatkozott szerepelni akart számára ezt jelentette az a kép, amit mások túlértelmeznek.

Eniko Szandai Creative Commons License 2023.11.12 0 0 4685

Elfelejtettem a legjobb példát írni, a hatalmas káoszban és fejetlenségben egy bolti sorozatgyilkos úgy hitte, csak egyszerűen bemegy az üzletekbe és lelövi az alkalmazottakat maj elviszi a pénzt és csak ilyen egyszerű ez. A Rádaiból valami potom pénzt vitt el. Ha akkoriban nem akar kamu dumával még pénzhez jutni és nem megy be a rendőrségre okoskodni, talán lehet el sem kapják még egy jó darabig és gyilkolt volna. Számára ez egy olyasmi lehetett, azt gondolta bele zavar a nagy halak játékába és nála nincs értelem nincs indíték csak spontán kiválaszt egy kihalt üzletet és durr....Nos még hány ilyen olyan cselekmény lehetett aki úgy gondolta másnak tulajdonitják amiket tesz mert elfér mellette...?

Eniko Szandai Creative Commons License 2023.11.12 0 0 4684

Azt hiszem, emberek bemondása alapján vagy egyszerűen meséje alapján csak úgy minden más bizonyíték nélkül egy jogállamban nem lehetne embereket előzetesben tartani évekig, majd csak kiderül valami alapon. Ha még tudjukj is biztosan de nem lehet bizonyítani akkor nem büntethető, ez a jog. Ha nem így teszünk akkor ez már bürokrácia. Néhány dolgot biztosan elkövettek egyesek, de nem egyedül, rendőrök közreműködésével. Meg voltak kenve "sztár rendőrök" és mindig csak nyomoztak sosem derült ki semmi, mert így akarták. Rengeteg dolog van amit egy emberre nem kéne rákenni, és nem kéne neki tulajdonítani minden bűncselekményt. Akkoriban boldog-boldogtalan bűnözött mert úgy hitte a nagy dolgokhoz képest ő csak kicsit követ el. Így nagyon sok dolog megtörtént egy időben egy évtizedben. A fotók és ilyen marhaságok nem igazán tekintendők bizonyítékoknak. Más jogállamban országokban ezt nem teszik meg, és ezért is bírálják ezt az országot ami itt folyik, ráadásul a többi ami történt még és nem is ide tartozik az egy más fórum, de mindenki látja, tudja és nem is kérdés.Radnai, Fazekas, Szemán Józsi, A szlovák csótfai és dunaszerdahelyi bűnözők, Turek vagy Tanyi mind mind a maga érdekei szerint vall csak, úgy hogy neki minél jobb legyen. Nincs köztük egy sem aki a szintiszta igazat elmondaná mert megbánta a tetteit. Én így gondolom. És ez csak az én véleményem semmi több. Én is ember vagyok ezért tévedhetek.

LAF994 Creative Commons License 2023.11.12 0 0 4683

Az akkori válaszom, ma is így gondolom!

 

"LAF994  2022.12.06    0 0 4358

"mert kell , kellenek valakik akik elviszik a balhét."

 

Igen, de tevőlegesen részt vettek és tudták mit - és miért cserébe - csinálnak!!!! Meg voltak győződve, hogy soha nem veszik őket elő!!! De elővették. Gy. egy "hídember" a bűnözők és a legmagasabb politika között. P. meg az ami...!

 

Viszik a balhét, de meg is dolgoztak érte!!!

Előzmény: Eniko Szandai (4353)"

Előzmény: LAF994 (4682)
LAF994 Creative Commons License 2023.11.12 0 0 4682

"Eniko Szandai  2022.12.03    -1 1 4353

Hello. Azt hiszem itt az ideje tiszta vizet onteni.Volt egyszer egy part es volt par segitseg milliardos szinten amit visszaosztott az illeto aki mai nap mar nem el. Fenyo ebbe nyult bele. Nem tudta ha ezt az urget fenyegeti meg akkor olyan mintha azokat ijesztgetni akik mindenkit latnak es mindenrol tudnak szinte....nos igy all a dolog. Mindezert ezek az emberek most ahol ulnek nem tehetnek a szellel szemben tanubizonysagot...ha hallgatnak akkor is ha beszelnek akkor is rosszul jarnak. Talan ha hallgatnak akkor a jobb nekik.A szindarab amiben Gy. Es P. A foszereplo egy huzavona ami a biztositek arra hogy amig ez fennall addig elhetnek meg igy is ahogy most. Ha magukkal rantjak azokat akik a hatterben allnak ki tudja mi tortenik veluk. Jatszadozas az egesz igazi komedia. Tudtommal Gy. Egy szerencsetlen bunbaknak van itt ebben...mert kell , kellenek valakik akik elviszik a balhét. Fenyo rataposott egy aknara ami felrobbant. O lepett ra. O kereste maganak a bajt. Egy falevel mit tehet a viharral ami elsodorja? "

 

Megváltozott a véleményed? Miért?

 

 "Jatszadozas az egesz igazi komedia. Tudtommal Gy. Egy szerencsetlen bunbaknak van itt ebben...mert kell , kellenek valakik akik elviszik a balhét."

Előzmény: Eniko Szandai (4681)
Eniko Szandai Creative Commons License 2023.11.11 0 0 4681

Kuncze-Prisztás (bár én még ezt a fotót nem láttam), Magyar R.-O. Viktor, soroljuk? Ezek még semmire sem jók mint bizonyíték. Bármi folytán készülhetnek ilyenek és nem feltétlen előrelátó bűnözők miatt történik.

LAF994 Creative Commons License 2023.11.11 0 1 4680
Előzmény: LAF994 (4679)
LAF994 Creative Commons License 2023.11.11 0 1 4679

 

https://www.origo.hu/itthon/20180605-novenyi-norbert-alvilag-adocsalas-itelet.html

 

"Volt alvilági múltjáról

Növényi Norbert korábban maga mesélt arról, hogy milyen szerepet töltött be a budapesti alvilágban.
Többek között azt mondta, hogy – a 80-as évektől kezdve a sport mellett – ahogy ő fogalmaz:Portásként (vagyis kidobóemberként - a szerk.) is dolgoztam az éjszakai életben, aztán később, a 90-es években már a Hully Gully nevű diszkó társtulajdonosa voltam, ilyen tekintetben benne voltam az alvilágban"

 

1988 Riskó-Növényi a képen

Riskó nem foglalkozott alvilági figurákkal. Ja. Mi is volt a feladata?

LAF994 Creative Commons License 2023.11.11 0 1 4678

Gyárfás nem foglalkozott Portikkal....érdekes, én nem úgy tudom.

Miért vannak most együtt a vádlottak padján?

 

Riskó  H-R. Alma nagybátyja, valami köze lehet az ügyhöz, de ahhoz, hogy a lány belekeveredett 16 évesen, biztosan.

Talán véletlen egybeesés....kicsi a valószínűsége. Arató meg bizonyítottan és nyilvánosan III/III-as "Dejkó" néven ügynök. A többiek???

Valami bűzlik itt a levegőben.

Előzmény: Eniko Szandai (4677)
Eniko Szandai Creative Commons License 2023.11.11 -1 0 4677

Arató 06309408921 egy discós volt. Seres, Döher, Portik, Totka stb mind a Kőbányai bokszegyesületbe jártak. De ezek zsiványok voltak Riskó nem ezekkel foglalkozott és Gyárfás sem. A sportnak van egy másik oldala is ami tudósítható és nem bűnözőkről szól akik azért sportolnak hogy verekedhessenek és visszaélhessenek vele. Szóval Riskó nem ezt a szintet képviselte így hülyeség az egész hogy majd ő már pobt akkor ezekkel sztorizott volna. Ki az a képen a herkules? Csak nem Riskó? És aki kezet csókol akkor ő az Arató?

LAF994 Creative Commons License 2023.11.11 0 0 4676

Ja....lerágott csont.

Előzmény: Dr Dee (4675)
Dr Dee Creative Commons License 2023.11.11 -1 0 4675

Lerágott csont, hogy Portik tudatos politikai és vagy karhatalom által lett az aki. Mostmár nem kell nekik...van helyette más...

Előzmény: LAF994 (4672)
LAF994 Creative Commons License 2023.11.10 -1 0 4674

 

 

 

 

LAF994 Creative Commons License 2023.11.10 0 0 4673

A cég embereit felmentik, védik az utolsó pillanatig!!!!

Előzmény: predator188 (4671)
LAF994 Creative Commons License 2023.11.10 0 1 4672

A nemzetbiztis vonalat - hátteret - erősíti, hogy pl. Riskó Géza  és "Dejkó" ügynök Arató András 30 évig üzlettársak voltak.

Lehet valaki egy III/III-as ügynökkel szoros üzleti és baráti kapcsolatban úgy, hogy ő "szűz"? Kétlem. Főleg, hogy a közös cégüket 1991-ben alapították. 

 

Riskó kulcsfigura lehet, Gyárfás Tamást is ifjú kora óta ismeri, mi lehet Portikkal? Mióta ismeri? Riskó sporttal foglalkozott újságíróként, Portik fiatalon boxolt....a többit a fantáziánkra bízom. 

 

Szegény Alma.......!

 

predator188 Creative Commons License 2023.11.09 0 0 4671

Gyárfás szerintem bizonyos körökben akkoriban is magától értetődő lehetett, mint esetleges felbujtó, ahogy a Portikkal való kapcsolata/ismeretsége  is. Szerintem sem fogják tudni bizonyítani.

Előzmény: Dr Dee (4670)
Dr Dee Creative Commons License 2023.11.09 0 0 4670

Nem így emlékszem a törvényre...de nincs jelentősége. Öregszik persze, mindenki öregszik. Felfogják menteni, bizonyítatlanság miatt.

 

Előzmény: LAF994 (4669)
LAF994 Creative Commons License 2023.11.08 -1 0 4669

Bírósági szakban már nem számít az idő múlása. Gyárfás már nehezen bírja, igencsak öregszik. Főleg azért szeretné már az ítéletet, mert bízik a felmentésében... erősen.

Előzmény: Dr Dee (4668)
Dr Dee Creative Commons License 2023.11.08 0 0 4668

Dehogy gyengíti, támogatja. Az időmúlás mindig enyhítő körülmény.

Előzmény: LAF994 (4667)
LAF994 Creative Commons License 2023.11.08 0 0 4667

Az időhúzással Gyárfást gyengíti. Gondolom, ez a célja. Macska-egér játék Portik részéről. Eddig nagyon finoman bántak egymással a tárgyalás alatt. 

Előzmény: Dr Dee (4666)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!