Keresés

Részletes keresés

Vének Tanácsa TM Creative Commons License 2000.03.31 0 0 116
Á, értem már a taktikádat! Mint Gombóc Artúré. Ő is CSAK csokit evett...
Előzmény: Kobzoska (115)
Kobzoska Creative Commons License 2000.03.31 0 0 115
A fánkokra gondolsz?
Látom, nem érzékeled a fejlődést.
Eddig reggelire ettem mondjuk kiflit vagy pogácsát, utána viszont kívántam egy kis édest, ezért ettem rá csokit vagy túró rudit. Most viszont egybevonom a reggelit az édességgel és ezzel kalóriát spórolok. Jó, nem?
Előzmény: Szvetozár (113)
Yv Creative Commons License 2000.03.31 0 0 114
Szeretnék egy olyan boltot, ahol a jégkrémes hűtő nem a pénztár előtt van. Reggel vásárolgattam a Kaiser's-ben és véletlenül belenéztem az egyikbe:((( Uhh, milyen nehéz volt megállni, hogy ne kósoljam meg azt az új meggyes jégkrémet.. De megálltam:)))
Előzmény: Vének Tanácsa TM (110)
Szvetozár Creative Commons License 2000.03.31 0 0 113
Tudod te azt. Akarod, hogy összeollózzak dolgokat és bemásoljam? :-))
Te csak ne add az ártatlant! :-))
Előzmény: Kobzoska (109)
Vének Tanácsa TM Creative Commons License 2000.03.31 0 0 112
Még egy motiváló tényezőt találtam magamnak a bikini mellé. Ha Húsvétig jó kislány leszek, és lemegy addig 3 kg, akkor megjutalmazhatom magam Anyukám sütemémyeiből (képviselőfánk, méteres kalács). Ellenkező esetben végig kell néznem, ahogy a család gyömöszöli magába.
Előzmény: Kobzoska (111)
Kobzoska Creative Commons License 2000.03.31 0 0 111
Nagyon tudnak ezek a somlóik kedveskedni! Meg ott az egész brancs, a Néró szelet, a gesztenyés alagút meg a Bounty, szemét egy társaság.
Előzmény: Vének Tanácsa TM (110)
Vének Tanácsa TM Creative Commons License 2000.03.31 0 0 110
Amikor már meg sem veszed, az lesz az igazi! (Bár a meglévőből nem torkoskodni nagyobb erőfeszítést igényel.) Én már eljutottam odáig, hogy nyugodtan sétálgatok a csokispultnál, nézegetek és nem veszek semmit! Pedig most is, amikor megvettem a büfében a kefíremet, az a dög somlói galuska rámvigyorgott a hűtőpultból...
Előzmény: Kobzoska (104)
Kobzoska Creative Commons License 2000.03.31 0 0 109
Na, ezt most miért kaptam? Hát nem azt írtam, hogy nem ettem egy falatot se? A vásárlás csak nem bűn?!
Előzmény: Szvetozár (106)
Szvetozár Creative Commons License 2000.03.31 0 0 108
Szia Kirké!

Ez remélem csak egy jó poén volt, de ha mégsem akkor gyere ide gyakrabban, biztosan kedvet fogsz kapni egy kis evéshez.

Előzmény: Kirké (102)
Kobzoska Creative Commons License 2000.03.31 0 0 107
Köszönöm, Beny, talán lesz még nagyobb sikerélményem is.
Egy színházi élmény:
Carmen, jelenet kezdődik, eleinte félhomály. A háttérben néhány lány. Az egyikről azt gondoltam, hogy oldalt áll, aztán mikor kivilágosodott, kiderült, hogy szembe! Olyan nagyon vékony volt.
Előzmény: beny (105)
Szvetozár Creative Commons License 2000.03.31 0 0 106
Büntetőpont rendszert teljhatalmú jogkörömnél fogva eltörlöm, mert a topic menete eltért az eredeti szándékomtól, de ez így jó. Érdemileg a kialakult témához nem tudok hozzászólni, de sok sikert kívánok minden fogyókúrázónak. Aztán meg nyáron lehet hülyíteni a pasikat ezerrel. :-))))))))

Más:

Kobzoskát szigorú megróvásban részesítem, mert nem hajlandó betartani a szabályokat!!!!!

beny Creative Commons License 2000.03.31 0 0 105
Jó úton haladsz, dicséret jár neked!
Viszont Kirkének inkább egy hízókúrán kellene részt vennie, vagy csak direkt idegísítés céljából tűntette fel az adatait!
Előzmény: Kobzoska (104)
Kobzoska Creative Commons License 2000.03.31 0 0 104
Egyelőre csak ilyen eredménnyel tudok dicsekedni: Tegnap vettem egy zacskó csokis nápolyit, és egy darabot se ettem belőle.
Előzmény: beny (103)
beny Creative Commons License 2000.03.31 0 0 103
Jó poén volt!!!!!!!!!
Előzmény: Kirké (102)
Yv Creative Commons License 2000.03.30 0 0 101
Na igen..
Aztán este Apa megkért, hogy főzzek Neki kakaót. Volt otthon kifli. Vaj. Hát nem elcsábultam?:)))

(Ehhez azt is tudni kell, hogy nekem a kifli azt jeleni, hogy vajasan kakaóba mártogatva kell enni. Immmádom.. És már vagy három hónapja nem volt otthon. Most kisértésnek hozták vagy mi? A lényeg hogy, sikeresen megszegtem a diétát..)

Előzmény: aquila (99)
Vének Tanácsa TM Creative Commons License 2000.03.30 0 0 100
Az egy dolog, hogy most jöttél a pizzériából! De mennyi pizza - és főleg milyen - csúszott le? És mivel öblítetted le, valamint mi volt a desszert? (Vigyázat! Büntetőpontok!)
Előzmény: aquila (99)
aquila Creative Commons License 2000.03.30 0 0 99
Hú, ez nagyon jó! Minden órában csipegetni valamit, ezt a módszert nagyon kedvelem. Én bezzeg most jövök a pizzériából.... És szégyellem magam, de ez most már nem segít.
Előzmény: Yv (95)
Szvetozár Creative Commons License 2000.03.29 0 0 98
Kobzoska kihasználva távollétem, vétett a fogyókúra törvények ellen!!!
Előzmény: Kobzoska (70)
Szvetozár Creative Commons License 2000.03.29 0 0 97
nbb IIIII
Solt III
Előzmény: Solt (68)
platina Creative Commons License 2000.03.29 0 0 96
Nem elég diétás csokit enni, tessék sportolni.
Yv Creative Commons License 2000.03.29 0 0 95
Upsz. nem tudtam. Akkor sajnálom, hogy ilyeneket mondottam Nektek.
Na de azért a mai napi többi élelmem biztos tetszene:) Kis pohár műzli tízóraira, körte tizenegyóraira, kivi délben, saláta egykor, körte kettőkör.
:)))
Na hogy tetszik?
Előzmény: Vének Tanácsa TM (94)
Vének Tanácsa TM Creative Commons License 2000.03.29 0 0 94
Vigyázat! A diétás csoki nem kimondottan fogyókúrás édesség! (Sajnos.) Nem tartalmaz cukrot, ezért a cukorbetegek diétájába beleillik, de általában szorbittal édesítik, aminek a kalóriatartalma ugyanannyi, mint a cukoré. És a kakaóvaj is hízlal.
Előzmény: Yv (93)
Yv Creative Commons License 2000.03.29 0 0 93
Na turkáltam egyet a kukámban, ahol is megtaláltam a keresett papírt:) Még reggel került bele.
Szóval Dolly a neve, és diétás csoki. Nagyon finom.
A doki szerint cukrot nem ehetek + kenyeret, ettől nem csak gyógyulást, hanem fogyást is remélek:) Viszont csoki nélkül nem élet az élet, tehát megkóstoltam a Dollyt. Mintha kávés lenne és nem érződik a cukor hiány.
De azért ezzel is módjaval, mert 286kcal/50g.
elise Creative Commons License 2000.03.29 0 0 92
No ez nekem is motiváció. Súlyban, magasságban, korban .....egy cipőben járunk. Csak én még a 65-nél. De igyekszem!
Előzmény: Vének Tanácsa TM (90)
beny Creative Commons License 2000.03.29 0 0 91
SZerintem a fogyókúrázok is megengedhetnek magunknak este hat után egy 0%-os zsírtartalmú, natúr joghurtot! Szerintem evvel nem rontják el a kúrát!
Előzmény: Vének Tanácsa TM (90)
Vének Tanácsa TM Creative Commons License 2000.03.29 0 0 90
A cellulitisz tkp. zsírszövet, nem tudom, a fehérjének mi köze van a kialakulásához. Bár a szervezet minden tápanyagból - ami felesleges - végső soron zsírt állít elő. Az tény, hogy aki fogyózik, nem szerencsés, ha este 6 után eszik.
Előzmény: beny (89)
beny Creative Commons License 2000.03.29 0 0 89
Arról hallott valaki, hogy állítólag a délután 4 óra után fogyasztott fehérje nagy mértékben elősegíti a cellulitisz kialakulását?
Vének Tanácsa TM Creative Commons License 2000.03.29 0 0 88
Eddigi fogyókúráim alkalmával folyton mértem és számoltam, napi 900 Kcal volt a limit. Na ezt most meguntam, bár kb. már tudom, hogy mi az ami ebbe belefér. Tulajdonképpen inkább azt írom, amit NEM eszem: édesség, csoki (ez a legnehezebb, mert Gombóc Artúr egyenesági leszármazottja vagyok), zsíros, olajos dolgok, tészta. Minimális kenyérféle, sovány tejtermék, főzelékféle, sovány hús, gyümölcs, most már primőrök is lassanként. És hetente kétszer torna (1,5 óra), és gyalog járok. Ennyi.
Előzmény: beny (87)
beny Creative Commons License 2000.03.29 0 0 87
Is miket eszel? miből áll a fogyókúrád?
Előzmény: Vének Tanácsa TM (86)
Vének Tanácsa TM Creative Commons License 2000.03.29 0 0 86
Aha, éreztem én, hogy nem stimmel valami! :)
Egyébként 33 éves vagyok.
Előzmény: beny (85)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!