Keresés

Részletes keresés

arne671fili Creative Commons License 2021.04.13 0 0 6252

Fogyókúrás tabletta - https://аcaiberry900.com 15 kilót fogytam kevesebb, mint 2 hónap alatt és a kilók a mai napig nem jöttek vissza. 

Viki1988 Creative Commons License 2019.05.24 0 0 6245

Az életmódváltáson úgy látom nem sokan gondolkoznak, csak a bogyók mennek:D Pedig annyi cukrot eszünk, hogy az mellé szinte beszedhetünk akármit semmit sem fog érni. A hozzáadott cukrot kéne csökkentenünk: https://www.bulkshop.hu/cukorhelyettesitok-cukormentes-edesitoszerek#rejtett-cukrok

neftete Creative Commons License 2018.09.20 0 0 6241

Fogyókúrás tabletta - http://buygreencoffeeplus.com Megkaptam a rendelésem, mely időben érkezett, és a pirulák is tökéletesen hatnak.

Törölt nick Creative Commons License 2018.02.08 0 0 6238

Az ígért grafikon:

Törölt nick Creative Commons License 2018.02.07 0 0 6237

Letelt az első hónap. Pár szó a tapasztalatokról

Az első és legfontosabb, az már biztos hogy az új nevem az lehetne hogy kevesebb mint 110 kg. Minden reggel mértem a súlyomat, azonos körülmények között, ugyanabban a semmi ruhában. Holnap felteszem a grafikont. Ami a lényeg. Soha nem éheztem, nem szedtem semmiféle bogyót, és nem ittam csoda tápszereket sem. Amiből sok fogyott mandarin, narancs, alma és körte, jégcsap retek, füstölt disznócomb csirkemellsonka, sajt, paprika, paradicsom 81%-os étcsoki. ezekből gyakorlatilag még éjjel kettőkor is, ha felébredtem Volt egy kurvulos hétvége, baráti társaságban kolbásztöltés, és evés sok-sok pezsgővel, borral és diópálinkával meglocsolva. Ezen kívül káposztás tészta, puding édesítőszerrel, tetejére egy kis gesztenye püré vastag tejszínhabbal szóval 4 nap totál érvénytelen fogyókűra szempontból Ami még sok volt az a zöld tea édesítőszerrel és citrommal, és a lépcsőzőgépen napi 1200 lépcsőfok 200-as csoportokban kivéve 6 nap abból 3 ágyban fekve valamiféle megfázásos tünetekkel Gyógyszer a régi jól bevált kalmopirin, citromos tea, sok mézzel a köhögés ellen. Végül is nem volt szenvedés. Folytatni fogom, a minimum cél a két számjegyű súly, havi 4 kg-os fogyással. És ha lassúbb lesz az se fog fájni!

 

Csodabogyók: ha létezne egyetlen is, ami tényleg fogyaszt, akkor nem lenne a világon kövér ember.

 

Gyors fogyás sincs, viszont az ember egyetlen nap alatt képes sok folyadékot veszteni, ami csak súlycsökkenés és nem fogyás.

 

Rajta Hölgyeim és Uraim! Nyárig rengeteg idő van, sok kiló eltűnhet. Bár a hölgyek óvatosan, sok-sok sok férfi szereti a teltebb hölgyeket.

 

Ja, én jelenleg 180 magas, 62 éves, 109.2 kg súlyú férfi vagyok, irodában dolgozom

 

monkeytree Creative Commons License 2017.12.11 0 0 6236

Köszi, ezek egész jó tippek ;)

Előzmény: hopelesswonderer (6235)
hopelesswonderer Creative Commons License 2017.12.11 0 0 6235

Sziasztok!

Nos, én magam habár komoly túlsúllyal sosem küzdöttem, mindig volt rajtam egy 5-15 kg, Februárban már 16kg felesleg amit mostanra lefaragtam 2-re és az is távozóban van. Nem volt egyszerű és több éves folyamat volt. Egyrészt szerintem meg kell rá érni fejben, hogy meg legyen a kellő akarat tudás és eltökéltség. Ebben ez a cikk sokat segített nekem. Illetve, nem fogyókúrázni kell, mert az csak a yoyo effektust hozza be, hanem életmódot váltani. Lassan fokozatosan, nem kell egyik napról a másikra csak salátát enni. Én napi egy almával kezdtem aztán 1,5 év alatt pedig eljutottam oda, hogy alig eszek kenyeret, és édességet. De ha ezt holnap így be akarod vezetni nem fog menni. Itt van egy másik remek cikk ami ebben segíthet. Illetve zárásként felejtsétek el a gyors és csoda módszekereket. Az a felesleg amit sok-sok év alatt szedtél fel, nem fog eltűnni napok vagy hetek alatt, ez lehetetlen egészséges és tartós módon. Remélem tudtam segíteni ;)

fitandtech Creative Commons License 2017.09.21 0 0 6233

Ha egy kis motivációra van szükségetek, 

 

Hogy lássátok, hogy meg lehet csinálni :

 

https://www.youtube.com/watch?v=X8vO96OAx1A

moodyblues Creative Commons License 2017.08.30 0 0 6232

Sziasztok,

 

A kiindulás:

 

férfi 

173 cm magasság

91 kg súly 

44 éves kor

 

Sajnos eddig nekem sem sikerült se csodaszerekkel ,se akaraterővel lefogyni korábban. Idén áprilisban egy barátom hosszas unszolására (Ő más 4 éve jár ,most 54 éves és 100 kg) elmentem egy jól felszerelt  edzőterembe ami jelenleg havi 15000 ft-ba kerül nekem heti 3 edzéssel . Sokáig hitegettem hogy miért nem tudok menni, de a végére (ez volt április) már nem tudtam mit füllenteni és szégyelltem is magam.  Az első napon 91 kiló súllyal 3 percet tudtam futni a futópadon, az utána következő súlyzós edzés már könnyebb volt.  A kezdetektől 2 órás edzést csináltunk amiből 1 óra cardió és 1 óra erősítés. 

 

A második alkalom után nem akartam menni többet, de hívott a barátom minden edzés előtt ,hogy "ugye jössz?"  . Így telt el egy hónap heti kettő edzéssel és a mérleg nem mutatott "szinte" semmi változást.    Azután magamtól rájöttem ,hogy ha minden alkalommal 1 perccel megtoldom a futást akkor szinte észrevétlenül leszek egyre kitartóbb a futópadon. Így jutottam el 30 perc futásig 10km/óra tempóval. 

 

Amit megvontam magamtól már az indulásnál :

 

az összes nassolni való 

édességek és cukor (kivéve a kávé mert az borzasztó édesítővel)

kenyér 80%-a , a maradék 20% rozsos vagy rozs.

tejtermékek 80%-a

 

Négy és fél hónap alatt 16-17 kg-ot fogytam ( edzés után mérem és ez a két határérték ) .  Heti háromszor edzek 120-140 percet. És mai napon a ruhatáram 85%-ás örömmel dobtam ki  :-))

 

 

Ebben a témában szerintem sok mindent elmondtak már tuti tippként, de szerintem az átgondolt étkezés  és mozgás együtt + egy barát aki nem hagy "elkopni" az edzőteremből egy jó kombináció lehet bárki számára. 

 

 

Sok sikert az elhatározásotokhoz és ha valakinek kérdése lenne , nyugodtan írjon.

 

 

 

 

nepomuk Creative Commons License 2017.08.21 0 0 6231

Én ezektől hetven kilót fogytam két óra alatt, mert több fajtát is bevettem egyszerre.

Előzmény: lauttt (6229)
apets Creative Commons License 2017.08.20 0 0 6230

Nehogy beszopjátok ezt a sok idiótaságot!

Reklámozzák itt a semmitérő mérgeket, és jó nagyokat hazudnak mellé.

lauttt Creative Commons License 2016.12.20 -2 1 6229

Fogyókúrás tabletta - http://thеrmacuts.com 11 kilót fogytam kevesebb, mint 2 hónap alatt és a kilók a mai napig nem jöttek vissza.

Greenoption Creative Commons License 2015.07.25 -1 0 6228


A Reg-Enor egyedülálló magyar termék amely máj és epetisztító hatása mellett a testsúly optimalizálásban is segíthet akár fogyás akár hízás szükséges.
Csapatunkban nagyon sok orvos természetgyógyász van, aki az egészség területén akár személyre szabottan tud segíteni. Termékeink a környezetvédelem területén kiemelkedőek és pénzkereseti lehetőség programunk fantasztikus!

Az oldalt meg lehet nézni http://biocomag.ch/ vagy Romániában http://biocom-international.ro/ Regisztrációs szám mind két oldalon 102681
Nincsenek véletlenek az életben! Az emberek azért találkoznak, hogy segítsék egymás életét.
Örömmel válaszolok minden kérdésre.

Lili59 Creative Commons License 2015.03.16 -1 0 6227

Én is rengeteget küzdöttem a túlsúllyal. Mindenféle diétát kipróbáltam, de nem használt. Aztán ajánlották a Mens Mentist, ahol végre kiderítették elhízásom okát, és ennek figyelembe vételével tudtak kezelni. 27 év után most végre először jól érzem magam a bőrömben, sportolok, kirándulok! Csak ajánlani tudom! 

harmaty Creative Commons License 2014.09.07 0 0 6226
tartarus1 Creative Commons License 2014.07.19 0 0 6225

Sziasztok!
találtam egy nagyon jó videót a fogyókúrával kapcsolatban:

Minden a fogyókúráról és az elhízás okairól (videó)

A VNTV - Viva Natura Televízó adása az elhízás okairól, a fogyókúráról. Beszélgetés az egészségtelen táplálkozásról, a mozgáshiányról és az elhízás lelki eredetű problémájáról...   A VNTV YouTube csatornájára ide kattintva érhető el! Tovább »

forrás: Blog.hu

Kabai Alexis Creative Commons License 2014.06.11 0 0 6224

Sziasztok!

 

Csatlakozni szeretnék én is a fogyókúrázok csoportjába. Ma már elmondhatom, hogy kezdek (de csak kezdek) elégedett lenni magammal, a testemmel, a súlyommal. Szeretnék még kb. 5-7 kilót fogyni, most vagyok 67 kg és 168 cm.  Az eddigi súlyfelesleg leadását tornával és a hoodia kapszulával tudtam elérni. http://hoodiarendeles.com/ Most egyesek biztos megköveznének, hogy minek szedek ilyen fogyasztószereket, de nem baj. Az eredményem önmagáért beszél és bár eleinte szkeptikus voltam az egész fogyós cuccokkal kapcsolatban, nem bánom, hogy mégis hagytam magam rábeszélni és kipróbáltam. :)

 

Szóval hajrá csajok, fogyjunk együtt! :)

b.reka.d Creative Commons License 2013.12.20 0 0 6223

Kedves csoporttagok! Kérlek Titeket, hogy segítsék egy pszichológiai kutatás létrejöttét az alábbi kérdőív kitöltésével, amellyel a koffeinfogyasztás, dohányzás, evési szokások és testkép kapcsolatát vizsgáljuk. A kitöltés feltétele, hogy fogyasztasz koffeintartalmú készítményeket (pl. kávé, tea, energiaital, stb...). A kitöltés anonim módon zajlik, és mintegy 20-25 percet vesz igénybe. Előre is köszönöm a segítséget!
http://pszichdoktori.elte.hu/?q=node%2F36

Eva31771 Creative Commons License 2013.08.19 0 0 6222

Fogyókúrás tabletta - acaiberry900.hu Megkaptam a rendelésem, mely időben érkezett, és a pirulák is tökéletesen hatnak.

Bea Gy Creative Commons License 2012.11.24 0 0 6217
Törölt nick Creative Commons License 2012.10.26 0 0 6216

Sziasztok!

 

Hasonló problémával küzdöttem, mint Ti és miután sikerült megszabadulnom a túlsúlytól, utána elvégeztem az aerobik edzői tanfolyamot. Létrehoztam egy oldalt, amivel segíteni szeretnék bárkinek, akinek szüksége van rá!

 

Az oldalam rövid bemutatása:

 

Először is szeretném leírni, hogy miért is jött létre ez az oldal. Személy szerint egészen kiskoromtól kezdve, súlyproblémával küzdöttem és ebből kifolyólag rengeteg problémával kellett szembe néznem (csúfolás; nem vagyok elég jó; mért bántanak folyton stb..)
Ezek után egyszer csak elegem lett az egészből és őrült módjára elkezdtem sportolni, ami végül az életem részévé vált. Sikerült leadnom több mint 30 kilót és 2011-ben elvégeztem az aerobik edzői képzést.
Amitől az oldal ötlete megfogalmazódott, hogy akkor nagyon jó lett volna, ha van egy fórum, ahol a problémáimat el tudom mondani, tanácsokat kérni vagy csak szimplán beszélgetni olyan emberekkel, akik hasonló dologgal küzdenek.
Szeretném, ha ez az oldal lehetőséget adna a fent említett dolgokra és egy nagyon jó kis közösséget tudna kovácsolni, akik nem egymás ellen vannak, hanem egymásért!

 

Ha érdekesnek találod, kérlek, látogass el erre a facebook oldalra és lájkold:

 

https://www.facebook.com/TaposdLaposraAHasadat

 

Törölt nick Creative Commons License 2012.10.20 0 0 6215

szia,

 

eszerint az oldal szerint hogy heti 1 kg-ot fogyjak, napi 550kalóriát ehetek csak meg.

már ne is haragudj, de heti 5x edzek és 500kalória egyszerüen túl kevés, azt mondják ezer alá nem szabad menni... szerintem ebböl a szempontból nem jó ez az oldal!

természetesen ha másnak bevált, akkor bevált, de szerintem nekem ez nem fog menni.

 

Előzmény: mue (6211)
vlacko Creative Commons License 2012.10.18 0 0 6214

Szigorú diéta - csak ez segít!

mr.Baker Creative Commons License 2012.09.30 0 0 6213

Sziasztok, elég jó terméket talált a párom, 5 hét alatt lement neki 7,5 kg! Csak nőknek jó sajnos, de lehet mellette enni es rendkívül jól rendbe jött az ideg rendszere is tőle.(úgy érzi)

http://recode-fogyokura.hu/

 

Jó fogyást!

 

mue Creative Commons License 2012.09.06 0 0 6211

Találtam egy nagyon jó oldalt: kaloriabazis.hu, itt lehet vezetni az étkezést, mozgást, kiszámolja a kalóriát, tápanyageloszlást, levonja a nap mozgást, kiszámolja a kcal igényt, a fogyás ütemnek megfelelően, szóval mindent. Nézzétek meg.

Kira26 Creative Commons License 2012.07.31 0 0 6210

Sziasztok!

 

 

Nemrég elindult a kalóriaGuru.hu fogyókúra és diéta fóruma. Várunk mindenkit szeretettel, aki szívesen megosztaná sikerélményeit, tapasztalatait, véleményét,  hogy ezzel másokon segítsen vagy akár kérdezhet is másoktól.

 

 

A kalóriaGuru.hu célja a valódi és ingyenes segítségnyújtás, így talán nem bánjátok ezt, a kis reklám célzatú hozzászólást.

 

 

Üdvözlettel:

 

 

kalóriaGuru.hu

 

 

zuan Creative Commons License 2012.07.20 0 0 6209

Motiváció...hmmm sörhas (bár nem iszom sört, vagyis genetika) és babaproject. Ez így furán hangzik, de nálunk ez volt a motiváció. A páromnak azt mondta az orvos, hogy szedjen fel néhány kilót, mert a baba úgy jobban megtapad, kell egy kis zsír, egy kis plusz. A plusz felszedésével nem volt gond, viszont a baba nem jött össze, sajnos ennyi nem volt elég hozzá, így a felesleg leadásán kellett dolgoznia. Ahogy nekem is, mert én pedig azt az ukászt kaptam, hogy fogyjak egy "picit". A neten találtuk a www.fogyas-alakformalas.hu oldalt és elindult a családi fogyás alaformálás gyorsan és valóban könnyedén. A párom plusz 7 centije lement, és már rólam is esnek le a nadrágok.

A fogyás motiváció bármi lehet a lényeg az elhatározás, viszont a legjobb, ha elfogadod önmagad vagy így, vagy úgy.

Előzmény: Törölt nick (6207)
ladryenn Creative Commons License 2012.04.05 0 0 6205

Ez szerintem eléggé motiváló!:)

 

http://nenevess.blog.hu/2012/04/04/elkepeszto_atalakulas

stein81 Creative Commons License 2012.03.07 0 0 6204

Sziasztok!

 

Az alábbi oldalon van egy csomó jól bevált és kevésbé ismert fogyókúrás módszer.

Sokan leírják tapasztalataikat a különböző módszerekről, recepteket meg ilyesmit

Akit érdekel, nézze meg!

 

http://fogyokura.net76.net

 

Zoli

 

Gömbidinka Creative Commons License 2012.02.26 0 0 6203
Jó kis motiváció! ;) Érdemes megnézni. Már pont gondolkoztam,hogy mi hiányzik innen...
Előzmény: vwmarci (6202)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!