Keresés

Részletes keresés

inverz Creative Commons License 2011.07.12 0 0 4005

nagy a csönd...

 

na akkor hogy is van ez, van egyszer:

- az ingatlan tulajdonosa

- az bérbeadja a WB-nek

- az bérbeadta a 21éves vezette cégnek

- az megbízta a WB-t a biztonsági feladatokkal

- a hatóságok

    - kerületi önkori

     - fővárosi önkori

     - rendörség

     - tűzoltóság

    - antsz

     - nav (ex apeh, vpop)

    - munkaügyesek

- a szórakozni vágyó fiatalok

 

persze senki nem tehet semmiről... így jártunk... és a fiatalok minek mentek oda olyan későn... komolyan mondom ha ennek az ügynek nem lesznek mélyreható következményei akkor nincs tovább... ebben a tragikus sztoriban a korrupció, a bürokrácia minden benne van

 

és épp ezért igenis helye van a polidilin, ami nem csak arról kell hogy szóljon, hogy a nem azonos oldalon állók vitáznak és anyázzák egymást...

 

ezt addig fogom belinkelni, amíg nem kapjuk meg a válaszokat (vagy mig tehetem:)

Törölt nick Creative Commons License 2011.07.11 0 0 4004

Ühüm. Azt a tételt hallottad már, hogy ha túl sok mindent látsz egyvalamiből, az valószínűleg másvalami, és te csak azért látod annak, mert a saját személyiséged köszön így vissza? :)

 

Ha akarod, megkeresem hogy pszichológiában ezt pontosan hogy nevezik, valamelyik kivetítés fajta.

Előzmény: ámokfutár (4003)
ámokfutár Creative Commons License 2011.07.11 0 0 4003

Hidd el, nem sok köze van a valóságnak ahhoz, amit írtál. Amennyire meg tudom állapítani, komoly lelki problémákkal küzdesz. Csak azt tudom tanácsolni, hogy próbáld meg leküzdeni ezeket, akár külső segítséggel is, mert ez így nem vezet semmi jóra.

 

Nem értek a pszichológiához, de egyre gyakrabban látom, hogy emberek virtuális ellenséget választanak maguknak – öregeket, fiatalokat, gazdagokat, szegényeket, más nemzetiségűeket, stb. -, és ez megmérgezi a lelküket...

Előzmény: Törölt nick (4001)
Törölt nick Creative Commons License 2011.07.11 0 0 4002

Aki meg véletlenül értelmes gyereket nevel, az nem megy ilyen helyre. Mert nincs rá igénye, vagy kap elég pénzt rendes szórakozóhely látogatására, vagy valami.

Előzmény: Törölt nick (4001)
Törölt nick Creative Commons License 2011.07.11 0 0 4001

Nem értem, miért ekkora szenzáció ez. Szeretett fiataljaink olyan hülyék, mint a segg, emellé részegek/drogosok is voltak mint a segg, és a seggek szokása szerint sz*rtak egymásra. Ezek meg pont rossz helyen álltak. Ennyi. Felelősök a seggek, és a cuki kisfiúkból és kislányokból seggeket nevelő szülők.

 

Most pedig mindenki filozofálgasson azon, hogy ők az eljövendő világ letéteményesei, a mi jövőnk záloga, az a generáció, aki áldozatos és értelmes munkával előbbre fogja vinni a világot, és majdan eltart minket, mint nyugdíjasokat.

 

Rettegtek már? Akkor jól csináltátok.

 

És most kérem kapcsojjaki.

Előzmény: ámokfutár (4000)
ámokfutár Creative Commons License 2011.07.11 0 0 4000

Tudhatnád, hogy ebben az istenverte kis országban csak kérdések vannak... :-(((

Előzmény: inverz (3997)
Törölt nick Creative Commons License 2011.07.11 0 0 3999

És pontosan mire akarsz választ kapni? Hogy ki tehet róla?

Előzmény: inverz (3997)
inverz Creative Commons License 2011.06.27 0 0 3998

ja nem 90 hanem kb 160... hogy szalad az idő...

Előzmény: inverz (3997)
inverz Creative Commons License 2011.06.27 0 0 3997

jó rég volt... sajnos mint itt a forumon is minden csoda(sic!) három nepig tart... azért én bemásolom ujra amit kb 90 napja írtam először:

 

na akkor hogy is van ez, van egyszer:

- az ingatlan tulajdonosa

- az bérbeadja a WB-nek

- az bérbeadta a 21éves vezette cégnek

- az megbízta a WB-t a biztonsági feladatokkal

- a hatóságok

    - kerületi önkori

     - fővárosi önkori

     - rendörség

     - tűzoltóság

    - antsz

    - nav (ex apeh, vpop)

    - munkaügyesek

- a szórakozni vágyó fiatalok

 

persze senki nem tehet semmiről... így jártunk... és a fiatalok minek mentek oda olyan későn... komolyan mondom ha ennek az ügynek nem lesznek mélyreható következményei akkor nincs tovább... ebben a tragikus sztoriban a korrupció, a bürokrácia minden benne van

 

és épp ezért igenis helye van a polidilin, ami nem csak arról kell hogy szóljon, hogy a nem azonos oldalon állók vitáznak és anyázzák egymást...

 

ezt addig fogom belinkelni, amíg nem kapjuk meg a válaszokat (vagy mig tehetem:)

marcipannyuszi Creative Commons License 2011.06.27 0 0 3996
sensei47 Creative Commons License 2011.05.07 0 0 3995
Előzmény: sensei47 (3994)
sensei47 Creative Commons License 2011.05.07 0 0 3994

Folyamatosak a razziák Budapesten
2011. május 7. 08:01

  MNO - LM
A január 15-én éjjel bekövetkezett West-Balkán-tragédia után a kormány szigorú intézkedéseket léptetett életbe, de közben a szakma is szerveződni kezdett. Negyed évvel a három fiatal lány halálát okozó események után az Egyesület a Kulturált és Biztonságos Szórakoztatásért (EKBSZ) elnökét kérdeztük az „éjszakában” történt változásokról. Pálosi Boglárka nyilatkozott az MNO-nak, és arra hívta fel a figyelmet, hogy komoly gazdasági hatásai is lehetnek a „túlszabályozásnak”.

inverz Creative Commons License 2011.05.06 0 0 3993

http://www.hirtv.hu/musorok/?article_hid=84905

 

a mai célpont nagyon jól bemutatta az éjszakát... ajánlom mindenkinek...

 

Budapest underground
Non Stop kocsma kiskorúaknak, dealerek a WC-ben. Gina, a kis buta, és az elhúzott csík. SMS-riadólánc szülőknek, akcióban a hatóságok. Célpontban a fővárosi partyk és a dubstep.

inverz Creative Commons License 2011.04.28 0 0 3992

Vádat emeltek a West Balkán-tragédia ügyében

Eredetileg nyolc embert gyanúsítottak meg, négyüknek kell bíróság elé állnia. Tovább »

forrás: Index.hu

 

a cikkből kiderűl, hogy joformán semilyen előírást nem tertottek be... akkor akiknek ezt ellenőrizniük kellett volna azok is bűnrészesek... továbbá ennek fényében a kormány által hozott un. zenés-táncos rendezvény törvény felesleges...

Tombolda Creative Commons License 2011.04.22 0 0 3991

Így.

Előzmény: inverz (3990)
inverz Creative Commons License 2011.04.16 0 0 3990

negyed éve volt... sajnos mint itt a forumon is minden csoda(sic!) három nepig tart... azért én bemásolom ujra amit kb 90 napja írtam először:

 

na akkor hogy is van ez, van egyszer:

- az ingatlan tulajdonosa

- az bérbeadja a WB-nek

- az bérbeadta a 21éves vezette cégnek

- az megbízta a WB-t a biztonsági feladatokkal

- a hatóságok

    - kerületi önkori

     - fővárosi önkori

     - rendörség

     - tűzoltóság

    - antsz

    - nav (ex apeh, vpop)

    - munkaügyesek

- a szórakozni vágyó fiatalok

 

persze senki nem tehet semmiről... így jártunk... és a fiatalok minek mentek oda olyan későn... komolyan mondom ha ennek az ügynek nem lesznek mélyreható következményei akkor nincs tovább... ebben a tragikus sztoriban a korrupció, a bürokrácia minden benne van

 

és épp ezért igenis helye van a polidilin, ami nem csak arról kell hogy szóljon, hogy a nem azonos oldalon állók vitáznak és anyázzák egymást...

 

ezt addig fogom belinkelni, amíg nem kapjuk meg a válaszokat (vagy mig tehetem:)

zsuzsa Creative Commons License 2011.03.18 0 0 3989

A gyerekem meg a haverjai szerint civil ruhás rendőrök járnak szórkozóhelyekre és figyelik, kérnek-e személyit a fiataloktól ha alkoholt rendelnek.

Előzmény: inverz (3988)
inverz Creative Commons License 2011.03.18 0 0 3988
inverz Creative Commons License 2011.03.18 0 0 3987
inverz Creative Commons License 2011.03.18 0 0 3986
inverz Creative Commons License 2011.03.17 0 0 3985

na a szakma máris tiltakozik...

inverz Creative Commons License 2011.03.09 0 0 3984

Szigorú az új diszkórendelet

Kötelezők lesznek a rendszeres ellenőrzések, a rendezvényeket akár menet közben is felfüggeszthetik. Tovább »

forrás: Index.hu

 

tartok tőle, kiöntik a babát a fürdővízzel... ja és mi van a felelősökkel?????!!!

Biga Cubensis Creative Commons License 2011.03.06 0 0 3983

hogyne lenne - már van - következménye, bezárnak minden helyet, ami nem tetszik nekik.

Előzmény: inverz (3981)
inverz Creative Commons License 2011.03.06 0 0 3982

sajnos ahogy várható volt ... kezd süllyedni... kár...

inverz Creative Commons License 2011.03.01 0 0 3981

na akkor hogy is van ez, van egyszer:

- az ingatlan tulajdonosa

- az bérbeadja a WB-nek

- az bérbeadta a 21éves vezette cégnek

- az megbízta a WB-t a biztonsági feladatokkal

- a hatóságok

    - kerületi önkori

     - fővárosi önkori

     - rendörség

    - tűzoltóság

    - antsz

    - nav (ex apeh, vpop)

    - munkaügyesek

- a szórakozni vágyó fiatalok

 

persze senki nem tehet semmiről... így jártunk... és a fiatalok minek mentek oda olyan későn... komolyan mondom ha ennek az ügynek nem lesznek mélyreható következményei akkor nincs tovább... ebben a tragikus sztoriban a korrupció, a bürokrácia minden benne van

 

és épp ezért igenis helye van a polidilin, ami nem csak arról kell hogy szóljon, hogy a nem azonos oldalon állók vitáznak és anyázzák egymást...

 

ezt addig fogom belinkelni, amíg nem kapjuk meg a válaszokat (vagy mig tehetem:)

indiscriminating power Creative Commons License 2011.02.21 0 0 3980

Ha te mondod :D

Előzmény: nagyArc (3979)
nagyArc Creative Commons License 2011.02.21 0 0 3979

Itt elenyésző számú "badtrip" van leírva, sokkal inkább az, hogy mi kell a "goodtriphez", mit honnan lehet beszerezni.

 

Előzmény: indiscriminating power (3978)
indiscriminating power Creative Commons License 2011.02.21 0 0 3978

És egy részletesen leírt valódi badtrip is sokkal preventívebb, mint a "bizarr hallucinációkat, téveszméket és pszichózist okozhat".

Előzmény: zsuzsa (3976)
indiscriminating power Creative Commons License 2011.02.21 0 0 3977

Akkor jó. Azt hittem, az anatómiai tudásom vagy a szókincsem hiányos.

Előzmény: zsuzsa (3965)
zsuzsa Creative Commons License 2011.02.21 0 0 3976

Mi se nem dohányzunk, se nem kábitószerezünk, de szerintem nem amiatt kábitószerezik valaki, mert van egy ilyen tájékoztató oldal.

 

Úgy látom korrekt módon leirják a szerek veszélyeit, mellékhatásait ( szemben pl bor-, pálinkafesztiválokkal, ahol nem beszélnek az alkhoholfogyasztás veszélyeiről )

 

 

Előzmény: nagyArc (3973)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!