Keresés

Részletes keresés

kurtis Creative Commons License 2010.11.25 0 0 16

Lehet tovább tervezni Hnl-t,mert odafelé össze lehet kötni egy olcsó Iad-Sfo-val aztán meg Sfo-Hnl-el.A kettő együtt kb.55000ft-ban.Márcsak visszafeké kell tervezni akit érdekel:-)Úgyhogy nemcsak a Vie-Lhr-Sfo(stb)-Hnl játszhat,ezt a Madridos dolgot is be lehet venni a buliba akit komolyan érdekel.

cassano71 Creative Commons License 2010.11.25 0 0 15

Spanair ha jól néztem, de tényleg ennyi ami döbbenetesn olcsó. Szóval ha valaki éppen Washingtonba készül annak igen jó:-) De még annak is aki onnan valahova megy tovább. Még BUD - MAD fapaddal együtt is.

Előzmény: gambl-R (10)
kurtis Creative Commons License 2010.11.25 0 0 14

Ja igen meg is van Flight operated United Airlines

kurtis Creative Commons License 2010.11.25 0 0 13

Ja és még januárra is oké ahogy látom.

kurtis Creative Commons License 2010.11.25 0 0 11

Spanair-nek dobja ki  a kereső.Lehet valami codeshare az UA-val,de van akik ehez jobban értenek nálam.

Előzmény: gambl-R (10)
gambl-R Creative Commons License 2010.11.25 0 0 10

Iberia?

Előzmény: kurtis (9)
kurtis Creative Commons License 2010.11.25 0 0 9

Mad-Iad-Mad 70000ft alatt.Pl:Dec7-Dec14.Talán ez jó lehet ide.

Kenny___ Creative Commons License 2010.11.25 0 0 8

Frankfurttal kurvara vigyazni kell, mert horrorisztikus arak tudnak kepzodni a temaban. Multkor kellett volna pozicionalni, masfel honapra elore veve nem volt 300usd alatt jegy. Pfff!

 

Argentinaba (es ugy globalice D-Amerikaba) meg a LAN-t es meg inkabb az Iberiat erdemes sasolni, minden evben lemennek a jegyek 500 eurora, vagy akar picit ala. Tovabba februar hagyomanyosan az akcios honapuk, alkalmasint elkepeszto arakat tudnak produkalni. Alternativa Air Europan loni egy jegyet Limaba (300 eur korul mar lehet kapni, bar embertelen mak kell hozza), onnan venni egy jegyet a Husvet-szigetre 300 usd-ert, es visszafele BA-n keresztul tekerni az utat egy stopoverrel.

Előzmény: cassano71 (5)
Gregor83 Creative Commons License 2010.11.25 0 0 7

Ennek a topicnak az olvasgatasat ajanlom :) Ugy nez ki, hogy lesz, de hogy meddig birjak...

 

http://www.airliners.net/aviation-forums/general_aviation/read.main/4976941/1/#1

Előzmény: VAG (0)
gambl-R Creative Commons License 2010.11.25 0 0 6

Te az egész túrát végignetezed/topiknyitod? :)

Előzmény: mrandor (4)
cassano71 Creative Commons License 2010.11.25 0 0 5

Hát, én akartam Argentínába menni olyan egy éve, a szándék megvolt, de pont a horrorisztikus repjegyárak tántorítottak vissza akkor. Illetve nem egészen, mert volt pont egy éve talán egy elképesztő akciója az Alitaliának, igaz élt vagy 4-5 napig, Róma - Buenos Aires 140e Ft cakk-pakk. Mondjuk nagyon kötött volt mert max. kinttartózkodás 2 hét volt meg néhány időpontra lehetett csak foglalni, de még ezzel együtt is nagy vétel volt szerintem. Sőt, még BUD - FCO fapadossal együtt is nagyon megérte volna. Én akkor ezt kihagytam, akkor amúgy is más út volt a képben éppen, gondoltam majd lesz még ilyen biztos:-) Na persze. Azóta is  benézek néha Alitaliára, de 200e Ft felett vannak a jegyek. De figyelgetni kell mindenféle repjegyes oldalakat és hátha lesz még ilyesmi. Ltur.de -n pl. Frankfurt - BA 620 euro, rengeteg időpont van, 7-21 napos turnusok. Csak még ki kell menni Frankfurtba, mondjuk az legyen +20e Ft. Még így is szerintem ez most sajnos jobb árak közé tartozik.

De te akkor most BA-ban vagy és csak egy visszajegy kellene? Mert a beírásodat akár így is lehet érteni:-)

Előzmény: Törölt nick (2)
mrandor Creative Commons License 2010.11.25 0 0 4

Ugye? Igyekszik az ember.

Ide foleg Toled varom az otleteket.

A sors fintora, hogy most en nem hasznalok ekezeteket, de mentsegemre nem a sajat gepemrol irok.

Előzmény: Kenny___ (3)
Kenny___ Creative Commons License 2010.11.24 0 0 3

Milyen kellemes, rusztikus felutesu topicinditas.

Előzmény: mrandor (-)
mrandor Creative Commons License 2010.11.24 0 0 1

Elfelejtettem a topikleírásból, hogy nem ide tartozik Marokkó, Törökország, Izrael, Egyiptom és a MA Európán kívüli útjai. Ha egyetértetek.

VAG Creative Commons License 2010.11.24 0 0 0

Hosszútávú low-cost repülőjegyet csak őstermelőtől!

Bocs.

 

Csak hogy ide is vágjon valami, engem pl. igencsak érdekel, hogy a Norwegian hosszútávú szakosztályából lesz-e valami, és ha igen, meddig húzza.

Előzmény: mrandor (-)
mrandor Creative Commons License 2010.11.24 0 0 topiknyitó

0

Vita lezárva, aki akar, ide ír.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!