Keresés

Részletes keresés

_sírd ki magad a vállamon Creative Commons License 22 órája -9 0 69

ererer  11 órája    -1 0 61

Képzeld, én is akarom a békét. De kapaszkodj meg, mindenki akarja

 

 

 

Nyilván ha mindenki akarná, akkor béke lenne. Az az érdek, amely degeszre keresi magát egy ilyen háborúnál, lófaszt akar, de nem békét.

 

Aztán az se mindegy, hogyan akarja valaki azt a békét, realitás alapon, vagy Alizka csodaországában, ahol annyiból áll a béke, hogy Putyin kivonul, és máris mindent elönt a szivárvány.

Előzmény: ererer (61)
Patreides Creative Commons License 22 órája 0 1 68

"Putyin kivonná a csapatait, ha az USA a fegyvereivel együtt meg a puccsal az ukránok nyakába tett náci rezsim eltakarodna..."

 

.

Ez szóról szóra a bullshit putyini orosz propaganda.

Kíváncsi lennék, miért tolja ezt valaki ilyen erővel egy magyar fórumon.

Azon sem ártana elgondolkodni, hogy a két oldal közül arrafelé melyikük a náci.

Előzmény: Hedonista pogány (63)
nagyanyo5:0 Creative Commons License 24 órája 0 0 67

10 pontos:))))))))

Előzmény: Hedonista pogány (65)
nagyanyo5:0 Creative Commons License 24 órája 0 0 66

10 pontos:))))

Előzmény: Hedonista pogány (64)
Hedonista pogány Creative Commons License 28 órája 0 1 65

Vagyis kapituláció.

 

Hamarabb kellett vona átgondolni, hogy jó ötlet-e hagyni, hogy az USA lőteret csináljon Ukrajnából.

Az oroszok 30 éve könyörögnek, hogy nem tolja az USA a képükbe a NATO-t...

De az USA úgy itélte, hogy nyugodtan tolhatja, mert Oroszország gyenge és nem tud ellene tenni semmit...

Oroszország lenyelte hogy Kelet Európát lenyelte a NATO, lenyelte a Baltikum bekebelezését is, de amikor a küszöbére pakolta az USA a NATO-t, akkor már tenni kellett valamit...

Mert nem csak a NATO került közelebb, hanem brutális orosz ellenes retorika árasztotta el a világsajtót, az északi áramlatok el lettek szabotálva, és egy náci orosz-ellenes társaság erült Ukrajna élére, amelyik azonnal elkezdte vegzálni au orosz kissebbséget.

 

Ha nincs most "kapituláció" akkor később még szarabb pozícióból fog Ukrajna tárgyalni...

Ahogy most kinéz, Harkov és Odessza is ugrik...

 

2022 áprilisában is jobb feltételek voltak...

 

De hát a Nyugat benézte az orosz szankciókat, és belehajszolta Ukrajnát egy megnyerhetelen háborúba... Oszt így járt...

 

Lehet most nem kapitulálni, de kinek jó pár százezer hullával később kisebb Ukrajáról egyezkedni?

 

 

 

 

Előzmény: ererer (61)
Hedonista pogány Creative Commons License 28 órája 0 1 64

Szóval a világ érdeke, hogy az agresszor megtartsa az elfoglalt területeket.

 

A világnak az érdeke, hogy az USA az oroszok képébe tolja a NATO-t?

 

 

Előzmény: ererer (59)
Hedonista pogány Creative Commons License 28 órája -1 1 63

Azt nem tudom, hol keverik a szart, de ha Putyin kivonná csapatait Ukrajnából, minden békepárti álma valóra válna.

 

Putyin kivonná a csapatait, ha az USA a fegyvereivel együtt meg a puccsal az ukránok nyakába tett náci rezsim eltakarodna...

Előzmény: ererer (56)
Patreides Creative Commons License 29 órája -1 2 62

"Békemenet lesz június 1-én, mondta Orbán"

 

.

Nyilván a Margitszigeten összegyűlve, onnan vonulnak majd az orosz nagykövetség elé, hogy a békét követeljék Putyintól, azt, hogy vonja ki a tetves csapatait Ukrajnából, és fejezze be a gyilkolást és rombolást.

Nagyon szép akció, nem is számítottam ilyenre Orbántól.

Helyes. Mégis csak egy rendes ember ő.

 

ererer Creative Commons License 1 napja -1 0 61

Szar ügy, de ez a helyzet. Épp ezért mondtam, hogy az elején kellett volna az ukránoknak az amerikai súgók helyett Putyinra hallgatni.

 

Vagyis kapituláció.

Kinek ajánlja fel ezután ugyan ezt Putyin?

 

Én akarom a békét, és te nevezel háborúpártinak, aki elvárnád, hogy még több tíz-százezer ukrán(orosz) fiatalt feláldozzanak a semmiért, de mindezt egy kibebaxott fotel mélyéből, drukkerként csinálod.

Képzeld, én is akarom a békét. De kapaszkodj meg, mindenki akarja Putyin, Biden, Zelenszkij is akarja. Mindenki békepárti.

Az, hogy milyen legyen ez a béke már megoszlanak a vélemények.

Ha Putyin kivonná a csapatait Ukrajnából, nincs az az épeszű ember, aki azt gondolná, hogy utána Ukrajna megindulna katonailag Moszkva felé. Senki nem akarja Moszkvát elfoglalni. 

Szóval továbbra is az a véleményem, hogy a Békemenet leghatékonyabb célpontja Moszkva lehetne, nem a Margit-sziget.

Előzmény: _sírd ki magad a vállamon (60)
_sírd ki magad a vállamon Creative Commons License 1 napja -14 1 60

ererer  most    0 0 59

Szóval a világ érdeke, hogy az agresszor megtartsa az elfoglalt területeket.

 

Szar ügy, de ez a helyzet. Épp ezért mondtam, hogy az elején kellett volna az ukránoknak az amerikai súgók helyett Putyinra hallgatni.

 

 

ererer  most   0 0 59

Ez tipikus háborúpárti hozzáállás.

 

Ez tipikus óvoda kiscsoportos  logika.

Én akarom a békét, és te nevezel háborúpártinak, aki elvárnád, hogy még több tíz-százezer ukrán(orosz) fiatalt feláldozzanak a semmiért, de mindezt egy kibebaxott fotel mélyéből, drukkerként csinálod.

 

 

 

 

Előzmény: ererer (59)
ererer Creative Commons License 1 napja -1 0 59

"Ó" szegény Oroszország, szegény Putyin.

Szóval a világ érdeke, hogy az agresszor megtartsa az elfoglalt területeket.

Ez tipikus háborúpárti hozzáállás.

Előzmény: _sírd ki magad a vállamon (58)
_sírd ki magad a vállamon Creative Commons License 1 napja -13 1 58

ererer  most    0 0 56

Azt nem tudom, hol keverik a szart, de ha Putyin kivonná csapatait Ukrajnából, minden békepárti álma valóra válna.

 

 

Ez ebben a formában csak a legbutábbak szerint történne így. Ha Putyin ennyi áldozat után kivonná a csapatait, Oroszország káoszba fulladna, és jóval nagyobb kontrollálhatatlan balhéval kéne szembesülnie a világnak, mint a jelenlegi  orosz-ukrán háború.

Előzmény: ererer (56)
ererer Creative Commons License 1 napja -1 0 57

A külügy most informatikai védelemre gyűjt, nincs pénze Washingtoni békemenetre.

Előzmény: Never Man (55)
ererer Creative Commons License 1 napja -1 0 56

Azt nem tudom, hol keverik a szart, de ha Putyin kivonná csapatait Ukrajnából, minden békepárti álma valóra válna. Ebben csak nagyon elvetemültek kételkednek.

A Békemenet igazi hatásos célja ezért csak Moszkva lehetne, nem pedig a Margit-sziget.

Előzmény: Hedonista pogány (54)
Never Man Creative Commons License 1 napja 0 0 55

Ha fizetné a külügy én benne lennék a buliban, ott mennék a sor végén, úgyse voltam még W-ban

Előzmény: Hedonista pogány (54)
Hedonista pogány Creative Commons License 1 napja 0 1 54

A Békemenet akkor lenne igazán hatásos, ha Moszkvába menne.

 

Inkább Washingtonba.... Ott keverik a szart...

Előzmény: ererer (49)
nagyanyo5:0 Creative Commons License 2 napja -2 0 53

Jön, jön undercoverolva a "Johni nyert" effektus:))))) 

Jaka46 Creative Commons License 2 napja -1 0 52

10*

Előzmény: ererer (49)
Hedonista pogány Creative Commons License 2 napja -3 1 51

Vergődik a balliberális....

 

Sebaj...

 

A birkák szépen behúzzák a 2/3-ot, az intellektuális világítótornyok meg kötésig tocsognak a saját epehányásukban...

 

 

Patreides Creative Commons License 2 napja 0 0 50

De abban mi lenne a kötelező, álszent, sunyi attitűd?

Előzmény: ererer (49)
ererer Creative Commons License 2 napja -2 2 49

A Békemenet akkor lenne igazán hatásos, ha Moszkvába menne.

Ez minden békepárti normális embernek teljesen nyilvánvaló.

Patreides Creative Commons License 5 napja 0 1 48

Nagy Feró egy egyenes pacák, nem álszenteskedik, mint a többi. Nem egy bátor forradalmár, hanem egy túlélő megalkuvó, de őszinte.

Előzmény: pici mici a pók (47)
pici mici a pók Creative Commons License 5 napja -1 1 47

Mindig valamilyen segget kell nyalni?

Ruszki,török,Trump,kínai,türk,mongol.

 

 

 

IGEN!!!!

 

 

„BAYER zsolt Erdely: 

  • Magyarország fele, ha van egy segg valahol, odaszalad, és kinyalja.”

 

 

Nagy Feró a bejáratnál demonstráló tüntető kérdésére, hogy "Milyen Orbán seggét nyalni?" azt válaszolta: "Imádom a seggét".

Előzmény: Dózer Elek (27)
pici mici a pók Creative Commons License 5 napja -1 1 46

Emlékezzünk csak!

SCHMIDT Mária :



    "egy tisztességes helyen az ember ilyenkor lecsatolja a fegyverét, és lelövi, mint egy kutyát"

 

BAYER zsolt



        "szanaszét kell verni a civilek pofáját és taknyukon, vérükön kell őket kirángatni"

Előzmény: Patreides (44)
nagyanyo5:0 Creative Commons License 6 napja -2 0 45

Azt viszont elhallgatta az Újság, hogy a mosómedvék birtokba vették a zsíros tisztásokat és a tisztások szélén oroszláncsapdákat állítottak!!!!

Patreides Creative Commons License 6 napja 0 1 44

A háborús uszító egyedeket taknyukon-nyálukon kell húzni, ezt írta farkaskoma az erdei újságban, aki régebben még a medve lapjában írt erőteljes kommentárokat az oroszlán és bandája ellen, de időközben levedlette a régi bundáját, és újat növesztett. Csak gerincet nem sikerült még neki növeszteni, de az oroszlántól ígéretet kapott, hogy ha jól viselkedik, kap majd ő is sugárzóan szépet, izotópokkal díszítettet, természetesen gumihajlékonyságút.

Előzmény: Patreides (43)
Patreides Creative Commons License 6 napja 0 0 43

Az erdőben az oroszlán és a róka békemenetet hirdettek, mert az őzek és a nyulak egyre többször kérdezgették, biztosan jól van-e az úgy, hogy közülük naponta elfogyasztanak egy-két egyeset. Az ilyen háborús uszítást természetesen róka nem hagyhatta, meg aztán oroszlán is megneheztelt volna rá, így kénytelen volt békemenetet szervezni a háborús uszító vadállatok ellen, kifejezve mélységes elkötelezettségét a béke iránt.

nagyanyo5:0 Creative Commons License 6 napja -2 0 42

Szvsz jun.3.-a is jó lett volna, amelynél csak a 4.-e jobb, talán

Never Man Creative Commons License 6 napja 0 1 41

Szamomra nagyon kedvezo idopont a juni 1,  en magam se tudtam volna jobb idopontot ajanlani ... esetleg juni 2-t ami meg hasonloan jo

nagyanyo5:0 Creative Commons License 6 napja -2 0 40

BÉKEMENET lesz a Pártból,

Magyar választhat a párból,

Kik lesznek többen???

Hol áll majd meg????

Bp.-nek új mestre lesz:)))))

 

Előzmény: pici mici a pók (39)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!