Keresés

Részletes keresés

Frics12 Creative Commons License 1 napja -1 1 345

Na végre megérkeztek a játékosok egy hónap után a játékba!Végre elkezdenek klikkesedni!A liveban pár perce félre vonult a nyugi szobába Ádi Csaszi Vera Reni négyes fogat és elkezdték kidolgozni a taktikát a következő kiválasztásra(csórik azt hiszik hogy ma lesz vagy holnap,pedig semmi nem lesz)A lényeg hogy Ádi unja magát és magára akar pakoltatni hogy kivigye Valent,Csaszi meg megesküdött hogy utána kiviszi Kakadut!Végre történik valami,dicsértessék az úr...

Frics12 Creative Commons License 1 napja -2 1 344

Arra viszont mindenképp figyeljetek oda,hogy mindenképp nőt szavazzatok be hétvégén mert most nagyon felborult bent a nemi arány.Férfi játékosra már semmi szükség bent akármit is vergődik majd össze a két srác a beszavazó sóban!Ide most egy belevaló nagypofájú csaj kéne aki felkeverné bent a szart,mert ilyen oltári dögunalmas bandát még a faszom se látot soha.A tematikus hetek is dögunalmasak,ilyen műsor nyugodtan mehetne országos adón is nem tudom milyen alapon kényszerít előfizetésre a ratyiklub ilyen takony tartalomért amit eddig kiokádot magából ez az évad...

Frics12 Creative Commons License 1 napja -1 1 343

Hát ja,rengeteg olyan igénytelen férfi van akinek mindegy kit dug meg,az a lényeg legyen rajta luk.Meg sok férfinak kimondottan tetszenek a kövér nők amúgy,ez se gond hiszen mindenkinek szíve joga kivel fekszik össze.Viszont annyi önkontrolja lehetne az ilyennek hogy nem megyek be égetni magam ország-világ előtt.Ugyanúgy nem mentem volna be Kakadu helyében se,hogy kiröhögjön a világ mikor zuhanyzok a göthös alkatommal.Dehát sok embernek minden a pofájára fér,ezen se kell csodálkozni 11 évad után,hiszen proli-prosztó emberek voltak már bent dögivel faszmardosó Danitól kezdve szájbaköpős Renátóig...

Előzmény: holli gold (342)
holli gold Creative Commons License 1 napja -1 1 342

Dzsáda (tripla 0 karakter,egy tömény undormány)...

A gyereke apja nagyon be lehetett rugva mikor ramaszott es megreszelte  a csajt...

Előzmény: Frics12 (336)
Hantufan222 Creative Commons License 1 napja -1 0 341

Tegnap volt az első összefoglaló, ami nem volt rém unalmas. 

Csaszi a nagy alfahím bemutatta Dzsigerin a, szado-mazo alapjait. 

Bár ember legyen a talpán, aki Csicsit kikötözi. 

 

Ádi lehet lehet pár hét és rákívánkozik Csicsire valóban, addigra még nehezebb lesz kikötözni, ha továbbra is szedőkanállal eszi a nutellás kenyeret. 

 

Első etikett óra is megvolt, bár még nem volt iskolahét. 

Illik-e társaságban súgdolózni?

Csaszi szerint ezzel nincs gond, bár az ő véleménye nem mérvadó, mert aki lefingja lakótársát, az minden csak nem "etikettus":)

 

SzentValen a szenteskedéssel kb ugyanannyi szavazót nyer, mint veszít. 

Érdekes volt az öröme, mielőtt előtte elmondta neki tök mindegy ki jön vissza. 

Dorka ha ezt hallaná, akkor lehet már lefőtt volna a kávé, de egyelőre csak annyit vesz észre, hogy alfahímünk magát jobban szereti nézni a tükörben. 

 

Csicsi lézerszemei mindent látnak a sötétben Geri hatalmas kéjlécét is, bár aki látta eddig a zuhanyzós jeleneteket, annak újat nem mondott. 

 

Megtudtuk, hogy Puskásné biztosan nem költözik be, kisorsolták a lehetséges villalakókat. 

Frics12 Creative Commons License 2 napja 0 0 340

Persze hogy nincs,én is úgy értettem hogy szerinte van esélye.Vera is kint hagyja minimum 70-30-al,ez egyértelmű itt kint.De bent mást nem tud kihozni,mert tudja jól hogy esélytelen mindenki ellen.Majd azzal fog érvelni hogy együtt mentek be,hát együtt is jöjjenek ki párbajra.Mással úgyse tud Vera ellen se érvelni bármilyen szánalmasan is hangzik ez...

Előzmény: Jókai More (339)
Jókai More Creative Commons License 2 napja 0 0 339

Szerintem Vera ellen sincs esélye.

Előzmény: Frics12 (337)
Frics12 Creative Commons License 2 napja -4 1 338

Ádi szerintem is egy semmilyen csendes karakter,oltári kár hogy nem a Jázmin került be helyette,mert az a csaj tutti felkavarta volna bent a szart.TúrosCsusza szintén egy nagy 0,észre se venném ha kiesne olyan takony az a srác.Valen engem nem zavar,jót röhögök rajta mikor benyög valami vallási maszlagot.Őt nem mostanában kell kiszavazni,hanem a finálé előtt ha már annyira utáljátok.Gerinek egy szavát se értem,de jó fej szerintem nem tudom meddig jut el.Kakadu Krisztit majmolja szintén nem tudom meddig jut vele,de remélem nem nyeri meg.Zsigerinek nem tudom mi a faszért van kint tábora már mikor egy hulladék agyhalott a srác,aki ilyenért rajong az költözzön össze vele aztán tartsa el.Úgyse fog dolgozni soha a büdös életben azt mondta.Ha ő nyeri meg én eret vágok magamon vagy kizsigerelem magam.Bárkivel állna ott a fináléban,biztos ellene fogok szavazni!!!

Előzmény: Frics12 (336)
Frics12 Creative Commons License 2 napja 0 0 337

Dudát nem tudom sajnálni,egy sunyi hazug játékos.Ezer százalék hogy ő lesz a kiválasztott,és szinte biztos Verát viszi mert ő ellene van csak esélye visszamenni.Fiút nem mer vinni,mert egy gyáva szar az egész ember.Majd kb.20%-al kint marad mint a dinó körmű kopasz csaja...

Előzmény: Hantufan222 (335)
Frics12 Creative Commons License 2 napja -2 0 336

Dorka kiemelkedik ebből a női mezőnyből szerintem.

2.Reni(jó a segge,de túl csendes és sótlan)

3.Vera(0 karakter,észre se venném ha kiesne)

4.Dzsáda(tripla 0 karakter,egy tömény undormány)

 

Előzmény: Hantufan222 (335)
Hantufan222 Creative Commons License 2 napja -3 0 335

Dorka még végső esélyes is lehet. 

 

A Csaszi olyan VV9 Roli féle karakter lesz, akinek van sütnivalója, de elfogja bízni magát, mint VV Bálint. 

 

A Csicsi tábor nagyon irritáló. 

Csicsi, Geri és Valen a legerősebbnek hiszik magukat. 

 

Ádi és Vera olyan semmilyenek simán. 

 

Dorka legalább néha vicces a kis, bugyuta monológjaival a riportban:)

 

Dudut rendesen sajnálom, szegény olyan kis esetlen. 

Nem tud kiállni magáért, az ilyen pasikból lesznek a papucsdérjek. 

Noémit jobb ha elfelejti, nem hozzávaló. 

 

 

Előzmény: Frics12 (333)
exelant Creative Commons License 3 napja 0 0 334

Ja most mutatták az összefoglalóban, vállalhatatlan jelenet volt.

Előzmény: Frics12 (326)
Frics12 Creative Commons License 3 napja 0 0 333

Szerintem később Dorkával fog megint kikezdeni Dzsádané ő picsája és akkor már Dorka kimeri hozni,mert most megnőtt az önbizalma ettől a 73 gurigától.Ott is vissza fog menni Dorka ez ezer százalék...

Frics12 Creative Commons License 3 napja 0 1 332

Én Dorkára szavaztam mert jó a segge,meg szeret főzni.Sajnos így hogy Gina kiesett idejekorán,jelenleg ő a legjobb csaj bent.Dzsáda egy okádék,de sajnos még kurva sokáig bent lesz mert senki nem fogja kivinni,meg kiválasztani se fogják.Simán elgurul a zsírgombóc sajnos a Top 6-ig minimum...

Előzmény: exelant (331)
exelant Creative Commons License 3 napja 0 1 331

Én nem szavaztam, mindkét csaj hidegen hagyott. Dzsáda rohadt idegesítő.

Előzmény: Frics12 (329)
Frics12 Creative Commons License 3 napja 0 0 330

Mikrofon fejű Duda most elvan kenődve mint a bili füle,szegény pára most esett le neki hogy ő lesz a következő áldozat...

Frics12 Creative Commons License 3 napja 0 0 329

Bejött a csont papírforma még attól is nagyobb lett az olló mint amit jósoltam pár napja.73-27 az nagyon durva.Peti szépen beégett,mert lányos zavarában kétszer is azt ordította hogy Noémi nyert!Szent Valen most se hazudtolta meg a vallásba vetet hitét,mihelyt visszatért Dorka azt üvöltötte Dicsértessék az Úr!!!

dr spiler Creative Commons License 3 napja -3 1 328

dojka ment vissza

 

wilson10 Creative Commons License 3 napja -2 1 327

Ez a tegnapi összefoglaló tényleg egy rakás dögunalom volt Dzsáda idegesitő szereplésével az élen.

Frics12 Creative Commons License 4 napja -1 1 326

Ma szájkaratézott Dorka és Noémi a párbaj kapcsán egy boksz ringben teljes harci díszben.Úgy üvöltöztek egymással hogy egy szavukat se lehetet érteni.Ádi most fetreng Dzsáda hasán a nyugi szobában és kefélést játszanak a takaró alatt.Ádi jó igénytelen ha bejön neki ez zsírgaluska.Még egy galamb is lefosta tegnap Dzsádát akkora karakter a csaj...

Frics12 Creative Commons License 4 napja -1 0 325

Szerintem 70-30 vagy 65-35 lesz Dorkának.Ha ettől szorosabb lesz az meglepne...

Frics12 Creative Commons License 4 napja -1 0 324

Nem mutattak,szerintem nem szoros azért.Akkor szoktak csak mutatni mikor szoros az állás.

Előzmény: eatpraylove (321)
Frics12 Creative Commons License 4 napja 0 0 323

Mindig vasárnap van a párbaj.

Előzmény: eatpraylove (320)
Frics12 Creative Commons License 4 napja -2 1 322

Én gyülöltem a VV4-ben Alekigyó-Éva-Olivér trió,kit érdekel hogy ki mit mond.Alekigyó is bebizonyította a rajongóinak a műsor után hogy mekkora szar ember,nem véletlenül perelt vele az RTL is.Ugy emlékszem a lakást nem is kapta meg,azért hogy átpártolt a tv2-höz.Attila meg ugyanolyan szarzsák volt,csak jól megvezette a nézők többségét azért nyert.Emberileg százszor többet ért tőle Fecó,dehát esélye se volt már a roma származása miatt se.Én már ott tudtam hogy simán nyeri az az okádék mikor hatalmas százalékkal vissza ment Fecó ellen a finálé előtt.Csaba sajnos egy tuja volt,azért nem volt semmi esélye se.Tőle még a finálé is csoda volt hogy odáig eljutott.Abban a fináléban a nyerítős Seherezádénak szurkoltam bár tudtam hogy biztos bronz érmes lesz sajnos.Még ő is sokkal nagyobb karakter volt mint a későbbi győztes Vivcsó...

Előzmény: Szapszi (318)
eatpraylove Creative Commons License 4 napja -1 0 321

mutattak amúgy állást a héten?

eatpraylove Creative Commons License 4 napja -1 0 320

ma vagy holnap lesz a párbaj tudjátok?

Szapszi Creative Commons License 4 napja -1 2 319

Bevallom továbbá, még ha a málnásba is dobnak, hogy VV5 Attila sem volt a szívem csücske. Pedig Attilának még több drukkere volt, mint Alekosznak. Én a tujának kikiáltott Csabának drukkoltam, mert ő volt szimpatikus!

De nem voltam elfogult, mert bizisten emlékszem, hogy úgy köszöntem el anno a fórumon, hogy gratulálok a győztesnek, megérdemelte. 

Azonban közel tíz év távlatából sem értem, hogy Attila, aki a valóságshowban Kingával hullámzó, se veled, se nélküled kapcsolatban volt, miért Kingát vitte el az ajándék útjára Balira?!!! Annyit árultak el az útról, hogy "Kalandoztunk az esőerdőben két hétig. Egy szórakoztató,magyarul beszélő balinéz idegenvezető, egy különleges táncos mulatság, és jó kedvű helyiek között."  Sosem vállalták fel kapcsolatukat. Mindenesetre, Attiláék évada jobb volt, mint Alekoszék évada. Szerintem.

Előzmény: Frics12 (317)
Szapszi Creative Commons License 4 napja -1 2 318

A VV 4. évadáról több negatív vélemény jutott eszembe. Talán ketten feladták a játékot. A "narancsdobálós"  Zsuzsit pedig kizárták a versenyből. 

 

Bevallom, az a ritka néző voltam, aki utálta Alekoszt!  És utálok konfrontálódni, ezért nem is érdekelt különösebben az évad.

Mert szinte bűn volt  a "csudapofa,"  alsógatyóóós Alekoszt nem szeretni. Aki csak állt mindig, mint a fityfiritty, kinyomott hassal görbén, mint az egyszeregy. És pöfékelt.

A nagy barát Olivér pedig habzó szájjal beszélt helyette is. És ez a "nagyember" a győzelmével végződő finálé után két nappal!!!! már a "Szerelem a legfelsőbb szinteken - Alekosz menyasszonyt keres című műsorban/valóságshow-ban találta magát.

Olivér meg hála az Univerzumnak,  Amerika felé vette az irányt.  (10 év után hazajött. Nem hiányzott.)

Alekosznak pedig azóta is csurran-cseppen, vagy egyedül, vagy a Bunkó Éva barátnőjével akár, egy-két műsorban.

Tavaly ősszel Ördög Nóráék műsorában Mexikóban és Guatemalában járt.

( Egyébként én legalább annyira nem szerettem a VV6 Vikit (Pácz Viktória), aki lerántotta VV Simon gatyáját, és végül Simont kirakták a játékból. Pedig nagyon kíváncsi lettem volna rá!  Mint tudjuk, azóta Viki az Rtl  kreatív csapatát "erősíti." 

Előzmény: Frics12 (317)
Frics12 Creative Commons License 4 napja -1 1 317

Én VV4 Olivért is gyülőltem mint a szart.A műsorban elérte hogy kizárják az első Zsuzsát aki ilyen néven indult,azzal hogy kiprovokálta az asztalnál hogy hozzá vágjon valami gyümölcsöt(talán narancsot úgy emlékszem)aztán csontra szopta a buzi Alekosz faszát végig,majd aszisztált keményen ahhoz hogy feleséget keressen ennek az ország szégyenének!Utána persze hamar kiábrándult a buzi haverjából!Most meg amerikában szerepel filmekben az a senkiházi!Bárcsak rabolták volna el a picsába a görögök örökkre ha már annak tartja magát ez az Érdi nyomorult!Aki ilyen emberekkel tud azonosulni mint a 3 A betűs geci nyertes,azoknak azt kívánom költözzenek össze velük csak egy hétre majd megtapasztalják milyen fantasztikus emberek ők akikért megvolt halva az ország nagy része...

Előzmény: Szapszi (313)
Frics12 Creative Commons License 4 napja -1 1 316

VV2 Rita természetesen hetero volt mikor bement,csak egyszerűen Kismocsoknak akkora vonzereje volt hogy megtudta rontani szegény ártatlan kicsi Ritát pár hónapra!Ez gondolom valami fellángolás volt Rita lelkében,meg nyilván a bezártság is okozta hogy buzi lett pár hónapra!De a mostani lakókhoz képest még ők is karakterek voltak,és ez mindent elmond a erről az évadról!Renató meg Radics a VV történelem két legundorítóbb,legaljasabb karaktere volt.Hozzájuk képest Barna meg Valen ministráns kisfiúk azt kell hogy mondjam!A fekete bőrű félvérek meg még szóra se érdemesek akkora nullák volták Csoki meg a tetovált pofájú Laminált padló...

 

 

 

Előzmény: Szapszi (313)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!