Keresés

Részletes keresés

FKKMan Creative Commons License 2023.03.10 0 1 3

Sziasztok én Ausztriában, pontosabban Burgenlandban élel. Naturista felfogású 50 éves férfi vagyok.

Szeretem a természetet,a szép vidéket és mindenezt textil mentesen megélni az igazi. Naturan szeretek dolgozni, sprtolni, tévézni vagy egyszerűen pihenni. Mikor meztelen vagyok lelki-testi szabadság kerít hatalmába. egyszerűen így érzem jól magam.

ti hogy vagytok ezzel?

Ropi6910 Creative Commons License 2021.12.04 -1 0 2

Sziasztok èn Berlin mellöl.keresek

NagyRoli87 Creative Commons License 2018.12.04 0 0 1

Sziasztok!

 

Én is külhonban élek (Bázel) és errefelé keresek nudista életvitelű embereket. :)

szivesen kocsikázok is akár egy jó kis naturista etért vagy szaunázásért. :)



Törölt nick Creative Commons License 2018.09.22 -1 1 0

De akkor már egy kis felhívás. Örülnénk, ha itt indulna egy egy diskurzus, de e-mailben is lehet minket keresni. :)

 

25 éves naturista pár vagyunk. Hasonlóan, fiatal naturista párokkal leveleznénk. Címünk publikus.

 

Hangsúlyozottan nem párcsere, vagy más szexuális irányultságból, vagy "szimpátia esetén lehet bármiből"! Csak, a fiatal nudista párokkal való beszélgetés, ismerkedés, tanács kapás-adás, sztorizás, események, helyszínek kibeszélése, élmények mesélése céljából.

...és nem... ezek után sem szexuális célzatból.

 

Ami lényeg:

- Pervez fotelszatírok kerüljenek (nem vagyunk kíváncsiak az ivarszerved fényképére, és nem fogjuk véleményezni sem)

- Nem akarunk képcserét. (A valódi naturistáknak nem számít a kinézet, a többi pedig csak mellébeszélés)

- Nem akarunk személyesen találkozni sem (feltétlenül)

- ...és nem... később sem akarunk párt cserélni, vagy édes valahányast kipróbálni

 

Amit akarunk:

- Beszélgetni.

- Tényleg csak ennyit.

Törölt nick Creative Commons License 2018.09.20 -1 1 topiknyitó

Igen, ismét egy újabb nudistákat gyűjtő topic, de immáron specifikusan külhoniak számára.

 

A topic célja összegyűjteni a külhoni magyar nudistákat a könnyebb társalgál céljából, mely lehet akár élménybeszámoló, telekocsi szervezés, utazás szervezési tanácsok, stb.

 

A topicban bemutatásra kerülhetnek a külhonban esetleg előforduló naturista helyek is, hisz ez a többi topicban ritkán fordul elő.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!