Keresés

Részletes keresés

Imréné Szabó Creative Commons License 2018.04.27 0 0 3

Keressük a külföldön élő magyarokat az Apostoli Magyar Királysághoz való csatlakozás miatt,mivel visszaállitottuk jogaiba az AMK-t.  /röv./

Bővebb információk :  a   www.apostolimagyarkiralysag.info  és  a  www.szentkoronabank.hu

Várjuk a kérédéseket, javaslatokat.

 

MAGYARNAK LENNI NEM ÁLLAPOT, MAGYARNAK LENNI MAGATARTÁS !

IGAZ MAGYARNAK LENNI  RANG !

 " Ezt a rangot mindenkinek ki kell érdedmelnie nemzete melletti elkötelezettségével,

ezt bizonyitó tetteivel és az ezekhez méltó magatartásával"

 

AKI A SZENT KORONA ESZMÉT MAGÁÉNAK VALLJA CSELEKVÉSEIBEN

SZOLGÁLJHA, AZ A MAGYAR NEMZET TAGJA !

 

Várunk és hazavárunk minden magyart, bárhol él a világban !

 

"Isten áldja és óvja Magyarországot " ! 

 

 

 

_Qno_ Creative Commons License 2018.03.15 0 0 2

Kedves Topiclakók!

Láttam lentebb, hogy vannak más ír topicok is, de hátha többeket elér a segítségkérésem, ha ide is beírom:

Egy utazási problémával fordulnék a nálam tapasztaltabbakhoz. Júliusban Írországban leszünk a párommal egy hetet, aminek során vonatra szállnánk Dublin és Galway között oda-vissza. Próbálom megvenni a jegyet online (itt: http://www.irishrail.ie/fares-and-tickets/tickets-explained#type-online ) de amint kiválasztom a menetrendből az indulást és az érkezést, és megjelennek a vonatok, minden egyes vonathoz az írja ki, hogy "If this train is an InterCity service it is sold out."

 

Mivel esélytelennek látom, hogy már most minden egyes járatára eladta a vasúttársaság a jegyeket, az lenne a kérdésem, hogy mégis hogy a bánatban lehet online vonatjegyet venni előre? :) Próbáltam regisztrálni is az oldalon, de hiába írta ki a végén az oldal, hogy sikeres regisztráció, a megadott jelszóval és felhasználónévvel utána nem enged be, mondván, hogy nem létezik ilyen párosítás... :/

Ha bárki tud tehát valamilyen megoldást, azt nagyon megköszönném!

Üdv,
Qno

nyman Creative Commons License 2018.02.18 0 0 1

Felreerthetoen irtam. Maga a topiknyitas regen tortent, de tavaly volt benne aktivitas.

Előzmény: nyman (0)
nyman Creative Commons License 2018.02.18 0 0 0
Előzmény: Mployee (-)
Mployee Creative Commons License 2018.02.18 0 0 topiknyitó

Sziasztok!

 

Azért nyitottam ezt a topikot, mert Írországgal kapcsolatos témát még nem találtam itt az Index fórumon, vagy ha van is az már nagyon régi lehet.

A cél egymás segítése tapasztalatokkal, tanácsokkal és barátok keresése, hogy egyszerübbek legyenek a hétköznapok a kint élők számára.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!