Keresés

Részletes keresés

sanx79 Creative Commons License 2021.06.15 0 0 7

Sziasztok!

 

Olyan kérdésem lenne, hogy be tudom valahogy állítani, hogy manuál módban az exponáló gomb félig lenyomására állítson auto fókuszt? Has igen, hogyan? Köszi

Uncutka Creative Commons License 2019.03.07 0 0 6

Sziasztok,

DSLR gép vásárlás előtt állok, és nézegetem a felhozatalt.

Aki már használja a 77D-t tudna tanácsot adni, mire figyeljek, vagy miben kompromisszumos a gép, a kategóriatársakhoz képest?

Akku idő, obi árak, kompatibilitás, stb?

Eddig a Nikon felé kacsintgattam, de ez a modell nagyon felkeltette az érdeklődésemet.

Előre is köszi.

mindörökkécanon Creative Commons License 2018.10.22 0 0 5

Sziasztok! Nekem egy olyan hiba merült fel a 77D -ben, hogy a videóim sokkal sötétebbek miután átraktam a számítógépemre vagy a telefonomra.. Lassan egy hónapja csinálja azt hogy míg videózok, még az RGB szerint is és a fénymérő szerint is minden rendben, amint azonban áttőltöm az SD -ről a gépemre vagy bármilyen eszközre, leviszi a kontrasztot. Lehet hogy elálítottam valamit de foggalmam sincs hogy mit. Van ötletetek hogy mi lehet ez?

 

vzsozso Creative Commons License 2018.04.12 0 0 4

Bocs, a rövid linket az alábbi Youtube-videóból másoltam, ezért kéri, hogy megerősítsd a kilépést:

https://www.youtube.com/watch?v=uNYOQfh8eVc

vzsozso Creative Commons License 2018.04.12 0 1 3

Rákerestem egy kicsit a megfelelő markolatra, én a BG-1X-et találtam több helyen is 77D-re:

 

http://amzn.to/2ili5Z1

Előzmény: Gyömrő-Molnár Béla (2)
Gyömrő-Molnár Béla Creative Commons License 2018.04.11 0 0 2

Milyen portrémarkolat való a 77D vázhoz? Sok helyen hibásan a Canon BG-E18 portrémarkolatot jelzik, de az nem megy rá! Az alábbi képen baloldalt egy 760D, jobboldalt egy 77D váz alja látható:

Pedig kifejezetten azért vettem a 760D utódjának 77D vázat, hogy ne kelljen akkukat és töltőket, velük együtt markolatot cserélnem. Az akku és töltő ugyanaz, de rejtélyes okból a markolat más és annak típusa eddig rejtély. A hivatalos oldalak vagy nem említik, vagy tévesen a BG-E18 portrémarkolatot jelzik.

 

Felhívtam a Canon ügyfélszolgálatát, de nem sikerült ügyintézővel beszélnem, csak visszahívást ígértek, amit napok óta hiába várok...

Előzmény: Gyömrő-Molnár Béla (1)
Gyömrő-Molnár Béla Creative Commons License 2018.04.09 0 0 1

Ma megvettem a 77D vázamat. A módválasztó tárcsa sokkal könnyebben és lágyabban jár, a Lock kapcsoló pedig másfajta.

Az EOS Utility 2. program nem ismerte fel, ezért a 3-as verziót kellett letöltenem, ami viszont az összes Canon objektívet ismeri.

A menürendszert alaposan átrendezték, de mindent meg lehet szokni.

A legnagyobb csalódást azt okozta, hogy a 760D-hez eddig használt Canon BG-E18 markolatot nem tudom feltenni rá, mivel az LP-E17 akkumulátort 90 fokkal elfordítva lehet a vázba tenni.

Gyömrő-Molnár Béla Creative Commons License 2018.04.07 0 0 0
vzsozso Creative Commons License 2018.02.16 0 0 topiknyitó

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!