Keresés

Részletes keresés

loppie Creative Commons License 2018.03.08 0 0 5

sztem az a a legjobb, ha egyértleműen rákérdezel

BaGira-79 Creative Commons License 2018.01.27 0 0 4

Ahhoz sem kreatív, hogy írjon... 😀

Előzmény: tisztelég (3)
tisztelég Creative Commons License 2018.01.25 0 0 3

Sztem jelezd neki valahogy, ha érdeklődsz iránta... pl. kiöltözöl a kedvéért, számára látványosan prezentálod magad, stb.

Na de tessék kreatívnak lenni :)

 

BaGira-79 Creative Commons License 2018.01.13 0 1 2

Már a téma miatt sem értettem, hogy miért kell ilyenért topikot nyitni, nyugodtan elfért volna valamelyik létezőben. 

De hogy megnyitja, és rá se néz 1 napig... 

Mi pedig itt fogunk meghülyülni, hogy mi lett a folytatás, lett-e egyáltalán... José Armando megfogta Lucecita kezét, vagy mi? :-D

Előzmény: lillasz (-)
BaGira-79 Creative Commons License 2018.01.12 0 1 1

Ez így nem eldönthető. 

De én úgy érzem, hogy te szeretnél tőle valamit, ezért reméled azt, hogy az az érintés az volt, amit te szeretnél. Máskülönben nem érdekelne. 

Előzmény: lillasz (-)
Degeczi Creative Commons License 2018.01.12 0 0 0

Is. Rakjál föl képet magadról, h eldönthető legyen :)

Egyébként részemről simán előfordul felkarérintés minden szándék nélkül, pusztán mert olyan kolléganő, akivel baráti a viszonyunk, aminek ilyesmi is apró része (pláne kéréseknél)

De ez is kettőn áll: szavak nélkül, testbeszéddel is könnyen közölheted, ha ez zavar.

Előzmény: lillasz (-)
lillasz Creative Commons License 2018.01.12 0 0 topiknyitó

Sziasztok!

Általában, ha flörtölnek az emberrel, akkor az érintésnek is nagy szerepe van, de legtöbbször arról van szó, hogy finoman megérint vagy rajtad pihenteti a kezét a férfi. Szerintetek ha több ember is egy szobában van és a férfi távozáskor úgy jelzi, hogy megy, hogy párszor megpaskolja a felkarod, akkor az baráti gesztus vagy adott helyzetben ez az egyetlen módja, hogy hozzád tudjon érni, hogy ne legyen feltűnő mindenki másnak is a közeledés? Van, hogy azért paskoltok meg valakit, hogy valamilyen módon hozzá tudjátok érni, mert tetszik az illető? Köszi.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!