Keresés

Részletes keresés

Afrikaans8 Creative Commons License 2018.07.22 0 0 4

http://offline.hu/kikapcs/2016/03/kitartott-lany-elmondja-az-igazat-a-gazdag-oregurakrol/

Külföldön külön neve van az öregek által kitartott fiatal lányoknak, nem a ‘prostituált’, hanem a “Sugar Baby”, azaz a cukorbaba, az idősek pedig a “Sugar Daddy”-k, a cukorpapik. Egy 27 éves cukorbaba most a Times Magazinnak mesélt a “foglalkozásáról”. Jöjjenek a szavai:

“-Már legalább 10 cukorpapim volt. A legelső egy 40 valahány éves, skót, elvált férfi volt. Az első randinkon magasnyakú felsőt viseltem – visszafogott voltam, nem akartam egy szál seggben és csöcsben odamenni. Egyébként ezek közül a férfiak közül sokan nagyon kellemetlenül érzik magukat, és fogalmuk sincs, hogyan beszéljenek a lányokhoz. Viszont mindegyikük kedves szokott lenni!

Amit én csinálok, az nem prostítúció. Nagyon fontos, hogy mindig teljesen nyíltan megbeszéljük és közös nevezőre hozzuk a cukorpapikkal az elvárásaikat. Ugyan a legtöbben ezt a szex miatt csinálják, de a belső szabályaink szerint csak akkor fekszünk le az idősebb férfiakkal, ha egyeztettük a céljainkat.

Én a cukorbabáskodással találtam meg a szerelmemet! Ő egy 36 éves férfi, aki minden hónapban 1000 fontot (393 ezer forintot) utal nekem, én pedig gyakran találkozom vele.”

Afrikaans8 Creative Commons License 2018.01.17 0 0 3
Afrikaans8 Creative Commons License 2017.10.26 0 0 2

http://index.hu/gazdasag/2017/10/25/tobb_mint_tizezren_kerik_pinter_sandort_tiltsak_be_a_puncs.hu-t/

A kritikusok szerint a Puncs a fiatal nők prostituálódását propagálja, az oldal fenntartói pedig azzal védekeznek, hogy csak egy létező piaci igényt szolgálnak ki, és hogy attól nem lesz rosszabb, ha nyíltan beszélünk a párkapcsolatokban az anyagiak fontosságáról.



Afrikaans8 Creative Commons License 2017.09.26 0 0 1

Ha az túlzás is, a 40-es korosztály nagyon sok huszonéves lányt jobban izgat, és sokszor meg is lehet érteni. Persze az egzisztencia tudat alatt bejátszhat a képbe.

Előzmény: Törölt nick (0)
Törölt nick Creative Commons License 2017.09.26 0 0 0

Esetleg ger0nt0fília is lehet a m0tiváci0.

Előzmény: Afrikaans8 (-)
Afrikaans8 Creative Commons License 2017.09.26 0 0 topiknyitó

http://index.hu/gazdasag/2016/11/18/puncs.hu_sugar_daddy_tarskereso/

A sugar daddy és a sugar baby kifejezésekkel valószínűleg már sokan találkoztak. Értelmes magyar fordításuk nincs, de a jelenség már ősidők óta adott, és az elmúlt években a társkeresőbiznisz átalakulásával a lehetőség is meglett, hogy tömeges méreteket öltsön az idősebb, vagyonos férfiak és a fiatal, vonzó lányok egymásra találása. A párkapcsolatnak ez a formája egyesek szerint erkölcstelen és gyakorlatilag egyenlő a prostitúcióval, mások viszont csak kölcsönösen előnyös viszonyt látnak benne, amelyben a felek nem rejtik véka alá a dolog anyagi részét sem.

... az emberiség civilizált történelmének nagyobb részében két ember életének összekötése nem a vonzalomról, hanem a családok megélhetésének optimalizálásáról szólt. A romantikus, szexuális szerelem, mint a házasság alapja csak a huszadik században lett domináns (sőt, lelki, erkölcsi szempontból egyedül elfogadható) nyugaton. A sugar-kapcsolatok divatba jövésével úgy tűnik, a párkapcsolatok anyagi meghatározottsága, amit egyszer már kizártunk az ajtón, most visszamászik az ablakon, csak éppen a házasság helyett a szeretői viszony képében.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!