Keresés

Részletes keresés

polária Creative Commons License 2019.07.05 0 0 8
evy011 Creative Commons License 2019.06.01 0 0 7

Sziasztok!

A rágalmazási történetem 2004-ben kezdődött, azóta próbálom megoldani.

2001-ben, még gyerekkoromban fogszabályozó kezelésre jelentkeztem a Piaristák terén.

Elküldtek dr. Elekes Krisztinához, de közben egy telefonhívást kaptunk, ami szerint Molnár Mária nevű orvoshoz kellett mennem helyette. Kéthavonta kellett járnom kezelésre, tb támogatott ellátásra.

Gyerekkoromban az általános iskolában tönkretették idegrendszeremet azzal, hogy kéztörés miatt kényszerítettek, hogy megtanuljak másik kézzel írni, amitől 12 éves koromtól kezdve csak írásban tudtam kommunikálni. Feltételezhetően a Molnár családnak köze lehetett a bántalmazáshoz.

Amikor középiskolás lettem, a lakásunkba beköltözött egy mentálisan beteg férfi, aki megtiltotta anyámnak, hogy enni adjon nekem, ezért anyám havi 40-50 ezer Ft-ot adott nekem az ellátásomra, amit azonban ismeretlen tettes rendszeresen ellopott, ezért éheztem.

2002 novemberben a fogszabályozó orvosnak elmondása szerint ez feltűnt, és segítségképpen beutalt pszichiáterhez, ahol kivizsgálták pszichológiai tesztekkel, hogy nincs mentális betegségem.

A beutalás miatt a doktornő megismerkedett anyámmal, aki onnantól kezelésre kezdett járni a rendelőbe, lakótársunkkal Józseffel együtt. A József nevű illető éveken keresztül lakott velünk, főleg azért, hogy nyilvántartsa, hogy mikor mit csinálok, és bolti blokkjaimat be kellett mutatnom neki. József elmondása szerint küldték hozzánk a „putriba” és származásunk miatt sértegetett minket. József anyámnak azt hazudta, hogy vásárolni jár, miközben a Molnár család rendelőjébe járt és az egyik családtaggal találkozott.

Középiskolában az egyik tanárom üzengetett nekem, hogy szeretne megismerni, de télen nem volt fűtésünk, emiatt megbetegedtem. Amikor levelet írtam a tanáromnak 2003 elején, anyámnak felajánlotta a doktornő, hogy járjak természetgyógyászati kezelésre a rendelőben dolgozó bátyjához, aki politikus, költő, természetgyógyász, orvos foglalkozású, ezért a tanárommal az ismerkedés megszakadt.

Kiderült, hogy a középkorú illető főleg striciként dolgozik és többek elmondása szerint a pedofil prostitúció a fő profilja. Régebben rasszista politikusként tevékenykedett, és többen panaszkodnak róla, hogy kisebbségiek elleni bűncselekményekkel foglalja el magát.

Amikor fogszabályozó kezelésre jártam hozzájuk, Molnár doktor gyakran telefonálgatta, hogy éppen kiket utál, és ezeknek a személyeknek az „elintézését” követelte. Egyik alkalommal az egyik dolgozóról panaszkodott, aki figyelmeztetett engem, hogy kerüljem el a bűnöző, rasszista családot.

Azt is eltitkolták, hogy apámat ismerték, évtizedekig zaklatták és elmebetegségekkel rágalmazták több családtagjával együtt, kisebbségi származása miatt.

Apám úgy került kapcsolatba a családdal, hogy osztálytársa volt Mária és Molnár doktor egyik unokatestvére, akit apám elutasított, ezért bosszúból és származása miatt tönkretették. Feltételezhetően engem is főleg emiatt zaklatnak.

A doktornő és bátyja megadták a rendelő telefonszámát, és azt kérték oda írjak üzeneteket, hogy éppen mi van velem, és tanácsolták, hogy vicceket is küldjek.

2003 elején pár alkalommal jártam meditációs illetve bioenergia kezelésen. A Molnár doktornak nevezett illető három kezelés után elküldött, hogy majd valamikor folytatjuk a kezeléseket. Később kiderült, hogy Molnár doktor a kezelést meztelenül gondolta és azért küldött el, mert anyámat is elhívtam.

A kezelések után súlyos allergiám lett, amit egy régebbi fogtömésnek tulajdonítottam, így 2003 áprilisban üzenetben bejelentkeztem fogászati kezelésre, majd viccet is küldtem.

Nem válaszoltak, kérdésemre letagadták, hogy olvasták az üzeneteimet, ezért 2003 májusban személyesen jelentkeztem kezelésre, és egy rezidens orvoshoz adtak időpontot.

Helyette Molnár doktor kezelt, aki később elmondta, hogy spermás kézzel nyúlkált a számba.

Az egyik férfi beteget simogatta. Az üzenetemre, ami szerint éjjel szeretnék vele találkozni, azt mondta hogy olyankor már otthon van, de viccesnek tartotta.

A rendelőben az egyik dolgozó tanácsolta, hogy szakítsam meg a Molnár családdal a kapcsolatot, ártó, gonosz embereknek nevezte őket. Egy orvosként dolgozó fiatal férfinek is ugyanez volt a véleménye.

Később ezeket a dolgozókat kirúgták, de következő dolgozóiknak is ugyanez volt a véleménye.

Párszor hallottam Molnár Mária és bátyja beszélgetését, amikor leharcolt prostinak és beteg k*rvának neveztek és azon viccelődtek, hogy elhiszem, hogy segíteni akarnak, amikor csak kihasználnak.

Molnár doktor a kezelés után a testvérével üzent nekem, hogy „randizni szeretne velem”, majd még abban a hónapban eltűnt. Mária kérte, hogy járjak a rendelőbe gyakran, mert nagyon örülnek nekem.

Párszor jártam náluk és ajándékot is vittem. Viszont amikor a rendelőben ültem, azt beszélgette ismerőseivel, hogy elege van belőlem, mert mindig b*sztatom.

Mária elmondása szerint Molnár doktor októberig elutazott. Időnként láttam, hogy követett az utcán, tehát már itt ellentmondásos volt az elmondásuk.

A középiskolai osztálytársaim, akik gyakran beszélgettek egy általuk Sancikának nevezett fogorvos végzettségű striciről, aki pedofiloknak küldi el őket, megemlítettek egy férfit, akit szerintük ez a Sancika tönkre akar tenni. Azért, hogy segítsek az illetőn, kikerestem címét és 2003 nyáron beszélni próbáltam vele. Később kiderült, hogy az illető látásból már ismert, tetszettem neki, ezért Molnár doktor próbált eltávolítani tőle.

2003 nyáron Mária összeismertetett Zsuzsával, a doktor volt barátnőjével, aki elmondta, hogy a család elmondása szerint közös jövőt tervezek a doktorral, amin nagyon csodálkoztam, de azt is elmondta, hogy megkérték, hogy nyilvánítson elmebeteggé. Mária hozzátette, hogy a doktor még mindig együtt van Zsuzsával.

Egy szakközépiskolában kezdtem tanulni és gyakorlati munkahelyem lett.

2003 szeptember elején Molnár doktor felbukkant a rendelőben, Mária pedig eltűnt.

Párszor behívott a rendelő melletti házba beszélgetni, amikor azzal jött elő, hogy szerinte vonzódom hozzá. Megfenyegetett, hogy nagyon megver, mert az apám szeretne lenni és nevelni.

Egyik reggel kocsival követett a munkahelyemre. Másik esetben a boltba követett, ugyanúgy ahogy nyáron járkált utánam. Ezeket az eseteket letagadta, illetve még engem vont felelősségre, hogy miért járkálok ott ahol ő.

Egyik nap délután elhívott találkozni, de csak késő este került elő, addig én a rendelő előtt ültem az utcán. Akkor elmondta, hogy többet nem akar velem találkozni és elmondása szerint egy nőhöz kellett mennie.

Pár nappal később ismét követett a boltba, ahol elmondta, hogy ha szeretném találkozhatunk.

Anyám ekkor elmondta, hogy pár hónapos kihagyás után ismét bejelentkezett kezelésre. Én el szerettem volna titkolni az addig történteket, ezért a rendelőbe mentem, hogy beszéljek Máriával, azt kérni, hogy anyámnak ne mondjanak semmit a fogászati kezeléseimről, az ajándékról, és hogy gyakran jártam hozzájuk. Helyette a doktorral találkoztam, aki beszélgetni hívott estére, amikor fogdosott és megpróbált megcsókolni. Elhívott estére, hogy beszélgessünk és a gyógyításomat elkezdje.

Kiderült, hogy Mária beteg lett, ezért nem dolgozott egy ideig.

Aznap anyám elutazott, én pedig Molnár doktorral találkoztam a rendelő melletti házban.

Pár órás beszélgetés után a doktor azt mondta, hogy az apám szeretne lenni, mert olyan szép gyereknek lát engem, levetkőzött, ruháimat lerángatta és megpróbált megerőszakolni. Amikor tiltakoztam, megígérte, hogy békén hagy, az egyik szobába küldött, hogy aludjak nála, mert kint már hideg volt és nem akart kimenni a házból, hogy kiengedjen. Azonban tovább folytatta a molesztálást, órákon keresztül fajtalankodott velem és csak reggel engedett el. Az eset után ismét eltűnt.

Kérdésemre, hogy hova ment, Mária azt mondta, hogy elutazott és sosem jön vissza.

Egy héttel az eset után mégis előkerült és elmondta, hogy ő gyerekekkel szokott ilyeneket játszani, mint velem, amit szerinte onnan tanult, hogy Jézus is ezt csinálta. Elküldött, mert szerinte tiltott a kapcsolatunk. Következő nap azt mondta ő szeretne lenni nekem az első férfi, és folytassuk a kapcsolatot, amit én elutasítottam, ezért elküldött.

Ezek után elájultam az iskolában belgyógyászati tünetek miatt, vesegyulladást és alultápláltságot állapítottak meg. Később még tüdőgyulladásom is lett.

Ezután már nem akart beengedni a rendelőbe a doktor. Mária előkerült és elmondta, hogy már nem ingyenes a kezelés, és ha nem tudom fizetni, akkor ne járjak hozzájuk.

A doktor havonta egyszer volt hajlandó hozzám szólni, akkor is általában az utcán. Elmondta, hogy vallása, házas családi állapota, és idős kora miatt nem lehetünk együtt.

Azt mondta, hogy családtagjaival is kapcsolatot folytat, illetve több férfipartnere is van, és gyerekekkel is gyakran van kapcsolata. Elmondta, hogy a legjobb prostituáltja lennék, de nem akarja, hogy rajta kívül más hozzámérjen. Azon nevetgélt, hogy büdös, b*zi férfinek nevezett és ezek miatt tetszettem neki.

Ajánlotta, hogy menjek haza a barátomhoz, férjemhez, mert elmondása szerint több okból is tiltott a kapcsolatunk. Máskor azzal indokolta, hogy ne találkozzunk, mert nem voltam hajlandó vegetáriánus/alkoholista/böjtölő/okkultista lenni.

Az eset utáni következő hónapban egyik nő betegét előttem behívta a rendelő melletti házba a hálószobába, ahol elég jól elszórakoztak, pár óra múlva kidobta a nő beteget, és megkérte, hogy ne keresse többet.

Amikor együtt mentünk az utcán, nőket szólítgatott le és próbálkozott náluk, miközben nekem azt mondta, hogy vegyek fel kivágott ruhákat és mutogassam magam neki.

Egyik alkalommal egy nővel mentek az utcán, amikor találkoztunk, a ruhám alá nézegetett, és ajánlgatta, hogy megint együtt lehetünk.

Ekkor kezdte, hogy szerinte megszálltak a szellemek és amíg nem űzöm ki a szellemeket, addig ne keressem. Elmondása szerint megszámolta a „szellem lényeket”.

Decemberi találkozásunkkor azért vittem neki egy saját magam által készített salátát, mert kiderült, hogy Mária csak néha ad neki enni, de azt mondta nem fogadhatja el, mert nem olyan a sugárzása mint neki, és szerinte megmérgeztem, ezen kívül elmondta, hogy nem akar velem találkozni pár évig, és a városnak azokról a területeiről kitilt, ahol ő is jár. Megfenyegetett lelövéssel.

Ekkor eldöntöttem, hogy egy másik férfivel ismerkedem inkább, akit már évek óta ismertem.

2004 januártól Molnár doktor már kocsival is rendszeresen követett. Kérdésemre, hogy mit szeretne, ismét tagadott. A munkahelyemen üzengetett nekem, időnként sértő véleményeket, azt is üzengette nekem, hogy csajozik és soványnak nevezett, máskor azt üzengette, hogy szeret, de találkozni és beszélgetni nem volt hajlandó. Amikor telefonon hívtam, nem vette fel, üzenetekre nem válaszolt, a rendelőből kitiltott.

2004 márciusban hasfájás miatt a körzeti orvos anorexia gyanúval kivizsgálásra küldött a pszichiátriára.

Később elmondta, hogy Molnár doktor felhívta és követelte, hogy bármilyen indokkal utaljon be.

A kivizsgálás eredménye ismét az lett, hogy nincs elmebetegségem. Pszichológiai teszteredményekkel tudom bizonyítani.

A teszteredmények miatt nem kezelhettek volna, azonban a kezelőorvos Nagy Orsolya előjött azzal, hogy szerinte valaki molesztált. Ezért leírtam neki a Molnár doktorral történteket név megemlítése nélkül, amire feljelentést követelt, mert szerinte nemi erőszaknak számított az eset. Mivel én beleegyeztem a kapcsolatba, ezért nem tettem feljelentést. A történtekre hivatkozással hangulatjavítót (Remeron) írt fel nekem.

Véletlen” azt is kivizsgálták, hogy az egyik hormon szintem minimálisan eltért, amiről pár éve kiderítettem, hogy az éhezés okozta. Elküldtek két belgyógyászhoz, akik szerint ez még nem jelentett betegséget, de javaslatuk ellenére a pszichiáter hormont írt elő nekem, amitől azóta tönkrement a hormonrendszerem.

Orsolya azt kérte, hogy a gyógyulás érdekében a „nemi erőszakról” és az akkori eseményekről történetet, rossz hangulatomról verseket próbáljak írni. Idegrendszeri betegség miatt irodalomból maximum a kettes osztályzatig jutottam el, tehát az írások inkább nevetségesek voltak és főleg fordításokat írtam nyelvtanulásként.

Az alsó szomszédunk, aki Molnár doktor vallási csoportjába járt és akiről később kiderült, hogy rasszista és idegesítette külföldi származásunk, onnantól iszonyatosan kopogott, kalapált és zajongott.

Azóta is gyakori elfoglaltsága a csendháborítás, szinte naponta kalapál.

A rendelőben a kezelőorvosom Erdélyi Rita lett, akit Mária a haverjának nevezett.

Később hozzájutottam az orvosi papírokhoz, amin az első pszichiátriai papírt Erdélyi Rita írta, aki már akkor összevissza hazudozott.

A kezelés után József elkérte anyámtól az egyik számítógépét, és azt mondta írjak dokumentumokat. József törölgette, átírta az írásokat, ami már amúgy sem volt irodalmilag értékelhető, és bőven hozzá is írt, és nyáron jelszót tett a gépre, és megtiltotta, hogy használjam.

Megkért, hogy a füzeteimet, noteszeimet adjam oda neki, mert Molnár doktornak kell elvinnie.

2004 áprilisban folytattam az iskolát és a munkát, ami a gyógyszer mellékhatásai miatt nehezített volt, ami miatt a munkahelyemen az egyik saját magát főnöknek gondoló dolgozó és a körzeti orvos is anyámat zaklatták.

Anyám emiatt kérte Erdélyi Ritától, hogy csökkentse a gyógyszert, mire Erdélyi Rita azt mondta, hogy szerinte meggyógyultam, ezért már nem kell szednem gyógyszert.

Molnár doktor megkeresett a lakásunknál és elmondta, hogy a szomszéd házban lakó néni, Ica segít nekem kiűzni a szellemeket. Engem a női ördögnek nevezett és azt mondta, hogy megkísértettem.

A velünk egy épületben lakó egyik srác többször csengetett hozzánk, hogy a barátjával kipróbálnának, mert Molnár doktor k*rvának nevezett. Időnként telefonon is zaklattak a „doktor úrral” kapcsolatban.

A munkahelyemen szintén k*rvának neveztek, az egyik férfi dolgozó azon viccelődött, hogy Molnár doktor szerint bármire hajlandó vagyok, ezért kihasználná a lehetőséget.

Egy hónappal később már nem volt étvágyam, majd emésztési problémáim lettek, mint a kóros hasmenés, ami annyira súlyos lett, hogy akadályozta a munkát és tanulást.

Szeptemberben panaszkodásomra Erdélyi Rita ismét felírta nekem a hangulatjavítót, azonban nem javult az állapot, amit Erdélyi Rita letagadott és az orvosi papírjaimra onnantól hazugságokat írt. Étvágyjavítót kértem tőle, de nem volt hajlandó felírni.

Az interneten kértem tanácsot orvosoktól, akik közül Almási Kitty és még többen azt írták válaszként, hogy a kezelőorvos gyógyszer elvonást okozott, annak a tünete a kóros hasmenés.

Azt tanácsolták, hogy a hormonrendszerem gyógyítását intézzem, mert a hasmenés inkább endokrinológiai tünet.

Molnár doktor egyik reggel, amikor iskolába mentem, megpróbált elütni.

Szeptemberben Molnár doktort követtem és felhívott a lakásába, ahol megkért, hogy vetkőzzek, de nem mert rám nézni. Elmondta, hogy olvasta a verseimet, és szerinte nem jók.

Elmondta, hogy elintézte a lefogyasztásomat az orvosommal, mert szerinte nagyon meghíztam.

Molnár Máriától próbáltam segítséget kérni, de azt mondta nem ismernek.

2005 elején ismét elkezdtem Molnár doktorhoz természetgyógyászati kezelésekre járni és próbáltam vele folytatni a kapcsolatot, amire azt mondta, hogy nem szabad.

Ideiglenesen átvette a fogszabályozó kezelést, ezért gyakrabban találkoztunk. A kezeléseken sértegetett és a kezelésért pénzt akart kérni.

József elrontotta a számítógépet, törölte róla az összes dokumentumot.

Erdélyi Rita innentől anorexiával rágalmazott, tüneteket hamisított a papírjaimra és tiltakozásomra, amikor kértem, hogy törölje mert hazugság, csak nevetgélt.

2005 júniusban igazolást kértem, mert az egyik vizsgán nem tudtam megjelenni a gyógyszer elvonás miatt, de Erdélyi Rita beutalt kezelésre.

A kezelés elején Nagy Orsolya megkérdezte, hogy szerintem mitől lett állapotrosszabbodás, amire leírtam az interneten megkérdezett orvosok véleményét, hogy mert Erdélyi Rita helytelenül adta a gyógyszert. Ezt paranoiának nevezte Orsolya, és letagadta, hogy Erdélyi Rita nem adta a gyógyszert, mert szerinte én nem szedtem.

Amikor anyámmal mentünk az utcán, Molnár doktor ismét kocsival követett, amit anyám nem hitt el, ezért Erdélyi Rita paranoid képzelődésnek nyilvánította.

Orsolya rendszerellenesnek nevezett, szerinte származásom miatt kezeltek, mert „genetikai selejt a fajtám”. Az orvosok azt mondták ne merjek férfivel ismerkedni, mert elrontanám fajtisztaságukat.

Molnár doktor kérésére leszbikus nők és egy Sanyi nevű férfi zaklattak.

Orsolya nem volt hajlandó hozzám szólni, de elértem egy beszélgetést, amikor elküldött nőgyógyászhoz, mert szerinte az általa kitalált nemi erőszak nyomait akarta vizsgáltatni.

Helyette amenorrhoeát hazudtak onnantól, ami szerintük az anorexia (valóságban szegénység) következménye, ami szintén rágalmazás. Onnantól terméketlenséget hazudtak, ezért kényszer sterilizációnak számít a kezelés. Orsolya a saját maga által kitalált nemi erőszakot az én erotomán téveszmémnek nevezte.

Orsolya elmondta, hogy Molnár doktor kérte a kezelésemet, és az anorexia és a nemi erőszak az ő ötlete volt, amiről kérte, hogy bizonyítsák képzelődésnek. Megkért, hogy ne jelentsem fel, mert inkább nem támogatja az ügyet. A hazugságok, rágalmak miatt saját felelősségre hazamentem.

2005 augusztusban megkerestem Molnár doktort, hogy tisztázzuk az ügyet. Azt követelte, hogy ismerjem el az elmebetegségeket, mert szerinte az betegség, hogy „nem eresztettem ki a szellemeket” és ezért az anorexia után „skizot és neuraszténiát” is ráírat a papírjaimra.

Kiderült, hogy Molnár doktor József segítségével megszerezte írásaimat, fordításokat, amelyek nem tetszettek nekik, és annyira megsértődtek, hogy bosszúból elmebetegségeket hazudtak rólam.

Molnár doktor tagadta, hogy megsértődött.

Utoljára augusztusban jártam Erdélyi Ritánál, aki ismét állapotrosszabbodást hazudott, szerinte csak képzeltem, hogy Molnár doktor zaklat, sőt szerinte már Molnár doktort is csak én találtam ki. A hazugságok, rágalmak miatt befejeztem a kezelést.

A vizsgámra tanultam, elköltöztem nagymamámhoz, akinek segítettem sok mindenben, és bátyámhoz jártam. Egészségem lassan javulni kezdett.

Szeptember elején még egy utolsó esélyként megkerestem Molnár doktort, aki kérte, hogy vetkőzzek, de József panaszkodását említette és azt mondta fél bármit tenni velem, ezért otthagytam és töröltem.

Egy héttel később az egyéb evési zavar rágalmat mentem töröltetni Nagy Orsolyához, aki ismét megkért, hogy hagyjam ki az ügyből és Erdélyi Ritára hárította a felelősséget.

Erdélyi Ritának is leírtam, hogy feljelentem, ha nem törli hazugságait, aki a főnökére hárította a felelősséget és elküldött az akkori pszichiáter főorvoshoz, dr. Szűcs Attilához.

A főorvos állítólagos irodája előtt ültem fél órája, már készültem hazamenni, mert nagymamám ebédre várt haza, amikor egy férfi megkért, hogy megmutatna nekem egy cuccot. Ölelgetett, simogatott, azt hittem, hogy egy beteg, aki ismerkedni szeretne, ezért empatikusságból vele mentem.

Később kiderült, hogy az intenzív osztály vezetője volt. Egy trankvillánst rendelt el nekem, szerencsére még előtte el tudtam küldeni a családomnak egy üzenetet, hogy segítsenek.

Onnantól a szer túladagolása miatt rendezett homályállapot nevű betegség alakult ki.

A diagnózis Molnár doktor kérésére Nem differenciálható skizofrénia lett, amivel próbálta letagadni kapcsolatunkat és a zaklatást, és próbálta hátráltatni, hogy másik férfivel kapcsolatom legyen.

A betegség tünete persze Molnár doktor lett, a kezelőorvos figyelmen kívül hagyta, hogy már egy héttel előbb megszakítottam vele a kapcsolatot, így nem írhatták volna orvosi dokumentumaimra.

Bejárt hozzám Molnár doktor és fenyegetett, hogy nem engedi, hogy mással ismerkedjek.

Akkor derült ki, hogy tudott róla, hogy jártam az általa zaklatott illetőnél, akitől el akart távolítani, nehogy összejöjjünk.

2005-től az összes kapcsolati próbálkozásomat tönkretették, munkahelyeimről indoklás nélkül kirúgtak. Egyik főnököm elmondása szerint Molnár doktor kérte meg erre.

2011-ben Erdélyi Rita a skizofrénia elleni gyógyszer helyett, ami már nem volt tb támogatott, egy másik ugyanolyan hatóanyagút írt fel. Úgy értettem, hogy csökkentsem az adagot, emiatt a homályállapot javulni kezdett. 2012 nyáron tisztult ki a tudatom szinte teljesen és egy családi ünnepségen jöttem rá, hogy 2005-től semmire nem emlékszem. Nagyon kiborító volt, hogy azt hittem még 2005 van és hónapokig nem hittem el, hogy közel tíz év eltelt. Családtagjaim megváltoztak, így nem ismertem fel őket. Többször elszöktem, az utcán ültem szinte egész nap, mivel a zárt helyeket nem bírtam elviselni. Családom jelezte az orvosnak a helyzetet, aki feljelentéssel fenyegetett.

Következő évben a nagymamámhoz költöztem. Év végén Erdélyi Rita előírta, hogy az egyik gyógyszert ne szedjem, az elvonási tünetek olyan súlyosak voltak, hogy 2014 januárban az orvos és családom feljelentettek. A bíróság úgy határozott, hogy nekem van igazam és nem kezelhetnek.

2014 szeptembertől tanulni kezdtem felsőoktatásban, és ismét befejeztem a kezelést, mire Erdélyi Rita ismét eljárást kezdett ellenem, a bíróság megint nekem adott igazat.

Kiderült, hogy Erdélyi Rita azért jelentgetett, mert egy férfivel akkor ismerkedtem meg, akitől Molnár doktor próbált távolt tartani, mert esélyes volt komoly kapcsolat.

Erdélyi Rita nem nyugodott bele, és addig zaklatta családomat, amíg 2015 augusztusban, amikor az illetővel összejöttünk, ismét kezeltetni kezdtek. Két évig kaptam tudatmódosító szereket a bíróság határozata ellenére (tehát illegálisan), amitől tönkrement az egészségem.

Éveken keresztül jártam az sbo-ra, magánrendelésekre, de sehol nem akartak ellátni kisebbségi származásomra hivatkozással.

2000-től 2005-ig bevételem 100%-át, 2005-től pedig 80%-át ellopták, de a rendőrség Erdélyi Rita kérésére nem hajlandó nyomozni.

2014-ben feljelentést tettem Erdélyi Rita ellen, de megkérte a rendőrséget, hogy ne nyomozzanak. Azóta évente feljelentést teszek okirat hamisítás, rágalmazás és lopás miatt, de a rendőrség az állítólagos elmebetegségre hivatkozással nem hajlandó nyomozni.

A rendőrség javaslatára pert kezdtem, de Erdélyi Rita, az alperes nem volt hajlandó megjelenni a tárgyalásokon, később már azt is akadályozta, hogy én eljussak a tárgyalásokra.

2015-ben csináltattam egy pszichológiai tesztet, aminek eredménye ismét az lett, hogy nincs elmebetegségem.

Molnár doktort akik ismerték a felsőoktatási intézményben, azt mondták Molnár doktor azt kérte, ne engedjenek diplomát szerezni, mert bosszúból tanulmányaimat is tönkre akarta tenni.

Az iskola az állítólagos elmebetegségre hivatkozással nem engedett vizsgázni és az államilag támogatott képzésen is fizetnem kellett.

A fűtésünket ismét kikapcsolták évekre, azóta indokolatlan fázásom van, valószínűleg tönkrement a hőszabályozásom. A fűtés szolgáltató szerint a Molnár doktor vallási szektájába tartozó alsó szomszéd kapcsolta ki a fűtést származásunk miatt.

2017-ben a családom ellen is rágalmazást kezdtek és feljelentették őket bizonyítékok nélkül. Azóta is eljárás alatt vannak. A rágalmazáshoz köze lehet a strici családnak, egyik családtagjuk elmondása alapján.

Pár éve Molnár doktortól megkérdezte a családom, hogy miért intézkedik ellenem, de továbbra is tagad.

2016 áprilisban ismét kezelésre kényszerítettek, mert anyám azt a tanácsot adta az akkori páromnak, akivel éppen összevesztünk, hogy ha problémája van velem, hazudjon rólam tüneteket és kezeltessen. Később Molnár doktor ismerősei elérték, hogy kétszer feljelentsen az illető.

Anyám 2017 tavasszal megunta, hogy velem lakik, ezért megint tüneteket hazudott rólam és kezeltetett.

2018 év elején ismét. A kezelés alatt összebarátkoztam egy férfivel. Molnár doktor kóros féltékenysége miatt a pszichiátriáról is kitiltottak, feljelentettek és megtiltották, hogy találkozzunk az illetővel.

2018 decemberben indokolatlan fázás miatt mentem az sbo-ra, ahonnan vizsgálat nélkül beutaltak

pszichiátriára. A bíróság ismét úgy határozott, hogy nem kezelhetnek.

Sem anorexia, sem skizofrénia tüneteket nem tudnak megállapítani, de a dolgozók elmondása szerint másolniuk kell Erdélyi Rita hazugságait. Pszichiáter főorvos nem hajlandó törölni a hazugságokat.

Tíz éve vagyok vádlott főleg kezelés elrendelése miatti eljárásokban.

A törvénysértő kezelések miatt tönkrement ideg-és hormonrendszerem.

Már mindenhol próbáltam intézkedni, senki nem tud megoldást.

Aki tud megoldást, kérem írjon!

Köszönöm.

 

 

polária Creative Commons License 2019.05.08 0 0 6
polária Creative Commons License 2019.04.11 0 0 5
dave6847 Creative Commons License 2018.11.19 0 0 4
rhemaáb Creative Commons License 2018.02.21 0 0 3

http://www.origo.hu/gazdasag/20180216-ezrevel-hagyjak-ott-nagy-britanniat-az-orvosok-es-apolok.html

VILÁGSZERTE kevés az orvos. Több embert kellene felvenni a magyor orvosképző egyetemekre.Talán kevés a négy egyetem : Budapest Pécs Szeged Debrecen ? Inditsanak még egyet !

polária Creative Commons License 2017.10.23 0 0 2

http://www.webbeteg.hu/
Az ember legyen tájékozott az orvoslás dolgaiban.Ma már az internet is segit ebben
http://www.weborvos.hu/

anonur Creative Commons License 2017.10.06 -1 1 1

Hát akkor az mégnagyobb gondra, problémára világít rá a mai magyar egészségüggyel és általános közhangulattal kapcsolatosan: az apátiára.

 

Nézz magadba.

Előzmény: ásítósmacska (0)
ásítósmacska Creative Commons License 2017.09.26 -2 2 0

Már a p0lt0pik0n is halálra ásítottuk magunkat a vonatkozó topikodon... :-D

Előzmény: anonur (-)
anonur Creative Commons License 2017.09.26 -3 2 topiknyitó

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!