Keresés

Részletes keresés

IT_csilla Creative Commons License 2017.09.27 0 1 4

Én is része vagyok a csapatnak, akikkel fejlesztjük. Hogy szükség van-e rá? Nyilván jogosan felmerül a kérdés, hiszen van egy pár böngésző a piacon. Viszont nyilvánvalóan azért fejlesztjük, mert a többitől megkülönböztethető, valamitől különlegesebb, mint a többi, és pontosan ezért véljük, hogy, ha valami jó/jobb mint a többi miért ne váltanának a felhasználók? Az egyedisége a végtelen megnyitható tab-okban rejlik ugyanazon egy és ugyanazon oldalon.

 

Örömmel vennénk, ha ti is kipróbálnátok és megosztanátok a tapasztalatokat:) 

hgabi84 Creative Commons License 2017.09.23 0 0 3

Te vagy a fejlesztője? :)

 

Szükségünk van még 1 új böngészőre?? :) "Értem én, hogy gőzgép, de mi hajtja?" :D

Előzmény: IT_csilla (-)
IT_csilla Creative Commons License 2017.09.22 0 0 2

Miért lenne vírusveszély? :)

[fidelio] Pirandus Creative Commons License 2017.09.21 0 0 1

Vírusveszély? - No, thanks!

Előzmény: IT_csilla (-)
kovac55istvan Creative Commons License 2017.09.21 0 0 0

idaig 0 erdeklödest latunk ezzel kapcsolatban... de majd kiprobaljuk...

 

Előzmény: IT_csilla (-)
IT_csilla Creative Commons License 2017.09.21 0 0 topiknyitó

Sziasztok! 

Szeretném veletek is megosztani ezt az új interentes webböngészőt.
Ezzel az alkalmazással egyszerre több lapot is használhatsz; minden egyes lap végtelen gördíthető felülettel, ahol akármennyi ablakot megnyithatsz. Nézz a képernyőd egyik felén egy filmet, míg a másik oldalán híreket olvashatsz vagy akár a Facebookot görgetheted végig. A „gombostű” funkció által az adott ablakot megtarthatod, miközben a többi tartalom között böngészel. Mentsd el a munkameneted és amikor következőre megnyitod az alkalmazást, minden ugyanúgy a helyén marad, ahogy azt hagytad.

Osszátok meg a véleményetek, hogy tetszik Nektek! :)

Link a letöltéshez: https://www.addaps.com/

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!