Keresés

Részletes keresés

Illumifráter Creative Commons License 2015.08.04 0 0 12

Úristen! Egy kívülálló! Azt hiszem, hogy tégla van közöttünk! Áhá, meg is van. Hát ide tettem. Védelmi protokoll aktiválva!

 

Öregasszony Üzemmód Online

 

Nyehehhe! GYULAAAAAAAAAAAAAAAAAAA! Vásárlók! Janikám, engedjé ide! Ide a pult mögé! Jani! Oksa. Kedves vásárló, aranyoskám, hogyan szeretné a szuperfegyverét? Rántva vagy főzve?

Illyuminátyi Creative Commons License 2015.08.04 0 1 11

Kedves barátom! Miért ne adhatnánk el mindkettőnek? Aztán majd összevesznek, hogy melyikük ötlete volt és tönkremennek, igen! Mi a fene?! Egy kívülálló! Dobják ki, kössék fel, rúgják szét.. Várjunk.

 

Illuminaty Defense Protocol active

 

Uram isten! GYULAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA! EGY VÁSÁRLÓ. MIBEN SEGÍTHETEK JÓURAM? AKAR ESETLEG BORT VAGY SZUPERFEGYVERT VÁSÁROLNI?!

Atyxx Creative Commons License 2015.08.04 0 0 10

Ez miféle topik? Ennél még repcsepista is értelmesebbeket ír.

Illumifráter Creative Commons License 2015.08.03 0 0 9

Feldönthetetlen wc? Teccik az ötlet, amondó vagyok. Már tudom is a megoldást! Magnézium! Izé, zéró gravitáció! Legyen ön is sz*rban! Venni fogják, mint a cukrot! De akkor kinek adjuk a buszjegyeket? Ejj, lávalámpák! Én úgy gondolom, testvérem, hogy az igazi lávalámpa a Etna. Megyek, meg is veszem neked szülinapodra. Az AK-47 már elavult. Atombombát lövő tank kell ide! Bár ennyi erővel tarthatnánk kamikazékat is. A négyoldalú háromszög is folyamatban van a Fejlesztési Divizíónál, viszont a mutáns csatamének már mind készen állnak. Az ebolás joghurt ötletét eladhatjuk a Coca Colának. Biztos vevők lesznek rá! Vagy inkább a McDonald's...?

Illyuminátyi Creative Commons License 2015.08.03 0 0 8

Igen, CJ 60 dollárja minden hajléktalan testvérünk hasznára válhat! Glady mint a nagyanyám? Bár az lenne. Vele még a vérfertőzésben is benne lennék! Mozgólépcső? Pff... olyan hülyeség, mint a természetes energia! Lift kell ide baráthom, lift! Méghozzá WC-vel... Egy olyannal amit nem lehet feldönteni, azokkal rossz emlékeim vannak! Ezenkívül szükségünk lesz egy igazi lávalámpára... Igen, egy lávalámpa... Bocsánat uraim, elkalandoztam. Világuralmi tervek, ja igen. Kell majd kétezer AK-47 és egy csataló a biztonság kedvéért. Egy Batman, de ha minden kötél szakad, akkor egy négyoldalú háromszög is megteszi. Ezenkívül indítványozom egy saját joghurtmárka kialakítását, finom eper ízű tejes joghurtét benne egy maréknyi ebolával. Mi a véleményetek testvérem?

Illumifráter Creative Commons License 2015.08.03 0 1 7

Apercsúr szeánsz? Hát mégis feltámasztjuk CJ-t? És ki az a Gladys? A nagymamája, uram? Gertrúdisz volt a középső neve szegény megboldogult déd apámnak. A Half-Life 3 pedig már régóta van! Episode 1 + Episode 2 = Episode 3! Half Life 3 confirmed! (LOL, nem is!) A kenyérpirítókat viszont kénytelenek leszünk lefoglalni állam titok sértését. Mindig mindenkit beköpnek. Szemét lámák! A lámák pedig púp nélküli tevék. A púp három betű [...] és nekem is már púp van a hátamon. Javaslom, hogy építsünk mozgólépcsőt a Föld középpontjába. Drága a buszjegy.

Illyuminátyi Creative Commons License 2015.08.03 0 1 6

Mayo Naise? Az már majdnem Mayo Noise. Mindenesetre nem csap több zajt az egyszer biztos. Az MI-k? Azokért Gabe Newell a hibás! Hányszor próbált csatlakozni, de szegény nem értette meg, hogy a HÁROMszögnek HÁROM szöge van. Szerintem az az ipse csak kettőig tud számolni. De mivel megbukott, így tőle is meg kell szabadulni.  A génmanipulált madarunk már úton van az Apercsúr szeánszba, hogy tartson egy nekik egy jó kis szeánszt és megszerezzük magunkak GLaDOS-t! Azt beszélik, hogy soha nem lesz Half-Life 3. Milyen ostobák! A kenyérpirítómon laggmentesen fut... bár néha kiégeti a kenyerem...

Előzmény: Illumifráter (5)
Illumifráter Creative Commons License 2015.08.03 0 1 5

A pilóta? Azt hiszem a neve az volt, hogy Mayo Naise. Vagy Ketch Upp? Bár őt mindig keverm Mus T. Árral. És Ohájó! Milyen zseniális! Ez a titkosítás dekódolhatatlan nem Illuminátistáknak! Mindig büszke vagyok, mikor ilyen eszes triangulomokat látok erre kerekelni, ó de szép is a MI világunk! Apropó, M.I.-k. Az Illumináti Operációs Rendszer nagy kudarc volt. Senki sem tudta megkülönböztetni a kilépés gombot az én gyönyörű portrémtól. Pedig belső szögeim összege 180°!

Illyuminátyi Creative Commons License 2015.08.03 0 1 4

Tejet? Én nagyon szeretem a tejet! De a kakaót? Hmm, annál nincs jobb.

Azt beszélik, hogy az általunk indított emigránsok szintén remekül dolgoznak! Gondolta volna? Egyébként eddig mindne tökéletes, semmi sem húzta keresztül a számításainkat. A kétkerekű limuzinom segítségével éppen Ohájó felé tartok, hogy szétszereljem az orosz repülő tankot? Tudod... egy repülő tank. Régen csak a repülő tudott tankolni, de ma már... már a tank is tud repülni. Ez felborítaná az ökoszisztémát, ahogy a repülő autó is... Szegény pilóta, hogy is hívták?

Előzmény: Illumifráter (3)
Illumifráter Creative Commons License 2015.08.03 0 1 3

Ne aggódjon! A hidrogénbombák már útnak indultak. A titkaink nem lepleződhetnek le, és nem is fognak. Ami pedig a vírusokat illeti, a levegőben terjedő napszúrást, és a nemi úton terjedő hőgutát is szeretném előterjeszteni. Ami pedig az ön ötleteit illeti, támogatom őket. Jut eszembe, szeretném, hogy az összes lila festéket cseréljék le sárga festékre. Apropó, szereti a tejet?

Illyuminátyi Creative Commons License 2015.08.03 0 1 2

Ez teljesen igaz! Ugyanígy járt szegény Joffrey Baratheon és Boromir is. Nem szabad kételkednünk a rendünk titkaiban. Egyébként arra gondoltam, hogy Obamán keresztül engedélyeznünk kellene a malária terjedését a Facebook, Youtube és Twitter közösségi portálokon. A vírus szabad utat nyitna a madárinfluenza, pestis és társai vándorlásának is, így azok is megfertőződnének, akik nulla husszonnégy a pixelcsajokra... Hát, én úri ember vagyok, szóval... érti... nézik a csajukat a második agyukkal. FRISS HÍREK: Háromszöget találtak a boci csoki tehenén! Lelepleződtünk emberel!

Előzmény: Illumifráter (1)
Illumifráter Creative Commons License 2015.08.03 0 1 1

Muhaahahahahahah! Izé, nagyon jó, nagyon jó! Rendünk fénye beragyogja majd a pottyantós vécék legsötétebb zugait is! És titkaink mindenhol biztonságban vannak, kedves Illumináti #002. Mindenhol! Magdi anyus is leesett a lépcsőn, mielőtt fecseghetett volna!

Illyuminátyi Creative Commons License 2015.08.03 0 1 0



 

Tökéletes, tökéletes! Én mint Illumináti #002 szeretném, ha a "Vissza a jövőbe" című film vezetőjének elrablását ennek a célnak a fényében a lista elejére görgetnénk. Tudjuk, hogy itt az index fórumon biztonságban vannak a titakink. Ha sikerül véghez vinni, akkor a World Trade Center úgy robban fel, akár a nagymamám töltöttkáposztája.  Valamint szeretném tudatni a világgal, hogy rendünk újraalapult a dicsőség fényében! Önnek kedves Illumináti #001, mi a véleménye a növekvő háromszögpopulációról?

 

Előzmény: Illumifráter (-)
Illumifráter Creative Commons License 2015.08.03 0 1 topiknyitó

Illumináti #001 jelentkezik.A éves konferenciát ezennel megnyitom. Napirendi pontok:1. Visszamenni az időben, és elintézni, hogy mi robbanthassuk fel a World Trade Centert 200 évvel korábban.2. Világuralmi traccsparti3. Potencionális veszélyforrások elküldése a Marsra4. Kolonizálni a FöldetVárom a véleményeket, uraim.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!