Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2015.08.04 0 0 81

Ne haragudj, de amíg léteznek olyan emberek akik ilyen szellemi mélységet helyesnek gondolnak, addig igen is úgy érzem ki kell fejtenem a véleményem.

 

Érett gondolkodás az, mikor valaki uralkodik a másik felett és szabályokat állít neki anélkül, hogy átgondolná volt-e bármi is amit ő rosszul csinált?

 

Érett gondolkodás-e az, mikor szándékosan féltékenységet gerjesztünk?

 

Érett gondolkodás-e az mikor azért randizott másokkal, hogy az egóját növelje, és határozottan kijelentette, hogy nem akart semmit sem attól akik randizott? Megkérdezte vajon erről a másik felet is?

Előzmény: Evicke (80)
Evicke Creative Commons License 2015.08.02 0 0 80

nem emlékszem, hogy kértem volna véleményt tőled a gondolkodásomról.

ha nem tudsz másképp, normálisan reagálni, akkor inkább ne tedd.

ignore ON.

Előzmény: Törölt nick (79)
Törölt nick Creative Commons License 2015.08.02 0 0 79

Marha nagy gondok lehetnek nálad ha úgy gondolod, hogy Gréta érettebb és normálisabb gondolkodású.

Előzmény: Evicke (78)
Evicke Creative Commons License 2015.07.31 0 0 78

Áááá, ez az Ada annyira gáz! Komolyan, már nézni nem bírom, tegnap már levettem a hangot is annál a résznél, amikor a barinőkkel azon nyivákoltak, hogy hogyhogy nem bír a pasi felhívni, SMS-ezni, smileyt küldeni stb. max. félóránként, akár reggelizés közben, de leginkább abban a percben, amikor ők úgy gondolják. úúúúúristen.

Tényleg bír valaki létezni ennyire önző és egysíkú gondolkodási színvonalon?

 

A jóval fiatalabb Gréta a műmellével és a agyonsminkelt arcával együtt tutira érettebb, normálisabb gondolkodású, mint a kétgyerekes Ada.

 

Evicke Creative Commons License 2015.07.28 0 0 77

Mondjuk sztem pont nagyon is rendben volt a szoba. :-) OK, hogy a szálloda nem a legjobb környéken volt. és? Karsaiék szüleinek házát elnézve kb. hasonló színvonal volt. Nem mintha azzal is bármi gond lenne, ennyire futja, kész. De akkor mi ez a  fanyalgás, nem értem...

Most luxusnyaralásra mentek vagy felküzdeni magukat a semmiből kőkemény munkával?

Nem is értem, arról nem hallottak, hogy sokan mosogatással kezdik, és dolgoznak látástól mikulásig, közben kapcsolatokon keresztül mehetnek feljebb hosszú évek alatt? 

Ezek meg egyik cigit szívják a másik után a szobában, és azt várják, hogy mikor üt be az álombiznisz. Hol élnek ezek? Komolyan, az a legtöbb fiatal baja, hogy egyik pillanatról a másikra várják a pénzsikercsillogást.

Előzmény: szévike (76)
szévike Creative Commons License 2015.07.28 0 0 76

Mondjuk én is furcsállom, hogy fogják magukat, vesznek egy repjegyet, lefoglalnak egy koszos szállodai szobát és mire várnak?

Mit gondoltak, hogy 1371 millió ember arra vár, hogy jő Karsai Kata és elnyávogja azt a dalt, amit előtte két hónapig képtelen volt felénekelni. S egyáltalán hol akar ő énekelni? Talán előbbre lennének, ha azt a gitártokot kinyitva letennék egy aluljáróban és rázenditenének.

 

Meg a reklám? Hol élnek ezek. Ma már Magyarországon sem úgy van, hogy úgy döntök, hogy holnaptól reklámszakember leszek. Már itt is végig kell járni a létra fokait a különböző rabszolgamunkáktól a médiás reklámokig. Csak úgy előkerülni a ködből itt sem lehet, nemhogy egy akkora országban.

 

Azért már ott is túl vannak a "fehér isten" szindrómán. Nem fognak attól hasra esni, hogy valakinek nem metszett a tekintete. Mit tett le eddig az asztalra?

Előzmény: Evicke (75)
Evicke Creative Commons License 2015.07.28 0 0 75

de, kiderült. modellkedés és/vagy reklám és/vagy zenélés.

nem feltétlenül kell emiatt pofára esniük és nem kívánom ezt nekik, de nem lennék meglepve. 

csak számomra ez az egész nagyon előkészítetlennek tűnik (semmi kapcsolat leszervezése otthonról pl.)

és általában nem nagyon értem az egész hozzáállásukat....

Előzmény: krew (74)
krew Creative Commons License 2015.07.27 0 0 74

Hát igen, érdekesek. Nem derült ki eddig mit dolgozik az a Kata meg a Tamás sem igazából. De hogy repülő jegyre nem volt pénzük mert kértek, közben iphone 6 meg minden. Összeillenek igazából mert egymást csesztetik és ezzel el van intézve. Várják a nagy lehetőséget, de majd pofára esnek...

Előzmény: Evicke (73)
Evicke Creative Commons License 2015.07.26 0 0 73

ja, egy merő dögunalom a Karsai-Erdész páros. de leginkább baromi fárasztóak az állandó nyűglődésükkel, hogy semmi örömöm ebben az egészben eddig. hát vazze, ha 1. azt hiszik, a nagy lóvé, nagy állás azonnal az ölükbe hullik, miközben álló nap a plafont nézik a lepukkadt (???) szállodában. 2. nem hiszem el, hogy vkiben ennyi érdeklődés sincs a távoli kultúra iránt, hogy kicsit nézelődjön, ne csak 1 utcát ismerjen meg abból az országból. igaz, legutóbb végre kimozdultak a tengerpartra.

utána meg mit levágtak nyafogásból a hálókocsis vonaton, anyááám, ezt a nagy igényességet. olcsóért luxust vár, vagy mit? mintha csak az Orient Expresszen utazgattak volna eddig világéletükben és nem egy csóró országban éltek volna....

Előzmény: krew (69)
nasszer2 Creative Commons License 2015.07.26 -1 0 72

Ada meg egész jó csaj.de a 2 idóta kölök miatt menekülnék.macskákat imádom,gyerekeket rühellem.

Előzmény: nasszer2 (70)
nasszer2 Creative Commons License 2015.07.26 0 0 71

Ezért jó,hogy nem vagyunk egyformák.BK-t rühellem mint a focit,de az ÉNB nekem bejön.

Előzmény: kelso82 (68)
nasszer2 Creative Commons License 2015.07.26 0 0 70

Hasonló a véleményem.Völgyessi iritál,nem kicsit,nagyon,mellette azzal a papucsállatkával.

 

 

Grétike igazán állatjócsaj.  Volt. mostmár nem gyári ,ergo droid, gép műmellü.Olyan mint a kocsiknál rákölt egy rakás pénzt,hogy elbassza a mi volt.És csodálkozik,ha röhögnek rajta.Nekem ha a csajom ilyen műmell baromságot akarna kidobnám.

 

Karsai katát én szeretem,igaz én az ÉNB-tis nézem.

 

Puzsért hagyjuk,a fociról kialakult véleményemet nem irom,mert bezárják vasárnapra azinter,és netet.WIFI NUR STADoN jeligére

Előzmény: crossfire1 (62)
krew Creative Commons License 2015.07.25 0 0 69

Kíváncsi leszek lesz-e folytatása, mert ugye a 40 rész hamarosan letelik. Mindenesetre az Adáék a legjobbak számomra. A Völgyesi Gabi csoda hogy felénekelt egy számot már végre (azt hittem a 40 rész kevés lesz hogy eldöntse). A Puzsér Robi az nem tud újat mutatni, szinte semmit mert mindenkit utál és magát meg csak sajnáltatja én úgy érzem. Bérczesi Robi meg egy kisiskolás szinten van, nem csodálom annyi drogozás után, de őt nem egy ilyen műsorba kellett volna hanem egy drogosoknak szóló kampányfilmbe. Karsai Kata és Erdész Tomiék meg a csúnya beszéd és ágyban cigizésen kívül csak szenvednek, Horváth Gréta meg most a kisbabával elvan de igazából bevállalta a gyereket így nem tudom mit van meglepődve hogy a Nikosz ilyen...mert mint egy kiderült, várható volt ez lesz vele hogy a munka lesz neki az első...

kelso82 Creative Commons License 2015.07.22 -1 0 68

ÉNB-t indulása után 1-2 héttel én is bepróbáltam, szerettem volna megszeretni ,de a műsor feléig bírtam és azóta egyetlen adást sem néztem:P

Szóval az én énb nézési karrierem kb 20 perc után véget ért:)

Előzmény: Evicke (59)
Evicke Creative Commons License 2015.07.21 0 0 67

hát van benne valami. mindenesetre engem csak ez a coach-beszélgetés is totál lefárasztott, egyszerűen követni nem bírtam már, pedig nem csak 2 agysejtem van.

de hogy még azon is külön gondolkodnom kelljen, hogy miről hogyan és mennyit gondolkodjak, hát attól kikészülnék. :-D

 

mindenki annyira túlgondol mindent, hogy hihetetlen...

kiderült ugye Adától is. minden rendben volt a hétvégével. és úgy készült rá kb., mint a kivégzésére.

a gyerekek értelmesek, jól neveltek, a pasi hozzá hasonlóan intelligens, akkor milyen súlyos gáz lehet? vagy olyasmi, amit nem lehet megoldani?

a folyamatos pánikolásával csak ronthat az egész dolgon.

Előzmény: Törölt nick (65)
Törölt nick Creative Commons License 2015.07.21 0 0 66

A Nikosz hasonló  helyzetben van amiben kicsit a régi énem is volt anno. Kéne a családapa szerep is meg a szongli pasi szerep is es ő sem tudja, hogy engedje el a csajt vagy vele legyen, ezert csak játszik vele. Borzalmas erzelmi zsarolas mindkét oldalrol. Érzelmi intelligencia 0. Nekem is időbe telt ezt felismerni. Szar ügy.

Előzmény: Evicke (64)
Törölt nick Creative Commons License 2015.07.21 0 0 65

Kurvara nem értek veled egyet, de Völgyesi tényleg borzalmasan fárasztó egy párkapcsolat lehet.

Előzmény: crossfire1 (62)
Evicke Creative Commons License 2015.07.21 0 0 64

igen, a Gréta az keményen társfüggő, képtelen egyedül boldogulni.

csak apa tudja felrakni a függönyt. :-D

a pasinak viszont tényleg vannak szemét húzásai, úgy kezeli és úgy beszél vele, mint a kapcájával. 

 

Puzsérnak a stílusát én se bírom, de vannak értelmes gondolatai. kb. annyi, mint a többinek együttvéve. :-)

 

Bérczesitől a hideg kiráz, de most már inkább sajnálom, talán kezdem megérteni...

illetve egyáltalán nem értem. hogy miből él egy totál felújított lakásban, miből tartja fenn....?? főzni, bevásárolni nem tud, akkor még kajálnia is étteremben kell....

Előzmény: crossfire1 (62)
Evicke Creative Commons License 2015.07.21 0 0 63

az OK, de amikor már a gyereket kérdezi, hogy te nem vagy ideges? :-D

de inkább az a gáz ezzel, ahogy már írtam, hogy miért stresszel egyáltalán? attól szimpatikusabbak lesznek egymásnak? találkoznak. először. és?

nyilván az egész kapcsolatát attól teszi függővé, hogy majd passzolnak-e egymáshoz a pasival. nyilván hosszabb távon ez nem érdektelen, de azért nem az a legfontosabb, hogy a 9 éves gyereknek szimpi legyen. ha neki bejön, de a gyerek bedurcizik, akkor majd dobja? :-D jó, hogy kérdezi meg tőle, hogy lefeküdhet-e vele. :-)

hiszen az ő gyereke, befolyásolni tudja, nyilván mert ő nevelte, sok hasonlóság is van eleve a gondolkodásukban már most is. meg a gyerek is képes alkalmazkodni. túlságosan rá van csavarodva a gyerek pici lelkére, ezzel saját magát korlátozza.

 

sztem Gréta se buta, mint a föld. nem egy IQ-fighter, de egész jó a humora pl.

de ettől a megcsinált arctól és most már testtől én is rosszul vagyok.

Előzmény: Törölt nick (61)
crossfire1 Creative Commons License 2015.07.21 0 1 62

mostanában nézegetem ezt a műsort, mert nem kell korán kelnem.

 

vélemény:

1. Ada-line aranyos. kicsit túl rá van görcsölve erre a pasi-témára, persze valahol érthető is.

2. Karsaiék érdekesek, de szegények buták, de nagyon. amíg itthon voltak, nem voltak valami izgalmasak, de ez a kínai vonal jó.

3. Gréta: hihetetlenül buta nő, aranyos kisgyerekkel. most mi a fenének műttette meg a mellét? remélem, sok nő kap észbe és békén hagyja, amit a természet alkotott. a pasival meg hülyén viselkedik, én tartanám a távolságot.

4. Puzsért alig mutatják, jobb is.

5. Völgyesi Gabi jobban tette volna, ha ezt kihagyja, mert nem igazán lett szimpatikus. okoskodó, sznob...

6. a kábszeres pasi - na ezt sose bírom nézni, annyira unalmas.

 

Törölt nick Creative Commons License 2015.07.21 0 0 61

Szerintem nem volt a stresszeléssel semmi gond, Tök jónak tartom, hogy nem rejti el a gyerekei elől mint mások,, hanem kimutatja. Igaz hogy nem az én stílusom Ada, de sokmindent elég intelligensen kezel. Nem úgy mint Gréta aki annyira buta mint a föld.

 

Karsaiék teljesen el vannak rugaszkodva a valóságtól. Kiadót keresni hongkongban egy középszar popzenéhez, meg modellkedni...? Ez most komoly? Más oldalról viszont amiket hallok a külföldön élő magyar honfitársaktól, nem tudom érdemes-e rájuk hallgatniuk, még össze is jöhet.

 

Puzsér vehetett volna fel több anyagot, mert pl a Május elsejei jelenetein szakadtam, kurva jó volt. :)

Bérczesi továbbra is nagy arc.

Előzmény: Evicke (60)
Evicke Creative Commons License 2015.07.20 0 0 60

Na akkor a maihoz:

1.

Ada már a gyerekeit is bestresszeli a fickóval való találkozás előtt. Aztán csodálkozik, ha esetleg már az elején fagyos lesz a hangulat, és pont azt cseszi el, amitől végig fél.

Mit kell ennyire parázni egy első találkozástól...?

 

2.

Elmennek a világ végére modellkedési szándékkal és azt se tudják, milyen magas lehet ott egy modell? Tényleg nem lehetett megkérdezni egy ott élő és dolgozó szakmabelit erről, úgy, hogy most, már odakint megtudták?? :-)

Evicke Creative Commons License 2015.07.20 0 0 59

köszi. én meg a Borsot nem olvasom, de akkor majd ránézek.

 

Nekem egyébként egészen bejön ez a műsor, nem tudom, miért, talán mert egy az egyben az életből merít, valóságos, ezért hitelesnek érzem. Még akkor is, ha az ember akaratlanul sem teljesen önmaga, ha kamera van a közelben. 

De nincsenek előre kitalált sztorik, helyzetek, mint az ÉNB-ben, amiből emiatt (és a résztvevők agysorvasztó IQ-szintje miatt) össz. 3 percet bírtam nézni. Itt meg relatíve normálisak a szereplők, de legalábbis gondolkodó, sőt, néha humoros egyének.

 

Előzmény: kelso82 (58)
kelso82 Creative Commons License 2015.07.20 -1 0 58

En nem nezem, viszont a borsban rendszeresen irnak rola. Heti 1-2x legalabbis latok a musorral vagy szereplojevel kapcsos cikket

Előzmény: Evicke (57)
Evicke Creative Commons License 2015.07.19 0 0 57

magáról a műsorról egy-két gondolat...??

Atanos Creative Commons License 2015.07.19 0 0 56

Akinek gondja akadna azzal, hogy dailymotion-ről hogyan szedje le az MP3-at. :)

 

http://convert2mp3.net/en/

 

Csak bemásolod az videó elérési útját és utána a convert gombra nyomsz majd beállítod az előadót és a címet és continue. Ennyi a végén pedig a Download gombra nyomva leszedi MP3-ban. :)

Atanos Creative Commons License 2015.07.19 0 0 55

De ha érdekel akkor mutatok olyan oldalt, ahol dailymotion-ről lehet letölteni.

Előzmény: nasszer2 (53)
Atanos Creative Commons License 2015.07.19 0 0 54

Törölték már le másod csatornámat a youtube-ról úgy, hogy igazából a mai napig nem tudom mi bökte ott a Youtube csőrét, úgy hogy köszi, de nem kísérleteznék vele. :)

Előzmény: nasszer2 (53)
nasszer2 Creative Commons License 2015.07.04 0 0 53

Rakd már fel kérlek.nem kell fosni:))))))

Előzmény: Atanos (44)
Atanos Creative Commons License 2015.06.30 0 0 52

Mert daily-ről nem szedik le és onnan is le lehet szedni a videókat.

Előzmény: kelso82 (50)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!