Keresés

Részletes keresés

Ilhilla Creative Commons License 2024.03.30 0 0 6326

Egyáltalán nem örömhír ez, hiszen úgy volt: nem lesz több KF, erre tessék!

 

Lehet, hogy van abban valami, amit írtál! 

Előzmény: Peraltada (6325)
Peraltada Creative Commons License 2024.03.30 0 0 6325

https://sorozatwiki.hu/hirek/az-rtl-bejelentette-hogy-iden-folyatodik-e-uj-evaddal-a-konyhafonok/

 

Egyre inkább az az érzésem, hogy a NER zsarolja a csatornát és olyan műsorokat is kell adniuk főműsoridőben, amik biztosan buknak a TV2-vel szemben. Máskülönben a Spar sorsára jutnak.

dojcstomi Creative Commons License 2023.12.21 0 1 6324

Hajdú Péter a tapintatlanság mintaképe! Szemrebbenés nélkül bekérdez olyanokat, amiket mélyinterjú alatt sem illik.

 

Például: Milyen érzés volt, amikor a kezedben tartottad a halott gyereked? Meg hasonlók...

 

Nem is tudok mindent visszaidézni, de minden jóérzésű ember fejében megkondulna a vészharang egyes kérdései hallatán, hogy úristen ehhez van pofája? És az a szomorú, hogy van.

 

Az ellene szóló Puzsér-féle hadjárat anno erről szólt. Látszik mi lett az eredménye, semmi! A pali továbbra is képernyőn van, de nem élő közönség előtt tapossa a vendégei lelkét, hanem egy berendezett teremben. A kérdései pedig ugyanolyan húsbavágóak maradtak, mint amilyenek a Frizbijében is voltak.

Előzmény: Káun (6323)
Káun Creative Commons License 2023.11.15 0 1 6323

Szia

Hallottam ilyet már.De kötve hiszem hogy minden az lenne, ami a szemétbe kerül.

De ha ez így is van, arra akkor se találok magyarázatot, hogy Pl.Hajdú Péter a műsoraban mért dobalózik (nyilván a vendégével)a kajaval.Érdekes a vendégei mind belemennek.

Én nem helyeslem .Tudom hogy HP nem ide tartozik , de ez jutott eszembe.Nyilvan ő se találkozott éhezéssel ahogy általában a vendégei sem.

.

Előzmény: deluigi (6322)
deluigi Creative Commons License 2023.11.15 -1 0 6322

amit kidobnak, valoszinuleg emberi fogyasztasra alkalmatlan

 

Előzmény: Káun (6321)
Káun Creative Commons License 2023.11.15 0 0 6321

Ilyen műsorban azt nem értem, hogy kidobnak ételet a kukába, sokan meg éheznek, ha nem is itt.

Hajdú Péter a műsoraban dobalozni szokott kajákkal, az is rohadtul irritál, bár őt nem nézem sokra

Nem nézem a konyhafőnököt, de látszik a 3 séf egyike se éhezett sose.Mondjuk szerencsére én se, de ez sokak  mellett engem is zavar hogy így szórakoznak amit más megenne.

Sajnos Bea asszony az, akit sokan támadnak de ő sose láttam hogy kidobott volna ételt a műsoraban.(aki amúgy is megnyerte egyszer)A családi showban se.A drága Győzike ugyanez, ő se pazarol.én eleve szeretem őket.

A versenyzőket nem ismerem, Bea győzelmét tudom csak.

Csak ezt szerettem volna kiírni.

Ilhilla Creative Commons License 2023.09.30 -4 0 6320

Sajnos Flórának nagyon "beakadt" Balázs személye. Ahelyett, hogy állandóan őt szólítgatta volna, a saját munkájára kellett volna ügyelnie. Sajnos minden ételében volt hiba:

- édes, kecskesajtos sütemény az előételnél

- nagy zsírréteg a kacsán (így soha nem szabad sütni)

- szétesett mascarpone a desszertben.

 

Zsuzsát Jenő alaposan felkészítette, látszott rajta, hogy a menü tulajdonképpen az ő ötlete volt, a nő csak betanulta a receptet. Kiváló segítségei voltak, ez is bejátszott. Nála a vastagabb zselé (én is így szeretem) és a nagyra méretezett desszert azért nem volt akkora hiba. 

 

Különvélemény: pirosnak KELLETT győznie, mert Jenő nem tudta volna elviselni, hogy ne övé legyen a KUPA (fotó szerint azzal is aludt :D).

 

Állítólag ez volt az utolsó évad, amit helyeslek, elfáradt már ez a formátum nagyon!

Előzmény: Bomc (6319)
Bomc Creative Commons License 2023.09.30 -3 1 6319

Flórának kellett volna nyerni,  a másik lehet hogy főzni tud, de embereket irányítani nem, csak makog össze-vissza

Ilhilla Creative Commons License 2023.09.30 -4 0 6318

Már én is meguntam, hogy csak magamban írogassak!

 

A nézettségen sokat rontott, hogy a győztes személyét nem kellett megtippelni, tudni lehetett. Amikor napokkal ezelőtt a Fókusz bemutatta Flórt, már 100 % volt, hogy nem ő nyer.

Előzmény: Mackóbogár (6317)
Mackóbogár Creative Commons License 2023.09.29 0 0 6317

Ennyire nem nézte senki, hogy semmi hozzászólás napok óta? 

Ilhilla Creative Commons License 2023.09.26 -3 0 6316

Megkövetem Zsuzsit, valóban "jön föl, mint a talajvíz"! Persze ilyen gárdában nem nehéz, de vannak önálló, jó ötletei, az ízét meg úgyis homály fedi előttünk. Még a végén tényleg megnyeri! Annak örülni is fogok, ha Flórát győzi le a fináléban!

 

...azért hajrá a "kettősnek"! :-)

Ilhilla Creative Commons License 2023.09.22 -7 0 6315

Ákos "úr" simán kidobja a versenyzői ételét, hogy az "szar", ahelyett, hogy elmagyarázná, mi a baja az étellel és tanítaná őket a feladat szuper teljesítésére.

 

Remélem, ezzel a tizedik évaddal kifuttatják ezt a műsort, mert már másodszor maradnak alul a másik csatorna főzős műsorával szemben. 

 

Én már csak azt nézem, mikor, ki esik ki. Ha a székely Zsuzsi(ka) benne lesz a top 4-ben, akkor már azt sem, mert tuti megnyereti vele Jenő, mert "ő a legjobb versenyzője". 

Előzmény: radva19 (6314)
radva19 Creative Commons License 2023.09.21 -1 1 6314

A nevesincs ,szókincse pirocsapat ,igymondja A köpcös dettó csak  az Ákos egyedül Úr 

siófoki35 Creative Commons License 2023.09.20 0 1 6313

RÁKTOKÁNY!!! :D Kiégtem :D 

Ilhilla Creative Commons License 2023.09.19 -6 1 6312

Rácz Jenő szerint: "Zsuzsika a legjobb versenyzőm"! Háááát, gratulálok hozzá, soha ne legyen jobb nála! Még meg is fogja nyerni, de azt már nem akarom nézni! 

Bomc Creative Commons License 2023.09.09 0 1 6311

ÉNB-ből importált Dani azt mondja "Nem vagyok egy sütész"   Azt a k***.. olyan emberek vannak itt akik nem is tudom mi a f***t keresnek a műsorban, szégyen az egész tegnap is a Balázs mi a f***t művelt, a nőt teljesen kiidegelte, semmit nem tud

Ilhilla Creative Commons License 2023.08.23 -4 1 6310

Nem vagyok előítélettel VV Piros iránt, mert nem néztem a VV-t, egyébként is -mivel 11. lett- hamar kieshetett. Amit főzött, tűrhető lett, de arany gombot nem ért.

Tibó párja sem főzött rosszat, ránézésre jól mutatott és jóval simpatikusabb külsőre, mint Tibó.

 

Én jobban szeretem a civil versenyzőket, mint a celebeket, tegnap is volt jó pár kiemelkedőnek látszó teljesítmény. Látszik, hogy komolyan foglalkoznak a főzéssel és a korábbi évadok megmozgatták a fantáziájukat, mert olyan dolgokat meg tudtak csinálni, amit majd később "tanít" a két séf. 

 

A show elemeket elfogadom, tudom, ma már sima főzőverseny nincs is. 

 

A gitártörő sem zavart, mert valóban az X faktorban ajánlották be a személyét és Jenő "szeretettel várta" (meg is kapta a túlborsozott kakaóját). 

Előzmény: Mazsola0070 (6309)
Mazsola0070 Creative Commons License 2023.08.22 -2 3 6309

Ha valaki eleve így van beharangozva a műsor előtt, hogy "Kocsis Tibó párja", akkor 100%, hogy továbbjut (ennek egyébként mi köze a főzőtudásához?)

 

Én nem néztem a tegnapi részt, de mivel olvasom, hogy ezt a VV Piros nevű tökömtudjakit továbbjuttatták, nem is fogom a továbbiakat sem.

 

Egyébként megnézném egyszer a műsor egy olyan verzióját, amelyikben Rácz és Sárközi legjobb szakmai tudásuk és meggyőződésük szerint juttathatnának tovább embereket és dögunalom Fördős Zoltán nem trollkodhatna bele semmibe.

 

 

Előzmény: Elhaym1 (6308)
Elhaym1 Creative Commons License 2023.08.22 0 3 6308

A válogatók nézhetetlenek. Itt sokan csak azért jutnak tovább, mert kell a show. A mai adásból az Exatlonista lány és Kocsis Tibó párja meg az ismeretségük miatt is biztos tovább jut majd. Bár ők legalább jól főznek.

Előzmény: Apádfüle (6307)
Apádfüle Creative Commons License 2023.08.22 -3 1 6307

Elkezdtem nézni, de annyira idegesített a kezdeti viháncolás, hogy kb. 5 perc után elkapcsoltam.
Nem tudom, mire számítottam, eddig is ez az őrjöngés volt az elején. Úgy látszik, romlottak az idegeim a legutóbbi évad óta. :)  Azt nem állítom, hogy igényesebb lettem, mert még kinevetnek kedves fórumtársaim.
Egy másik csatornán néztem egy filmet, és kétszer, a szünetekben átkapcsoltam, hogy szívjak egy kis ételszagot. :) Naná, hogy ott is szünet volt. Így csak annyit kaptam belőle, amennyit a bulvársajtó érdemesnek tartott közzétenni.

Talán a selejtező után, ha kialakulnak a csapatok és elkezdődik a valódi főzés, újra próbálkozom.

 

Előzmény: Ilhilla (6306)
Ilhilla Creative Commons License 2023.08.22 -4 2 6306

Hááát, elindult! Első adás után:

 

- nekem sok(k) volt a poénkodó marháskodás,

- VV Pirost máris utálja az is, aki nem látta a VV-t, mert nem érdemelte meg az arany gombot,

- kár, hogy a szerkesztők nem láttak a bűvészben fantáziát, pedig pár trükk erejéig még fel lehetett volna dobni az unalmas főzőcskézéseket,

- a székely "Góbé Hilda" nekem nem tetszett, szánalmas volt, nem szánni való, sajnos sokáig bent fogják tartani,

- a két zsűritaggal korábban flörtölő modellt én kihagytam volna.

 

...azért voltak páran, akik még elhitték, hogy ez egy főzőverseny s nem showműsor, aminek megvan a forgatókönyve és próbáltak valóban FŐZNI!

 

Jenő és Ákos séf a fogyása után megfiatalodott, Zé viszont mintha nem egy évet öregedett volna!

deluigi Creative Commons License 2023.08.10 0 2 6305

egy senki

 

VV Piros: Azért mentem az OnlyFansre, hogy tudjak ételt vásárolni magamnak

Előzmény: Mlle. Grenelle (6304)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2023.08.10 0 0 6304

Ki az a VV Piros?

Előzmény: Peraltada (6302)
Mazsola0070 Creative Commons License 2023.08.10 -3 2 6303

Szerintem nem önkényeskedést biztosító (sőt generáló) szabályok bevezetésével kellett volna megújítani a műsort, hanem személyi változtatásokkal.

 

Már Ráczot és Sárközit is ideje lett volna lecserélni (ezek szerint a menő éttermeik nem hoznak annyit, hogy ne kellene ezt vállalniuk, netán Rácz még egy Rolexre vágyik?), de műsor kezdete óta kirobbanthatatlan, már a legutolsó gesztusáig ismert Fördős Zoltánt mindenképpen.

 

Bernáthot és Vajdát is le "merték" cserélni három évad után, úgy tűnik, most már nem törekszenek a megújulásra, mennek ezzel a hármassal, amíg nézi valaki. 

 

 

Előzmény: Mlle. Grenelle (6301)
Peraltada Creative Commons License 2023.08.09 0 0 6302

Hörcher meg VV Piros... Nagyon erölködnek sikeressé tenni, miután tavaly a civil évad közepes sikerű volt, a VIP meg óriási bukás lett.

Mlle. Grenelle Creative Commons License 2023.08.08 0 0 6301
Elhaym1 Creative Commons License 2023.08.08 -1 0 6300
Elhaym1 Creative Commons License 2023.08.07 0 0 6299

Augusztus 21-től jön a 10. évad.

Ilhilla Creative Commons License 2022.12.24 -6 1 6298

Örülök Evelin győzelmének, Eszter a végére túl magabiztos lett, de a desszertet nagyon elrontotta. Evelin desszertjét megenném, bár most semmit nem kívánok enni!

 

A "három amigó" csak benyomta a faterokat is, nyilván nem mindegy hová megy az a gázsi! :-) 

Mazsola0070 Creative Commons License 2022.12.23 -1 0 6297

Ugyanaz a sztori, de most már más beállításban (a korábbi cikkben szó sem volt arról, hogy Járai gúnyosan beszólt volna Rácznak).

 

https://promotions.hu/orszagos/szines/2022/12/22/jarai-mate-gunyos-beszolas-racz-jeno-konyhafonok-vip-reggeli/

 

Úgy tűnik, van még azon a rókán bőr....

Előzmény: Mazsola0070 (6293)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!