Keresés

Részletes keresés

heroica Creative Commons License 2019.08.26 0 0 2050

Olyan trollféle, nem? :)

Előzmény: zeesha (2049)
zeesha Creative Commons License 2019.08.24 0 0 2049

Tudna valaki valamit mondani arról, ki az az ogre?

 

heroica Creative Commons License 2018.12.30 0 0 2048

A régiben is volt olyan, csak nem miniben, hanem villámban, hogy egy barátom szemrebbenés nélkül repült a váramra. Végig izgultam, hogy vajon sikerülni fog-e neki leszedni. Amikor megúsztam a végén egy toronnyal, még sajnáltam is, hogy nem jött neki össze. Max Crassus volt az ellenfelem. :)

Előzmény: mivan9 (2047)
mivan9 Creative Commons License 2018.11.30 0 0 2047

Egy világ omlott össze bennem, többet nem is fogok itt írni. Ma a 21 órakor kezdődő miniben az elődöntőben egy régi baráti jelesemmel futottunk össze. Azonnal rám is repült, én is váraztam őt, a végén ő ismét engem, de sikertelenül. Mivel 2. volt, lazán "lefeküdt" a gyenge 3.-nak. Így hiába volt 3300 pontom, a legvégén 3900 lett a lefekvés után a kéknek.

Ha már benne is csalódnom kell, nem ér semmit ez az egész. Elviseltem abdiel-gyizda, CalroM, Manasz stb. aljas húzásait, de M.-ról ezt soha nem gondoltam volna. (Nem a várazást, hanem a végén a lefekvést természetesen.)

 

mivan9 Creative Commons License 2018.11.29 0 0 2046

Nagyon régen néztem be ide, és nem azért, mert mindenki megjavult és korrekt:)

Nem, természetesen nem neked szóltak a szavaim!

 

 

Előzmény: Törölt nick (2044)
Mr. Az Creative Commons License 2018.11.27 0 0 2045

Mikor még régebben én is toltam ezt a játékot. Jó idő volt, csak hamar meguntam, mert viszonylag gyorsan elértem az általam kívánt szintet. https://m.youtube.com/watch?v=M1qXy7ZE7qg

Törölt nick Creative Commons License 2018.11.26 0 0 2044

Bocs ha valamit félreértek:alábbi soraidat mégis kinek céloztad? Ha nekem szólna (mert közvetlen az én röffenetem felett van és nincs jelezve nálad hogy kire reflektáltál), akkor valamit nagyon benéztél.

Közben megértettem és elfogadtam: itt (a jàtékban) mindenki okos és korrekt, természetesen félreértettem az általam idézett helyzetet. ;)

Előzmény: mivan9 (2036)
gombalaci Creative Commons License 2018.10.28 0 0 2043

Kliminek csak a szája volt nagy :P:P

Előzmény: Rendszerhib4 (2042)
Rendszerhib4 Creative Commons License 2018.10.27 0 0 2042

" A legenda, a pusztító,az izomállat .. Klimentiosz" lol :D

Előzmény: Delej1987 (2040)
gombalaci Creative Commons License 2018.10.25 0 0 2041

Látom már 9000 JEP környékén. Megkéne mutatni a mostaniaknak, hogy mi volt 8-10 éve, nem?:S:D

Előzmény: Delej1987 (2040)
Delej1987 Creative Commons License 2018.10.20 0 1 2040

Maradtam Laca820... A Legenda,a szénhozó, a szép és ügyes..

Előzmény: gombalaci (2039)
gombalaci Creative Commons License 2018.10.19 0 0 2039

Szia Laca! Milyen névvel játszol? Maradtál Lacánknak? 

 

üdv: 5meg1 ökör, gombalaci, Marci08

Előzmény: Delej1987 (2038)
Delej1987 Creative Commons License 2018.10.10 0 0 2038

Na végre.Régen valamikor korrekt voltam,ma már nem..Ritkán játszom,akkor is elvtelenül..Na de sebaj..Laca820 vagyok,a gonosz

 

kompaktor Creative Commons License 2018.08.29 0 0 2037

Úgy gondolod, hogy abdiel/gyizda olvassa ezt a topicot?

Előzmény: mivan9 (2036)
mivan9 Creative Commons License 2018.08.28 -1 0 2036

Valóban egy szánalmas, nagy filoxéra vagy abdiel! Ha éppen nem két nickkel mész be minizni, akkor minden körben leszeded a végén a gyengébbet, és így együtt néhány száz ponttal több lesz nálad, mint annál, aki jóval erősebb, mint te, és esélyed nem lenne vele szemben egy korrekt játékban. Természetesen ezt a fogalmat, hogy korrekt, még hírből sem ismered:D

Törölt nick Creative Commons License 2018.08.26 0 0 2035

Gyönyörű amikor valaki így tud mindent: gyakorlatilag majdnem hibátlan válaszok, tippek 1.20-2.50 között. Gratulálunk Levi (117-es szintű cheater)! Megy elfele a kedvem a játéktól.  :(

mivan9 Creative Commons License 2018.08.23 -1 0 2034

Nem teszek kivételt volt klántársakkal sem: ma a 22.30-kor kezdődő miniben a selejtezőben sheffieldave nem volt képes legyőzni, ezért inkább a gyengébbet bontotta le a legvégén... utána az elődöntőben vmiféle véletlen folytán összekerült nagyzé renickjével, murigennel... el lehet képzelni, mekkora esélye volt az idegen játékosnak. A döntőben sheffnek visszanyalt a fagyi, mert két unfair emberkével lehetett együtt, akik közül az egyik lebontott a másik gyengébbet. Nem első eset sem az, hogy ők is együtt ugranak minibe, mint a terjeszkedősök, sem az, hogy sheff inkorrekt. Azért gratulálok nekik, hogy ketten képesek voltak nyerni egy ezüstkupát:))

mivan9 Creative Commons License 2018.08.13 -1 0 2033

helyesbítés: "na akkor a kis gyizda" helyett abdiel :D (bár a lényeget tekintve mindegy)

Előzmény: mivan9 (2032)
mivan9 Creative Commons License 2018.08.13 -1 0 2032

Ez a kép a mai napon, a 15 órakor kezdődő miniről készült... látszik, hogy abdiel pontosan abban a selejtezőben van, ahol gyizda is. Anno cier lépegetett be egy játékba két nickkel, és meg is kapta érte a büntetését. Vajon abdiel-gyizda meddig csinálhatja a csalásait büntetés nélkül?

 

No, most pedig a 16.30-kor kezdődő miniben került érdekes módon ismét egy selejtezőbe gyizda-abdiel... ott elintézte a két nickkel a gyanútlan 3.-at, aztán az elődöntőben szépen meghúzódott 3.-ként... a végén már csak egy tornya maradt a 2. helyen álló feri555(5)-nek, na akkor a kis gyizda azt inkorrekt módon szépen leszedte sporttal. Nagyon bátor megoldás volt. Igaz, a lényeg ismét az, hogy megteheti, hogy két nickjével menjen be egy játékba

És igen, abdiel így, hogy dupla eséllyel ment be, nyert, hatalmas gratula neki....

Előzmény: mivan9 (2030)
mivan9 Creative Commons License 2018.08.13 -1 0 2031

Remélem, jól látszik gyizda a selejtező első sorában, a döntőben meg a nyertes abdiel:)

Előzmény: mivan9 (2030)
mivan9 Creative Commons License 2018.08.13 -1 0 2030

mivan9 Creative Commons License 2018.08.13 -1 0 2029

Remélem, te már megtaláltad, amit kerestél, sajnos én biztosan nem tudtam volna segíteni abban.

 

Gratulálni szeretnék abdiel-gyizdának, aki újfent bemegy a két nickjével egyszerre egy játékba - egyesével nem sokra megy, de így már dupla eséllyel képes még néha nyerni is. Szánalmas!

Előzmény: infekt007 (2028)
infekt007 Creative Commons License 2018.07.28 0 0 2028

sziasztok elvtársak

seítséget szertnék kérni, régebben játszottam egy olyan gemeval ahol portokat vagy egységeket kellet letenni, azok meg gyártották a katonákat, és indultak az ellenséget ölni, minden szinten nehezedett a dolog, soklábú pókokka stb kelet megküzdeni. talán a warhammerhaz tudom hasonlitani. nagyon nagyon megköszönném ha segitenétek, akrát egy sörre is a vendégem az iletö :D

mivan9 Creative Commons License 2018.06.13 -1 0 2027

Enyhén szánalmas, amikor vkit betegnek nyilvánítasz, aki csalásra hívja fel a figyelmet. A szabályok szerint is csalás ugyanis két névvel belépni egy játékba. Ez nem adatbázisrobot kérdése, ezt egyértelműen ellenőrizni tudják az üzemeltetők, ha akarják.

 

Abba nem mennék bele, hogy kinek torzult a személyisége, annak-e, aki a problémákat megemlíti, vagy annak, aki ezért címkézi a másikat. Ez a te személyeskedésed, meghagyom a számodra, arra a szintre nem szeretnék lemenni:)

Előzmény: luxin (2026)
luxin Creative Commons License 2018.06.13 -1 1 2026

Neked már jobban agyadra megy ez a szerencsétlen abdiel-gyizda, mint bintamas-nak az adatbázisos nindzsák :D

 

Persze a végén kiderül, hogy ún. adatbázisrobotok sincsenek (sosem láttunk semmiféle bizonyítékot Mr. Adatbázis binTamástól), és abdiel-gyizda is a képzelet szüleménye lehet. Csak a gyógyszereitek gurultak el pokoli messzire.

 

Valamilyen szinten ezek a személyiségtorzulások akár viccesek is lehetnének, de inkább szomorú, hogy felnőtt(nek mondott/gondolt/vélt) emberek így viselkednek.

 

Ha ez megnyugtat: bintamas azért gázabb ;-)

Előzmény: mivan9 (2025)
mivan9 Creative Commons License 2018.06.11 -1 0 2025

Ha bárki nem értené, mi a gond ezzel, annak csak annyit mondanék, képzelje el, hogy bemegy játszani, és az ellenfelének pontosan dupla annyi segítsége (esélye) van, mint neki. Ha ez nem csalás, akkor mi a csoda?

mivan9 Creative Commons License 2018.06.11 -1 0 2024

A ma 16 órakor kezdődőben is ott volt gyizda és abdiel is. A két nicknél látszik is a helyezésnek megfelelő pontváltozás. Ez már mindennek az alja, hogy van egy olyan játékos, aki megteheti, hogy az esélyeit megduplázva menjen játékba. 

Nem tudom, mikor óhajtanak az üzemeltetők válaszolni, vagy már folyik-e a kivizsgálás a jelentés után, de ez vérlázító!

mivan9 Creative Commons License 2018.06.11 -1 0 2023

Helyesbítés: az egyetlen megmaradt tornyát átadta saját magának, vagyis nem válaszolt a kérdésre, amikor a legvégén gyizda leszedte azt a tornyot - addig pedig nagyon ügyesen védte magát és egymást is ellenem a két nick, vagyis az egy ember két nickje...

Előzmény: mivan9 (2022)
mivan9 Creative Commons License 2018.06.11 -1 0 2022

Amikor gyizda avatarja megjelenik, és mondjuk abdiel nyer a végén, illetve látod a két nicknél a pontszámbeli változást is, akkor elég nagy a valószínűsége, hogy ott játszott a két nickjével. Egyébként a honfisok vissza is tudják nézni, ha akarják, régen a játékokat még a moderátorok is vissza tudták keresni. 

 

A mai 15 órakor kezdődőben is ott volt a selejtezőben abdiel és gyizda, bár abdielt nem láthatom, de gyizda és ő teljesen összegabalyodva tették a megyéket, és mindketten engem próbáltak várazni, egymást véletlenül sem. Amikor az egyikük várát majdnem lebontottam, az egy megyéjét abdiel átadta nagyvonalúan gyizdának, vagyis saját magának. Így könnyű versenyezni gyizdácska! Amikor egy nickeddel játszol ellenem, valahogy nem megy ennyire a játék:)

 

A feljelentés a napokban elment az üzemeltetők felé, remélhetőleg ráérnek majd foglalkozni az üggyel.

 

 

Előzmény: aivaek (2021)
aivaek Creative Commons License 2018.06.10 0 0 2021

Már bocsi! Én is voltam a miniben, de nem tudom kivel játszottam. Csak a végén a 3 játékos nevét írják ki. Honnan tudhatom, hogy közben kivel játszottam? Felvilágosítana valaki?

Előzmény: mivan9 (2020)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!