Keresés

Részletes keresés

Zolee981 Creative Commons License 2024.02.25 0 0 297

Sziasztok! Van egy Piaggio nrg vízhűtéses, szivárog a hűtővíz, a blokkból csepeg ki, ha leveszem a berugó karnál a deknit látszik, hogy vizes belül. Hogy tud bejutni a hűtővíz oda? Henger blokk tömítésnél talán? Köszönöm

pepeti00 Creative Commons License 2023.01.15 0 0 296

Sziasztok, Piaggio Energi DD Power bontott km jeladót keresek. Ha valakinek lenne, ezen a számon vagyok elérhető: 06309378049. Köszi

moci35 Creative Commons License 2022.08.16 0 0 295

Üdv!
Adott egy Piaggio nrg mc4 purejet ,injektoros gép-
hidegen nem indult csak nagyon nehezen ,kb 10-15 ik indításra.
javaslatra cseréltem benn levegő kompresszort,maradt a gond.
most vettem bele egy új benya pumpát,maradt a gond!
Ötlet valakinek,hogy mi is lehet még ?
Injektorok tömítései cserélve,gyertya cserélve!
Bácskiskun,,Kalocsa.
Ha esetleg tudtok valakit aki rendberakná annak örülnék!

vorikiraj Creative Commons License 2022.06.14 0 0 294

   Üdvözlök mindenkit.. Vörös József vagyok.

   Magánéleti gondjam miatt ritkán vagyok, és biztosan is egy lerágott csontot' hozok.. Mi, robogósok, hogyan vehetjük igénybe a benzinár stoppot? Nincs forgalmi, mit kell bemutatni--avagy ez ránk, nem vonatkozik?

traki62 Creative Commons License 2022.04.23 0 0 293

Üdvözlöm a csoport tagokat piaggio nrg power dd robogóhoz keresek, térdidomot kesztyűtartóval egy kis segítség kellene, holtudnák használtan venni? 

Luva75 Creative Commons License 2022.04.07 0 0 292

Üdv, van egy Piaggio NRG MC4 robogóm a műszerfalon, C 2.0 hibakód van. Valaki esetleg tud valamilyen infót. Válaszokat előre is köszönöm.

vorikiraj Creative Commons License 2021.03.14 0 0 291

   Van egy eladó Walbróm- igaz, 150 esé, de állítólag rá lehet tenni.. ha érdekel. / ez a legjobb márka amit Libertyre tettek..

Előzmény: bobodoki (29)
eszterhanna Creative Commons License 2019.09.29 0 0 290

Munka Piaggioval / SOS

Heti két napra kiszállítót keresünk Piaggio Ape motorvezetôi gyakorlattal.
Munkanapok: mindig kedd és péntek reggel 6-tól (teherbírástól függôen 12-ig vagy akár este 6-ig)
Megadott címlista szerint kell haladni Budapest belvárosában. Munkabért, benzint fizetünk és ezen felül némi borravalóra is lehet számítani.
Jelentkezni a az info@nekedterem.hu emailen lehet vagy telefonon +36203432440

Köszönöm, ha megosztjátok!

 

 

András Veres Creative Commons License 2019.09.27 0 0 289
Sziasztok! Van egy 2009es piaggio nrg mc2-m, új gyújtás trafó került bele. Első rúgásra indult teljesen jól ment, nem volt vele probléma, és ha leállitottam egy pár percre utána is teljesen jól működött. Aznap este(olyan 3ora múlva) újra megpróbáltam berúgni, de nem indult és nem is volt szikra. Vettem hozzá egy újabb trafót megint ugyanúgy indult egy rúgásra jól ment stb. Aztán 2-3órával a leállítás után megint nem volt szikra. Ezzel kapcsolatban szeretnék tanácsot kérni remélem valaki tud segíteni.
zolekk Creative Commons License 2019.08.19 0 0 288

Sziasztok!

 

Van 1 2003-as NRG MC3 robogóm amiben első teló sajnos beállt. Van lehetőség felújításra,vagy keressek 1 jó állapotú bontottat?

Válaszokat előre is köszi!! :-)

Alex Benke Creative Commons License 2019.08.17 0 0 287

Sziasztok ! 

 

Nekem is van egy ilyen motorom és ugyan ezzel a problémával küzdök . 

Már kitakarítottam a karbit szeréltem benzinszűrőt meg gyertyát és még mindíg ! 

 

A válaszokat előre is köszi :) 

szitoka Creative Commons License 2019.07.15 0 0 286

Sziasztok!
Piaggio nrg mc2-nél (vízhűtéses) olyan probléma van, hogy hideg indítás után az első "kihuzatásnál" még jól megy, de utána nagyon elmegy az ereje és nem akar gyorsulni (kb 25 km/h felett).

Mit javasolnátok? (rossz főtengely szimering okozhat ilyet? vagy mi egyéb?)

Köszönöm előre is a válaszokat!

kicsinelly Creative Commons License 2019.06.14 0 0 285

Nincs baj a gyári telóval, csak az előző osztrák/olasz tulaj nem 1,3at, hanem legalább 2 bar-t fújt a gumiba, ettől ment tönkre.

Előzmény: Mellbym Bo (280)
kicsinelly Creative Commons License 2019.06.14 0 0 284

Miért akarod a lapátot kicserélni? Ellentétes menet, kicsit fordít, kicsit húz.

Előzmény: BoFe24 (283)
BoFe24 Creative Commons License 2019.05.26 0 0 283

Hali! Mc3 vizpumpahoz szet kell a blokkot huzni? Valahol talaltam itt a hozzaszolasokban egy videot, miszerint nem, de akkor a lapat hogy lesz kicserelve?

badboy33 Creative Commons License 2019.05.18 0 0 282

Valahol olvastam / régen / hogy a Rannerét rakták át. De hogy mit kellett átalakítani azt nem tudom. Nem sokat vátoztattak a több mint 10 év eltelte után a motoron .

Előzmény: Mellbym Bo (280)
Törölt nick Creative Commons License 2019.04.20 0 0 281

Pacsi Mindenkinek! Van egy Piaggio Zip 2t 98-as robogom. Első villába szeretnek olajat cserélni, de nem tudom milyen és mennyi kell bele. Próbáltam letölteni a géphez Service Manualt de sajna nem találtam. Nem vagyok nagy robogos, GSX-R-t hajtok. Hozzám került a régi kis Zip, elég megbízható viszont az első teleszkóp nem csillapit semmit. Szétszedtem, valami keves olaj van benne de az is régi lehet már. Jó lenne ha segítenétek nekem ebben vagy egy link Service Manual. Előre is köszönöm.

Üdv: György Zsolt

Mellbym Bo Creative Commons License 2019.03.26 0 0 280

Üdv!

Adott egy 2009-es Mc4 Power DD. A kérdés az lenne, hogy ki lehet-e cserélni a gyári fosadék, fordított első teleszkópját normálisra? Láttam 2018-as modellt, azon az volt. 

piton000 Creative Commons License 2019.02.24 0 0 279

Sziasztok! Van egy Piaggio nrg mc3 léghűtéses motorom.Hosszabb távon úgy 1-2km után leáll.Újra lehet indítani kis idő múlva.Valahol az üzemanyag ellátással lehet a baj,de mi?Kérlek segítsetek,mi lehet a baja!?

papamaci113 Creative Commons License 2018.09.11 0 0 278

Üdv. 

Van egy Nrg 4 power-em.

Reggel be inditottam,de leállt,és  utána az olaj visszajelző világított és nem indult.

Nek volt időm így kocsival jöttem melóba.

Valaki tudna ötletet adni este mivel kezdjek neki?

Kb 2 hete van nálam a robogó,azóta ment eddig rendesen.

Tegnap volt még  kétszer olyan mintha egy másodpercre leállt volna,de gáz elengedésre és újra húzásra ment tovább. 

Köszönöm  előre is.

kicsinelly Creative Commons License 2018.09.07 0 0 277

Helló,

próbáldd a saját tolattyújával... A gyárilag szerelt 17es Dell'orto-ban 54-56 körüli főfúvóka van az mc4-ben. Azzal nem egy rakéta, de legalább nem eszik 5-6 litert...

 

Előzmény: oljan (276)
oljan Creative Commons License 2018.09.02 0 0 276

Hello!2008 power dd-be cseréltem karbit. Dellorto 12 phva volt benne. Nem tudom miért. Kapott egy 17-es Tun’R karbit. Beindult de a gázkar mozgatásra nem reagált.Azt látom hogy a tolattyú hoszabb mint a 12-es karbié.A gázbowdenen kellene valahogy állítanom?A karbi felett lévő menetes csavaron állítgattam de nem lett jobb.

Most belettem a 12-es karbi tolattyúját.Beindítom ,felbőg kapásból ötezres fordulatig. Keverékcsavart hány fordulatra állítsam?Jelenleg 1,5-re van állítva. A főfúvóka ebben a karbiban 98-as. Nekem kissé nagynak tűnik. A 12-esbe 60-as volt. 

Ha tud valaki segîteni megköszönöm

kicsinelly Creative Commons License 2018.07.31 0 0 275

Kaparászd  le a retket a blokkról, ha jól állnak a küllők meg fogod látni. 2 db 10es, vagy 11es fejű csavar fiber alátéttel. Alsón kifolyik, felsőn betöltöd. Nem agyontépni, mert a fiber alátét nem bírja.

Előzmény: Adrii86 (274)
Adrii86 Creative Commons License 2018.07.30 0 0 274

Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni. Most került hozzám egy Piaggio NRG mc1, 1994-es évjárat. Olajat szeretnénk rajta cserélni, de nem találjuk a leeresztő és a feltöltő csavart. A neten nem találok róla infót. Köszönöm szépen! 

Anikó Mc3 Creative Commons License 2018.07.30 0 0 273

Sziasztok! Májusban vettem egy NRG Mc3 Purejet-et ( injektoros). Sajnos nem sokáig élvezhettem.... Pár alkalom után, fulladt és később már nem is indult a motor. 1 hónapig volt "szerelőnél" , az idézőjel azért, mert semmit nem csinált rajta az biztos. Ugyanúgy toltam el tőle, ahogy odatoltam. Hitegetett folyamatosan hogy még "küzd vele". Na nem is ez a lényeg. Azóta sem tudom mi baja van.... Nőként sajnos nem tudok nekiállni szerelgetni. Fb-on motoros csoportban írták hogy mielőbb adjak túl rajta, mert mindig lesz vmi gond vele, mivel nem karbis. Egy kiindulási pontot tudok,hogy akitől vettem, 1 évet állt nála, benzinnel a tankban. Ezt elmondtam annak az illetőnek is akinél 1 hónapot ott volt. Azt mondta hogy azzal kezdi hogy lecseréli a régi benzint és átmossa frissel a rendszert. Ezt biztos nem csinálta meg, mert még mindig a régi büdös benzinszagot érzem. 

Szóval ha valaki tudna így látatlanban segíteni, azt nagyon megköszönném . Vagy ha olyan olvassa aki környékbeli (Dunakeszi) és szerelőt tud, annak meginkább örülnék!  Köszönöm ha végig olvasod! Anikó 

Vass Zétény Creative Commons License 2018.07.25 0 0 272

Sziasztok!

Tudja valaki hogy hány lóerős az MC2??

 

Törölt nick Creative Commons License 2018.07.22 0 0 271

Sziasztok, nrg mc3 purejet vizes hengerfej csavar meghúzási nyomaték érdekelne, de szerintem mindnek hasonló.

Köszönöm a válaszokat.

Törölt nick Creative Commons License 2018.07.21 0 0 270

Szia, érdekelne találtál megoldást a hibára. Nekem is előfordul.

 

Előzmény: Frickomaya (252)
Gabee' Creative Commons License 2018.07.17 0 0 269

Szia!

Hát én az alapjárat állító csavar melletti (remélem levegő) csavart próbáltam állítgatni,de a fulladás mindegyik állásban megmaradt. Egyedül csak az alapjárat változását lehetett észrevenni.

Üdv.

Előzmény: akos1208 (268)
akos1208 Creative Commons License 2018.07.16 0 0 268

Próbáltad már úgy hogy bentebb csavarod a levegő csavart? Nekem akkor csinálta ezt amikor nagyon kicsavartam. 

Előzmény: Gabee' (267)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!