Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 6 napja 0 0 1685

Zuk tányérkerék, kúpkerék ,nem használt eladó.

 .

Törölt nick Creative Commons License 6 napja 0 0 1684

Zuk bolygóház, bolygómű eladó.

 

sas68 Creative Commons License 2024.02.13 0 0 1683

Üdv! Zuk váltót keresek! Ha valaki tud , koszonettel veném!

Mekegér Creative Commons License 2023.08.15 0 0 1682

Üdvözlet az itteni topictársaknak!

 

Zuk kormánymű alsó támcsapágyat ( ami a kormányrúd orsó alján van) keresek, vagy esetleg ha valaki megmondaná a számát- méretét, hogy mit keressek a csapágyboltban, nagyon szépen megköszönném. Sajnos beazonosíthatatlanul, darabokban esett ki az alsó fedél lecsavarozása után. 

 

Köszönettel! Mek.

Törölt nick Creative Commons License 2023.05.25 0 0 1681

Zuk Nysa Oldtimer Club Hungary  facebook csoport ,minden is van !!!  :D

Vagy a jófogáson is !  

Előzmény: Pap Győző (1680)
Pap Győző Creative Commons License 2023.05.22 0 0 1680

Sziasztok!

 

megprobalom itt is hátha, keresek Zuk első spiralrugot párban

 

udv.: Győző

Mi.La. Creative Commons License 2023.05.21 0 1 1679

Most számolom a fogyasztást. És nem értem? 254,8 km 25 liter = 9,8 l/100Km. Nincs itt valami furcsaság?

Törölt nick Creative Commons License 2023.04.26 0 0 1677

 

 

2023 május 20.  V. Zuk -Nysa -Warszawa Találkozó és Kortárs Járművek Gyülekezete !!  Karcag ,Múzeumpark 

regisztráció,infó: 06 30 534 34 17

vinkli123 Creative Commons License 2023.03.31 0 0 1676

Üdv!

 

Zuk javítási útmutatót keresek, de alkatrész katalógus is érdekelne.

 

Köszönettel:

Gábor

Törölt nick Creative Commons License 2023.03.28 0 0 1675

Igen Karcagra !

 

Mégpedig 2023 . május 20 . -án az Ötödik Zuk -Nysa -Warszawa-Lublin Márkatalálkozóra és Kortárs Jáművek Gyülekezetére !!

 

Úgy tudom ,jön egy miskolci delegáció ,de őket nem ismerem és nem is én invitálom !

 

 

Előzmény: Mi.La. (1673)
Mi.La. Creative Commons License 2022.12.13 0 1 1674

 

 

 Na itt a vége. Ilyen lett. Jól kitolt velem! Szerdán járattam, beálltam menetirányba, hogy csütörtökön csak indítom és megyek mínősítésre. De! Csütörtökön nem indult mert teljesen lemerült az akkumlátor. A műszerfalon az ampermérő mutatja a töltést, az aksira nem megy ki semmi. A szerdai járatással sikerült lemerítenem. Pénteken már "pöcre" indult a feltöltött akkumulátorral. Csak még a hiba forrását nem találom! Hol tünik el a töltés? Most pihentetem - nyugtatom magam, majd kezdem centiről centire árnézni a vezetékeket. Estleg ha valakinek van tippje, megírhatja! 

Mi.La. Creative Commons License 2022.11.27 0 1 1673

Hogy Karcagra? A kép Fábiánsebestyén-en készült, három napos falunapra mentünk le a ZUK és a NYSA. Se oda, se vissza nem kellett megállni javítás miatt. A megállást csak azért kellett, mert marha meleg volt kint - bent meg még inkább. Kis kiruccanás kétszer 230 km, plusz helybeni járkálás. A meghívó polgármester átválalta az üzemanyag költséget. Gondolkozás nélkül igent mondtunk!

Előzmény: Törölt nick (1672)
Törölt nick Creative Commons License 2022.11.19 0 0 1672

Köszönöm szépen a fotót !  Szép és most is biztos ilyen lesz !   Igen a téli jelképes életben tartás fontos .Én a téli indítás mellett egész évben papírbetétes benzin előszűrőket használok minden Zsuknál ,és Spuri adalékot használok a benzin minőség javítására.  Gondolom jól sikerült a felújítás Zsigmond bácsi nagyon precíz szakember 2017 óta ismerem ,2018 tavaszán vittem hozzá az első platós Zsukomat ,jó vele a viszony ,már több Zsuk-Nysa találkozón is megtisztelt bennünket társaságával ,ráadásul a saját Lublin teherautójával érkezett mindig .     II. Zuk Lublin Meeting Hungary, Találkozó, Karcag 2020 Október 23. Zukiem - Cserebogár Backstage - YouTube

Ha még lesz erőm ,kedvem az ötödik találkozót is magamra vállalni akkor nagyon szívesen az látjuk  az akkor már OT-s Zsukját is Önnek !  :)  

Úgy rémlik a Dankó Zoltánék is miskolciak ,meg kéne nekik mutatni ,hogy a Zsuk le tud jönni Karcagra ,mert azzal nincs távolság ....:D  

Minden jót kívánok ,várjuk a Zuk csoportba a FB. on !!!  :)

Előzmény: Mi.La. (1671)
Mi.La. Creative Commons License 2022.11.18 0 1 1671

Köszönöm! Minden segítség jól jön. Remélem sikerül az OT és  forgalmi vizsga, mert akkor tudok vele közlekedni és több mindent sikerül beszerezni is. Meg a javítási helyszinekre is eltudom vinni. A télre most be lesz "zárva". Az indítgatást meg a mozgást a hideg és rossz idő ellenére is meg kell tenni, nem hagyom ellustulni. A tavasz érkesztével meg minnél több helyre szeretném, ha elvinne! Azért felteszek egy képet, még a régi üzemképes állapotáról. Ebbe az időszakban a háttérbe lévő NYSA mentőt is én gondoztam. Ez késöbb BP-re került. Tagunk oda költözött.

Előzmény: Törölt nick (1670)
Törölt nick Creative Commons License 2022.11.18 0 0 1670

 

Nos ! Kicsi a világ !  Láttam ezt a tűzZsukot  Andornaktályán ,a gyógykezelése egyik fázisában ,akkor volt levéve róla a hengerfej .  Sok sikert és kitartást a rekonstrukcióhoz ,bármilyen segítség esetén elérhető vagyok ,és szívesen látjuk ,invitáljuk a  Facebookon működő Zuk &Nysa Oldtimer Club Hungary nevezetű zárt csoportunkba ,ott mindig van alkatrész hírdetés  tanácsadás ,kellékek bőrzéje stb !!

 

Előzmény: Mi.La. (1669)
Mi.La. Creative Commons License 2022.11.12 0 0 1669

Szia!

Ez bíz az! A miskolci tűzoltó zuk. Az egyesület fiatal tagjai, ütötték vágták még tönkre nem tették. Most újra én vettem át a gondviselését. Karosszéria javítás, motor teljes felújítás, fék teljes felújítás, villamoshálozat csere és egyébb esztétikai rendbetétel. Az ablak bársony gimik szétrohadtak, hol a nap sütötte hol az eső áztatta. Sajnos sok dolog a szemétde került. Eggyenruhák amiket nem óvtak, kint hagyták a tűző napon és az kiszívta, senki nem vállalja a rendbehozatalát.  Így nem lehet kíállitani, bemutatni. A hozzánemértésből adodott, hogy a motort megfözték, átéget a tömités és beégett a dugattyú, eltörtek a gyürük. Stb... Mostanra már kezd a tiz ével ezelötti önmagára hasonlítani. Kellene még sokminden hozzá, hogy még szebb - jóbb legyen, de már így is sokat kellett költeni és szükösek a keretei az egyesületnek.

Előzmény: Törölt nick (1668)
Törölt nick Creative Commons License 2022.11.04 0 0 1668

Szép napot !

 

Csak nem a miskolci tűzoltó Zsuk-ról beszélünk ?? :D

Van itt felni is ha jól megnézem ! :)

30/ 5343417   

III.Magyarhoni Warszava,Nysa,Zuk, Lublin Márkatalálkozó és kortárs járművek meeting 2021/Cserebogár - YouTube

Előzmény: Mi.La. (1667)
Mi.La. Creative Commons License 2022.10.14 0 1 1667

Köszönöm a segítséget! Úgy néz ki megoldodig a vizsgára a könyv kérdés. Azt az infot kaptam, elfogadják a dokumentációt, bármilyen adathordozon. A fő, kezdő lapot, kinyomtattam és mellé tettem a CD-t. Fogok menni megkérdezni, hogy így jó lessz-e nekik. Ha nem fogadják el ebben a formában, keresni foglak. Még várok alkatrészre, ezért csak a novemberi vizsgára tudom vinni. Az meg még sokára van. Nem messze Karcagtól, én Miskolcon koptatom a gumikat. Nem tudsz egy eladó ZUK felnit?

Üdv!

Előzmény: Törölt nick (1666)
Törölt nick Creative Commons License 2022.10.11 0 0 1666

Szia !  Megoldódott már a Zuk könyv ? Sajnos csak most láttam ,hogy keresel ...A FB .Zuk-Nysa Oldtimer Club  csoportban hamarabb találni ügyeletest .itt nagy a csend .Helyileg hová való a jármű ?  Ha kell adok kölcsön könyvet ,Karcagról! Üdv!

Előzmény: Mi.La. (1665)
Mi.La. Creative Commons License 2022.09.30 0 0 1665

Sziasztok!

Segítséget kérnék!

Zuk kezelési útmutató kézikönyv.

Erre lenne szükségem pár napra, veterán minősítő vizsgán ezt kellene bemutatni.

Vagy valami más Zuk-ra vonatkozó kézikönyvet. 

Ha van valakinek eladó - megbeszéljük.

Ha valaki kölcsön tudja adni a vizsga időtartamáig, az is jó nekem. (megbeszéljük)

2013-ban még én tettem fel belőle pár lapot, de valakinek megtetszett és magához vette.

Ezért lesz most egy kis fennakadás az ot-zéssel.

Van Nysa Javítási Kézikönyvem, ha valaki cserélne ZUK-ra. (nem ZUK van ráírva így ezt nem fogadják el) Pedig a kasznit leszámítva ugyan az szinte.

Mi.La. Creative Commons License 2022.09.23 0 0 1664

Szia! 

Andornaktályán van egy aranykoszorús karoszérialakatos-mester, lengyelországi ismeretséggel és beszerzési lehetőségel rendelkezik. Zuk, Nysa, Lublin és más lengyel tipúsokhóz tud beszerezni és van raktáron is neki alkatrész. Érdemes vele felvenni a kapcsolatot. A telefonszáma: 06-30/9350245 

Előzmény: asuslogic (1663)
asuslogic Creative Commons License 2022.08.14 0 0 1663

Sziasztok, zuk 4 es váltót keresek, ha valaki tud jelezzen. Köszi

asuslogic Creative Commons License 2022.08.14 0 0 1662

Szia, lengyelországból rendeltem,moto-trans.pl

 

Előzmény: Mi.La. (1661)
Mi.La. Creative Commons License 2022.05.08 0 0 1661

Sziasztok! 

Keresek ZUK ajtó ablakába való (szőrös) gumit. 

Ha van valakinek, vagy tudtok olyat akinek van, vagy árul, szóljatok. Vagy írjatok itt.

06-206 2557854

Jövő hónapban lejár az OT vizsgája és vinném hosszabbítani. 

Az idő megette a gumimat.

 

Minden segítség érdekel.

Kösz!

Törölt nick Creative Commons License 2022.01.28 0 0 1660

Szia  !  Igen ,hasonlatos a Zuk váltóhoz ! 80W90 es bármilyen márkájú hajtómű olaj megfelelő bele ! 

Előzmény: kozso1 (1659)
kozso1 Creative Commons License 2022.01.15 0 0 1659

Sziasztok. 

Vettem egy kis traktor féleséget amiben ez a váltó van beépítve.

Nagy valószínűséggel jó helyen járok a kérdésemmel, hogy milyen folyadékot illik tölteni bele, illetve van-e rajta nívó, ellenőrző csavar?

Köszönöm.

Törölt nick Creative Commons License 2021.11.11 0 0 1658

Szia  ! Balástyán tudok egy sárga fülkés ponyvás platósat ,garázsozott ,fellelt szinte eredeti állapotban ! Papírozható ,kuplungja össze volt /van ragadva . 600 e ft -os irányáron . Közbe ide is másolom mert megtaláltam :  Kiváló eredeti állapotban megmaradt Zuk.Garantált 36.000km- el.Gyári ponyva és gumik, kopásmentes plató.20 évig egy sötét fészerben állt.Kipróbálható állapotban.Papírok kormányablakból kikèrès alatt.Irányár:600.000 FtÈrd:Jójárt Tibor: +36304470493

 

De van amúgy elég sok a jófogáson ,itt -ott.... !

Előzmény: bydude (1657)
bydude Creative Commons License 2021.11.01 0 0 1657

Üdv mindenkinek. 

Eladó zuk ot keresnék.

Leginkább platós érdekelne.

Törölt nick Creative Commons License 2021.09.21 0 0 1656
Törölt nick Creative Commons License 2021.09.21 0 0 1655

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!