Keresés

Részletes keresés

Erika Ábelné Sallai Creative Commons License 2022.05.19 0 0 195

Szia 

 

Igen kérhetek egy telefonszámot?

 

Üdv

Előzmény: Bizt.közv89 (191)
ntaicn Creative Commons License 2020.12.30 0 0 194

Az egyik fő értékesítendő termék konkrétan a unit-linked egy értéktelen kacat, semmit sem kap a pénzéért az ügyfél, totál értelmetlen méregdrága fos, valójában az ügyfél számára előnytelen konstrukció a befektetést és a biztosítást egy termékbe gyúrni, hiszen a kockázati rész miatt eleve drága lesz minden. Aki ilyenhez a nevét adja annak rossz hírneve lesz, nemcsak a biztosítót fogják utálni hanem az ügynököket is emiatt! Eleve értelmetlen olyanba fektetni ahol 3-4 szereplőnek megy a pénz, hiszen értékpapírokat online számos befektetési szolgáltatónál lehet venni, nem kell hozzá semmilyen biztosítási szerződés.

A unit-linked sokkal jobban megérné ha lakásbiztosítást és befektetést v kötelezőt/cascot kombinálnák befektetéssel, valójában a lakáson kívül az összes biztosítás ablakon kidobott pénz, csak a biztosító jár jól és persze a részvényesei, egyik biztosító sem az ügyfelei érdekeit képviseli, kizárólag a részvényesekét, mindig ki akarnak bújni a fizetés alól!

Melinda19 Creative Commons License 2020.12.30 0 0 193

Biztosítás értékesítéshez hideghívás címanyag eladó.

 

Több információ rosetta29@citromail.hu címen.

thomas0030 Creative Commons License 2018.06.20 0 0 192

ÜZLETKÖTŐI MUNKA!

 

Call Center keres leegyeztetett érdeklődők feldolgozására vagyonbiztosítási termékek értékesítésére

az Aegon biztosítóhoz, tapasztalattal rendelkező üzletkötőket! Nem kell céget alapítani! Bejelentett munka, jutalékos rendszerben!

A többi információ személyesen!

 

Jelentkezés, fényképes önéletrajz küldése erre az e-mail címre: thomas@vipmail.hu

 

Tisztelettel:

Szabó Tamás

Bizt.közv89 Creative Commons License 2018.05.15 0 0 191

Szia él még ez a lehetőség ?

 

Előzmény: Erika Ábelné Sallai (187)
sebyke7 Creative Commons License 2018.03.01 0 0 190

senki?

sebyke7 Creative Commons License 2018.02.22 0 0 189

Sziasztok dolgozik valaki a Generalinál tanácsadóként? véleményre lennék kíváncsi.Minden tapasztalat érdekel

Erika Ábelné Sallai Creative Commons License 2018.02.19 0 0 188

Szia érdekelne tudnál küldeni bővebb információt.

Köszönettel

Előzmény: gadam90 (181)
Erika Ábelné Sallai Creative Commons License 2018.02.19 0 0 187

Szeretnél egy fiatalos és lendületes csapatban Pénzügyi Tanácsadói munkakörben dolgozni, 9 hónapig kezdő támogatás + jutalék. Keress bátran 06703258945. Várlak szeretettel

FinéGamon Creative Commons License 2017.10.26 0 0 186

Sziasztok!

Figler Gábornak hívnak, 24 éve, hogy biztosítással foglalkozom.

Ösztönző rendszerrel (kezdő fizetés 1 évig +jutalék) tapasztalt kollégát, vagy olyan ifjú titán (ez nem elsősorban korra értem), akit komolyan érdekel ez a feladat. 

Elérhető vagyok emaliban gabor.figler@groupama.hu, vagy mobilon +36 30 4456999.

Sziasztok.

Insuranti Creative Commons License 2017.08.09 0 0 185

Profi értékesítő vagy, és önállósodnál? Eleged a jelenlegi munkáltatódból? Szívesen lennél alkusz, de nehezen megy cégalapítás/ engedélyeztetés..?! Itt a lehetőség: Eladó, biztosítási többesügynöki engedéllyel rendelkező cég. Részletek itt

Yag.. Creative Commons License 2017.03.10 0 0 184

Üzletkötők számára komoly kiugrási lehetőséget biztosítok országosan.

Elérhetőségem. huszas 923 4079 (ha nem venném fel, késöbb visszahívlak)

RetteNETes Lalyos Creative Commons License 2016.12.01 0 0 183

Tudnék veled vitatkozni, de megvárom amíg nem "egyhozzászólásos" ismeretlen vagy... :-)

Előzmény: tivi87 (182)
tivi87 Creative Commons License 2016.12.01 0 0 182

Sziasztok!

 

Azoknak szeretnék üzenni,akik keresik a helyüket ebben a szakmában de nem találják.Kezdeném azzal,hogy az alkusz vagy közvetítő cégeket felejtsd el ha jót akarsz magadnak.

10 évig dolgoztam lelkesen és szép eredménnyel közvetítő cégnél.Teljesen meg voltam róla győződve,hogy a legjobb helyen vagyok.Aztán kiderült,hogy a megérdemelt jutalék harmadát kaptam csak meg.Viszont elvittek csillivilli utakra meg éttermekbe,hogy érezzem,hogy a legjobb helyen vagyok.Amit tudok,hogy a legjobb alkusznál is a éves díj max. 70-75%-át kapod csak meg.Ami rosszabb,hogy nem adnak megfelelő ügyfélállományt.Mindig a nagy függetlenséggel hülyítettek,hogy az mekkora érték a piacon,de amúgy is csak max. két termék van a táskádban amit a legjobbnak tartasz és ami a legjobban fizet...(Ezzel nem csak én,hanem szinte mindenki így van ebben a szakmában.)

Ez volt az ára,hogy az alkusztulajdonosok jól legomboljanak.Mondhat bárki bármit...az összes alkusznál csak a felső vezetés jár jól...Lehet hiper-szuper rendszered meg csillivilli marketing támogatásod stb...a vezérek zsebre vágják a biztosítótól kapott jutalék felét.Annak ellenére,hogy te kötötted az üzletet,te ápolod az ügyfelet,és tőled írják vissza,ha véletlenül nem fizeti az ügyfél a szerződését stb....(ráadásul sokszor szemét módon,hogy még több maradjon a tulajdonosok zsebében).No de ez a múlt...Körülnéztem a piacon,ki az a Biztosító aki állományt ad,legjobban fizet,és jók a termékei is.Sikerült megtalálnom.

 

 

Elmondanám,hogy míg egy alkusznál a megkötött életbiztosítás éves díjának megkapjátok a 30-70%-át.Itt 132%-ot fizetnek ki egy megkötött üzlet után :)

Követők még erre jönnek rá.

Persze,ha jól dolgozol itt is elvisznek csillivilli utakra is. De érdekes nem?

 

Nem írom le mekkora forgalmat generáltam ebben az éveben,de kiszámoltam,hogy 8 számjegyű lenne a különbség,ha ezt alkuszhoz vittem volna ;)

 

További sok sikert azoknak,akik keresgélnek;)

 

Üdv:Tivi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

gadam90 Creative Commons License 2016.11.29 0 0 181

Sziasztok!

 

Címanyagban tudok segíteni. Változatos adatbázisok, többféle szűrési paraméterrel. (város, életkor, vásárlói réteg, stb...)

 

Ha érdekel, írj!

 

galambosadam90@gmail.com

Bizt.közv89 Creative Commons License 2016.11.04 0 0 180

Üdv mindenkinek!

Értékes címanyag eladó,megyére lebontva,főként nyugdíjbiztosítás termékekről lenne szó,amit cc-s kollégák hívtak fel rögzített vonalról,ezeket a címeket szeretném tovább adni mellékelve a rögzített beszélgetéssel!Számlával igazolva ha szükséges bejegyzett telemarketinges tevékenységem van! akinek felkeltett az érdeklődését keressen meg emailbe:boka8911@gmail.com 

Acex Creative Commons License 2016.09.18 0 0 179

Katás egyéni vállalkozók könyvelését vállalom 10.000 Ft/hó összegért.

 

Kapcsolat:

acextributum@gmail.com

Hely : Budapest, de vidéki vállalkozók könyvelése is megoldható.

Biztosítási Alkusz Creative Commons License 2016.09.09 0 0 178

Amennyiben Eger és Mezőkövesd környékén laksz, ügyes üzletkötőnek tartod magad, de úgy érzed, hogy nem becsülnek meg a jelenlegi helyeden (sem anyagilag, sem erkölcsileg), csatlakozz a csapatunkhoz. Érdeklődj bővebben az  admin@abiztositas.hue-mail címen, vagy Tóth Bélánál a 20-320-16-99-es telefonszámon. Nagy tapasztalattal rendelkező üzletkötőkkel (ha gyorsan jelentkeznek) most lehetőségünk van egyedi szerződést kötni. Várjuk jelentkezésedet!

Törölt nick Creative Commons License 2016.08.04 0 0 176

Kedves biztosítási ügynökök.

 

Sok ügyfeled van? Sok időt foglalkozol a telefonálással, hogy ügyfeleket szerezz magadnak? Érdekel pár potenciális ügyfél? Tudok segíteni, hogy kevesebb időt foglalkozz a telefonálással. Mi elvégezzük helyetted a "piszkos" munkát és neked csak a leendő ügyfelekkel kell foglalkoznod. Látom mennyi időt vesz igénybe az új ügyfelek szerzése, ezért gondoltam megkönnyítem az ügynökök dolgát. Telefonálunk, hogy szerezzünk új ügyfeleket. Ha egy biztosító ügynök szeretne kicsit kevesebb időt fordítani ezekre a dolgokra, mi a kezébe adunk olyan ügyfeleket, akiket érdekel biztosítás, és tudják, hogy keresni fogják.

 

Bővebb információért írj a vamoslead@gmail.com-ra.

Szép napot!

Zám Laci Creative Commons License 2016.07.19 0 0 175

Hölgyek, Urak!

Tapasztalattal rendelkező biztosításközvetítő kollégákat keresek III. kerületi Allianz ügyfélszolgálatra.

Ha van állományod, speratívod, akkor annak megfelelő állományt, és speratívot kapsz, plusz még ott az ügyfélszolgálat adta lehetőség is.

Nyugodtan kérdezzetek, minden kérdésre válaszolok! 

KGB Gábor Creative Commons License 2016.07.12 0 0 174

Sziasztok!

 

Vagyonbiztosítási állomány növeléséhez keresek üzletkötőt. Ha eleged van a vállalkozói létből, de jó értékesítő vagy, keress meg. Észak-Mo. területéről várok jelentkezőket. 

A feladat elsősorban vagyon, és felelősségbiztosítások kezelési jogának megszerzése ( örökítése ). Szakmai hátteret biztosítom. Bejelentett munkaviszonyt ajánlok. 

Részletekért keressetek a churtisgabi@gmail.com címen.

Tanácsadó21 Creative Commons License 2016.07.04 0 0 173

Sziasztok,

 

biztosítási tanácsadókat keresek. Amennyiben már van tapasztalatod, de váltani szeretnél, gyere és csatlakozz hozzánk. Jelentkezz a biztositas.tanacsado​1@gmail.com mail címen.

ancsa0515 Creative Commons License 2016.05.31 -1 0 172

Sziasztok!

 

Ha valakit érdekel befektetés az keressen meg emailben szancsa1987@gmail.com

Mathe Eniko Creative Commons License 2016.03.30 0 0 171

Szia!

Amennyiben a Jászság területén laksz, ügyes üzletkötőnek tartod magad, de úgy érzed, hogy nem becsülnek meg a jelenlegi helyeden (sem anyagilag, sem erkölcsileg), csatlakozz a csapatunkhoz. Érdeklődj bővebben az ertekesites.tanacsadas@gmail.com e-mail címen, vagy a Máthé Enikőnél a 06 70 621- 7999-es telefonszámon. Nagy tapasztalattal rendelkező üzletkötőkkel (ha gyorsan jelentkeznek) most lehetőségünk van egyedi szerződést kötni (címanyag, kezdeti támogatás tekintetében). Várjuk jelentkezésedet!

M&MIldiko Creative Commons License 2016.03.13 0 0 170

Tudtam,hogy tetszeni fog :)))

 

Előzmény: RetteNETes Lalyos (166)
Pokerkiraly1980 Creative Commons License 2016.03.09 0 0 169

Szia!

 

Mind amellett hogy sok mindenben igazad van egyet tisztázzuk, nem biztosítónal voltam és nem állomány amiről beszélünk saját cégünk volt ahol befektetéssel foglalkoztunk és mi magunk gyűjtöttük a cimanyagot az ügyfelek tudtával és megfelelő engedéllyel.  Segítségem nyilván tartalmaz anyagi vonzatot de arányaiban nagyon minimális ahhoz képest ami segítség lehet a kollégának.  Nekem nem kell már más terület amivel foglalkozom. Bármelyik ügyfél írhat nekem hiszen mögé tudom csapni azt mikor hogyan jutottunk adataihoz.  Tehát lehet ritka és ezt is elhiszem de valóban segítség a cél egy tiszta jó és hivatkozhato cimanyag az amiről én beszélek! :)

Egy fontos ehhez Igen jól kell tudni telefonálni higy működni is tudjon azt pedig még kell tanulni vagy még kell fizetni egy profi telefónos! 

Előzmény: RetteNETes Lalyos (168)
RetteNETes Lalyos Creative Commons License 2016.03.08 0 0 168

Szia!

 

A lényeges részekre reagálok - egyébként segítő szándékkal..

"Az akkori jogi feltételek"... : Jó ha tudod: A személyes adatok azok nem árucikkek! Egyszerűen nem kereskedhetsz velük - persze vannak bizonyos kivételek, de maradjunk abban, hogy egyre többen vannak a lakosság körében olyanok, akiket ha felhívsz, elsőként és kizárólagosan arra kíváncsiak, hogy milyen forrásból jutottál a címéhez, telefonszámához.

A naív üzletkötő meg válaszol: Az internetről vásároltam shinetibor@gmail.com-on található személytől.

Hidd el, hogy szerencsés leszel, ha csak egy ember talál meg ezek után keresettel!

 

Egyébként: Nem veled szarozok, de a mindennapi munkám során rendszeresen gyomlálgatom a biztosítók szerződési feltételeit, amiben ahhoz járultatják hozzá a szerződőket, hogy a személyes adataikat felhasználhassák

  • marketing célokra
  • átadhassák harmadik félnek marketingcélokra
  • átadhassák a szerződés közvetítésében nem közreműködő ügynökeiknek

Egyébként meg: Ha mondjuk egy adott biztosító állományából szereztél meg adatokat akkor ne csak a felháborodott ügyfelektől számíts megkeresésre, hanem az adott biztosító jól megfizetett ügyvédei is szíves örömest leperlik rólad a gatyát is...

 

De jó! Tételezzük fel, hogy tényleg segíteni akarsz a címanyaggal. Bizonyára ezt önzetlenül teszed. Ingyen... :-)

 

Harmadrészt: Adsz egy jó kis címanyagot! A naív, vergődő pályakezdő ügynök át/megveszi tőled, s aztán megkeresi az ügyfelet... Aztán mit mond majd?

"Azért kerestem meg Önöket, mert tudom, hogy van Önöknek lakásbiztosítása...

- Ne mondja?! Honnan tudja?

- ....  "

 

vagy:

 

"Én vagyok az, aki innentől kezdve átveszi a biztosításának ügyintézését!

- Igazán? És az eddigi ügynökünk tudja ezt? Tudja mit?! felhívom most azonnal!...

- ......."

 

Ha nem biztosítós a címanyagod, akkor gondolod, hogy egy teljesen más területről gyűjtött címanyagok esetében boldogulni fog az újonc üzletkötő, akinek a hideg hívás is erős kihívást jelent??  :-/

 

Kegyetlen lesz amit mondok:

Sokan azt hiszik, hogy ez az a foglalkozás, amiből koksszá keresik magukat.

Én meg azt vallom, hogy az értékesítés szakma, amiből tisztességesen meg lehet élni úgy, hogy elsősorban az ügyféllel vagy lojális. Ez többek között azt jelenti, hogy nem értékesíted a címét!

 

Aki nem tud a nyilvános adatbázisokból, ajánlások útján ügyfelet szerezni, az ne foglalkozzon inkább ezzel a szakmával!

 

Egyébként meg igazad van!

Nagyon sok társaságnál megcsontosodott szokások vannak.

Menj oda, tanuld meg nagyon tisztességesen a módozatokat, aztán menj el független alkusznak! :-)

Előzmény: Pokerkiraly1980 (167)
Pokerkiraly1980 Creative Commons License 2016.03.08 0 0 167

Üdv mindenkinek! 

 

Nos hogy lásd nem 1 bejegyzés történik részemről. 

Alapvetően én azt hittem hogy ez egy segítő fórum mivel láttam volt pár kétségbeesett fiatal kolléga bejegyzését. Ezzel szemben itthon semmi nem változik na a riogatás az megy. Alapvetően valóban igazad van de az meg sem fordul a fejedben hogy vannak olyan cimanyagok amik az akkori jogi feltételek szerint lettek gyűjtve? Arról nem is beszélek hogyha ez egy szakmai fórum és valami nem szimpatikus kérlek foglalkozzunk az igazi gondokkal hogy cégek hamis ígéretekkel csalogatnak fiatalokat értékesítői munkára úgy hogy semmi képzést és támogatást nem kapnak hiszen olyan Megfáradt és megkeseredett 20 évvel ezelőtti módszerekkel operáló vezetők vannak akik már egy időpont egyeztetest nem.képesek megcsinalni viszont elvarjak. Tehát ha az a rossz hogy segíteni akarunk azoknak akik még dolgozni akarnak és hisznek a szakmában akkor lehet te vagy rossz oldalon és írnod kéne a hogyan húzzuk le meg jobban a kedvét vesztett kollégákat. Nos a cimanyag valódi erős Pest megyei és Budapest tehát akit érdekel továbbra is lehet nekem írn a shinetibor@gmail.com címre. 

Előzmény: RetteNETes Lalyos (164)
RetteNETes Lalyos Creative Commons License 2016.03.07 0 0 166

Brávó!!!! :-))))

Előzmény: M&MIldiko (165)
M&MIldiko Creative Commons License 2016.03.07 0 0 165

Bármilyen biztosító lakásbiztosítási címanyagát megvásárolom Karcag,Kisújszállás,Kenderes,Ecsegfalva,Bucsa,Fegyvernek ,Törökszentmiklós és vonzáskörzete

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!