Keresés

Részletes keresés

GulyásJános Creative Commons License 2022.08.08 0 0 139

Keresek Carcassonne 2. kiegészítést 1. (régi) kiadású verziót.

werbewagen Creative Commons License 2022.01.06 0 0 138

Sziasztok,

 

keressük a 4-es, 8-as, 9-es kiegészítőket első kiadásban újszerű állapotban. Illetve 

 

Ajánlatokat a cinefilo@vipmail.hu címre várunk.

johnnyr Creative Commons License 2017.09.12 0 0 137

Sziasztok!

Továbbra is keresek régi grafikájú Carcassonne társasjátékokat. Konkrétan az 5. 6. 8. és a mini kiegészítők közül 3.5.6. kellene. Ha valakinek van otthon elfekvőben, ne legyen rest írni. 

Üdv. J.

CsoMa.Bp Creative Commons License 2017.04.27 0 0 136

Sziasztok,

 

Keresem a Carcassonne 7. kiegészítőjét mindhárom kiadásban.

Esetleg bontatlan változatban...

Kérlek írjatok, PM-ben max. 24 órán belül válaszolok.

 

német - "Das Katapult [ 48188 kód Schmidt Spiele ]

 

angol - "Catapult" [ RIO376 kód Rio Grande Games ]

 

vagy

 

magyar "A Katapult" kiadást [ 770296 kód Piatnik ] !

 

 

(Idén karácsonyig bezárólag !)

 

...a keresztgyerkőc ragaszkodik hozzá, "hogy neki kell"- és akkor egy másik csemete is szeretne magának, csak az a család egy másik nyelvű kiadást játszik az összes eddig meglévő alapjáték és kiegészítők esetében. Gondolhatjátok - én meg ellent se merek mondani neki ilyen esetben !

 

Köszönöm segítségeteket, CsoMa

johnnyr Creative Commons License 2017.04.24 0 0 135

Szia!

 

Az 5. kiegészitő már elkelt. Sajnos az új nem használható a régivel. Más a hátlap, simán kiszúrható hogy olyan lapkát húzol ami ehhez a kiegészítőhöz tartozik. A lapkák megfordítva is másmilyen színvilágúak, elütnek a tájlapkáktól. A bábúk is mások. Van pl rózsaszín, helyette vmelyik pedig hiányzik. A régihez nem passzol. 

 

Üdv. J.

Előzmény: Hős Magyar Levente (133)
CsoMa.Bp Creative Commons License 2017.04.24 0 0 134

Sziasztok

 

 

 Nem most feltett kérdésre , de válaszolok kinti átbeszélés után - megkérdezve amerikai és európai Carcassonne geek-eket :

 

- nem hivatalosan nem lehet keverni őket - a Téli-kiadásnak is van két mini-kiegészítője. Azokkal lehet pluszban együtt játszani.

(hozzá is juthatsz esetleg ha érdekelne- van nekem 1 példány bontatlan mindkettő változatból még szerintem a társas-dobozok között btw)

De szerintem a régi kiegészítők közül nagyrészt játszható vele a legtöbb - összefésülve a szabályokat.

Üdv, CsoMa

 

 

 

Kathy8 2012.11.29

 

Sziasztok !

 

Nem tudja valaki ,hogy a most megjelent limitált téli kiadás kombinálható a kiegészítőkkel és az alapjátékkal???

Előzmény: Kathy8 (114)
Hős Magyar Levente Creative Commons License 2017.04.22 0 0 133

Szép napot!
Engem lehetséges, hogy érdekelne az 5. kiegészítő, csak kérdezni szeretnék vele kapcsolatosan pár dolgot, meg tudnál adni egy elérhetőséget?
Előre is köszönöm!
                                                                                                      Üdvözlettel:
                                                                                                                         Levente

Előzmény: johnnyr (132)
johnnyr Creative Commons License 2017.02.17 0 0 132

Sziasztok!

Keresek régi grafikájú Carcassonne társasjátékokat. Konkrétan az 5. 6. 8. és a mini kiegészítők közül 3.5.6. kellene. Most vettem egyet amikor rájöttem hogy ez ugyan még a régi játék, de új grafikával, ami sokkal csúnyább mint a régi és még a hátlapok sem illeszkednek. A boltban nem hajlandóak visszavenni, pedig bontatlan. Másra sem tudom cserélni :(
Szóval egy új kiadású 5.-t ócsón adok, ha esetleg valakinek kéne :)

Imádjuk a játékot de rettenetesen néz ki a régi és az új együtt.

Üdv.: J.

Előzmény: Temiq7 (130)
QLilu Creative Commons License 2017.01.18 0 0 131

Kedves Temiq7!

Engem érdekel az alapjáték. Hogy tudom felvenni Veled a kapcsolatot? Privát címedet sajnos nem látom. 

Köszönöm előre is!

Lilla

Előzmény: Temiq7 (130)
Temiq7 Creative Commons License 2017.01.12 0 0 130

Régi Carcassonne alapjáték eladó. Érdekel valakit?
Az privát üzenetett küldjön. Köszi. :D

johnnyr Creative Commons License 2016.12.30 0 0 129

Carcassonne mini kiegészítőket lehet még valahol kapni? Megvettem az 1., 2., és a 4.-t és azóta beszüntették a többi gyártását. :( 

Esetleg vki eladná? 

 

Tombol1543 Creative Commons License 2016.09.20 0 0 128

VENNÉK:

 

Régi változatú CARCASSONNE-hoz rajongói, fanmade kiegészítőket!

Hegyek, Erdők, Mocsár, Tenger, stbstb, bármi jöhet.

 

Itt, vagy email-en várom a lehetőségeket: dolgran@hotmail.com

 

Köszönettel,

Dol

 

 

honTi Creative Commons License 2016.09.04 0 0 127

A Társasjátékos Klubtól azt a tájékoztatást kaptam, hogy lesz bajnokság.

A JEM Magazin honlapján lehet majd részleteket megtudni.

Előzmény: kingpeti88 (126)
kingpeti88 Creative Commons License 2016.01.11 0 0 126

Sziasztok!

 

Lesz 2016-ban magyar bajnokság?

Vagy rendeznek valahol Carcassonne bajnokságot...

 

Van esetleg olyan honlap, ahol bővebb infó van erről?

 

Köszi,

Peti

Gééééza Creative Commons License 2015.12.29 0 1 125

Akinek esetleg kell a Kereskedők és építészek kiegészítő játék leírása magyarul - ugyanis hazánkban német nyelvűt forgalmazzák -, és ki szeretné nyomtatni magának 12x18-as méterben, hogy beférjen a jákék dobozába, itt megtalálja http://www.filedropper.com/carcassonne-kereskedksptszek

rum-cájsz Creative Commons License 2015.09.01 0 0 124

1. igen

2. igen, amikor lepakolod a folyós kiegészítő lapkát (ugye ez a 0. kör), akkor kell rátenni a bábukat is. Utólag nem lehet lapkára bábut tenni.

Előzmény: klarno (122)
bm613 Creative Commons License 2015.08.30 0 0 123

1. Igen.

2. Ezt sajnos nem ismerem.

Előzmény: klarno (122)
klarno Creative Commons License 2015.08.28 0 0 122

Sziasztok!

 

Most jatszottunk eloszor a jatekkal, es ket olyan kerdesem lenne, amire nem talaltam hivatkozast a szabalyban:

 

Ad1., vajon egy kolostor melle kozvetlenul letehetek egy masik kolostort, ha egyebkent minden oldal mindennel passzol?

 

Ad2., a folyo mini kiegeszitonel, amikor lepakoljuk a folyo kartyait, mar akkor elhelyezhetjuk a folyos lapokra is a babuinkat, vagy csak akkor kezdodik a teruletfoglalas, amikor mar a rendes lapokat tesszuk le?

 

Koszonom a valaszokat elore is!

 

A.

honTi Creative Commons License 2015.03.12 0 1 121

Sziasztok!

 

Aki szeretne nemhivatalos Carcassonne-kiegészítőkhöz tartozó lapkákat eredetit megközelítő minőségben legyártatni, annak ajánlom a Kártyagyár aktuális rendelési körét.

További infók itt és itt.

Nonametic Creative Commons License 2015.01.20 0 0 120

Szerbusztok!

 

Eladó egy Carcassonne alapjáték 4 kiegészítővel(az első kieg., a sárkány és a hercegnő, a torony és bárányok és dombok) + 5 doboz fantom bábu.

13.000 ft összesen!

 

Akit érdekel írjon: iliasz74@freemail.hu címre!

Kathy8 Creative Commons License 2014.09.18 0 0 119
Törölt nick Creative Commons License 2014.06.19 0 0 118

.....sziasztok....

 

...egyszer találtam egy internetes oldalt , ahol fent volt egy csomó carcassone kiegészítő terület lapka nyomtatható verzióban.......

 

..sajnos nem találom .....valaki tudja hol van ez az oldal?

werbewagen Creative Commons License 2013.04.21 0 0 117

Carcassonne mini kiegészítő A folyó eladó.

Akit érdekel az alábbi e-mail címen jelentkezhet: cinefilo@vipmail.hu

Kathy8 Creative Commons License 2012.11.30 0 0 116

Aha , igen köszi megnéztem egy oldalon :) Kár pedig jó ötlet lenne ilyen havas kiegészítő:)

Előzmény: Mr. Nocadlee (115)
Mr. Nocadlee Creative Commons License 2012.11.29 0 0 115

A téli kiadás lapkái be vannak havazva, ha ez nem zavar, akkor keverheted.

Előzmény: Kathy8 (114)
Kathy8 Creative Commons License 2012.11.29 0 0 114

Sziasztok !

 

Nem tudja valaki ,hogy a most megjelent limitált téli kiadás kombinálható a kiegészítőkkel és az alapjátékkal???

D4nie1 Creative Commons License 2012.08.27 0 0 113

RITKA Carcassonne kiegészítő eladó! 7900 Ft.

Akit érdekel, kérem emailben keressen: carcassonne@mpp.hu

 

Carcassonne — Szentély, Ostrom és Kreativitás (Cult, Siege and Creativity) (2008)

  • Szentély (The Cult) mini kiegészítő (6db)
  • Ostrom mini kiegészítő - A Catharok (Die Katharer/The Cathars) kiegészítő átdolgozása (4db)
  • 2 db üres, fehér területlapka, amivel saját kiegészítőket lehet készíteni

Játékszabály

Képek

 

iszole Creative Commons License 2012.06.27 0 0 112

Az új minik készleten vannak Compyánál, egyesével is adják, én tegnap megvettem ami kellett.

iszole Creative Commons License 2012.04.11 0 0 111

Két válasz jött, mindkettő szerint ez egy kolostor. Érdemes figyelni mert a szerzetes ugyebár könnyen összekeverhető a lovagokkal.

Előzmény: iszole (109)
Kathy8 Creative Commons License 2012.04.10 0 0 110

Szia gappygoat !

 

A Grófot még nem próbáltuk, habár megvan egy ideje.De nem tesszük be a Fortuna kerék mellé így azokra a kérdésekre nem tudok okosat írni:) egyenlőre....

 

Ami lapka a képen van ,mi úgy játszunk vele, hogy a várba betesszük értelemszerűen és rá lehet helyezni egy embert aki a kolostorban fog állni ! Csak  a kolostorra vonatkozik az az ember a várban természetesen nem számít + embernek ! Ha körbe lett kerítve levesszük és kiértékeljük, a 9 pontot kapja meg az aki rátette a babáját. A lapka pedig mint a  többi számít pontot a várban ,amiben van ,úgy mint a többi másik lapka .

Előzmény: gappygoat (106)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!