Keresés

Részletes keresés

Huzatka Creative Commons License 2006.05.16 0 0 21
SZiasztok!
Régen nagyon szerettem ezt a sorozatot,de mostanában egyáltalán nem jön be,amit nagyon sajnálok...mostanság minden rész arról szól,hogy kioktatják a nézőt (ne dohányozz,ne igyál,ne szexelj,stb).Régen olyan kis helyes volt,lehetett rajta vigyorogni.
Kockásfülűnyúl Creative Commons License 2006.03.09 0 0 20

Nahát!!! Amilyen szép kislány volt, most annyira jelentéktelen lett! Nem???

 

Előzmény: Hurkabogár (19)
Hurkabogár Creative Commons License 2006.03.08 0 0 19

De durva! Ruthie már 17 éves!



7thheaven08 Creative Commons License 2006.03.05 0 0 18

Helló!

 

Nekem Lucy a kedvencem, de végülis minden szereplőt szeretek.

Látogassatok el ide:

www.gportal.hu/portal/7thheaven08

 

 

                              by Peti

golyo30 Creative Commons License 2006.01.17 0 0 17
Hello!

Egy picit változtak a magyarhangok az 5.szezontól a sorozatban.
Lucy-nek és Simon-nak idehaza ez már a harmadik szinkronhangja.
Ja, és Molnár Ilona után immáron Mánya Zsófi is duplázik más gyerek hangján :)

Eric - Balázsi Gyula (RTLKlub) Csernák János (Viasat3, Tv2)
Annie - Zsurzs Kati (RTLKlub) Kocsis Mariann (Viasat3, Tv2)
Matt - Bozsó Péter (RTLKlub) Molnár Levente (Viasat3, Tv2)
Mary - Simonyi Piroska (RTLKlub) Molnár Ilona (Viasat3), Tv2
Lucy - Molnár Ilona (RTLKlub) Tamási Nikolett (Viasat3, Tv2) Mánya Zsófi (Tv2)
Simon - Szvetlov Balázs (RTLKlub) Jelinek Márk (Viasat3, Tv2) Czető Roland (Tv2)
Ruthie - Mánya Zsófi (RTLKlub) Talmács Márta (Viasat3, Tv2)
Koppy-Wyatt Creative Commons License 2006.01.14 0 0 16
Erre a honlapra is fenézhetek http://www.7thheaven.cjb.hu/index.html ez az én weboldalam
bekibetti Creative Commons License 2005.11.20 0 0 15

Sziasztok!

 

Remélem valaki tud nekem segíteni! epizódokat szeretnék letölteni de nem tum hogy honnan lehetne! ha valaki tud valamit irjon plz ey mailt! bekibetti@freemail.hu!

leyetek jók e maradjatok le 1 részrő se! sziasztok!

fibo Creative Commons License 2005.08.06 0 0 14
nem tudja valaki, hogy hovát tűnnek a család többi tagjai /matt és mary/ és, hogy azok az ismeretlen szereplők hogyan jönnek majd be a képbe? és hogy a viasat miért nem vett új részeket? 
ákOsokk Creative Commons License 2005.07.21 0 0 13
pár 7 múlva új részekkel folytatódik, vagy valami más lesz emgint heylette?
Bosco Creative Commons License 2005.07.18 0 0 12

Kellően vicces ez a sorozat :)

 

Tökéletes család, igazi amerikai idill :)

Anorek szia! Creative Commons License 2005.06.14 0 0 11

Újra adja a Viasat3!!

 

Hurrrááá!! 

Beebite Creative Commons License 2004.09.30 0 0 10

Most akkor nem adják?

Nyáron láttam belőle pár részt, szerintem bájos. Az külön tetszett, hogy a részek csak igen lazán kapcsolódnak egymáshoz.

 

A lelkipásztorról: szakadjatok el attól, hogy vagy katolikus vagy református. (Nyilván a családja miatt az előbbi kizárt:))

De amerikában egy csomó kisegyház is igen aktiv, köztüke gy csomó nem Jézusozik állandóan. Sztem direkt jó, hogy azt mutatja, a vallásosan gondolkodó emberek se a Bibliát lapozgatják, ha bajba keveredtek a gyerekeik....

Darlyn Creative Commons License 2004.07.24 0 0 9

[imageN]

Törölt nick Creative Commons License 2004.07.24 0 0 8
Jó csaj! Láttam egy-két képet róla idősebb korában...
Előzmény: Lecso11 (3)
Darlyn Creative Commons License 2004.07.24 0 0 7
A szülők, Lucy, Simon, Ruthie és Happy, a kutyus. De a 9. évadban Matt és Mary is visszatér majd.
vicc Creative Commons License 2004.07.24 0 0 6

amcsikban szeptembertől indul az utolsó, kilencedik évad (amúgy én nem nézem, asszem egy-két részt láttam a 8.-ból, ennyi)

rettentó Creative Commons License 2004.07.24 0 0 5

Nem tudom, hogy a magyar fordítás hibája-e, de protestáns lelkészt nem szólítanak atyának, papnak se nagyon nevezik, mise helyett meg istentisztelet van nálunk, de mindegy, ez részletkérdés.

Mary tényleg jó csaj, de a középső lány (Beverly Mitchell) is aranyos, nekem valahogy bejön ez a nagy orr. Persze abszolút a szépség szempontjából mondom, nem szexuálisan vonzódok hozzájuk.

Ki van még meg az eredeti felállásból?

 

Előzmény: Lecso11 (4)
Lecso11 Creative Commons License 2004.07.19 0 0 4
Ezen a most futó, 2004-es sokadik széria szereplő vannak rajta:

Előzmény: Darlyn (2)
Lecso11 Creative Commons License 2004.07.19 0 0 3
Hú, én már jó régen láttam a sorozatot, annak idején még valamelyik német adón kezdtem el nézni, akkor még csak Jessica Biel (Mary) miatt :) , de aztán később maga a sorozat miatt is néztem. Szerintem egy jó kis, kellemes kikapcsolódásra mindig jó.
Darlyn Creative Commons License 2004.07.19 0 0 2
Megpróbálok berakni róluk egy képet, de eddig nem sikerült. :(
Darlyn Creative Commons License 2004.07.19 0 0 1

Köszi a hozzászólást!

Egyetértek abban, hogy néha kicsit mű, és nem valósághűek a történések, de az üzenet az nagyon is valódi, és értékes!

Abban is egyetértek, hogy az apa nem hiteles mint lelkipásztor, de mint nem hívő, örülök is ennek. :) Viszont ahhoz, hogy hitelesebb figura legyen, vihettek volna a tanácsaiba, prédikációiba több Jézust, kibírtam volna. :)

Matt és a lányok botladozásait viszont imádom, aranyosak, hogy mindig bajba kerülnek, és nagyon tetszik, ahogy a család közösen megbeszél mindent.

Előzmény: rettentó (0)
rettentó Creative Commons License 2004.07.19 0 0 0

Láttam pár részt. Röviden annyi a véleményem, hogy kicsit szájbarágós formában ad erkölcsi leckéket, de ez nem azt jelenti, hogy nem valódi és értékes maga az üzenet. Nem romboló, igazából nem akar bántani senkit.

Keresztyénként azt tudom mondani, hogy az apa lelkipásztorként nem túl hiteles figura, a problémák megoldásához például sosem kéri Istentől a választ (a Biblia tanulmányozásával és imádságban), a prédikációinak meg végképp nincs sok köze az evangéliumhoz. Ez egy nem hívőnek nyilván nem tűnik fel, sőt még tetszhet is neki, hogy nem jön folyton Jézussal a fickó ;-).

A srác a nőügyeivel meg kicsit untatja az embert, ahogy botladozik. A két lánytesó meg még fárasztóbb, ahogy folyton szivatják. De inkább ez a sorozat, mint az a műrapper Will Smith!

Előzmény: Darlyn (-)
Darlyn Creative Commons License 2004.07.19 0 0 topiknyitó

Sziasztok!

 

Ha szeretitek ezt a sorozatot, akkor írjatok, persze a negatív kritika is jöhet!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!